|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:21:33   
kalbo
Itak, sam se nisem čisto nič zlagal. Tud pri nas bi se marsikaj prismodilo, če bi bla brez otrok....kaj čmo, takle mamo.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:23:04   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Ja Calbo, sorry, sam ti Nigelco gledaš s spodnjimi očmiuser posted image .


Ne ne, gledam jo čisto lepo s tazgornjimi, da o glasu in naglasu ne govorim.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:24:48   
blaža
Jaz ju ne gledam. Če bi blo kej pametnega, sigurno ne bi spustila.

Nigello, sem pa gledala, samo zato, da sem se lahko zgražala.user posted image

kako ona lepo nardi tortico, ko malomanj kot, da cela jajca z lupino vred vrže v mikser, pa vse namaže, da se lepo cedi in je slastno, božansko, ...user posted image user posted image user posted image

p.s. če daš vse na enkrat v mikser, za tortni biskvit, ne more ratat, lih nevem kako rahel biskvit.user posted image No važno, da je dala proč lupino od jajca.user posted image

Aja, pa tudi rezat zna zelo na tanko, še posebaj čebulco in česen, ko ju niti ne olupi, sej ni panike. Glavno, da je BOŽANSKO,user posted image user posted image user posted image

no sej ma uni sesekljalnik , ko je tako fensi, pa nima veze, če so debeli kosi čebule, to je res mega. - božansko dobro, pregrešno,...

Pa kako je dobra solata iz fižola z čebulo. Pa to je pogruntavščina stoletja!!! Pa sej ženska še ni jedla klobas in zelja, pol bi šele vedla kaj je dobro.user posted image

No pa sem jo končno spljuvala. In ni mi žal, meni je totalna packonka. Njeni recepti res zgledajo mega, ma uni, ko zna kuhat, če malo pomisliš,...Vidiš kaj je ok in kaj ne.

< Sporočilo je popravil blaža -- 9.3.2010 10:26:19 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:27:08   
CUKRČEK
kalbo, dons bosta pa morala kaj "prismodit", da se bo blaža pomirilauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:27:11   
Anonimen
blaža, men se zdi, da je ne maras lih najboljuser posted image

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:33:49   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

kalbo, dons bosta pa morala kaj "prismodit", da se bo blaža pomirilauser posted image user posted image user posted image user posted image


za kalbota ne vem, ma mene lahko edino moj pomiri user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:34:18   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

blaža, men se zdi, da je ne maras lih najboljuser posted image


ma ne dej! z užitkom jo gledam, če je pa tako božansko pregrešno dobra! user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:35:29   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

blaža, men se zdi, da je ne maras lih najboljuser posted image


Kak se ti te to lahko zdi? Po čem to sklepašuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:36:02   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

kalbo, dons bosta pa morala kaj "prismodit", da se bo blaža pomirilauser posted image user posted image user posted image user posted image


Tole ni moja žena.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:36:33   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

kalbo, dons bosta pa morala kaj "prismodit", da se bo blaža pomirilauser posted image user posted image user posted image user posted image


Tole ni moja žena.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:38:24   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

kalbo, dons bosta pa morala kaj "prismodit", da se bo blaža pomirilauser posted image user posted image user posted image user posted image


Tole ni moja žena.


a pol ne bo nič , al kaj?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:39:10   
kalbo
Bo, sam ne s tabo user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:39:35   
blaža
No mroam pa povedat, da ji pa tejle Nigelli barvne kombinacije dobro grejo od rok. Ker, če daš rdeč fižol, pa gor belo sladko smetano, pa na vrh pistacije, pa malo cimeta, da nardi lepo barvico,..... PA TO JE NORO PREGREŠNO DOBRO!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:39:55   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Bo, sam ne s tabo user posted image


ja ja, sej to sm mislila.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:42:09   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

PA TO JE NORO PREGREŠNO DOBRO!!!user posted image user posted image user posted image


Ona je noro pregrešno dobra...

PS: Ob teh kuharskih oddajah moraš pa znat kuhat, da ti kaj rata in jih jest jemljem kot idejo, ne pa da se jih držim kot pijanec plota.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:42:19   
noranate
rdeč fižol, bela sladka smetana..... in celodnevna rezervacija WC školjkeuser posted image . Mislim, da bi tam potem orng razmišljala o Nigeliuser posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:45:09   
blaža
Ok jaz nisem profič, ma na torte se neki malega spoznam, po 10 ih letih.

Ona zloži te debele temno rjave palačinke, ki naj bi ble biskvit, v mes naloži smetano, ter npr. maline, zloži, prelije z čokolado, da se vse cedi,... Ok sej res zgleda, dobro, ma ,...To ni to.

Ja kot si reku ti kalbo, moraš znat kuhat. Če gledaš pa samo njo, ti pa še tega ni treba znat.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:45:40   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz ju ne gledam. Če bi blo kej pametnega, sigurno ne bi spustila.

Nigello, sem pa gledala, samo zato, da sem se lahko zgražala.user posted image

kako ona lepo nardi tortico, ko malomanj kot, da cela jajca z lupino vred vrže v mikser, pa vse namaže, da se lepo cedi in je slastno, božansko, ...user posted image user posted image user posted image

p.s. če daš vse na enkrat v mikser, za tortni biskvit, ne more ratat, lih nevem kako rahel biskvit.user posted image No važno, da je dala proč lupino od jajca.user posted image

Aja, pa tudi rezat zna zelo na tanko, še posebaj čebulco in česen, ko ju niti ne olupi, sej ni panike. Glavno, da je BOŽANSKO,user posted image user posted image user posted image

no sej ma uni sesekljalnik , ko je tako fensi, pa nima veze, če so debeli kosi čebule, to je res mega. - božansko dobro, pregrešno,...

Pa kako je dobra solata iz fižola z čebulo. Pa to je pogruntavščina stoletja!!! Pa sej ženska še ni jedla klobas in zelja, pol bi šele vedla kaj je dobro.user posted image

No pa sem jo končno spljuvala. In ni mi žal, meni je totalna packonka. Njeni recepti res zgledajo mega, ma uni, ko zna kuhat, če malo pomisliš,...Vidiš kaj je ok in kaj ne.


Blaža vem, da si eksopert v tortah, ampak okusi so različni. Še nobena torta z rahlim biskvitom nam v širši familiji ni bila všeč. Delamo samo zabite, sočne, brez ščepca moke. Pa tudi izgled torte ni vse, pa kaj če spacka, teče, namaže, razpacka, vsii prismodi.... bistvo je, da človek ki ni ekspert v peki vidi, da je tudi taka torta lahko uspeh, slastna, da ga pritegne, da sploh proba naredit. Če nekdo vidi torto oh in sploh lepo, marcipan, figurce, napise, narise, tičina masa, lep izgled, vse mere kot morajo bit, se ne bo noben lotil peke. Oddaje niso namenjene profijem, temveč preprostim ljudem, ki ne znajo kuhat, ki hočejo še kako idejo.... Vsak ekspert se bo zgražal nad našimi oblikami, rezanjem.... pa to ni oddaja za eksperte, temveč za nas laike.

Tudi jaz uporabljam neolupljen česen, tako k peki mesa, kot v juho, okus je čisto drugačen, kot z olupljenim česnom. To nisem pobrala od nigele, temveč od res pravih profi chefov. Nekatere tudi ne moti debelo sesejkljana čebula. Pa spet to ni bistvo oddaje, saj ne uči, da mora bit pod mus na debelo narezana. Če ti ni všeč, pa jo nasekljaj na profi drobno, uporabi mikseruser posted image , če te ne moti, zakaj bi s eubadal s finim seklanjemuser posted image .

Znam kuhat, pa so mi vseeno všeč packonarjiuser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:47:06   
uškinamama
Blaža, si me prav nasmejala. Res. user posted image

Sicer pa je s temi samozvanimi kuharji kot s pevci in pevkami...user posted image  Vsak, ki ima pet minut časa ...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:47:20   
noranate
Hope, s katerimi očmi pa ti gledaš (maš tud dodaten par v hlačah)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:47:57   
blaža
Sej maš prav Hope2. Jaz sem si samo dušo olajšala.user posted image

Kje pa piše, da morajo bit torte tudi lepe, poleg tega, da so dobre in okusi različni.

To je samo moja bolezen, ma to je že druga zgodba.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:48:18   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


Ona zloži te debele temno rjave palačinke, ki naj bi ble biskvit, v mes naloži smetano, ter npr. maline, zloži, prelije z čokolado, da se vse cedi,... Ok sej res zgleda, dobro, ma ,...To ni to.



Kako pa mora to bituser posted image , da bo to to? Ajde pouči nasuser posted image

Jaz se zgražam kako so lahko sploh nekomu dobre ameriške palačinke, ko ap so naše tako fine. Sto ljudi sto okusov, pa zato še ne rećčem, ad so packonarji in da to ni to, ker meni to ne potegne. Nekomu je to super, zakaj ne bi potem to oglaševal

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:48:51   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Blaža, si me prav nasmejala. Res. user posted image

Sicer pa je s temi samozvanimi kuharji kot s pevci in pevkami...user posted image  Vsak, ki ima pet minut časa ...


ja sej to je bil namen. Mi je dolgčas, pa kvasim take.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:48:56   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Hope, s katerimi očmi pa ti gledaš (maš tud dodaten par v hlačah)user posted image user posted image user posted image


Jaz gledam s tistimi na jezikuuser posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ljubezen gre skozi želodec - a resss??
9.3.2010 10:50:11   
noranate
Moj pravi, da jo rad pogleda, pa čaz kuhinjo bi jo tud odpeljal, ampak v spalnico. Je v kuhinji prenevarna za njegovo zdravjeuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?