|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:35:41   
Kimmi
Uf... najprej smo bili zavrnjeni v vrtcu, sedaj so nas klicali, da je prosto mesto. Potem pa zvem da je bivša od mojega dela v tem vrtcu in to v najmlajši skupini, kamor bi šel naš. Skupina je samo ena...

Jaz nje ne poznam, z mojim tudi nimata stikov od kar sta šla narazen...

Ne vem no, saj lahko da je super vzgojiteljica (no saj baje da je), ampak vseeno so tu dvomi, ali bo mojega otroka obravnavala enako kot ostale, ali bo zato ker je sin njenega bivšega delala razlike....

No midva se nagibava k temu, da ga ne vpiševa, ker pač nikoli ne bova 100% prepričana ali bo otrok zaradi tega z njene strani obravnavan drugače ali ne. In biti vsak dan znova v dvomih zaradi tega mi pač ni...

Kako bi se pa ve odločile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:40:12   
ZARA
Ja, dala bi otroka v vrtec. Kaj pa naj? Gledam, kje so bivši in bivše zaposlene. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:40:25   
tažana
zakaj delat robleme če jih sploh ni user posted image
če rabiš vrtec pomojem ne boš komplicirala in boš težave reševala, ko in če nastanejo user posted image .

Veliko sreče.

< Sporočilo je popravil tažana -- 20.5.2010 11:41:00 >

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:41:20   
Taddy78
Ja kaj pa mu če naredit? Saj ne bo sama imela skupino, ali pač?

Veš, eni pozabijo na svoje bivše. Mogoče ga bo imela celo raje, kot vse ostale v skupini (no, razen če nista šla narazen zaradi tebe).


(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:41:35   
ledenaa
Nekateri pa imate res problemeuser posted image

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:41:38   
CUKRČEK
ne vem zakaj bi delala razliko med otroci zarad tega. Edino, če sta imela "burno" ločitev bi se znala kakšna razlika delat.
JAz vem da ne bi gledala na otroka od bivših drugače kot na ostale.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:42:18   
koala
Jaz bi ga vpisla, saj vrjeto je to čist normalna ženska z lastnim življenjem in vrjetno ne goji kakšnih zamer. Če pa stavri ne bodo funkcionirale pa otroka še vendo lahko izpišeš.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:42:53   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
Veš, eni pozabijo na svoje bivše. Mogoče ga bo imela celo raje, kot vse ostale v skupini (no, razen če nista šla narazen zaradi tebe).

user posted image  AUČ!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:43:21   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
Ja kaj pa mu če naredit? Saj ne bo sama imela skupino, ali pač?

Veš, eni pozabijo na svoje bivše. Mogoče ga bo imela celo raje, kot vse ostale v skupini (no, razen če nista šla narazen zaradi tebe).

Se strinjam.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:43:31   
nejcko
user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:44:53   
josephine27
če ni šlo ravno za kakšen škandal, ko sta šla narazen in je potem kakšna zamera zaradi tega jaz ne bi komplicirala in bi ga sigurno vpisala.

_____________________________



(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:45:15   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

user posted image  


user posted image user posted image

A ta smajli kao projecira tvojo zaprepadenost?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:46:12   
štrumfek
user posted image user posted image user posted image user posted image
oprosti ampak meni je tole smešno..
če bi vrtec nujno rabila, nebi sploh razmišljala ali ga boš vpisala ali ne...
najbrž pa tud ta bivša ni kakšen huligan, ki se bo znašal nad otrokom...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:46:38   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

user posted image  


user posted image user posted image

A ta smajli kao projecira tvojo zaprepadenost?


user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 11:50:28   
3jesončki
mogoče pa na to glej z druge strani - vajin otrok je otrok nekoga, ki ga je nekoč imela rada in ga bo zaradi tega pa bolj "razvajala".

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 12:07:04   
Ženkica
Ne delaj problemov tam kjer jih ni. 

(odgovor članu 3jesončki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 12:09:01   
jajula
čist odvisno v kakšnih odnosi sta se ražšla. če je bilo sporazumno in je okej punca, je velka verjetnost da bo mela tvojega otroka še rajše, če pa so ble scene ob razhodu, te pa čist razumem, da ti je bedno.

(odgovor članu 3jesončki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 12:24:43   
Kimmi
Ma saj, ko sva se z mojim pogovarjala, kaj če bi bil moj bivši vzgojitelj npr, sva se strinjala, da bi ga dala, tu pa je odločno proti moj - in si mislim, da že ve zakaj.

Narazen nista šla zaradi mene, je pa res, da ko sva začela (slabe pol leta kasneje), da mu je poslala par sms-ov na račun mene in moje preteklosti. Sicer je trajalo par tednov to - potem sem se ji enkrat jaz javila in od takrat naprej je bil mir.

No gre v bistvu zato, da ji moj ne zaupa, in otroka kjer nekomu ne zaupaš (pa naj si bo upravičeno ali neupravičeno), pa mislim da nobena od vas ne bi pustila.

No saj od tega je že veliko let, in sama čisto dopuščam možnost da je profesionalna ter da bi bilo vse vredu, no moj pravi da je pa 100%, da razlike bodo, ker je preveč pajsja (to so njegove besede). Tako, da odločila sva se že v bistvu (morda tudi narobe, ampak tega ne bova vedela), me je samo zanimalo vaše mnenje, ali bi to vplivalo na vašo odločitev ali ne, pa vidim da ne bi...

(odgovor članu 3jesončki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 12:33:27   
ronja
Če ni neka psihopatka, bi dala otroka v vrtec, saj niti nimam kake druge izbire... Če se ne poznata, je bilo vse skup končano, predno sta vidva začela, nima do tebe imet kakršnekoli zamere. Če boš ti prihajala po otroka, potem se tudi z možem (do katerega bi morebiti lahko gojila kako zamero - ne vem, kdo je koga pustil, itd...) ne bosta dosti srečevala.

mogoče pa na to glej z druge strani - vajin otrok je otrok nekoga, ki ga je nekoč imela rada in ga bo zaradi tega pa bolj "razvajala".

Ja, to sem tudi sama pomislila, ampak jaz sem mela ok bivše, tako da je to drugače...

Je pa na splošno otrokom verjetno lepše v privat varstvu, vsaj dokler so tako mali.

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 12:33:31   
darja.mark
Ne vem zakaj bi to bil problem. Če rabiš vrtec ga vpiši in ne kompliciraj. Midva z mojim sva navedla 2 vrtca in v enem dela tut njegova bivša, pa kaj. Se sploh ne obremenjujem. Itak sta po 2 vzgojiteljici z otroki in ne verjamem da bi se katerakoli znašala nad otrokom, razen če ni mal ptegjena, če pa je pa ne bi več delala v vrtcu bi jo ziher že prej evakuiral user posted image  tko da vpiši ga in bodi brez skrbi.

(odgovor članu 3jesončki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 13:11:45   
petra2a
To, da bi se kaj drugače obnašala do tvojega otroka, ne verjamem - če že, v pozitvnem smislu.user posted image

Mene bi bolj skrbelo to (ko praviš, da ima mož pomisleke, ali naj gre otrok ali ne v vrtec), kako bo odreagiral, ko bo ON prišel po otroka in se bosta srečavala..a veš, saj ne želim nič slabega, samo, će ima pomisleke, verjetno ne zaradi otroka, ali pač?

...sama sem razmela tvoj klic na pomoč, ker ji ne zaupaš (pa verjemi, tvoje skrbi so popolnoma odveč, če pa bi v vrtcu na kaj posumila, je pa tu nadrejeni in poveš)...

..ne vem...

lp


< Sporočilo je popravil petra2a -- 20.5.2010 13:17:55 >

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 13:36:01   
mačkicamala
mislim,kake mate,brezvezne sploh.
Drgač pa...tvoj dragi bo zelo rad hodil po malčka v vrtec.stoposto,boš vidla.A te zaradi tega kaj muči..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 13:45:35   
Kimmi
IZVIRNO SPOROČILO: petra2a

To, da bi se kaj drugače obnašala do tvojega otroka, ne verjamem - če že, v pozitvnem smislu.user posted image

Mene bi bolj skrbelo to (ko praviš, da ima mož pomisleke, ali naj gre otrok ali ne v vrtec), kako bo odreagiral, ko bo ON prišel po otroka in se bosta srečavala..a veš, saj ne želim nič slabega, samo, će ima pomisleke, verjetno ne zaradi otroka, ali pač?

...sama sem razmela tvoj klic na pomoč, ker ji ne zaupaš (pa verjemi, tvoje skrbi so popolnoma odveč, če pa bi v vrtcu na kaj posumila, je pa tu nadrejeni in poveš)...

..ne vem...

lp



Petra2a, res si upam zanikati to kar si napisala. Za mojega je preteklost zgodovina, in je naredil črto pred njo.
Sama težko rečem ali ji zaupam ali ne, ker je ne poznam. V dvomih sem pač zato, ker je moj, in ji v bistvu on ne zaupa.
Ne vem no, lahko samo povem, da narazen sta šla zaradi njegove želje, ker pač ni mogel trpeti njenega materializma. Npr. moj je tak, da rad vse da in mu ni težko kupiti komu pjačo, kavo in vse, pri njej pa je baje bil to velik problem. Vedno mu je težila če je dal za rundo. Če sta imela doma prijatelje je bila za njih kupljena posebna pjača - poceni (ponavadi voda in sirup), zase pa naj bi skrivala sokove in podobno, ki kakor mi je rekel jih ni delila tudi z njim ne - to je bilo njeno. Če je imel koga pri sebi je bil ogenj v strehi, če mu je ponudil kako žgano pjačo ali pivo, ali če je dal na mizo kake dražje piškote.... No pika na i, je bila to, da sta en vikend mirkala njegova dva nečaka, in je punca šla do hladilnika in si nalila NJEN sok ona pa je čisto ven padla zaradi tega. Takrat je potem pobral svoje stvari in se odselil nazaj domov, kakor mi je pravil je njega preveč bolelo to nedeljenje - TO JE MOJE, gledanje na to, prenašanje slabe volje, če sta šla slučajno ven, pa je še komu plačal pjačo (ona mu je vedno predlagala, naj se naredi da je opazil, da je denarnico pozabil doma, ali kaj podobnega), no moj pa res ni tak, on raje ne gre na pjačo kot pa da bi si plačeval samo zase.... No ko sva midva začela pa sem že povedala da ga je začela klicariti... nekje je izvohala pač tudi stvari iz moje preteklosti, na katere nisem ponosna in mu jih je nesla na nos, no ampak to se je potem umirilo in zadnjih 5 let se nista ne videla ne slišala več...

Med tem ko po drugi strani znanka ki mi je povedala, da ona dela v vrtcu in ima tam hčerko, pravi, da je mala res navdušena nad njo, da res izžareva neko toplino in da zna z otroci....

Ne vem otrok je pač najin, in upoštevati moram tudi partnerjeve želje in on pravi, da ji sina pač ne zaupa.... no tudi tašča je bila šokirana, ko sva ji povedala, da dela v vrtcu - je rekla ONA - to pa si nikoli nebi mislila..... 


(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 13:46:34   
Kimmi
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

mislim,kake mate,brezvezne sploh.
Drgač pa...tvoj dragi bo zelo rad hodil po malčka v vrtec.stoposto,boš vidla.A te zaradi tega kaj muči..user posted image user posted image user posted image


Ne mačkica to me sploh ne muči in ne skrbi...user posted image

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bivša - vzgojiteljica v našem vrtcu
20.5.2010 14:03:50   
Volga
Kimmi, jaz sti svetujem, da ne razlagaš več stvari, kako je bilo in kako je tvoj potegnil črto PRED njo...torej zgodovino in tako, ker je vsak tvoj prispevek, sori, bolj smešen tudi bolj neumen. Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?