|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za****la sem:((
25.3.2010 9:19:31   
andreja32
pri plačilu položnice preko pro-klika sem namesto 15 eur, nakazala 15 000 eur....to se pravi vse kar je bilo na računu....user posted image user posted image sicer ga bom dobila nazaj....samo kdaj????pa nujno moram plačati robo(materijal..ne drogouser posted image )

ma se moram spihati ker sem čisto fertik....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 9:20:28   
uškinamama
o faking šit user posted image .



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 9:32:44   
gita10
jaz sem enkrat to naredila in takoj poklicala banko, da stornirajo zadevo. Če pa je denar že šel pa samo upaj, da nisi nakazala nekom, ki ima finančne probleme.
če je korekten ti bo itak takoj vrnil še danes

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 9:33:36   
Kerensa*
A si mogoče na NKBM ali SKB nakazovala? user posted image

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 9:39:21   
majch
kriza, upam, da dobiš keš nazaj. Vprašaj, če se da nastavit na spetni banki omejitve pri plačilu (na položnico, ali na račun), da se ti to ne zgodi več.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 9:43:49   
andreja32
plačilo je šlo že naprej, kontaktirala sem publicus(njim sem namreč nakazala ,,nagrado,,) in mi bodo denar jutri nakazali nazajuser posted image ..upam da res...


šit kerensa...user posted image user posted image ..te dam v imenik prejemnikov, da če še kdaj zaj***m boš pa mogoče ti ta srečnicauser posted image

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 9:46:07   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: andreja32
šit kerensa...user posted image user posted image ..te dam v imenik prejemnikov, da če še kdaj zaj***m boš pa mogoče ti ta srečnicauser posted image

Ja bi lepo prosila, no user posted image .

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 9:48:27   
mala maja
ojoj, groza...men bi se zmešal...če bi bili fer bi ti takoj nakazali nazaj denar user posted image user posted image

kaj pa jih košta če to takoj naredijo, ne prej ga bodo še ene 1000x obrniluser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 9:49:49   
andreja32

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

jaz sem enkrat to naredila in takoj poklicala banko, da stornirajo zadevo. Če pa je denar že šel pa samo upaj, da nisi nakazala nekom, ki ima finančne probleme.
če je korekten ti bo itak takoj vrnil še danes

pol nisem jaz edina ki ji to rata....saj sem jaz tudi klicala banko pa je bilo prepozno...


evo so me ravno klicali ...imajo že vse pripravljeno za vračilo..user posted image user posted image sem jim dolžna en orenk kufe....

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 9:53:30   
andreja32

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

ojoj, groza...men bi se zmešal...če bi bili fer bi ti takoj nakazali nazaj denar user posted image user posted image

kaj pa jih košta če to takoj naredijo, ne prej ga bodo še ene 1000x obrniluser posted image
ej, saj se je meni tud kar fuzlal....tudi spala nisem ponoči...pa še glava me je začela boleti...ma če jaz nisem kura...pa da me visiš kako flegma sem tipkala...čisto avtomatsko, brez preverjanja....user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 10:02:26   
mala maja
verjamem ja da si imela glavo težko celo tono. user posted image imaš pa zelo zelo veliko šolo za drugič user posted image

mi je pa čudno da je šlo tako lahko čez, če jaz plačujem moram 3x potrdit predno se plačilo proizvedeuser posted image

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 10:16:18   
kasso
andreja32, sem prepričana, da boš zdej vsakič 3x preverila, ali si pravilno vnesla znesek, a ne ;)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 10:28:39   
TomTaylor
Ma meni se to nikdar ne bi moglo zgodit.




















ker nimama tolk denarja na računuuser posted image user posted image
...drugače pa...joj groza, še dobr, da imam Helexe na zalogi, če bi se mi slučajno kej tacga zgodilo


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 10:31:10   
noranate
Da se men kaj tazga zgodi,.... mislim da me mrliški avto odpelje, me kap na mestu.user posted image   Sicer pa mi tolk ne bi mogl niti vzet, ker je račun trenutn bolj švoh.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 10:32:53   
Hope2
Ti si še dobra: MOJ je enkrat eno bajno vsoto plačal mobitelu (plačeval račun za mobi), nato je klical na banko in je že bilo prepozno, je klical na mobitel, so se mu vsi smejali, vključno z osebo, ki je to uredila. Ta oseba ga potem prosi za TRR, kam nazaj nakažejo in moj se spet zmoti in da mobitelov TRRuser posted image user posted image user posted image . čez 5 minut ga oseba nazaj kliče, naj da svoj TRRuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 10:34:38   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ti si še dobra: MOJ je enkrat eno bajno vsoto plačal mobitelu (plačeval račun za mobi), nato je klical na banko in je že bilo prepozno, je klical na mobitel, so se mu vsi smejali, vključno z osebo, ki je to uredila. Ta oseba ga potem prosi za TRR, kam nazaj nakažejo in moj se spet zmoti in da mobitelov TRRuser posted image user posted image user posted image . čez 5 minut ga oseba nazaj kliče, naj da svoj TRRuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj, revež...veš kolk je bil pod stresom to. Jz pomojem tut lastnega priimka ne bi vedla, če bi si tako štalo zakuhalauser posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 10:38:08   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: andreja32
šit kerensa...user posted image user posted image ..te dam v imenik prejemnikov, da če še kdaj zaj***m boš pa mogoče ti ta srečnicauser posted image

Ja bi lepo prosila, no user posted image .

Še mene dodaj. Sam jaz ne vračam user posted image  user posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 12:01:14   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

o faking šit user posted image .



My words exactly........ user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 12:03:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: andreja32


IZVIRNO SPOROČILO: gita10

jaz sem enkrat to naredila in takoj poklicala banko, da stornirajo zadevo. Če pa je denar že šel pa samo upaj, da nisi nakazala nekom, ki ima finančne probleme.
če je korekten ti bo itak takoj vrnil še danes

pol nisem jaz edina ki ji to rata....saj sem jaz tudi klicala banko pa je bilo prepozno...


evo so me ravno klicali ...imajo že vse pripravljeno za vračilo..user posted image user posted image sem jim dolžna en orenk kufe....

Ufffffffffffffff, kakšno olajšanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem 1x takole Mercatorju (za plačilo zelene Pike) namesto 80 nakazala 180 EUR in sva z eno babo tam komaj rešili user posted image


(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 12:21:16   
NEA_TEJA
Tud jest sem že enkrat naredila napako sem nakazla namesto  za vrtec  za štrom Tako da sem jim nakazala kr nekajkratni znesek + redno položnico .Pa so rabili cel teden da so jo našli sam sem pol kr pustila in plačala še vrtec .Ja vsaka šola neki stane .

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 12:29:45   
andreja32
ma sem bila res površna...jaz sem samo klikala...kje pa da se jaz zmotim...jp, zdaj bom pa res vsakič petkrat preverila...

Hope...šit ej....je bil revež zbeganuser posted image

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 13:14:05   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ti si še dobra: MOJ je enkrat eno bajno vsoto plačal mobitelu (plačeval račun za mobi), nato je klical na banko in je že bilo prepozno, je klical na mobitel, so se mu vsi smejali, vključno z osebo, ki je to uredila. Ta oseba ga potem prosi za TRR, kam nazaj nakažejo in moj se spet zmoti in da mobitelov TRRuser posted image user posted image user posted image . čez 5 minut ga oseba nazaj kliče, naj da svoj TRRuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj, revež...veš kolk je bil pod stresom to. Jz pomojem tut lastnega priimka ne bi vedla, če bi si tako štalo zakuhalauser posted image user posted image



Tud moj je zakuhal, ko je Mobitelu plačal namesto 18.000sit 1.800.000sit. Takrat sva imela na računu denar od kredita za hišo. Je takoj klical na banko in na mobitel, tako da je naslednji dan imel denar na računu.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 14:11:35   
alda
Andreja: TI SI MOJA NAJBOLJŠA PRIJATELJICA!!!!user posted image user posted image

Ko se imaš drugič za zmotit se rajš na moj račun user posted image ti bom zelooo hvaležna!

Sicer pa upam, da se bo stvar hiter uredila!!,sam saj dobro veš; ko je njim kaj za dat, mora bit takoj, pa še obresti ,...
ko pa je kaj za vrnit, pa lahk prej še siv rataš user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 18:06:06   
Anonimen
Če pa je denar že šel pa samo upaj, da nisi nakazala nekom, ki ima finančne probleme.


Niso samo kupci dobri kupci, tudi na dobavitelje je treba mislit (na kar pomislimo šele, ko imamo probleme user posted image ).

Andreja32, samo da si rešila user posted image user posted image .
Zdaj pa ena dupla kava!

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: za****la sem:((
25.3.2010 19:17:22   
hubi
Uredi si dnevni limit na internetni banki, ti ne bo več uspelo kaj takega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime
Lelly28 RR

kaj vam je oz. vam je bilo najbolj pomembno pri izbiri otrokovega imena?

pomen (13%)

všečno ime (67%)

ime, ki paše k priimku (7%)

ime, ki paše otroku ko sem ga prvič videla (13%)


Število vseh glasov: 15

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!