|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 8:31:28   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Naty, po moje tvoja dojenčica čuti, da si zaskrbljena in ti potem še bolj skače notri. Dokler ti skače, se nimaš česa bati. Da bi bili že zdaj znaki hiperaktivnosti, tudi še nisem slišala. Ti se lepo sprosti in uživaj!!!
Morda se ti sploh ne bo umirila. Se mi zdi, da je ena napisala, da ji je user posted image  še med popadki norel po trebuhu. No, jaz se sploh ne spomnim, če mi je med porodom kaj migal ali ne.

Ursa_p, seveda smo tu bolj aktivne, ko pa se stalno nekaj dogaja, pa še dosti vas manjka na drugem forumu, tako da čimprej rodit, da bomo stalno tam! user posted image



ja naty,jessy ima prav,ne umirijo se vsi...in jaz sem napisala da je naš pikec total norel še med porodom...nič ni narobe to...samo sprosti se in  uživaj še dokler imaš bušijauser posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 8:32:15   
Čmrlika
čestitke vsem novopečenim mamicam in seveda dobrodošli user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 8:36:15   
Čmrlika
 
user posted image
jaz bom pa voščla mojmu sinku za en mesec...user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 21.3.2010 8:37:07 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 9:07:51   
Jessy
Čmrlika, kaj je res že 1 mesec naokrog??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 9:09:24   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika


user posted image
jaz bom pa voščla mojmu sinku za en mesec...user posted image


Čestitke za 1. mesec! user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 10:33:35   
t_anja
Pozdravljene user posted image in mamice!

Včeraj zvečer me je ene 10 minut tako bolelo spodaj, da sem mislna, da bo treba že it. Sva z mojem predihala in je blo vsega mimo.
Ponoči pa sem šla na wc okol 5 zjutraj in vidim rahel roza izcedek na dnevnem vložku. Potem se mi še malo vlije (rahlo) in vidim, da je spet rahlo roza...
Grem jst lepo v postlo in čez ene pol ure me začne bolet, kot da bom menstruacijo dobila...ne delam panike, ker sem mislna, da je to morda zarad živčkov. Ampak se kar ni nehalo.  user posted image nisem hotla budit, da se vsaj on naspi. Skratka nisem delala panike. Tako, da so te bolečine trajale ene 3 ure. Ampak ne s presledki, temveč sem skozi čutila bolečino. Zaspim nazaj...dokler se moj ne zbudi in mu pravim, da bo bejba prej kot 25...nič jasno potem mu pa povem kaj je blo...je bil ves zamišlen in grunta kaj more še nardit user posted image user posted image user posted image user posted image skratka sva se nasmejala. Potem je blo prec bolš....

Mala se še vedno giblje tako kot prej. jst tud prenašam popadke, čeprav so to verjento 1procent, kar me še čaka. Ampak ne delam panike. Sem se odločila, da ne grem prej dokler ne bo za zdržat, če bom seveda bejbo normalno čutila. če mi bo pa voda odtekla gremo pa prec proti Postojni...

Počutim se pa kot ožeta cuna. Kot da bi me hotla kakšna viroza napast. Glavo mam čudno, tud počutim se brez moči...ali je mela kera podobne občutke na začetku popadkov? Ker to se mi do zdaj še ni zgodilo. Tudi če sem mela rahle popadke so ti trajali zelo malo časa. Zdaj je pa kar skoz ta občutek, ki niha iz malih v večje...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 10:47:20   
Jessy
T_anja, a imaš ti namen roditi brez EA? Ker, drugače ni treba tolk časa doma čakat, da ne boš prepozna za EA. user posted image
Jaz sem bila stalno nekaj virozna, tako da nisem pravo merilo. Po moje boš ti res kmalu zavila proti PO! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu t_anja)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 11:02:00   
t_anja
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

T_anja, a imaš ti namen roditi brez EA? Ker, drugače ni treba tolk časa doma čakat, da ne boš prepozna za EA. user posted image
Jaz sem bila stalno nekaj virozna, tako da nisem pravo merilo. Po moje boš ti res kmalu zavila proti PO! user posted image



Ne ne bom z EA. Vsaj na predavanju nisem bla. Zdaj če bo res panika in mi bodo omogočli...bom vidla sploh kako bo.
Nimam pa namena.

Res se čudno počutim, ampak ne bom šla prej v P, da ne bom pa pol tam ležala in čakala. Tud jst bi šla rodit...malo me je strah. Sploh ko ne veš kaj te čaka in kolk hitro bomo meli bejbo v naročju. Mislim pozitivno dokler še lahko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kam lahko sporočim veselo novičko?

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 12:22:32   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika


user posted image
jaz bom pa voščla mojmu sinku za en mesec...user posted image


Vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 12:31:09   
naty28
Pozdravljene vse ki še čakate pa tudi tiste ki ste že rešene!user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tak žalostna, ker je danes zadnjič ribica v horoskopu in to pomeni, da ribica nebo, ker se meni še nič ne pripravlja na poroduser posted image

Mene pa tudi neki prehlad grabi zgledauser posted image user posted image user posted image

Ko se zjutraj zbudim me nekaj glava boli, pa nos mam zadelan, pa tak slabo se počutim.
Kako je  glede tega, da je ženska prehlajena ko rodi, kaj je to nevarno za otrokauser posted image pol???

Verjetno boma ju3 šla z mojimuser posted image k zdravniku, da vidim kaj mi bo reko, pa če mi bo dal kako zdravilo. Katera zdravila sploh lahko jem zaj med nosečnostjo?


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 12:45:35   
Jessy
Naty, jaz sem šla s hudim prehladom rodit. Za user posted image  ni nič nevarno, je pa neprijetno zate, če boš kaj šivana. Mene je ob kašlju tako bolelo, da sem skoraj prenehala kašljat, ker če ni bila prav sila, sem raje zadrževala kašelj. user posted image  Zdaj pa spet kašljam po starem.
Uživati kaj dosti ne smeš. Jaz sem se cajtala s trpotčevim sirupom in s sirupom smrekovih vršičkov. Drugega ti že ne smejo dati.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 13:38:53   
t_anja
o ja ....

Zdaj se je umirilo, ampak še vedno nisem tako kot prej. Še vedno občutek tak kot pri menstruaciji ampak dosti manj kot zjutraj. Zgleda, da bomo mi še kar doma...user posted image

Nimamo kaj...ko bo pa bo!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 13:42:45   
NM
Ojla, naša pikica zdaj spet spi, ker ponoči ni bla ravno porlica, čeprav je od petih spala 4 ure. eno pr meni v postli, ker ful težko vstaja , jao, ti šivi ... mož je pa glih zaspal, pa sem ga pustila - prvič ena ura vsi trije skupaj drnjohali user posted image user posted image user posted image .
Morem pa pohvalit novopećenega tatko - zelo lepo skrbi za naju.user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdej pa na eno juhco. Porodno zgodbo napišem, ko bom lažje sedela.

Držim za vse pestke - še za kakšno ribico. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Lep dan


Lp


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 14:41:13   
ursa_p
Cau!

T_anja ... pri meni podobno kot pri tebi. Ze proti jutri me je zvijalo in sem se zbudila v bolecinah, potem sem imela dopoldne precej popadkov, ampak spet niso bili tako hudo boleci, da bi mogla it. No, potem smo se pa h bratu odpravili na rojstni dan, se je pa nehalo - sem pa za vsak slucaj se torbo za v p s sabo vzela. Ampak me spet nekaj daje. Smo sli prejle se na en sprehod, ce bo kej pospesilo. user posted image

Ja ... so mi povedali, da ne bo ribica, ampak oven ... ampak men ne dela razlike, ker ne vem ne o enem, ne o drugem znamenju nicesar. user posted image user posted image user posted image

Gibi in popadki ... pri meni se tudi zelo velikokrat giba med popadki in ni prav nic prijetno. Je pa tudi se vedno precej aktiven ... malo manj je, ampak se vedno precej.

Toliko od mene ... zaenkrat.

Lp, Ursa

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 15:52:23   
plamen
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Naty, po moje tvoja dojenčica čuti, da si zaskrbljena in ti potem še bolj skače notri. Dokler ti skače, se nimaš česa bati. Da bi bili že zdaj znaki hiperaktivnosti, tudi še nisem slišala. Ti se lepo sprosti in uživaj!!!
Morda se ti sploh ne bo umirila. Se mi zdi, da je ena napisala, da ji je user posted image  še med popadki norel po trebuhu. No, jaz se sploh ne spomnim, če mi je med porodom kaj migal ali ne.

Ursa_p, seveda smo tu bolj aktivne, ko pa se stalno nekaj dogaja, pa še dosti vas manjka na drugem forumu, tako da čimprej rodit, da bomo stalno tam! user posted image



ja naty,jessy ima prav,ne umirijo se vsi...in jaz sem napisala da je naš pikec total norel še med porodom...nič ni narobe to...samo sprosti se in  uživaj še dokler imaš bušijauser posted image


Tako kot pravijo ostale, je bil tudi moj zelo aktiven. In kot pri čmrliki se skoraj ni umiril tudi med popadki, stalno je razgrajal po bušiju. Trenutno pa ni nič kaj aktiven. Da je ga morava zbujati s previjanjemuser posted image . Verjetno pa se bo aktivnost še pokazalauser posted image . Tako da kar mirno naty.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 15:54:42   
t_anja
Še vedno se mi lušči čep, počutje je dost bolš kot je blo zgodaj zjutraj. vsake tolk me pika spodaj, mala je pa še vedno aktivna. Tako da nič novega...čakam na bolj močne user posted image in da bo v nekem zaporedju...ker zdaj so enkrat bolj močni, enkrat šipki, pa spet nič...

Bo treba zgleda še malo počakat, da bejba fajn razmisli ali je vreme že pravo zanjo...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 16:43:29   
naty28
Mene pa je danes začelo tak trgat v predelu ledvic,oz v hrbtenici na straneh,  taki neki čudni pritisk, pa opažam da je nekje na 15 minuser posted image Kaj bi se lahko kaj začelo dagajat, je katero na tak način bolelo, ko so se popadki začeli?

_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu t_anja)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 17:40:46   
Zvezdici

PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

user posted image ponedeljek, 22.03.2010user posted image

meti.v
ursa_p
soni - CTG
sandrica23 - CTG
mammamia - CTG
zvezdici - CTG, porod?
capyka - CR

torek, 23.03.2010

tamala86

sreda, 24.03.2010

strumf
naty28 - CTG
pinakolada - CTG
ursa_p - porod?

četrtek, 25.03.2010

lenčy
andra74

petek, 26.03.2010

sneguljka1

torek, 30.03.2010

MiaSophia

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 18:26:54   
*pupsa*
Zdravo moje bejbe...evo midve sva že doma...woooohoooo...sva obe zdravi in zadovoljni!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 19:40:07   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: *pupsa*

Zdravo moje bejbe...evo midve sva že doma...woooohoooo...sva obe zdravi in zadovoljni!


Dobrodošla doma. Veliko prespanih noči in lepih nasmehov in ... zdravja in ...


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 20:16:43   
strumf
čav punce. vidim da se je čez vikend dogajalo. super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo še vedno 2v1, čeprav je bil vikend kar naporen, čez dan smo zaključevali z gradnjo, zvečer pa sva bila na fešti. tako da sem bila danes ko cunja. CTG in UZ minila brez težav, mi je delala zopet 3D, pa so se samo jajčki lepo videli, tako da user posted image je 110% user posted image , obrazek pa je vneto prekrival z rokico. glede na sedaj bomo imeli kar krepkega korenjaka. sedaj je že težak cca 4kg,  tak da bo pestro user posted image user posted image user posted image .



(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 22:27:12   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: naty28

Mene pa je danes začelo tak trgat v predelu ledvic,oz v hrbtenici na straneh,  taki neki čudni pritisk, pa opažam da je nekje na 15 minuser posted image Kaj bi se lahko kaj začelo dagajat, je katero na tak način bolelo, ko so se popadki začeli?


Eh nič ni s tega, zgleda da je blo to nekaj drugega, vse prenehalouser posted image Žal, ribica nebouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
21.3.2010 23:40:33   
ursa_p
Cer!

Sem koncno nalozila filmcek, kako moj sinko rola. Takole je rolal tretji dan na rolerjih (dva dneva nazaj):

http://www.youtube.com/watch?v=g00zyvLcSBw

Pa se eno povezavo ... takole zabavno je bilo pri nas, ko smo imeli se mojo Linci ... danes mineva tocno pol leta odkar je ni vec med nami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... filmcek je pa res posrecen - ampak ga je treba poslusat:

http://www.youtube.com/watch?v=eYkZLjFM0LM

Gal in Lina sta se lahko po ure zabavala ... res neverjetno ... skrivalnice, lovlenje, ... user posted image

PS: Drugace nic novega! user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
22.3.2010 8:41:37   
Zvezdici
Deily sporoča:

Na prvi spomladanski dan je prikukala na svet mala rožica Natisa težka 3200 g in dolga 50 cm.
Mamica se počuti super, ati nepopisno srečen, sestrica pa ponosna.


Čestitke!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
22.3.2010 8:45:06   
Zvezdici

PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

user posted image ponedeljek, 22.03.2010user posted image

meti.v
ursa_p
soni - CTG
mammamia - CTG
zvezdici - CTG, porod?
capyka - CR

torek, 23.03.2010

tamala86

sreda, 24.03.2010

strumf
naty28 - CTG
pinakolada - CTG
ursa_p - porod?

četrtek, 25.03.2010

lenčy
andra74

petek, 26.03.2010

sneguljka1

torek, 30.03.2010

MiaSophia

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kdaj so vaši otroci prespali celo noč?




pred 3. mesecem (34%)

med 3. in 6. mesecem (20%)

med 6. in 9. mesecem (12%)

med 9. in 12. mesecem (5%)

med 12. in 18. mesecem (11%)

po 18. mesecu (17%)


Število vseh glasov: 366

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!