|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 11:45:15   
Jessy
Čestitke Mojcej77 za Lino!!! user posted image user posted image user posted image

Počasi se boste res vse zvrstile.

O Valentini sem že včeraj prebrala prelepo novičko. Res lepo, da le ni tako drastično, kot je sprva kazalo! Zdaj pa upajmo na najbolje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa včeraj vsa zadovoljna odkrila, da so moji gležnji končno spet dobili pravo podobo. user posted image  Dolgo so rabili. user posted image



_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 12:02:07   
Zvezdici
lunka - ja to pa je velika glavica user posted image . Ampak tako kot pravi NM.. če si se že sama psihično pripravila, bo sigurno vse ok.
Držim pestke, da bo vse ok in, da ne bo pretežko.
Le pogumno user posted image user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 12:02:24   
Zvezdici




PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

user posted image petek, 12.03.2010 user posted image

naty28 - CTG
NM - CTG

sobota, 13.03.2010

capyka - CR

nedelja, 14.03.2010

NM - CTG

ponedeljek, 15.03.2010

MiaSophia
- CTG
sandrica23 - CTG
malicki
zvezdici
lunka1 - CTG, UZ
pinakolada - CTG, UZ


torek, 16.03.2010


malicki - porod?
tamala86 - CTG

sreda, 17.03.2010

t_anja
maja.gal - CTG


ponedeljek, 22.03.2010

meti.v


 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 12:04:53   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy


O Valentini sem že včeraj prebrala prelepo novičko. Res lepo, da le ni tako drastično, kot je sprva kazalo! Zdaj pa upajmo na najbolje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa včeraj vsa zadovoljna odkrila, da so moji gležnji končno spet dobili pravo podobo. user posted image  Dolgo so rabili. user posted image




Ja jaz sem bila tudi tako zelo vesela!
Ubistvu sem potihem pri sebi upala, da bo sporočila, da ji gre na bolje. Pa so pozitivne misli le pomagale. user posted image user posted image

Jessy super za tvoje gležnje, da so spet v prvotni obliki. user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 12:46:10   
malicki
Še pozdrav na hitro od mene. Še nisem nikamor šla user posted image Danes sem čisto crknjena in to od nič. Sem spala 2,5 uri prejle in sem se komaj pripravila, da sem vstala. Po moje bi lahko kar cel dan preležala.

Zadnja 2 dni sem nekako upala, da se bo samo od sebe kaj začelo, ampak zgleda bom kar lepo počakala na torek na CR.

Čestitke Vekybel in mojcej user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 13:12:30   
soni
Še pozdravček od naju.

Danes sem dala bris za steptokok, ker sem se mal ustrašila, tako da upam, da dobim rezultate preden rodim. In veste kolikšna je cena pri moji g-103 evre. Ampak, samo, da bi bilo vse v redu. Mi je rekla, da me takoj pokliče, ko dobi rezultate.

Drugače tudi pri meni še ni nobenih naznanjajočih znakov poroda. Sem imela pa včeraj zelo slab dan. Zvečer pa me je še nekaj močno krčilo po trebuhu,da sem mislila, da se že kaj dogaja. Pa še zjutraj se mi je zdelo, da se mi je začel luščit čep. A današnji pregled ni ničesar pokazal. Tako, da vam bom tudi jaz še vedno delala družbo, sicer se bolj redko oglašam, berem pa vas redno. user posted image


Čestitke novim mamicam!user posted image user posted image user posted image .Vekybel in mojcej, plamen, zoey user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Valentino.


Lunka1 držimo pestke!

Naslednji CTG imam 15.3.2010


(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 13:17:10   
Zvezdici


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

user posted image petek, 12.03.2010 user posted image

naty28 - CTG
NM - CTG

sobota, 13.03.2010

capyka - CR

nedelja, 14.03.2010

NM - CTG

ponedeljek, 15.03.2010

MiaSophia
- CTG
sandrica23 - CTG
malicki
zvezdici
soni - CTG
lunka1 - CTG, UZ
pinakolada - CTG, UZ


torek, 16.03.2010


malicki - porod?
tamala86 - CTG

sreda, 17.03.2010

t_anja
maja.gal - CTG


ponedeljek, 22.03.2010

meti.v


 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 13:18:25   
Zvezdici
soni -  ja to pa je cena user posted image .
Super, da bo še ena za družbo. Da nas bo vsaj še malo tukaj! user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 13:21:52   
soni
*pupsa* "A ima katera izkušnje z vlažilcem zraka...jst sm ga dons nabavla ker ima Ema skoz ene viroze na dihalih in jo moti suh zrak...kako je pri dojenčkih a je katera poskusila....sej s tem ne moreš narest kakšne škode a ne?"



Jaz imam vlažilec in ionizator zraka, pa moram povedat, da se je stanje malce umirilo, ker ima naš fant ponavljajoče bronhiolitise in smo na ventulinu ob hujšem napadu.  Samo, da smo stari 2 leti in pol, ne vem pa, kako je pri dojenčkih, to tudi mene zanima?


(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 13:51:04   
Zvezdici


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

user posted image petek, 12.03.2010 user posted image

naty28 - CTG
NM - CTG

sobota, 13.03.2010

capyka - CR

nedelja, 14.03.2010

NM - CTG

ponedeljek, 15.03.2010

MiaSophia
- CTG
sandrica23 - CTG
malicki
zvezdici
soni - CTG
lunka1 - CTG, UZ
pinakolada - CTG, UZ


torek, 16.03.2010


malicki - CR
tamala86 - CTG

sreda, 17.03.2010

t_anja
maja.gal - CTG


ponedeljek, 22.03.2010

meti.v


 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija




_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 13:51:51   
Zvezdici
Jutri ima capyka CR.. upam, da javi.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za jutri!!!!


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 14:22:32   
pinakolada
IZVIRNO SPOROČILO: soni

Še pozdravček od naju.

Danes sem dala bris za steptokok, ker sem se mal ustrašila, tako da upam, da dobim rezultate preden rodim. In veste kolikšna je cena pri moji g-103 evre. Ampak, samo, da bi bilo vse v redu. Mi je rekla, da me takoj pokliče, ko dobi rezultate.




živjo,

pri nas v Grosuplju pa je cena 30 € če je izvid negativen in če je pozitiven pa je cena cca 45 €. Jaz tudi še čakam izvid... :)

< Sporočilo je popravil pinakolada -- 12.3.2010 14:23:11 >


_____________________________

30.03.2010 je prijokala na svet moja princeska Neja.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 14:26:50   
pinakolada
zvezdici

če mi prosim na seznamu popraviš glede pregleda...je napisano pod napačen datum. user posted image

Naslednji pregled imam 17.3.2010 + CTG + preveril mi bo tudi količino plodovnice (UZ)...

_____________________________

30.03.2010 je prijokala na svet moja princeska Neja.

(odgovor članu pinakolada)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 14:28:21   
Zvezdici

PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

user posted image petek, 12.03.2010 user posted image

naty28 - CTG
NM - CTG

sobota, 13.03.2010

capyka - CR

nedelja, 14.03.2010

NM - CTG

ponedeljek, 15.03.2010

MiaSophia
- CTG
sandrica23 - CTG
malicki
zvezdici
soni - CTG
lunka1 - CTG, UZ

torek, 16.03.2010


malicki - CR
tamala86 - CTG

sreda, 17.03.2010

t_anja
maja.gal - CTG
pinakolada - CTG, UZ


ponedeljek, 22.03.2010

meti.v


 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 15:21:46   
mammamia

IZVIRNO SPOROČILO: NM

Ojla!

Jst spet s CTG-ja. Super - reaktiven, samo popadkov ni, čeprav me je sinoči in ponoči zvijalo. Zjutraj pa nič. Me je v P kr na hodniku odpravu in reku, naj pridem v nedeljo ob 9.00, pa bodo videli, če je že zrelo in naj mam tudi stvari sabo. Upam, da že do nedelje kaj rata.
Torej CTG - 14. 3.

Zvezdici - nisi sama, ti bom delala družbo.

Sonček sicer sije, sam je še kr mrzlo, tko da bo treba za sprehod še mal počakat.




Živjo
No, če te je pa kr na hodniku odpravil, je pa sigurno bil Merlo. Imam prav? Tdui jaz sem danes končno prišla do Postojne in ctg je super, pol pa me je isto kr na hodniku odpravil do srede. Sem prosila če mi naredi test za streptokok pa bo naslednjič, samo spomniti ga moram. Upam, da res. Drugače se nič ne dogaja, razen ponoči malo bolečin v trbuhu-pa najbrž mal od prebave mal pa tud od tega dauser posted image zelo živahno ponoči telovadi....

Danes sem končno dobila tdi voziček. Super je -ful lepe barve in tako enostavno ga je zlagati in odpirati, da komaj čakam da ga bomo uporabili. Pol pa sva z dragim šle še v mothercare in nabavla par luškanih pižamc)drage pa so....)in pol je dragi kupil za našo bebo še ful luškan glasbeni vrtiljak za na posteljico.

Izkoristite sonček, pa se malo pomartinčkajte-jat sem se že in je prav fajn, ko ni nobene burja, pa snega več....

pa ČESTITKE VSEM MAMICAM-VELIKO SE CARTEJTE IN VELIKO POČIVAJTE!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 15:24:13   
Zvezdici



PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

user posted image petek, 12.03.2010 user posted image

naty28 - CTG
NM - CTG

sobota, 13.03.2010

capyka - CR

nedelja, 14.03.2010

NM - CTG

ponedeljek, 15.03.2010

MiaSophia
- CTG
sandrica23 - CTG
malicki
zvezdici
soni - CTG
lunka1 - CTG, UZ

torek, 16.03.2010


malicki - CR
tamala86 - CTG

sreda, 17.03.2010

t_anja
maja.gal - CTG
mammamia - CTG
pinakolada - CTG, UZ


ponedeljek, 22.03.2010

meti.v


 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija





_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 15:29:06   
mammamia
NASLEDNJI PREGLED IMAM CTG-17. 03. 2010!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 15:38:37   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: mammamia


IZVIRNO SPOROČILO: NM

Ojla!

Jst spet s CTG-ja. Super - reaktiven, samo popadkov ni, čeprav me je sinoči in ponoči zvijalo. Zjutraj pa nič. Me je v P kr na hodniku odpravu in reku, naj pridem v nedeljo ob 9.00, pa bodo videli, če je že zrelo in naj mam tudi stvari sabo. Upam, da že do nedelje kaj rata.
Torej CTG - 14. 3.

Zvezdici - nisi sama, ti bom delala družbo.

Sonček sicer sije, sam je še kr mrzlo, tko da bo treba za sprehod še mal počakat.




Živjo
No, če te je pa kr na hodniku odpravil, je pa sigurno bil Merlo. Imam prav? Tdui jaz sem danes končno prišla do Postojne in ctg je super, pol pa me je isto kr na hodniku odpravil do srede. Sem prosila če mi naredi test za streptokok pa bo naslednjič, samo spomniti ga moram. Upam, da res. Drugače se nič ne dogaja, razen ponoči malo bolečin v trbuhu-pa najbrž mal od prebave mal pa tud od tega dauser posted image zelo živahno ponoči telovadi....

Danes sem končno dobila tdi voziček. Super je -ful lepe barve in tako enostavno ga je zlagati in odpirati, da komaj čakam da ga bomo uporabili. Pol pa sva z dragim šle še v mothercare in nabavla par luškanih pižamc)drage pa so....)in pol je dragi kupil za našo bebo še ful luškan glasbeni vrtiljak za na posteljico.

Izkoristite sonček, pa se malo pomartinčkajte-jat sem se že in je prav fajn, ko ni nobene burja, pa snega več....

pa ČESTITKE VSEM MAMICAM-VELIKO SE CARTEJTE IN VELIKO POČIVAJTE!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


oj!

Ja, ja on je bil. Sam je reku, da me bo v nedeljo pregledal, da je on dežuren. To bo že 7 dni čez, tko da si kr naj čas vzame.
Kdaj si pa bla? Mogoče sva se videli?




_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu mammamia)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 15:49:22   
maja.gal
čestitke vsem novim mamicamuser posted image user posted image in novim članomuser posted image user posted image

pinakolada a ti si iz Grosuplja? Jaz sem namreč tudi, imam pa dr. Trampuža, predvidevam da ti tudi, ker si napisala da si v našem ZD. Kako si zadovoljna? Jaz sem zelo ...

Mogoče sva se pa že srečali, pa sploh ne veva user posted image user posted image user posted image

zvezdici pri meni lahko dodaš na 17.3. poleg CTG-ja še sprožitev poroda ... na kak način pa še ne vem (ni še dokončno ali bo CR ali ne)

En lep sončkast pozdrav vsem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Maksim, 2.11.2005
Zoja, 18.3.2010

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 15:52:10   
Zvezdici


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC

user posted image petek, 12.03.2010 user posted image

naty28 - CTG
NM - CTG

sobota, 13.03.2010

capyka - CR

nedelja, 14.03.2010

NM - CTG

ponedeljek, 15.03.2010

MiaSophia
- CTG
sandrica23 - CTG
malicki
zvezdici
soni - CTG
lunka1 - CTG, UZ

torek, 16.03.2010


malicki - CR
tamala86 - CTG

sreda, 17.03.2010

t_anja
maja.gal - CTG, porod?
mammamia - CTG
pinakolada - CTG, UZ


ponedeljek, 22.03.2010

meti.v


 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - UZ, morfologija



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 15:53:31   
Zvezdici
maja.gal - upam, da bo hitro mimo porod v sredo, če sprožijo, oziroma kakorkoli že se bo začelo. user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 12.3.2010 15:54:52 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 16:38:45   
*pupsa*
Punce jst sm se pa odločila da grem dons rodit....bom vzela ricinusovo olje in grem....dost mam tega, čist sm brez energije, ne spim nč. pritiska mi dol, popadki so ponoči čez dan se umiri...zdele sm pršla iz sprehoda z občutkom da imam že vse med nogami...ne morm več...zdej če mi je usojeno bo olje pomagalo drugač bom pa očitno mogla še mal trpetuser posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 17:09:42   
naty28
Pozdrav od mene po dolgem casu!
Danes sem mela CTG,pa sem se zaj tu,nevem kaj je tocno,nekaj ji srcni utrip prevec poskakuje,zaj sem se vedno priklopljena na ta ctg. Verjetno me bojo not zadrzali,kak dolgo,pa ne vem.
Je mela kera od vas taki primer?

_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 17:38:16   
Zvezdici
pupsauser posted image user posted image user posted image user posted image

naty - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo vse ok!


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
12.3.2010 17:41:33   
*pupsa*
jst mam očitno tko vse zaštofano da tole sploh ne prime user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?