|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 21:14:28   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Jezna sem pa še  bolj na kolega, verskega fanatika,...mater mu milo, doma naj moli rožni venec, da jz lahko enkrat v miru zadovoljim svoje potrebe




zakaj pa nisi to temu kolegu povedala? če boš tle pizdila, doma pa nič rekla, ker nočeš izpast nora in tečna, ne bo prou nič pomagalo.
kolega pa je valda klical tvojega, ker je vedel, da ne bo rekel ne. in ne zato, ker je verski fanatik, veš.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 21:22:22   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Ja, zavese na dvorišče gor, in zastor z domače dnevne sobe dol.

Ne vem, no, ampak če ti nekaj ne paše, to poveš. Ali lepo, ali grdo. Če čutiš, da bi najraje pop.izdila, stori to. Ne pa dvorišče, obiski, prdci in kaj vem kaj. Brezveze. Pop.izdi se grdo sliši, ampak najbrž ima vsaj nekaj efekta. Mislim tole pregovarjanje vsakih par dni-zeh.


Efekti so pozitivni po mentalno zdravlje p.o.p.i.z dujocega, ce nic drugega.
Saga o strpnosti... potrpezljiv, strpen, potrpezljiv... dokler ne krepnes od zatohlosti in zamorjenosti.  Z druge strani je pa po nevihti zrak tako izjemno cist in disec.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 21:24:18   
barika
user posted image

mah, sploh ne vem, kaj naj ti rečem ... a popokat stvari za par dni pa ne morš it, pa iti na lepše .. z otrokoma seveda (sicer ni rešitev, pa vprašanje, če bi si tvoj gor prišel ..?user posted image )
Enostavno, ti odpri vrata v kakšnem seksi perilu ...sam pazi, da si kdo ne bo napačno razlagal user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 21:47:56   
Anonimen
Z druge strani je pa po nevihti zrak tako izjemno cist in disec.

Če takoj po njej ne pridejo prdeči obiski user posted image .

Saga o strpnosti... potrpezljiv, strpen, potrpezljiv... dokler ne krepnes od zatohlosti in zamorjenosti. 

Tam nekje. Jaz sem bolj žestoka-ko je veselje, je veselje, ko je pop.izdist, je pač to. Najbolj zanimivo je, da sem najbolj mirna, ko pač sem kar sem.



(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 21:48:19   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: barika

user posted image

mah, sploh ne vem, kaj naj ti rečem ... a popokat stvari za par dni pa ne morš it, pa iti na lepše .. z otrokoma seveda (sicer ni rešitev, pa vprašanje, če bi si tvoj gor prišel ..?user posted image )
Enostavno, ti odpri vrata v kakšnem seksi perilu ...sam pazi, da si kdo ne bo napačno razlagal user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne razumem zakaj se mora ona truditi. Že večkrat se je iz njenih postov razbralo, da je nezadovoljna. Moje mnenje je, da naj rajši enkrat ornk zaropota, kot pa da se mu v sexi perilu nastavi. To sexi perilo ga bo mogoče enkrat, dvakrat zadržalo. Ostale dni pa bo spet rajši preživljal s prijatelji.
Tako, da TT, jasno in glasno povej. Pa veliko sreče.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 21:50:15   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Jezna sem pa še  bolj na kolega, verskega fanatika,...mater mu milo, doma naj moli rožni venec, da jz lahko enkrat v miru zadovoljim svoje potrebe




zakaj pa nisi to temu kolegu povedala? če boš tle pizdila, doma pa nič rekla, ker nočeš izpast nora in tečna, ne bo prou nič pomagalo.
kolega pa je valda klical tvojega, ker je vedel, da ne bo rekel ne. in ne zato, ker je verski fanatik, veš.



Kaj pa je kolega kriv?
Saj mož se je strinjal.
Ne razumem kakšne veze ima , to da je verski fanatik?

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 21:52:09   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

poopesdit??!!


POPIZDI.

Ne razumem- hočeš pop.izdit in potem to zavijaš v neke vljudnosti in kr neki.
Pišuka, nehajte reklame gledat in bit vse nadišavljene, P.O.P.I.Z.D.I.T.E., na polno.


No, sama dam rada kako kapljico kvalitetnega parfuma na sebe, ampak popizdim, ko popizdim, tud parfum še gor ostane, pa čeprav je samo kapljica, reklam za Wanish pa tudi sama ne maram, z madeži se da na po domače očistiti, ko kapneš gor kak Pril, pa gre vse dol. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 21:53:23   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Jezna sem pa še  bolj na kolega, verskega fanatika,...mater mu milo, doma naj moli rožni venec, da jz lahko enkrat v miru zadovoljim svoje potrebe




zakaj pa nisi to temu kolegu povedala? če boš tle pizdila, doma pa nič rekla, ker nočeš izpast nora in tečna, ne bo prou nič pomagalo.
kolega pa je valda klical tvojega, ker je vedel, da ne bo rekel ne. in ne zato, ker je verski fanatik, veš.



Kaj pa je kolega kriv?
Saj mož se je strinjal.
Ne razumem kakšne veze ima , to da je verski fanatik?



Tom se je razpizdila. Ampak, bi morda bolj zalegla, če bi se tako razpizdila pri dedcu. user posted image

< Sporočilo je popravil Lajči -- 4.4.2010 21:54:22 >


_____________________________

...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 21:58:57   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY


IZVIRNO SPOROČILO: barika

user posted image

mah, sploh ne vem, kaj naj ti rečem ... a popokat stvari za par dni pa ne morš it, pa iti na lepše .. z otrokoma seveda (sicer ni rešitev, pa vprašanje, če bi si tvoj gor prišel ..?user posted image )
Enostavno, ti odpri vrata v kakšnem seksi perilu ...sam pazi, da si kdo ne bo napačno razlagal user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne razumem zakaj se mora ona truditi. Že večkrat se je iz njenih postov razbralo, da je nezadovoljna. Moje mnenje je, da naj rajši enkrat ornk zaropota, kot pa da se mu v sexi perilu nastavi. To sexi perilo ga bo mogoče enkrat, dvakrat zadržalo. Ostale dni pa bo spet rajši preživljal s prijatelji.
Tako, da TT, jasno in glasno povej. Pa veliko sreče.


Zato ker jamra po forumu, nardi pa nič ne, če ne more po*pizdit, nej gre pa v drugo skrajnost.

najprej naj pri sebi poštima, kaj želi, potem pri dedcu, na koncu pa šele pri prisklednikih.


< Sporočilo je popravil barika -- 4.4.2010 22:00:06 >

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:03:16   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: barika


Enostavno, ti odpri vrata v kakšnem seksi perilu ...sam pazi, da si kdo ne bo napačno razlagal user posted image user posted image user posted image user posted image



pa rečem: "dragi, družbo sva dobila, poišči še en bič!"

....pol pa sam držim pesti, da ne bo res za stvaruser posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:12:03   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Z druge strani je pa po nevihti zrak tako izjemno cist in disec.

Če takoj po njej ne pridejo prdeči obiski user posted image .

Saga o strpnosti... potrpezljiv, strpen, potrpezljiv... dokler ne krepnes od zatohlosti in zamorjenosti. 

Tam nekje. Jaz sem bolj žestoka-ko je veselje, je veselje, ko je pop.izdist, je pač to. Najbolj zanimivo je, da sem najbolj mirna, ko pač sem kar sem.



Nimam kaj kot , da se strinjam i podpisem. Red mora biti user posted image


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:16:47   
Anonimen
Red mora biti user posted image



Ne vem, če je red-bolj žestoka nrav z učinkovitimi posledicami.
Saj ne, da so vedno dobre user posted image , ampak vsaj vem(o) pri čem smo in česa ne gre početi user posted image .

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:18:54   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: barika


Enostavno, ti odpri vrata v kakšnem seksi perilu ...sam pazi, da si kdo ne bo napačno razlagal user posted image user posted image user posted image user posted image



pa rečem: "dragi, družbo sva dobila, poišči še en bič!"

....pol pa sam držim pesti, da ne bo res za stvaruser posted image user posted image



Veš kaj je meni smešno, da bereš en kup jamranja tu po forumu, potem pa najdejo grešnega kozla, ki mu povedo, kako je nezadovoljen. Pa toliko branja na forumu o nezadovoljstvu uporabnic. Tako da, ne sekiraj se, ker grizejo kostke, ko kužki, ki koga pogrizejo. Če se že malo primem vseh tem. Se bo vsaj bolj razumelo, zakaj tudi kuža ugrizne.

Sem sedaj reskirala, da jih dobim po tintari. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Lajči -- 4.4.2010 22:31:56 >


_____________________________

...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:34:03   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Red mora biti user posted image



Ne vem, če je red-bolj žestoka nrav z učinkovitimi posledicami.
Saj ne, da so vedno dobre user posted image , ampak vsaj vem(o) pri čem smo in česa ne gre početi user posted image .


Tako! Ves ali si na nebu ali na zemlji....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:35:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Red mora biti user posted image



Ne vem, če je red-bolj žestoka nrav z učinkovitimi posledicami.
Saj ne, da so vedno dobre user posted image , ampak vsaj vem(o) pri čem smo in česa ne gre početi user posted image .


Tako! Ves ali si na nebu ali na zemlji....


Ali se vsaj zaveš, če padeš z neba na zemljo user posted image user posted image .

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:36:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
ali si na nebu ali na zemlji....

Izven konteksta...

www.youtube.com/watch?v=7S2aksMVZi0

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:40:01   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Red mora biti user posted image



Ne vem, če je red-bolj žestoka nrav z učinkovitimi posledicami.
Saj ne, da so vedno dobre user posted image , ampak vsaj vem(o) pri čem smo in česa ne gre početi user posted image .


Tako! Ves ali si na nebu ali na zemlji....


Ali se vsaj zaveš, če padeš z neba na zemljo user posted image user posted image .



Pa smo spet pri gravitaciji user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:41:04   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
ali si na nebu ali na zemlji....

Izven konteksta...

www.youtube.com/watch?v=7S2aksMVZi0


tudi izven konteksta... kam je ta tip zginil......??

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:46:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
tudi izven konteksta... kam je ta tip zginil......??

Nimam pojma, ampak če bi še vedno takole izgledal...

www.youtube.com/watch?v=e0or9s0US-s&NR=1

... se lahko čez 14 dni srečamo v "Franciju". user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:47:55   
rija
bojda je še enkrat ati postaluser posted image  ali pa sem jaz kaj zamešala?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:48:50   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
bojda je še enkrat ati postaluser posted image  ali pa sem jaz kaj zamešala?

Zna bit', da si to z Vilijem Resnikom zamešala, ker on se je pa res ločil, preselil na Primorsko in si tam ustvaril novo družino.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:50:17   
rija
čisto možno, ker take novice zasledim glih z eno žilico levega očesa, na kateri imam slabšo dioptrijouser posted image

pa nekaj v zvezi s sodiščem je še bilouser posted image  da je nekoga povozil, priznal, plačaluser posted image  ali pa tudi neuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:51:29   
Anonimen
pa nekaj v zvezi s sodiščem je še bilouser posted image  da je nekoga povozil, priznal, plačaluser posted image  ali pa tudi neuser posted image


Meni se zdi, da je šlo za neko nesrečo user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:51:54   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
pa nekaj v zvezi s sodiščem je še bilouser posted image  da je nekoga povozil, priznal, plačaluser posted image  ali pa tudi neuser posted image

Ni povozil... vrata od avta je odprl ravno takrat, ko se je ena ženska mimo pripeljala na biciklu - in jo je nabasal z vrati. Problem je nastal, ker ji on ni pomagal in ker je ona potem umrla. Kako se je razpletlo, ne vem, vem pa, da ga je žena zaradi tega pustila. Menda, no.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Predlogi, kako čimbolj vljudno
4.4.2010 22:52:25   
Tanja55
Rudan je bil ravnokar na turneji v Nemciji, na njegovi internetni strani vse pise---tudi njegova biografija je tam, ceprav mi je zal, da sem jo sla brat.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?