|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 16:01:16   
Misek
danes se pogovarjam z znanko in potarna, da toliko vsi jamrajo, da nimajo dela ipd., da sama pa isce nekoga, ki bi ji vodil gospodinjstvo za priblizno polovicni delovni cas. lahko bi placala polovicni znesek najnizje place. Hoce pa nekoga dolgorocno, pravi najraje kako mlajso upokojenko....
in kljub vsem oglasom, ki jih je dala... nikjer nobene za delo. A se vam res zdi to tako malo placano, glede na to, da je redno?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 16:02:35   
*miska.mcc*
ce je kje blizu mene, pridem takoj pucat!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 17:10:35   
eternety
Standard. Folku se bolj splača doma živet od socialne podpore kot pa rokave zavihat in delat.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 17:19:40   
benika
danes se pogovarjam z znanko in potarna, da toliko vsi jamrajo, da nimajo dela ipd., da sama pa isce nekoga, ki bi ji vodil gospodinjstvo za priblizno polovicni delovni cas. lahko bi placala polovicni znesek najnizje place. Hoce pa nekoga dolgorocno, pravi najraje kako mlajso upokojenko....
in kljub vsem oglasom, ki jih je dala... nikjer nobene za delo. A se vam res zdi to tako malo placano, glede na to, da je redno?


O katerem koncu kokoši govorimo? Imam sodelavko, ki je ravno izgubila službo in bi z veseljem počela kaj takega. Že sedaj namreč čisti.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 21:47:19   
poli*

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

... pravi najraje kako mlajso upokojenko....

Saj je sama povedala, koga želi. user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 22:15:50   
norge
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

danes se pogovarjam z znanko in potarna, da toliko vsi jamrajo, da nimajo dela ipd., da sama pa isce nekoga, ki bi ji vodil gospodinjstvo za priblizno polovicni delovni cas. lahko bi placala polovicni znesek najnizje place. Hoce pa nekoga dolgorocno, pravi najraje kako mlajso upokojenko....
in kljub vsem oglasom, ki jih je dala... nikjer nobene za delo. A se vam res zdi to tako malo placano, glede na to, da je redno?


Tako je to v tej naši ljubi socialni državi... je lepše kavč drgnit, pa več dobiš, pa nič ni treba vrtca plačevat..in ostale ugodnosti..eni pa najprej za takele delamo..pol pa še zase..Jaz pravim, da je moglo do recesije priti, da bodo ljudje malo drugače gledali na delo...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 22:26:04   
Misek

IZVIRNO SPOROČILO: benika

O katerem koncu kokoši govorimo? Imam sodelavko, ki je ravno izgubila službo in bi z veseljem počela kaj takega. Že sedaj namreč čisti.



Ce sem jaz dobro razumela, a verjamem, da sem, ne gre zgolj za ciscenje, bolj skrb za njihovo druzinico - voditi gospodinjstvo kot ga doma. Mlajsa upokojenka je verjetno zato ( domnevam) ker je bolj verjetno, da bo dlje casa pri njih. Drugi so nekaj casa pa najde sluzbo pa odide. Vsake malo pa na nekoga novega se navajati in spuscati ga v vseeno en intimni prostor doma pa ni najbolj prijetno.

Benika, gre se za podrocje Ljubljane. lahko mi na ZS posljes mob. st in ime sodelavke, bom posredovala.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 22:26:48   
Misek

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ce je kje blizu mene, pridem takoj pucat!


Ona je v Ljubljani. KOlikor vem ti si malo dalec.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 22:36:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


IZVIRNO SPOROČILO: benika

O katerem koncu kokoši govorimo? Imam sodelavko, ki je ravno izgubila službo in bi z veseljem počela kaj takega. Že sedaj namreč čisti.



Ce sem jaz dobro razumela, a verjamem, da sem, ne gre zgolj za ciscenje, bolj skrb za njihovo druzinico - voditi gospodinjstvo kot ga doma. Mlajsa upokojenka je verjetno zato ( domnevam) ker je bolj verjetno, da bo dlje casa pri njih. Drugi so nekaj casa pa najde sluzbo pa odide. Vsake malo pa na nekoga novega se navajati in spuscati ga v vseeno en intimni prostor doma pa ni najbolj prijetno.

Benika, gre se za podrocje Ljubljane. lahko mi na ZS posljes mob. st in ime sodelavke, bom posredovala.

Tole je pa že kar en ornk podvig, sploh če je tvoja znanka bolj zahtevne sorte. In definitivno terja tovrstno delo več kot 4 ure dnevno. Pod izrazom  "skrb za družinico" si predstavljam nabavljanje hrane, wc papirja itd., vodenje porabe vsega tega, pripravo hrane, čiščenje, pranje, likanje,...), zato je "polovicni znesek najnizje place" podcenjujoč. Gre za izredno intimno vpletanje v samo družino, praktično vodenje podjetja (gospodinjstva). Imam znanko, ki je pol leta na podoben skrbela za družino z 2 otrokoma - imela je garsonjero v njihovi hiši, zastonj hrano + solidno plačilo. Na črno.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 22:41:24   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


IZVIRNO SPOROČILO: benika

O katerem koncu kokoši govorimo? Imam sodelavko, ki je ravno izgubila službo in bi z veseljem počela kaj takega. Že sedaj namreč čisti.



Ce sem jaz dobro razumela, a verjamem, da sem, ne gre zgolj za ciscenje, bolj skrb za njihovo druzinico - voditi gospodinjstvo kot ga doma. Mlajsa upokojenka je verjetno zato ( domnevam) ker je bolj verjetno, da bo dlje casa pri njih. Drugi so nekaj casa pa najde sluzbo pa odide. Vsake malo pa na nekoga novega se navajati in spuscati ga v vseeno en intimni prostor doma pa ni najbolj prijetno.

Benika, gre se za podrocje Ljubljane. lahko mi na ZS posljes mob. st in ime sodelavke, bom posredovala.


Mišek, sem ji poslala sporočilo o delu in ti jutri sporočim številko, če bo zainteresirana za delo. Hvala!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 22:41:49   
TomTaylor
Torej za tiste 4 urce pride kosilo skuhat, pa kej prat vržt, na hitrco posesat in kakšen prahec pobrisat... Če sem prav razumela za 1/2 minimalne plače, ki je slabih 300 evrov...če preračunam je to tam nekje 84 ur mesečno in tam nekje 3 evre na uro...Hmm...ja v bistvu je zelo švoh plačano, se mi zdi. Od mojega babica namreč plačuje za skuhan obrok s pospravljanjem 5-8 eurov, odvisno od dela.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 22:47:17   
Misek

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Tole je pa že kar en ornk podvig, sploh če je tvoja znanka bolj zahtevne sorte. In definitivno terja tovrstno delo več kot 4 ure dnevno. Pod izrazom  "skrb za družinico" si predstavljam nabavljanje hrane, wc papirja itd., vodenje porabe vsega tega, pripravo hrane, čiščenje, pranje, likanje,...), zato je "polovicni znesek najnizje place" podcenjujoč. Gre za izredno intimno vpletanje v samo družino, praktično vodenje podjetja (gospodinjstva). Imam znanko, ki je pol leta na podoben skrbela za družino z 2 otrokoma - imela je garsonjero v njihovi hiši, zastonj hrano + solidno plačilo. Na črno.



Sem jo prav poklicala in povprasala. Rada bi imela: redno ciscenje stanovanja, obcasno odpeljati otroka v solo, obcasno zlaganje in likanje perila do max. 4 ur na dan. kar se nje tice, lahko tudi enkrat 8 ali 6 ur, drugic 2,3,4 ali nic ur.. vse po dogovoru. Mesecno povprecje pa 4 ure na dan.
Sicer pa nobena od nas ne dela vec (ali dosti vec) kot 4 ure na dan za redno vzdrzevanje stanovanja, pa imamo in polikano (koliko-toliko), oprano, skuhano in pocisceno. Meni se ne zdi, da zenska isce nemogoce.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 22:49:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

... Meni se ne zdi, da zenska isce nemogoce.


Tut men se želja glede opravljenega dela ne zdi nerealna ... nerealno se mi zdi ponujeno plačilo.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 22:49:42   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Tole je pa že kar en ornk podvig, sploh če je tvoja znanka bolj zahtevne sorte. In definitivno terja tovrstno delo več kot 4 ure dnevno. Pod izrazom  "skrb za družinico" si predstavljam nabavljanje hrane, wc papirja itd., vodenje porabe vsega tega, pripravo hrane, čiščenje, pranje, likanje,...), zato je "polovicni znesek najnizje place" podcenjujoč. Gre za izredno intimno vpletanje v samo družino, praktično vodenje podjetja (gospodinjstva). Imam znanko, ki je pol leta na podoben skrbela za družino z 2 otrokoma - imela je garsonjero v njihovi hiši, zastonj hrano + solidno plačilo. Na črno.



Sem jo prav poklicala in povprasala. Rada bi imela: redno ciscenje stanovanja, obcasno odpeljati otroka v solo, obcasno zlaganje in likanje perila do max. 4 ur na dan. kar se nje tice, lahko tudi enkrat 8 ali 6 ur, drugic 2,3,4 ali nic ur.. vse po dogovoru. Mesecno povprecje pa 4 ure na dan.
Sicer pa nobena od nas ne dela vec (ali dosti vec) kot 4 ure na dan za redno vzdrzevanje stanovanja, pa imamo in polikano (koliko-toliko), oprano, skuhano in pocisceno. Meni se ne zdi, da zenska isce nemogoce.


Glej, vprašala si za mnenja. Zgornje je moje osebno mnenje.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 22:53:31   
Misek

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Sem jo prav poklicala in povprasala. Rada bi imela: redno ciscenje stanovanja, obcasno odpeljati otroka v solo, obcasno zlaganje in likanje perila do max. 4 ur na dan. kar se nje tice, lahko tudi enkrat 8 ali 6 ur, drugic 2,3,4 ali nic ur.. vse po dogovoru. Mesecno povprecje pa 4 ure na dan.
Sicer pa nobena od nas ne dela vec (ali dosti vec) kot 4 ure na dan za redno vzdrzevanje stanovanja, pa imamo in polikano (koliko-toliko), oprano, skuhano in pocisceno. Meni se ne zdi, da zenska isce nemogoce.


Glej, vprašala si za mnenja. Zgornje je moje osebno mnenje.
[/color]


Saj se pogovarjamo. Hotela sem biti malo bolj natancna, ker sem videla, da natancno ne vem kaj bi ona rada, a nacela sem temo na podlagi tega. Bolj natancno opredelila in dodala se svoje mnenje.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 22:55:28   
Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

... Meni se ne zdi, da zenska isce nemogoce.


Tut men se želja glede opravljenega dela ne zdi nerealna ... nerealno se mi zdi ponujeno plačilo.



Zdi se mi, da ima eternety kar prav....


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 22:57:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Sem jo prav poklicala in povprasala. Rada bi imela: redno ciscenje stanovanja, obcasno odpeljati otroka v solo, obcasno zlaganje in likanje perila do max. 4 ur na dan. kar se nje tice, lahko tudi enkrat 8 ali 6 ur, drugic 2,3,4 ali nic ur.. vse po dogovoru. Mesecno povprecje pa 4 ure na dan.
Sicer pa nobena od nas ne dela vec (ali dosti vec) kot 4 ure na dan za redno vzdrzevanje stanovanja, pa imamo in polikano (koliko-toliko), oprano, skuhano in pocisceno. Meni se ne zdi, da zenska isce nemogoce.


Glej, vprašala si za mnenja. Zgornje je moje osebno mnenje.



Saj se pogovarjamo. Hotela sem biti malo bolj natancna, ker sem videla, da natancno ne vem kaj bi ona rada, a nacela sem temo na podlagi tega. Bolj natancno opredelila in dodala se svoje mnenje.


Bom še jutri nadaljevala, ker mi je tema izredno zanimiva. Trenutno mi že rolete dol lezejo user posted image

Aja, le tole še: predvidevam, da tvoja znanka želi vse tipi-topi, ne samo kolikor-toliko.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 23:17:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

... Meni se ne zdi, da zenska isce nemogoce.


Tut men se želja glede opravljenega dela ne zdi nerealna ... nerealno se mi zdi ponujeno plačilo.



Zdi se mi, da ima eternety kar prav....


Ja ima prav ... samo da bi bil pa meni nekdo 4 ure na dan cel mesec na razpolago pa da bi kidal moje sranje po bajti bi mi bilo pa kar malo nerodno mu dat konec meseca 300€. Sori.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 23:49:37   
Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ja ima prav ... samo da bi bil pa meni nekdo 4 ure na dan cel mesec na razpolago pa da bi kidal moje sranje po bajti bi mi bilo pa kar malo nerodno mu dat konec meseca 300€. Sori.



Huda izjava. Mocno dvomim, da ima kdorkoli namen nad komerkoli se izzivljati. Ne vem kako so/ste nekateri navajeni, vendar ce krenem od sebe, nikoli nisem nobenega, ki je kaj za mene delal jemala suznjelastnisko. In ne vem zakaj bi omenjeno delo bilo "kidanje sranja po bajti". Prav zanimivo kako si nekateri predstavljate to delo. Nerodno ali ne nerodno, toliko verjetno lahko da, vec ne. Morda lahko zmanjsa ure za polovico, porazpodeli na 3x tedensko in natancno gleda na uro koliko cikov bo zenska pokadila ali bo kavo spila in koliko minut bo sedela, da predahne. Pa bi verjetno prisla na isto.

Z druge strani, je reden, zagotovljen zasluzek. Vsak mesec. Tudi ta varnost nekaj velja - menda.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
19.4.2010 23:51:55   
Misek

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


Bom še jutri nadaljevala, ker mi je tema izredno zanimiva. Trenutno mi že rolete dol lezejo user posted image

Aja, le tole še: predvidevam, da tvoja znanka želi vse tipi-topi, ne samo kolikor-toliko.



Glede na to, da so vsi doma bolj boemske narave, pa nezatezeni... bi rekla, da prej kavo skuha, kot gleda pod prste. No, to je samo moje mnenje.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
20.4.2010 0:04:44   
Anonimen
Ja porkaflek ... prosila si za mnenje, jaz ti ga podam, pol pa takole ...
Pod 'kidanje dreka po bajti' (vsaj za pri nas doma) jaz smetram pospravlanje kuhinje in kopalnice, brisanje prahu, pranje in sušenje oblek, zlaganje po omarah, čiščenje oken, sesanje in pomivanje tal ipd. In pač če tega nebi bila sposobna sama (ali ostali družinski člani) narest, pote bi za to najela po poštni ceni pomoč. Samo pač za to in še za prilično razvažanje otrok pač zame 300€ ni poštena cena.


(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
20.4.2010 8:40:31   
gita10
Tudi meni se to ne zdi fer plačilo ampak v primeru, da sem pa mlajša upokojenka 450 eur penzije in ne morem preživeti bi mi pa teh 300 euro prišlo prav.

Je pa tako, da smo tudi v našem podjetju iskali dva delavca pa smo jih komaj našli - me je na koncu bilo kar sram, da sem slovenka,ker naši so hodili samo po žig ( razen ene izjeme) tujci pa so dobesedno prosili za službo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
20.4.2010 8:48:53   
liliana
Meni se pa teh 300 EUR na mesec ne zdi ravno, da bi bilo to kako ne fer plačilo......se mi zdi precej sprejemljivo.....

Ker meni se zdi nenormalno, da se čiščenje stanovanja plačuje po 10 EUR na uro.....na roko seveda......in ker se tako plačuje ta dotična družina, ne more dobiti pomoči za neko normalno ceno, še posebno, če se upošteva, da bo šlo verejetno tudi v tem primeru za plačilo na roko.......

In ne vem kaj naj bi bilo fer plačilo za dolgoročno delo po cca. 4 ure na dan.....a 800 EUR na mesec....na roko.....halouser posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
20.4.2010 9:00:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ja porkaflek ... prosila si za mnenje, jaz ti ga podam, pol pa takole ...
Pod 'kidanje dreka po bajti' (vsaj za pri nas doma) jaz smetram pospravlanje kuhinje in kopalnice, brisanje prahu, pranje in sušenje oblek, zlaganje po omarah, čiščenje oken, sesanje in pomivanje tal ipd. In pač če tega nebi bila sposobna sama (ali ostali družinski člani) narest, pote bi za to najela po poštni ceni pomoč. Samo pač za to in še za prilično razvažanje otrok pač zame 300€ ni poštena cena.



Evo, nekaj v tem smislu sem imela namen napisati, samo bolj bi zavila v celofan user posted image

V danem primeru gre za najem gospodinje, kombinirane z varuško. Če vzamem ta novo minimalno plačo in dam na pol, je to cca. 285 EUR neto. Kolikor sem razumela, bi jo znanka poklicala, kadar bi jo potrebovala, ne gre za en stalen urnik. Torej bi morala biti gospa v pripravljenosti.

Opisala bom en primer, sicer se razlikuje od tvojega, gre pa za podoben princip: delo s starejšo gospo. Pomoč pri osebni negi, pospravljanje, čiščenje, postrežba kosila (dostava iz kuhinje),... Pranja in likanja ni! Po potrebi (ne redno, torej je to izven dogovorjenega obsega dela, gre za dobro voljo v neplačanem času) kaj kupit, če si ravno zaželi, kdaj pa kdaj obisk pri njej z otroki in psom, ki jih vse obožuje,... V dogovoru z njeno hčerko 20 dni na mesec po 1 uro, ostalo je neplačano, pač dobra volja in obojestransko veselje. 5 EUR na uro.


Se mi zdi, da bi bilo delo pri tvoji znanki glede odgovornosti in vestnosti podobno, torej lahko zaključim (gre za moje osebno razmišljanje!), da bi bilo veliko bolj pošteno plačilo za 4 ure dnevno (govorim o tem, da bi se te 4 ure intenzivno delalo, gre za odgovorno in racionalno ter vestno upravljanje z gospodinjstvom in skrb za družino) 400 EUR.
Ker takega podviga se ne more lotiti kar vsakdo, oseba mora biti resna in, kar je najpomembneje, vsi družinski člani se morajo z njo ujeti, ker ima koneckoncev vpogled v precej intimne kotičke njihovega življenja, poleg tega gre še za eno zelo odgovorno nalogo: otroke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prav zanimivo.. vase mnenje?
20.4.2010 9:22:58   
skuštrana
Meni pa nekaj ni jasno pri vsem tem. Vedno, ko so takšne debate se vse zgražate, da je full malo dat teti, ki čisti , pegla, itd 300 e ( 4 ure na dan), po drugi strani pa jamrate, ko morate dat teti, ki čuva vaše otroke 300e na mesec ( 8 ali več ur na dan) user posted image Kaj je bolj odgovorno, čiščenje ali čuvanje otroka? Po moje ni primerjave....user posted image Ampak  mogoče sem samo jaz malo čudna.....

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?