|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:19:14   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

ampak tole ti pa moram navrčt: ni takega projekta, da si jaz ne vzamem tiste pol ure in dam mojega malčka spat.
taki trenutki so zame neprecenljivi. in ki ne bi mogel počakati teh 30 minutk....


Zakaj pa ne bi očka kdaj doživljal te neprecenljive trenutke? user posted image





saj jih. če le ni v službi, je to pri nas obred za vse 3.
jaz delam veliko doma, pa si resnično vzamem vedno tiste pol ure.
ja, ja....bom zmagala na tekmovanjuuser posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:19:14   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Zakaj mi lahko mož reče, da mi služba več pomeni kot otroci, ko bi bilo treba uspavati hči zvečer (ko delam na projektu) in bi moral to slučajno narediti on (sicer čez dan skrbim za otroke in vse ostalo sama)?

Ko pa zbolim (vročina, boleče grlo) in ga vprašam če bi ostal doma en dan, pa vehementno odgovori "Ne!", pa nisem tako podla, da bi mu rekla isto nazaj (da mu služba več pomeni kot družina).

Razmišljam, da bi tudi jaz začela govoriti "Ne!". Sploh kar se tiče mojih financ. Resnično mi gre na jetra da sem provider in še sluga. J*benti!

Ker te očitno izkorišča user posted image



Tega pa kar nočem verjet.

Lej, veš, da si midve nisva ravno simpatični in da ponavadi nisva na isti valovni, ampak vseeno se mi zdi žalostno, da bi bila nekomu molzna krava in paradni konj user posted image


Sam če dobr pomislim, maš prav. Opremila sem celo nadstropje (v hiši njegovih staršev), kupila oba avtomobila (za 45k eur), plačujem vse dopuste (ki so vsi nad 2k eur), ampak do zdaj nikoli nisem pomislila, da me izkorišča. Moje razmišljanje je pač dobro zaslužim in da sem lahko vesela, da je tako, ne da sem tu samo zaradi tega.

Seveda nisi pogledala s tega vidika, če ga imaš pa rada. Res se morata ornk pogovorit in razjasnit določene pojme, srečno. On je lahko hudičevo srečen, da te ima. Si zelo lepa ženska (ja, sem videla poročne fotke user posted image ), poleg tega dobro zaslužiš - on pa bi te lahko vsaj cenil in pokazal eno spoštovanje do tebe kot matere svojih otrok, kot fajn partnerke,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:21:02   
Anonimen
Seveda nisi pogledala s tega vidika, če ga imaš pa rada. Res se morata ornk pogovorit in razjasnit določene pojme, srečno. On je lahko hudičevo srečen, da te ima. Si zelo lepa ženska (ja, sem videla poročne fotke user posted image ), poleg tega dobro zaslužiš - on pa bi te lahko vsaj cenil in pokazal eno spoštovanje do tebe kot matere svojih otrok, kot fajn partnerke,...



pokazi!user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:22:12   
pety78
Pri nas si pa včasih vzamem svoj večer, grem s prijateljicami v kino, na pijačo....Enkrat na teden imam tečaj slikanja, ...Pa mojemu ni nikoli problem, da bi dal oba otroka sam spat. Tako tudi meni ni, kadar on dela. In se zaradi tega ne počutim, kot da sem izpustila pomembne trenutke s svojim otrokom. 

_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:22:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

3 leta, otroka stara 20 mesecev in 6 mesecev.


Glej , če dovoliš, te bom potolažila, (čeprav tu na rr-ju veš, da so sami super druper očetje, možje, zakoni kjer se cedita mleko in med), menim , da je v večini začetkov družinskega življenja podobno. Mislim, da te prav nič ne izkorišča in , da ni prav nič nepopravljivo narobe z njim user posted image  . Okej , rekel ti je res nesramno stvar , pizdec eden nehvaležen, samo nekako iz lastnih izkušenj vem, da take "puščice" prikrivajo nekaj drugega. V smislu , nekaj ti rečem, da odreagiraš...in potem se pač plaz vsuje. Vprašaj se (ga) kaj točno misli s tem kar ti je rekel? Ga moti, da delaš na porodniškem? Da zaslužiš  (več) in si finančno neodvisna ? Pričakuje, da ker si na porodniški , da mu ni potrebno otroke rihtat?
Dajta se malo pogovorit...mislim, da je prezgodaj razmišljati o ločitvi. Dva tako mala otroka , služba ...niso mačji kašelj. Moj mož je bil po otrokovem rojstvu totalen kreten , če bi dala sem gor takrat temo , bi ga kakšna rr- jevka prišla k nam domov lastnoročno zadušiti... Pa glej nas zdaj...med in mleko user posted image


Urškinamama ful lep post.

Ločitev sploh ne pride v poštev. Jasno je, da je moški ego ranjen, ko ni on glavni skrbnik družine. Ja sam klinc kaj naj zdaj? Saj je prej vedel v kaj se spušča oz. to ni iz včeraj na danes.

Pogovor... Je tko občutljiv ko ena mademoiselle. Da orišem - tako reagira kot če črncu v glavo rečeš črnc (ga zabije do nafte).
Če mu predočim celokupno stanje pop.izdi in se večinoma odmakne ter umolkne. Roko na srce. še nikoli nisva odkrito pogovorila, mi je pa včeraj rekel, da ga bom čez kakšni 2 leti sčevljala.


(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:23:27   
rija
saj maš prav.....ampak če si že v hiši....

to je pač moja vrednota....ki ni nujno prava za druge....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:23:35   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

ampak tole ti pa moram navrčt: ni takega projekta, da si jaz ne vzamem tiste pol ure in dam mojega malčka spat.
taki trenutki so zame neprecenljivi. in ki ne bi mogel počakati teh 30 minutk....


Zakaj pa ne bi očka kdaj doživljal te neprecenljive trenutke? user posted image




user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:23:44   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Seveda nisi pogledala s tega vidika, če ga imaš pa rada. Res se morata ornk pogovorit in razjasnit določene pojme, srečno. On je lahko hudičevo srečen, da te ima. Si zelo lepa ženska (ja, sem videla poročne fotke user posted image ), poleg tega dobro zaslužiš - on pa bi te lahko vsaj cenil in pokazal eno spoštovanje do tebe kot matere svojih otrok, kot fajn partnerke,...



pokazi!user posted image


Firbec je fentu keta user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:24:02   
pety78
mi je pa včeraj rekel, da ga bom čez kakšni 2 leti sčevljala.


Kaj pa to pomeni?
A vajine finance niso skupne?
Je pa res, da je moški ego ranjen, če žena več zasluži. Hvala bogu pri nas ni tako.user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:25:05   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

mi je pa včeraj rekel, da ga bom čez kakšni 2 leti sčevljala.




mogoče bi mu blo pa dobro povedat, da se da kaj narest, da do tega ne pride.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:25:24   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: rija

saj maš prav.....ampak če si že v hiši....

to je pač moja vrednota....ki ni nujno prava za druge....


Ma ne, lej, saj če je možnost, če sta oba doma, potem je to vse lepo in prav, se strinjam. Včasih pač nanese, da se ne da in zaradi tega se svet ne bo podrl.


_____________________________



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:26:01   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Moj mož je bil po otrokovem rojstvu totalen kreten , če bi dala sem gor takrat temo , bi ga kakšna rr- jevka prišla k nam domov lastnoročno zadušiti...


a daj?


o ja user posted image , zdaj mi je smešno...takrat pa daleč od tega...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:26:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

ampak tole ti pa moram navrčt: ni takega projekta, da si jaz ne vzamem tiste pol ure in dam mojega malčka spat.
taki trenutki so zame neprecenljivi. in ki ne bi mogel počakati teh 30 minutk....


Zakaj pa ne bi očka kdaj doživljal te neprecenljive trenutke? user posted image




tu se pa strinjam user posted image  jaz vedno pravim, da očki edino rodit in dojit ne morejo. user posted image za ostale stvari so pa enakovredni člani družine. user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:34:41   
TomTaylor
oh, uh, ah,... (se mi ne da pisat, samo vzdihujem, kimam, se strinjam,.. pa takle)...pa čakam Ginin odgovor, da se podpišem pod njega.user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zakaj?
26.2.2010 9:37:09   
uškinamama
Ločitev sploh ne pride v poštev. Jasno je, da je moški ego ranjen, ko ni on glavni skrbnik družine. Ja sam klinc kaj naj zdaj? Saj je prej vedel v kaj se spušča oz. to ni iz včeraj na danes.

Pogovor... Je tko občutljiv ko ena mademoiselle. Da orišem - tako reagira kot če črncu v glavo rečeš črnc (ga zabije do nafte).
Če mu predočim celokupno stanje pop.izdi in se večinoma odmakne ter umolkne. Roko na srce. še nikoli nisva odkrito pogovorila, mi je pa včeraj rekel, da ga bom čez kakšni 2 leti sčevljala.


Nekako mi je normalno, da se nista odkrito pogovorila . Zaljubljenost pač, kjer si raje prst odgrizneš kot, da bi ljubljeno osebo prizadel...zdaj pa dva mala otroka, kjer verjetno ne ostaja ravno veliko časa za pogovor. Dan za dnem male zamere, mala razočaranja....potem pa poči. Če praviš, da je sramežljiva gospodičnica (v tolažbo moj je isti) pa malo  v celofan zavij svoje besede, mu bo že prišlo (po pogovoru - šala mala). Ne pusti, da razočaranje vre v tebi. Povej mu (če mu nisi že) da te je prizadel, ko ti je rekel, da ti pomeni več služba kot družina,  da tebi so tvoji otroci in on vse....Jaz bi mu tudi rekla kako bi se pa ti počutil, če bi ti rekla da me samo izkoriščaš (in povedal o dveh avtih...). Take stvari je potrebno razščistiti...verjamem pa da je težko , če si jezna nanj in bi ga najraje user posted image  samo dolgoročno se nekako splača...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zakaj?
26.2.2010 10:27:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Ločitev sploh ne pride v poštev. Jasno je, da je moški ego ranjen, ko ni on glavni skrbnik družine. Ja sam klinc kaj naj zdaj? Saj je prej vedel v kaj se spušča oz. to ni iz včeraj na danes.

Pogovor... Je tko občutljiv ko ena mademoiselle. Da orišem - tako reagira kot če črncu v glavo rečeš črnc (ga zabije do nafte).
Če mu predočim celokupno stanje pop.izdi in se večinoma odmakne ter umolkne. Roko na srce. še nikoli nisva odkrito pogovorila, mi je pa včeraj rekel, da ga bom čez kakšni 2 leti sčevljala.


Nekako mi je normalno, da se nista odkrito pogovorila . Zaljubljenost pač, kjer si raje prst odgrizneš kot, da bi ljubljeno osebo prizadel...zdaj pa dva mala otroka, kjer verjetno ne ostaja ravno veliko časa za pogovor. Dan za dnem male zamere, mala razočaranja....potem pa poči. Če praviš, da je sramežljiva gospodičnica (v tolažbo moj je isti) pa malo  v celofan zavij svoje besede, mu bo že prišlo (po pogovoru - šala mala). Ne pusti, da razočaranje vre v tebi. Povej mu (če mu nisi že) da te je prizadel, ko ti je rekel, da ti pomeni več služba kot družina,  da tebi so tvoji otroci in on vse....Jaz bi mu tudi rekla kako bi se pa ti počutil, če bi ti rekla da me samo izkoriščaš (in povedal o dveh avtih...). Take stvari je potrebno razščistiti...verjamem pa da je težko , če si jezna nanj in bi ga najraje user posted image  samo dolgoročno se nekako splača...


Vsekakor se splača in srčno si želim, da bi nehal razmišljati o tem, da ga bom zapustila.

Želim si, da bi neobremenjeno dojemal vlogo očeta, sprejel svojo odgovornost in razčistil sam pri sebi, da če bi želela nekoga bogatejšega, bi se tako odločila že na začetku.

Moti me le to, da se zaveda vseh obveznosti ki jih imam poleg otrok in gospodinjstva, pa še kar vztraja na svojem piedestalu.

Seveda ga imam rada, če ga ne bi imela, bi šla že narazen.

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zakaj?
26.2.2010 10:29:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

mi je pa včeraj rekel, da ga bom čez kakšni 2 leti sčevljala.


Kaj pa to pomeni?
A vajine finance niso skupne?
Je pa res, da je moški ego ranjen, če žena več zasluži. Hvala bogu pri nas ni tako.user posted image



Vzame če rabi. Toliko so skupne. Ne sprašujem za kaj rabi in koliko je vzel.


(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zakaj?
26.2.2010 11:02:22   
pety78
Vzame če rabi. Toliko so skupne. Ne sprašujem za kaj rabi in koliko je vzel.


Hmmm....

Pri nama je tako, da se o večjih nakupih skupaj odločava. Kar se pa sprotnega zapravljanja tiče pa imava itak vsak svoj račun in svoje kartice.

Ali tvoj nima dovolj denarja, da ima za "sproti"?

Moj ima večjo plačo, pa mu vseeno ne jemljem denar. Pač plačuje položnice itd...




_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zakaj?
26.2.2010 11:02:31   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

ampak tole ti pa moram navrčt: ni takega projekta, da si jaz ne vzamem tiste pol ure in dam mojega malčka spat.
taki trenutki so zame neprecenljivi. in ki ne bi mogel počakati teh 30 minutk....


Zakaj pa ne bi očka kdaj doživljal te neprecenljive trenutke? user posted image





saj jih. če le ni v službi, je to pri nas obred za vse 3.
jaz delam veliko doma, pa si resnično vzamem vedno tiste pol ure.
ja, ja....bom zmagala na tekmovanjuuser posted image


Pri nas je to tudi skupni projekt, razen če enega ni doma.


AnjaPH mislim, da vidva potrebujeta en fajn pogovor, da si povesta kaj vaju muči. Take (pod pasom) izjave ponavadi pridejo, ko se vsega preveč nabere in se ne "skašljamo".user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zakaj?
26.2.2010 11:08:17   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

mi je pa včeraj rekel, da ga bom čez kakšni 2 leti sčevljala.


Kaj pa to pomeni?
A vajine finance niso skupne?
Je pa res, da je moški ego ranjen, če žena več zasluži. Hvala bogu pri nas ni tako.user posted image



Vzame če rabi. Toliko so skupne. Ne sprašujem za kaj rabi in koliko je vzel.



Pa tebi se to zdi ok? Mislim te ne moti?
OK za malenkosti, sprotne stvari, za večje vsote bi pa vsekakor hotela vedeti kam gre.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zakaj?
26.2.2010 11:26:15   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Zakaj mi lahko mož reče, da mi služba več pomeni kot otroci, ko bi bilo treba uspavati hči zvečer (ko delam na projektu) in bi moral to slučajno narediti on (sicer čez dan skrbim za otroke in vse ostalo sama)?

Ko pa zbolim (vročina, boleče grlo) in ga vprašam če bi ostal doma en dan, pa vehementno odgovori "Ne!", pa nisem tako podla, da bi mu rekla isto nazaj (da mu služba več pomeni kot družina).

Razmišljam, da bi tudi jaz začela govoriti "Ne!". Sploh kar se tiče mojih financ. Resnično mi gre na jetra da sem provider in še sluga. J*benti!

Ker te očitno izkorišča user posted image



Tega pa kar nočem verjet.

Lej, veš, da si midve nisva ravno simpatični in da ponavadi nisva na isti valovni, ampak vseeno se mi zdi žalostno, da bi bila nekomu molzna krava in paradni konj user posted image



Sam če dobr pomislim, maš prav. Opremila sem celo nadstropje (v hiši njegovih staršev), kupila oba avtomobila (za 45k eur), plačujem vse dopuste (ki so vsi nad 2k eur), ampak do zdaj nikoli nisem pomislila, da me izkorišča. Moje razmišljanje je pač dobro zaslužim in da sem lahko vesela, da je tako, ne da sem tu samo zaradi tega.




Oprosti, moram vprašat. Kaj pa on naredi s svojo plačo?
Drugače pa, veš, zelo veliko moških je na nek način egoistov, pa se tega niti ne zavedajo. Oz, njim je vse normalno, kar naredijo in rečejo, dokler se ne začne to dogajat njim. Potem jim mogoče klikne. Tako da... lepo mu začni vračat iste porcije nazaj. Če mu bo kliknilo, potem je še upanje zanj, če pa mu ne bo kliknilo potem pa... jah, brezupen primer. Pol je pa na tebi, ali se boš sprijaznila s tem in živela dalje ali pač nekaj naredila.

< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 26.2.2010 11:27:22 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zakaj?
26.2.2010 12:02:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Zakaj mi lahko mož reče, da mi služba več pomeni kot otroci, ko bi bilo treba uspavati hči zvečer (ko delam na projektu) in bi moral to slučajno narediti on (sicer čez dan skrbim za otroke in vse ostalo sama)?

Ko pa zbolim (vročina, boleče grlo) in ga vprašam če bi ostal doma en dan, pa vehementno odgovori "Ne!", pa nisem tako podla, da bi mu rekla isto nazaj (da mu služba več pomeni kot družina).

Razmišljam, da bi tudi jaz začela govoriti "Ne!". Sploh kar se tiče mojih financ. Resnično mi gre na jetra da sem provider in še sluga. J*benti!

Ker te očitno izkorišča user posted image



Tega pa kar nočem verjet.

Lej, veš, da si midve nisva ravno simpatični in da ponavadi nisva na isti valovni, ampak vseeno se mi zdi žalostno, da bi bila nekomu molzna krava in paradni konj user posted image



Sam če dobr pomislim, maš prav. Opremila sem celo nadstropje (v hiši njegovih staršev), kupila oba avtomobila (za 45k eur), plačujem vse dopuste (ki so vsi nad 2k eur), ampak do zdaj nikoli nisem pomislila, da me izkorišča. Moje razmišljanje je pač dobro zaslužim in da sem lahko vesela, da je tako, ne da sem tu samo zaradi tega.




Oprosti, moram vprašat. Kaj pa on naredi s svojo plačo?
Drugače pa, veš, zelo veliko moških je na nek način egoistov, pa se tega niti ne zavedajo. Oz, njim je vse normalno, kar naredijo in rečejo, dokler se ne začne to dogajat njim. Potem jim mogoče klikne. Tako da... lepo mu začni vračat iste porcije nazaj. Če mu bo kliknilo, potem je še upanje zanj, če pa mu ne bo kliknilo potem pa... jah, brezupen primer. Pol je pa na tebi, ali se boš sprijaznila s tem in živela dalje ali pač nekaj naredila.


On ima podjetje in je dejaven v panogi, ki si bo šele sedaj opomogla od gospodarske krize.

Kaj dela s plačo ne vem. Veliko varčuje v skladih.


Na kakšen način iste porcije?

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zakaj?
26.2.2010 12:11:45   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

On ima podjetje in je dejaven v panogi, ki si bo šele sedaj opomogla od gospodarske krize.

Kaj dela s plačo ne vem. Veliko varčuje v skladih.


Na kakšen način iste porcije?



Ko on reče da ne more,ko ga nekaj prosiš, da mu je kaj drugega bolj pomembno... mu drugič ob priliki, ko bodo vloge obrnjene, tudi ti reci ne, ne morem,...
Morda pa še ti začni varčevat v skladih. Pa naj on plača za dopust. NIma? Nimaš tudi ti. Razumeš? Postavi se zase, naj bo kdaj tudi kaj po tvoje. Naj ima tudi on kakšne obveznosti, naj se tudi on žrtvuje (finančno, časovno), ne samo ti. Ne vem, kako imata to poštimano... ampak če ti od njega nimaš nič, on pa od tebe vse, to ni ok, ne? Poskusi se vsaj pogovorit z njim, da tako ne bo šlo več.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zakaj?
26.2.2010 12:16:21   
uškinamama
user posted image  klemy pa saj sta v zakonu in načelo zob za zob velja v vojni. Edino , če si anja želi "vojno zakoncev rose" .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zakaj?
26.2.2010 12:16:28   
Raho
Glede na to, da tukaj vsake toliko omeniš, da ti zaslužiš več in naštevaš, kaj vse si kupila z zasluženim denarjem, to očitaš tudi njemu, mroda ne s temi besedami, ampak z drugimi, ampak mu daš jasno vedeti, kdo je tisti, ki preživlja družino. In verjamem, da se počuti slabo in da ti zaradi tega vsake toliko časa navrže kakšno. Je pač samo moški - nabiralec, tisti, ki mu je bila v praveku zaupana vloga prehranjevanja in finančnega blagostanja družine.
Tudi jaz zaslužim več od svojega moža, pa mu nikoli niti z eno besedo nisem omenila, da sem v kaj investirala samo jaz ali kaj finančno prispevam v zakonu jaz in kaj on. Tudi jaz sem šla delat za polovični delovni čas po treh mesecih, pa je šel on na porodniško in mi niti enkrat ni očital, da mi služba pomeni več kot otroka (pa bodimo odkriti - je čez noč postal na pol mama).
Vendar pa - vsak zakon ima svoje vzpone in padce, vsak par potrebuje čas, da se nauči funkcionirati, a je za to potreben čas. Sklepam, da si še mlada - čas ti bo prinesel kilometrino, rpedvsem pa izkušnje, ki bodo neprecenjljive. In ko bosta s tvojim skupaj 18 let, boš točno vedela, katero struno ubrati pri svoji slabši polovici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?