|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje taščam take ideje
16.3.2010 13:00:28   
čebelica01
naša babi ( moja tašča ) si je prvoščila križarjenje , hvala bogu , da je malo šla na potep , da si malo privošči .
no zdaj je že en mesec doma in prjavi : vesta kaj jaz pa pričakujem , da mi bosta pol križarjenja plačala vedva user posted image user posted image .

mene bi skoraj kap user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:02:03   
majch
ti, sam tole je pa za DIPO, tam zbirajo naj taščo. Sam ene mate pa res pojave doma, no...sočustvujem.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:02:47   
štrumfek
user posted image user posted image user posted image
ja ma pa idejo nouser posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:02:55   
Anonimen
Jest bi tašči plačala pol križarjenja če bi šla na ljudožerske otoke user posted image  user posted image

Šalo na stran - kar lepo obrni na hec in ji reči da lahko pričakuje, dočakala pa ne bo user posted image

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:06:22   
čebelica01
sem kar dvakrat dala to izjavo , se opravičujem ampak mi je napisal da je error , ampak očitno je vseen prlimalo user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:07:30   
čebelica01
no ja jaz sem kar znorela , pisker mi je dviglno , moj pa meni pravi : ja če ji ne bova plačala bo tako surlo dviglna . kšššššššššššš kšššššš tu tu tu tu men vse vre mater sem besna

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:07:55   
alda
Ti pa ji povej, da bosta kupla nov avto, pa pričakujeta da bo ona dala pol user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:08:59   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

no ja jaz sem kar znorela , pisker mi je dviglno , moj pa meni pravi : ja če ji ne bova plačala bo tako surlo dviglna . kšššššššššššš kšššššš tu tu tu tu men vse vre mater sem besna

ja čebelica bod dobra tamlada pa plačaj kar celga neuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:09:41   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Ti pa ji povej, da bosta kupla nov avto, pa pričakujeta da bo ona dala pol user posted image


ampak res no . ma kje jim take ideje user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:11:26   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

no ja jaz sem kar znorela , pisker mi je dviglno , moj pa meni pravi : ja če ji ne bova plačala bo tako surlo dviglna . kšššššššššššš kšššššš tu tu tu tu men vse vre mater sem besna

ja čebelica bod dobra tamlada pa plačaj kar celga neuser posted image user posted image user posted image user posted image





ja najbolš , še to jaaaa user posted image user posted image . bla je pa na tisti ladji , ko so mel pol sranje , sam da je bla un teden prej , k ni blo nč narobe , zdaj pa se že sprašujem zakaj ni bla raje en teden kasneje na križarjenju , pa da bi jo morje odplaklno , bemuuuu

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:12:23   
Fleka
Reci ji,da ji plačaš enosmerno letalsko karto na konec sveta.user posted image Ona pa je pojava,......user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:15:40   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Reci ji,da ji plačaš enosmerno letalsko karto na konec sveta.user posted image Ona pa je pojava,......user posted image


ja zdej čakam , da mi reče , da naj dam še za avto polovico , ki ga je po križarjenju kupila

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:23:50   
čebelica01
ne vem , kdo si je tole zmislu


user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:35:04   
clara23
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja najbolj jauser posted image user posted image user posted image user posted image . Ta pa je taprava...povej ji, da ji plačaš polovico križarjenja, če potem ona vama plača celotno potovanje na bora boro, seveda all inclusive. In to za 14 dni!user posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:47:56   
neanja duo
Ene tašče pač rade molzelo....pa čeprav svoje bližnje....


svašta......

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
16.3.2010 13:50:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neanja duo)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:55:04   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Ene tašče pač rade molzelo....pa čeprav svoje bližnje....


svašta......


si pa res prov povedala , dobesedno molze. namreč je men zdaj kapnilo , še par stvari , ki se mi sicer niso zdele tako strašne , pa vendar me je tale izjava preveč pogrela , da bi zdaj vse skupaj pustila in pustila ne rešeno .

ker živimo v isti hiši ( ampak imamo vsak svoj vhod ) ona je dolej mi gorej , ampak to ni tako pomenbno . spomnila sem se , da za olje plačujem od kar smo se vselili v hišo ( sva še dozidala ) . telekom račune je vse nam potaknila . hmmm pol se pa še upa takole prijavit user posted image user posted image user posted image . kaj jih bo moj danes slišal , naj svojo mamo malo v roke vzame , če se bom jaz spravla bo joj

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 13:59:54   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

ja najbolš , še to jaaaa user posted image user posted image . bla je pa na tisti ladji , ko so mel pol sranje , sam da je bla un teden prej , k ni blo nč narobe , zdaj pa se že sprašujem zakaj ni bla raje en teden kasneje na križarjenju , pa da bi jo morje odplaklno , bemuuuu


sori, sej to mi naj ne bi blo smešn, sam sem se iz srca nasmejala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



včasih sem brala tu o taščah , nikoli nisem komentirala , ker enostavno sem si mislila no ja včasih pa mogoče res malo pretiravamo tudi same , ampak to kar sem pa sama doživela je pa preseglo vsa moja mnenja o takozvanih vješticah ( taščah) .

mam sama vještico doma

prva misel , ko je podala to izjavo je blo to kar sem omenila zgoraj

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 14:06:13   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

no ja jaz sem kar znorela , pisker mi je dviglno , moj pa meni pravi : ja če ji ne bova plačala bo tako surlo dviglna . kšššššššššššš kšššššš tu tu tu tu men vse vre mater sem besna


Naj ma surlo kakšno hoče. Z njo mene že ne bi izsiljevala, pa če se potem skrega na smrt in sploh več ne prestopi praga stanovanja. HB bi se je vsaj rešila. Vampirke. user posted image

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 14:27:45   
puncica
pa ka mate to neke čudne tašče user posted image , moja je čist fajn user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 14:30:52   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
pa ka mate to neke čudne tašče user posted image , moja je čist fajn user posted image
Ja, itak. Pri vas si ti čudna. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 14:34:50   
emica2008
najboljša tašča je tista k že ornk po zemlji smrdi.....moja na žalost še dolg ne bo user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 14:35:27   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: puncica
pa ka mate to neke čudne tašče user posted image , moja je čist fajn user posted image
Ja, itak. Pri vas si ti čudna. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 14:40:46   
Lucrecia
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

no ja jaz sem kar znorela , pisker mi je dviglno , moj pa meni pravi : ja če ji ne bova plačala bo tako surlo dviglna . kšššššššššššš kšššššš tu tu tu tu men vse vre mater sem besna


Sori, ampak če je mož takega mnenja, naj kr plača. Ti nisi dolžna plačevat nič. Razen če ne gre za vajino darilo njej ane. Drgač pa... če plačata enkrat, bo pol vseskoz prčakovala, da ji bota keš dajala, pa skoz kaj plačevala. No way!

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kje taščam take ideje
16.3.2010 14:42:15   
neanja duo

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

najboljša tašča je tista k že ornk po zemlji smrdi.....moja na žalost še dolg ne bo user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kontracepcija
Miška2006

Katero kontracepcijsko sredstvo uporabljate?

Kontracepcijske tabletke (32%)

Maternični vložek (navaden) (2%)

Mirena (10%)

Kondom (23%)

Kontracepcijska pena, krema, gel (0%)

Drugo (34%)


Število vseh glasov: 448

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!