|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 9:44:26   
soni
Čestitke Ursi_p! Zelo lepo imeuser posted image Tudi pri nas imamo Lana.

Pri nas se še vedno nič konkretnega ne dogaja, včeraj na pregledu sem bila še čisto zaprta, ctg pa je bil v redu. 

Naslednji ctg imam v petek, 26.3.2010.

lp

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 10:32:21   
Jessy
Ursa_p, čestitke! To si pa na brzino opravila!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 10:40:47   
meti.v
Čestitke še zmoje strani ursi_puser posted image  pa veliko cartanja user posted image
Aja nasledi pregled mam 30.3.2010-CTG v porodnišnci.



(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 10:55:50   
Zvezdici


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

user posted image sreda, 24.03.2010user posted image

strumf
naty28 - CTG
pinakolada - CTG

četrtek, 25.03.2010

lenčy
andra74

petek, 26.03.2010

sneguljka1
mammamia - CTG
soni - CTG
zvezdici - porod

torek, 30.03.2010

MiaSophia
meti.v - CTG

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 13:37:57   
pinakolada
cestitke novim mamicam za user posted image user posted image user posted image user posted image

joj na temle seznamu nas je pa še čisto malo tistih, ki še nismo rodile user posted image user posted image

pri meni se zaenkrat nič ne dogaja, razen da me že 2 meseca fullll boli sramna kost (al pa nekaj tam v bližini user posted image ), pa da so mi roke in gležnji začeli zatekat. Popadkov še nobenih user posted image , bomo vidli kaj bo jutri na pregledu user posted image .

_____________________________

30.03.2010 je prijokala na svet moja princeska Neja.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 14:48:30   
sneguljka1
Hola,

Jaz sem še zmeraj doma, nč akcije, mali ma pa žur znotraj kar cel čas.

Zanima me za Kranjsko porodnišnico, tiste ki ste tam rodile, mi lahko poveste kako je z obiski pa s prisotnostjo očeta? Bila sva na šoli za starše in je dobil potrdilo, pa me zanima kdaj se potem plača prisotnost (je treba že med porodom, po porodu?) Pa potem po rojstvu, a je on lahko zraven ko user posted image odpeljejo očistit in stehtat? Pa še za obiske, a je res lahko oče prisoten samo med urami obiskov ali je lahko tam več časa? Pa ob katerih urah so obiski?

Vem da sem firbčna ampak sem bla samo dvakrat v življenju v porodnišnici in nimam pojma kako je s temi stvarmi user posted image

Upam da si bo katera vzela minutko da mi malo razloži kako je s tem. Hvala :)

(odgovor članu pinakolada)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 14:58:47   
naty28
Pozdravljene vse!

Danes me ni blo nič gor ker sem imela polno dela. Sem nekaj čistla, pa 2 pralna stroja oprala in obesila, prej pa je bla moja mami pri meni, ker sem še jo morala sfrizirat pred porodomuser posted image

Hecno, prej si nisem nikol znala predstavljat, da bom en dan pred rokom še frizirala, zaj pa vidim, da sploh ni to noben problem, da lahko v takem stanju še vseeno vse skoraj normalno delašuser posted image

Aja prej sem jedla Panna Cotto,ki sem jo včeraj prvič v življenju delala, ker ste mi oni dan take lušte naredle, da sem mogla tudi jaz to probat, pa še mami mi je prinesla borovnice, ki so prfektno pasale gor, mmmmmm kak je blo dobro.

Zvezdici, kaj pa to ko imava jutri midve rok???user posted image Kaj bo le iz tega?


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu sneguljka1)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 16:25:16   
zoey
user posted image user posted image user posted image user posted image novim user posted image in njihovim mamicam!!!

Ostale pa še sledite, meseca še ni konec user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 17:25:28   
Jessy
Sneguljka, po moje je v vseh porodnišnicah več ali manj enak režim, če pa ne, naj me pa katera popravi.
  • Obiski so običajno za očete le v času, ko so obiski, edino v nadstandardni sobi je lahko dlje časa ali celo neomejeno, če vzame polni penzion.
  • Prisotnost plača enkrat po porodu, dokler si v porodnišnici, ali ob odhodu domov, ali pa pošljejo tudi položnico.
  • Pri umivanju in tehtanju so očetje lahko zraven in fotografirajo dojenčka, ko ga pripravljajo.
  • Čas obiska je pa povsod drugačen. Ko te bo peljal v P, naj še čas obiskov sproti pogleda, če se bo spomnil, drgač pa ti vsak pove, če ga vprašaš. Verjetno imajo tudi spletno stran, pa to gor piše.

Ja, zdaj vas je pa res le še peščica gor! Kmalu boste vse odrešene! Bomo stiskale pesti, če nas boste prej kaj obvestile, da ste šle!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 18:48:12   
MiaSophia
UUUUU, nas je pa res malo user posted image . Tudi mene že nekaj dni špika tam spodaj in se zbujam ponoči in čakam, kdaj se mi bo voda ulilauser posted image , pa nič akcije...Bo že, enkrat mora ven user posted image , kajne?
Meti v., bova zdržali do 30.03.?

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 19:18:08   
meti.v
MiaSophia bova mogliuser posted image  kaj češ jz vseen upam da bo kej prej čeprav pr men nč ne kaže kej da bo kmal.user posted image  No razn špikanja kot pr teb pa občutka da mi vse dol prtiska je to to. No enkart že bo če ne marca pa aprilauser posted image

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 19:25:42   
*pupsa*
Evo zdej sm si pa jst vzela čas da vam napišem mojo porodno zgodbo....no začel se je vse skupaj z amnioskopijo kot že veste....po amnio me je začelo bosti v trebuhu in se to počasi stopnjevalo do enih ko sem nekako ugotovila da se to bodenje v trebuhu pojavlja v intervalih na 5 minut...mislila sem si spet eni lažni popadki...potem se je od dveh do treh znižalo na 3-4 minute, bolelo pa je približno isto. Ker je bil moj user posted image v službi sem očetu rekla naj me zapelje do P da me priklopijo na ctg in povedo kaj se dogaja...ob cca. 15:45 sm prišla v KR kjer so bili popadki že bolj močni vendar sem si še vedno govorila da to pa sigurno ni to. Tam me je pregledala babica in povedala, da sem odprta 3 prste, da se mehur boči in da bomo šli rodit...sm kr debelo pogledala...v tistem me kliče mož...mene pa ravno klistirajo user posted image pa pravim da naj kr štarta iz službe, da gre zares....no pa sem šla veselo na wc in hodila po hodniku gor in dol...popadki še vedno isti vendar na minuto...ob petih me je močno zagrabilo in mi ratalo kar naenkrat slabo zato sem prosila če grem lahko v porodno in se vležem....mi pravi babica na kok časa so popadki, pravim da na minuto...ona čist šokirana...v tistem pride G in me pregleda...17:20 mi prebode mehur in potem se začne "žurka"...popadki iz bolečine 50% na 200%...."dolgih" 26 minut kasneje na svet pride v velikem slogu moja mala Lea...pravi babca, gospa pridni ste bili, pa vprašam zakaj, pa pravi ja rodili ste v 26 minutah user posted image Lea je pustila rahlo sled tako da sem dobila nekaj zunanjih šivov vendar je blo vse v mejah normale. Po petih minutah predaha, ko Leo čistijo in oblačijo pokličem mamo in kar ne more verjeti...vsi šokirani da sem že konec user posted image . Vsa srečna da je to za mano ležim v porodni še naslednje 3 ure ker so mi dali neko zadevo za krčenje maternice...tako da boli kot popadek...vmes tudi dočakam da me pride G zašiti in po dobrem dnevu in pol greva iz P domov...seveda na mojo lastno željo, ker me Ema doma že nenormalno pogreša in ji je res hudo user posted image . Sedaj se z Leo še malo loviva kar se tiče dojenja vendar mislim, da se bo tudi to počasi uredilo....No to je moja porodna zgodba...kratka in jedernata user posted image

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 20:00:24   
Errai
Čestitke vsem novopečenim mamicam.

Jaz še vedno čakam, čeprav sem danes že 4 dni čez rok. Sicer sem 3 cm odprta, ampak popadkov pa še ni od nikoder. Bom verjetno kar umetne rabila. Danes sem bila že na pregledu v Postojni, pa bi mi v bistvu lahko sprožili porod, če bi ravno želela, ampak je na žalost mlajši sin ravno včeraj zbolel z angino, pa sem ga šla raje še malo pocartat domov. Imam pa naslednji pregled v četrtek in takrat zna iti zares. Bomo videli. Po eni strani komaj čakam, po drugi pa me je danes zjutraj, ko nisem vedela ali grem v Postojno samo na pregled, ali pa me bodo notri obdržali, kar malo stiskalo.

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 21:29:10   
strumf
čav punce. tudi jaz še vztrajam doma user posted image . jutri imam pregled, ampak je dragi rekel, da naj zdržimo do petka, čeprav je rok v soboto. ima ful gužvo v službi. pa sem rekla, da user posted image nič ne vpraša kateri dan v tednu je ko se odloči priti ven.

je pa ta teden kar zanimiv, ker imam vsaki dan cca 3-5 klicev od prijateljic in prijateljev, če se še vedno 2v1. tak da sedaj ko vidim kdo me kliče že kar vem zakaj kliče user posted image user posted image . se menda bojijo da ne bodo zvedeli prav čas ali kajuser posted image .

sestra je tako živčna da vsako uro gleda na mobi, pa sem ji rekla da še sploh nisem šla v P, kako bo šele potem živčna. se vsi bolj sekirajo kot jaz, čeprav priznam da že mene malo živčki dajejo.


(odgovor članu Errai)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 21:46:41   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: naty28
Zvezdici, kaj pa to ko imava jutri midve rok???user posted image Kaj bo le iz tega?



Hmm ne vem ne vem. Bova videli, če bo kaj akcije. Jaz pri sebi nisem ravno optimist. Se nič ne kaže. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
23.3.2010 23:01:06   
taipai

IZVIRNO SPOROČILO: sneguljka1

Hola,

Jaz sem še zmeraj doma, nč akcije, mali ma pa žur znotraj kar cel čas.

Zanima me za Kranjsko porodnišnico, tiste ki ste tam rodile, mi lahko poveste kako je z obiski pa s prisotnostjo očeta? Bila sva na šoli za starše in je dobil potrdilo, pa me zanima kdaj se potem plača prisotnost (je treba že med porodom, po porodu?) Pa potem po rojstvu, a je on lahko zraven ko user posted image odpeljejo očistit in stehtat? Pa še za obiske, a je res lahko oče prisoten samo med urami obiskov ali je lahko tam več časa? Pa ob katerih urah so obiski?

Vem da sem firbčna ampak sem bla samo dvakrat v življenju v porodnišnici in nimam pojma kako je s temi stvarmi user posted image

Upam da si bo katera vzela minutko da mi malo razloži kako je s tem. Hvala :)


Se opravicujem, ker vdiram v vašo temo.
Sneguljka1: moj je bil prisoten pri porodu,plačala sem pa tisti dan, ko sem šla domov (lahk pa kšn drug dan, ko si še na oddelku).
moj je šel s sestro, da so ga stehtal&umil, tam smo dobili tud prvo fotografijo našega malčka user posted image - tako da, to se da. Tut kasneje, ko si še 3h v porodni, je partner lahko zraven.
Obiski pa so od 15h-17h. Jaz sem rodila dec., kjer je bilo tudi omejitev obiskov zaradi "nove gripe", tko da smo se mogl striktno drzat tega urnika. Zdej pa mislm, da lah pride vso sorodstvo, če želišuser posted image

Ti pa povem, da je osebje super, krasno!!! Js sm zelo zadovoljna!”
pa velik sreče!!

(odgovor članu sneguljka1)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
24.3.2010 8:11:49   
naty28
Prva sem, prva sem, prva semuser posted image user posted image , ki te ste vse, kaj še vse spite al že vse rodite???user posted image user posted image

Jaz pa že pijem malinov čaj, danes mam rokuser posted image , pa še je vse popolnoma mirnouser posted image , tak da bog ve kdaj bo to???

Zaj se pa počasi spravljam k sebi, da se zrihtam, ker grem na CTG ob 10.00, pa verjetno mi bojo danes pregled tudi delali ne, glede na to da mam rok???user posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu taipai)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
24.3.2010 8:15:22   
naty28
Pupsa, kaka srečnica si, kak je to tebi hitro šlo! Okrog 2 uri a ne??

Čestitamuser posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
24.3.2010 8:37:01   
*pupsa*
Ja naty28 še predenj sm se zavedla sm že rodila...ubistvu je bilo hudo sam tiste pol urce v porodni....k so mi predrli mehur...prej se mi je zdel d bom še celo noč tm user posted image

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
24.3.2010 9:41:09   
Zvezdici
Dobro jutro.
Lep sonček je danes. user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
24.3.2010 13:25:54   
Zvezdici
Joj kakšno zatišje je tukaj gori. user posted image
Dajmo dajmo še kaj napisat!
Treba vztrajati do konca. user posted image

Me, pa zanima.. katera bo pa potem imela čas, ko mene ne bo, urejati seznamčke?
Ali je kateri sploh tako zelo dolgčas? user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
24.3.2010 14:14:26   
naty28
evo mene s pregleda, sem mela CTG, pa oni prokleti vaginalni pregled, ko boli ko tristouser posted image user posted image user posted image .Pa mi je napisala, da je CK za konico prsta prehoden?? Kaj te to pomeni?

Naslednji pregled mam 29.3., ko bom 5 dni čez rok.


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
24.3.2010 14:17:10   
Zvezdici
Predvidevam, da to pomeni, da si odprta za konico prsta.

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
24.3.2010 14:18:15   
Zvezdici


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

user posted image sreda, 24.03.2010user posted image

strumf
naty28 - CTG
pinakolada - CTG

četrtek, 25.03.2010

lenčy
andra74

petek, 26.03.2010

sneguljka1
mammamia - CTG
soni - CTG
zvezdici - porod

ponedeljek, 29.03.2010

naty28

torek, 30.03.2010

MiaSophia
meti.v - CTG

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
24.3.2010 16:47:17   
pinakolada
Hey,

tudi jaz sem imela danes CTG in je kar nekaj popdkov narisal (samo kaj, ko jih jaz nisem ne vem kaj čutila) user posted image . Utrip od male je bil ok (med 120 - 160). user posted image

pa tudi mene je pogledal spodaj, pa žal user posted image še nisem nič odprta, tako da bo šlo verjetno čez rok.............user posted image user posted image . user posted image

Sej po eni strani mi je kul tko, ker mala tako in tako zastaja v rasti za 2 tedna....user posted image . Jaz mislim, da bo moja aprilka..........user posted image .

Moj pa je že plačal 16,69 € za svojo prisotnost pri porodu (v Ljub. porodnišnici). Menda mora biti plačano preden ženska rodi......user posted image

Naslednji CTG 29.03.2010 (1 dan pred rokom) user posted image

Lp

< Sporočilo je popravil pinakolada -- 24.3.2010 16:48:36 >


_____________________________

30.03.2010 je prijokala na svet moja princeska Neja.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




plenice
Evica22

katere plenice uporabljate?

pampers (nemške) (35%)

pampers (avstrijske) (7%)

hoferjeve, lidlove (11%)

müllerjeve (27%)

DMove (10%)

ostalo (10%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!