|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mene pa zanima
18.3.2010 8:03:34   
Anonimen
samo babji firbec...
vceraj sta mala 2 dobila sliki iz sole. skupinsko slikanje. in ko sem pogledala sliko od tadeja se mi je zdel lusten, simpaticen. najbolj od vseh fantkov v razredu.

ko sem pogledala sliko od velikega.... OMFG!!!!!kako lepega otroka imam jaz!!!!!
najlepsi! ampak res najlepsi v razredu.

in zdaj mene zanima.

je to pac to, ker so otroci mamicam najlepsi, al je res najlepsi. hočem vprasat, ce obstajajo mamice, ki nimajo najlepsega otroka in ji je kak otrok lepsi od njenega.

ker recimo kake tetice alpa zlahtnice govorijo....jooooj tako lepega otroka pa se nisem videla. pa stara mama....joooooj kok je lep. samo to verjetno zato, ker je nas! a to gre tako, al ....

ma ne vem ce sem dovolj jasno napisala. dajte se potrudit pa razvozljat kaj mislimuser posted image



no v glavnem: ali se vam zdijo vasi otroci naaaaajlepsi? (vizualno gledano)

pa ne me zdaj napadat, da mi je vizualnost tako zelo pomembna. sploh ne. itak, da bi ga imela isto rada, tudi ce bi bil malo manj lep.

samo zanima me, no....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:07:33   
luan
Ja itak, men so moji najlepši pa najbolj pridniuser posted image .In tako tudi mora bituser posted image .
Kaka mama bi pa bila, če bi rekla jaz pa imam najbolj grdega otroka na šoliuser posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:10:19   
Anonimen
ma ne....itak noben otrok ni grd.
samo so manj lepo nekateri.

se ze dolgo sprasujem. zakaj? ker so nasi????user posted image

(odgovor članu luan)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:14:28   
luan
Ja sevedauser posted image .Naši so nam vedno najlepšiuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:14:29   
Hope2
Moj je meni lep, luštkan, cuker od cukra, ki bi ga pojedla. Kar topim se zdaj v mislihuser posted image . Mama itak vidi svojega otroka v lepši luči, saj je tu prisotna tudi povezanost, čustva, skupni trenutki.... To vse naredi neko mišungo, da občutiš ob svojem otroku to, kar pri drugih neuser posted image

Kak drug mi je tudi lep, vendar noben ni cuker, da bi ga pojedla, samo rečem si da je luštkan in lepi. Za kakšnega pa priznam da si rečem, uf ta pa ni prav nič lep, je čuden, ima grd nos....

Vsake oči imajo svojega malarja, kar je za nekoga lepo, je lahko za drugega grdo. Če je meni en nos čuden ali grd, je za nekoga lahko simpatičen, nekaj posebnega, cukrastega. To mi je pa res najlepše od vsega, da obstajajo različni okusiuser posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 18.3.2010 8:15:36 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:15:36   
Anonimen
ja, se strinjam:)

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:19:44   
Anonimen
Men je moj najlepši.... user posted image
Noben otrok mi še ni bil lepši od mojga.

Po moje vsaka mamica vidi svojega otroka kot najlepšega. user posted image

Velikrat sem že vidla ženske ki skačejo okol kakšnega otroka..
Pa kok je luškan , pa corti itd... al pa na facebooku ko kakšna objavi fotke od
otroka... Pa se dostkrat uprašam - kaj hudiča je lepga na tem otroku...
Ma velika ušesa, nima nič las... itd. user posted image
Moj je seveda milijonkrat lepši user posted image

Mislim da je to zato ker smo mame user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:22:12   
Anonimen
ja...
pa tud ce komu tvoj otrok ni "lep" , ti valda ne bo napisala alpa rekla: joj, ta tvoj mulček pa res nekam cudno izgleda. lej kako ima velika usesa pa potlačen nos!

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:24:19   
Hope2
Miška še dobro, da niste vse mamice otrok iz slike skupaj opazovale fotografijouser posted image user posted image , bi se stepleuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:25:21   
Anonimen
ja saj!
user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:26:24   
uškinamama
Moja Uš user posted image , najlepše črne oči kar jih je...litlle boy with eyes like stars , mu je rekel enkrat en madžar in tisti bambijev pogled ...pa na vsakem ličku luknjica...Ah, ni kaj , res je najlepši otrok na svetu.user posted image  

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:27:20   
Anonimen
uška, sorry!
ampak domen je lepsi!!!!user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:28:27   
hektorina
Še nikoli, prisežem! nisem ob pogledu na otroka pomislila...ta pa ni lep. Nenazadnje mi tud od odraslih še ni "padel" v oko kak posameznik, ki bi mi bil, ono, res grd. Ljudje so mi drugače grdi. Ne po zunanjosti...

Miška, ne tako...Domen je lepši...popravek-Domen je NAJLEPŠI! Da ne boš vsaki odpisovala, da je lepši kot njenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:30:57   
Anonimen
Fizična lepota- Men je pa kristalno jasno, da so moji fantje lepi ampak niso pa najlepši na tem planetu. Ah dej no, sej tut jst nisem najlepša, pa moj tut neuser posted image .

Materina ljubezen - Itak jih pa ne bi menjala za nič na svetu, ker so krasni otroci in sem naravnost zaljubljena v njih. So najboljši otroci, ker so moji otroci.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:32:01   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1

Fizična lepota- Men je pa kristalno jasno, da so moji fantje lepi ampak niso pa najlepši na tem planetu. Ah dej no, sej tut jst nisem najlepša, pa moj tut neuser posted image .

[



Dva - data +! Tak da so tvoji otroci definitivno med lepšimi, če že vidva nistauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:32:45   
koala
MIslim da je odličen odgovor na to ta rek " Samo en najlepši otrok je na svetu. In vsaka mama ga ima."

No zdaj pa zares, meni je moj otrok najlepši sicer tudi veliko drugih ljudi pravi da je lep. Sicer ga imajo vsi za punčko pa vseeno.
Mi je zadnjič ena gospa v lekarni rekla "Gospa kako pa imate vi lepega otroka."
Jaz pa sem se seveda topila.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:33:27   
Anonimen
ja jaknik. o fizicni lepoti govorim.

tudi sama sem videla ze lepsega otroka od mojih. samo to itak samo na kaki reklami, kjer so vsi nasminkani.
v real life pa ne!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:34:52   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

uška, sorry!
ampak domen je lepsi!!!!user posted image



Vidiš , to tekmovanje pa ne razumem (pa vem , da je hec) . Zame je Uš najlepši , tako kot so vsi otroci najlepši svojim mamicam. Nikoli ne bi mogla rečt moj je lepši od tvojega. Mogoče sem preveč samozavestna in ne rabim potrditve na raznih tekmovanjih in raznih prepucavanjih.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:35:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: koala

MIslim da je odličen odgovor na to ta rek " Samo en najlepši otrok je na svetu. In vsaka mama ga ima."

No zdaj pa zares, meni je moj otrok najlepši sicer tudi veliko drugih ljudi pravi da je lep. Sicer ga imajo vsi za punčko pa vseeno.
Mi je zadnjič ena gospa v lekarni rekla "Gospa kako pa imate vi lepega otroka."
Jaz pa sem se seveda topila.


no evo...zato sem se zacela sama sprasevat, ce je res lep. ker tudi mene ustavljajo neznanci pa trgovke pa babike po cesti pa se topijouser posted image

sploh, ko je bil se v vozicku....ahjooooj....sem rabla 1 uro, da sva prisla iz stacune domov.user posted image

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:37:38   
Anonimen
uskinamama....se dobro, da razumes hec.
ja se strinjam. in tudi sama ne razumem starsev, ko svoje otroke smonkajo in rihtajo in jih prijavljajo na lepotna tekmovanja.
ravno zadnjic sem gledala enih 10 minut na T&T oddajo todllers in tiarasuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:37:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ja jaknik. o fizicni lepoti govorim.

tudi sama sem videla ze lepsega otroka od mojih. samo to itak samo na kaki reklami, kjer so vsi nasminkani.
v real life pa ne!user posted image



No recimo za primer.....v porodnišnici (ko sem rodila drugega) sem ležala z eno mamico, ki je imela tako lepega dojenčka....ma jst še nisem videla tako lepega no. Moj je bil pa še mal zmečkan, pa ves se je lupil.....in se je tut kar topila, ko so ji vse sestre govorile:,, Joj kako lep novorojenček.,, Men je blo pa itak bed, ker mojga ni pa nihče tako občudoval. No, pa se srečava s to isto mamico čez cca 9m na vozičkanju in moram povedat, da se je moj mali raček razvil v prečudovitega laboda, njen pa je ostal samo povprečno lepuser posted image .

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 18.3.2010 8:38:58 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:42:56   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

uskinamama....se dobro, da razumes hec.
ja se strinjam. in tudi sama ne razumem starsev, ko svoje otroke smonkajo in rihtajo in jih prijavljajo na lepotna tekmovanja.
ravno zadnjic sem gledala enih 10 minut na T&T oddajo todllers in tiarasuser posted image user posted image



to je šele obup, ma za zjokat se kaj delajo z otrokuser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:44:21   
Anonimen
fotr je drzal tamalo za glavo, mami ji je pa trepalnice mazala z maskaro. in je zacela puncka ful jokat, ker jo je peklo.
in sem preklopilauser posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 8:47:27   
x_srečka_x
Jaz imam tudi dva najlepša sončka user posted image  oba blond in modrooka user posted image
Ta mlajšega imajo pa vsi kar za punčko, ker ima takooo lepe mdre oči. Sva bila zadnjičv trgovini, pa gospa pravi joj kako lepa punčka, pa rečem da tole je pa fantek...in je bila kar preseneča kako, če je pa tako lep user posted image
Pa še fejst dedec je ima luknico v bradi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: mene pa zanima
18.3.2010 9:29:13   
majch
Meni se je naša mala zdela najbolj popoln dojenček ever, ko se je rodila, vsi dugi so mi bili malo čudni. No, ko zdaj pogledam slike iz porodnišnice, vidim, da je tudi naša imela pomečkan nos, pa zabuhlo oko, pa rumen obraz od zlatenice, in je bila najbrž malce dlje od popolnosti, kot se mi je zdelo. Je pa imela in še zdaj ima ful hudo čupo, kateri se ljudje ne morejo načuditi že od prvega dne. Tako da mislim, da otroke gledamo z rožnatimi očali, ker so naši. Grdih otrok pa po moje tako ni.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




izbira imena
nataly33

prosim za pomoč pri izbiri fantovskega imena.hvala

Matej (62%)

Marcel (38%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!