|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež
2.3.2010 10:53:51   
Anonimen
Kateri avtosedež priporočate?Rabila bi od 9kg naprej pa nevem ali bi tistega ko je od 9-18kg ali drugega ki je od 9-36kg?Stara je 13mesecev in je teška 12kg.
Hvala za odgovore in Lp.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež
2.3.2010 10:59:56   
ledenaa
odločit se boš mogla ti sama.poglej si teste avtosedežev

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež
2.3.2010 11:02:10   
zmajaz
Mi imamo za oba Römer Britax Evolvo 9-36 in smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež
2.3.2010 11:08:58   
Anonimen
ledenaa-vem da se bom morala odločiti jaz sama samo me zanima kakšne iskušnje ima kdo s katerimi znamkami avtosedežev.
Drugače pa hvala za odgovor in nekaj testov sem si že ogledala.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež
2.3.2010 11:23:51   
ledenaa
Saj ena ti lahko reče,da je super zadovoljna z nanio user posted image
pa je šrot od šrota

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež
2.3.2010 11:41:30   
Anonimen
Mi smo imeli lupinico od nania pa smo bili zadovoljni z njo.Sestrična pa je pred kratkim kupila avtosedež od nania pa  ni še nič rekla da bi bilo kaj narobe z njim.

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedež
2.3.2010 11:46:22   
zmajaz
Uf Nania - ta sedež je pa katastrofa, kar se varnosti tiče. user posted image Na videz res ni nič narobe z njim - dokler ne pride do nesreče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtosedež
2.3.2010 12:02:50   
jera3
Mi zdej uporabljamo Maxi cosi Priori se pravi od 9-18 kg, imamo pa že tudi Maxi cosi Rodi od 15-36 kg za kasnej, smo zelo zadovoljni.
Če bi se morala še enkrat odločit bi kupila ravno tako 2 in ne tistega od 9-36.
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedež
2.3.2010 12:28:18   
zmajaz
Meni so v bistvu dale misliti težave kolegice, katere sin je bil že prevelik za v Tobija in premajhen oz. v bistvu premalo stabilen za tritočkovno vezanje v sedežu 15-36. Pri Evolvi teh težav ni, ker odstraniš 5-točkovni pas, ko ga pač ne rabiš več. Po testih je sicer nekoliko manj varna od najvarnejših sedežev 9-18 in 15-36, ampak ne pa bistveno manj. Nenazadnje je pa sama varnost otroka v avtu odvisna veliko tudi od avta, ne samo od sedeža. V neko staro kripo lahko namotiraš vrhunski sedež, pa v nesreči ne bo kaj dosti pomagal.

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtosedež
2.3.2010 13:00:53   
ledenaa
Pa si kupi nanio potem

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtosedež
2.3.2010 13:07:07   
zmajaz
Hvala - jo prepustim tebi. user posted image Pa ne morš Nanie in Evolve primerjat.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avtosedež
2.3.2010 13:08:39   
Anonimen
Saj si ti odprla temo o avtosedežu nania zato si ga lahko kupiš ti!Kaj sem pa jaz napisala o nanii pa si lahko zgoraj še enkarat prebereš.user posted image
Očitno neznaš drugega kot dajati take nesramne odgovoreuser posted image

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avtosedež
2.3.2010 13:16:55   
ledenaa
zmajaz odg. sem pijči
In pijči vprašala si o avtosedežih,dobivaš odg.
če se ti pa zdijo nesramni ,pa jeb... je potem je boljše da sploh ne odpiraš več tem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avtosedež
2.3.2010 13:31:12   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa
zmajaz odg. sem pijči

Aja - sem mislila, da meni, ker je pisalo "odgovor članu zmajaz". user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: avtosedež
2.3.2010 13:43:44   
Anonimen
Lej ledenaa edino ti imaš takšne odgovoreuser posted image
Mislim da bi včasih lahko malo pazila kaj  in kako boš odgovorila pa nemislim samo na to temouser posted image
Hvala in lep dan še naprej!

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: avtosedež
2.3.2010 13:45:24   
ledenaa
Mogoče bom zdej morala pazit kako pišem.user posted image
Čisto lepo sem ti odg.
In ne ne bom pazila ,še kaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: avtosedež
2.3.2010 13:48:16   
Anonimen
zmajaz-mi lahko poveš kje ste kupili tele avtosedeže v beybycentru ali kje drugje?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: avtosedež
2.3.2010 13:54:06   
linči 312
mi imamo KIDDY-ja, in sicer infinity pro (to je od 9-18 kg)

odločali smo se med Roemerjem, Recarotom, Maxi Cosijem. pa smo nekega dne v BC vprašali, kakšni pa so ti kiddiyi. niso nič kaj dosti jih pohvalili, dokler nismo naleteli na neko precej iskreno prodajalko, ki je pač iskreno povedal, da jih ne ponujajo prav preveč kupcem, ker na njih ni kaj dosti marže. dobro, moram bit tud sama iskrena in povedat, da je to rekla šele, ko sem jo tolk časa "masiral", zakaj mi kar naprej rinejo le roemerje in njim podobne in da naj mi še tega predstavijo, ker mi je znanka omenla, da naj bi bil trenutno najvarnejši na tržišču.

potem sem še sama malce pregledala teste in ugotovila, da ima ta sedež na vseh testih, tudi tuji (nemških, avstrijskih, britanskih), pri varnosti, najvišjo oceno. pozanimala sem se tudi pri znancu, ki se dnevno ukvarja z varno vožnjo in je tako na tekočem tudi s temi zadevami. rekel je, da so vsi sedeži, ki jih gledam varni, je pa boljše kupiti 9-18 kot pa 9-36. spet zaradi varnosti.

in tako smo se odločili. torej, pri nas je glavno in skoraj edino vlogo igrala varnost. ne izgled, udobje,... naj pa povem, da sem pri testih gledala ocene za varnost in jih primerjala s končnimi in tudi  o tem vprašala znanca, ki se ukvarja z varno vožnjo. povedal je, da naj se res osredotočimo na oceno varnosti, ker vse ostale so tudi malce "pofrizirane".

naj pa povem, da je sedež odličen. če otrok zaspi v njem ni panike. da se ga čist na izi ven vzet in otroka lahko spečega, ne da bi ga vzel ven iz sedeža, neseš v hišo. je izredno lahek. čist simpl je za pritrdit in se ga da prekladat iz avta v avto. glede prevleke pa. čist vsak košček se lahko sname in opere v pralnem stroju. preverjeno že dvakrat. in čist simpl se ga nazaj obleče. skratka mi smo zelo zadovoljni.

a ja, pa še to. ponavadi odsvetujejo ta sedež, ker ga kao otroci ne marajo. no pri nas smo si rekli, da ne mara tudi zelenjave, pa še kake stvari, pa to ne pomeni, da zelenjave ne bo jedel.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: avtosedež
2.3.2010 14:00:04   
linči 312
a ja. sem pozabla povedat kaj je bistvo, da smo ga vzele. razlika med njim in ostalimi je v privezovanju otroka. in če pride do čelnega trka, otrok v tem sedežu naredi predklon, medtem ko v ostalih naprej vrže le glavico.

sedaj pa naredi sam test (to je tudi mene prepričalo, da sem začela drugače gledati te sedeže). z vso močjo vrži naprej le glavo. kaj se zgodi? mene je strašno bolel vrat in še vse navzdol po hrbtenici. in zdaj naredi še predklon. tudi z vso močjo. in kaj čutiš sedaj? jaz pravzaprav nisem nič, ker se je sila porazdelila po celem telesu.

;)

(odgovor članu linči 312)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: avtosedež
2.3.2010 14:04:14   
Anonimen
Pijči mi smo tudi imeli Nanio do pred kratkim, ko smo kupili Rőmerja. Mislim da z Nanio ni nič narobe... Če bi bilo je nebi prodajali... Uporabljali jo bomo za drugi avtosedež.

Smo pa tudi z römerjem zelo zadovoljni. Nania recimo piska, če se otrok po nesreči odpne, römer pa ne. Je pa römer MNOGO bolj kompakten kot nania.

Jst mislim, da je vse odvisno od finančnih zmožnosti.... Konec koncev nania z isofixom dosega enake rezultate kot römer... Rezultati v reviji ZPS.

(odgovor članu linči 312)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: avtosedež
2.3.2010 14:11:11   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: pijči
zmajaz-mi lahko poveš kje ste kupili tele avtosedeže v beybycentru ali kje drugje?

Naročili iz Anglije - Pramworld. Ta prvi je bil še nekaj v akciji in je s poštnino vred stal 90 eur manj kot v BC, ta drugi pa ni bil v akciji, ampak smo še vseeno prihranili 70 eur.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: avtosedež
2.3.2010 20:42:20   
marjetica8
Mi mamo za v prvi avto romer kinga - super zadovoljniuser posted image Je v njem prestal 20urno vožnjo brez težav, tko da se že mora fajn počutit noteruser posted image Za v drugi avto mamo pa nanio, k se itak vozmo s tem avtom samo do trgovine pa nazaj. Je čisto v redu, se pa ne more primerjat z romerjem,

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: avtosedež
2.3.2010 22:00:42   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: živa25
Jst mislim, da je vse odvisno od finančnih zmožnosti....
podpis!
Nekateri starši si na žalost ne morejo/mo privoščit Kiddya in ostalih AS pa zaradi tega nis (m) o nič slabši starši.

Mi imamo Brevija in Nanio.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: avtosedež
3.3.2010 9:03:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: živa25
Jst mislim, da je vse odvisno od finančnih zmožnosti....
podpis!
Nekateri starši si na žalost ne morejo/mo privoščit Kiddya in ostalih AS pa zaradi tega nis (m) o nič slabši starši.

Mi imamo Brevija in Nanio.


NIKAKOR NIČ SLABŠI STARŠI!!!!!

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: avtosedež
3.3.2010 9:50:02   
salcka
mi imamo Romer Safefix Plus TT.
je najbolj varen. to je odigralo glavno vlogo.
žal pa tudi najdražji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




bi pustile otroka ...
*miska.mcc*

v šolo v naravi v teh razmerah? (S primorska-hribi) več na : [urlGhttp://www.ringaraja.net/forum/m_5374343/mpage_1/key_/tm.htm[/url]

da (69%)

ne (31%)


Število vseh glasov: 61

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!