|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 10:54:16   
Kerensa*
A ker je Slovenija danes dejavna članica mednarodne skupnosti, tudi vojaške zveze, takšne vojske in vojaškega aparata ne potrebuje več.

Kako neki bi izgledalo, če bi se vse države EU odločile tako? user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 10:57:30   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A ker je Slovenija danes dejavna članica mednarodne skupnosti, tudi vojaške zveze, takšne vojske in vojaškega aparata ne potrebuje več.

Kako neki bi izgledalo, če bi se vse države EU odločile tako? user posted image



Prišlo bi do vojne,pa vsi brez vojakov user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 10:58:21   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Po mojem so to eni navadni mehkužci, odvisni od solarijev, manikure..... Daleč od taprave vojske.



se bom pozanimala kdaj majo naslednje urjenje prostovoljci, se jim lahko pridružiš pri ležanju v solariju in postavanju za šanki user posted image ker glede na to kok fajn in super in lenobno je me res čudi zakaj se več ljudi ne odloča za to? predvsem žensk (gotovo poleg solarija in manikure nudijo tudi pedikuro, savne in nege obraza).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 11:02:14   
noranate
Gledam te vojake, ki živijo okrog mene. Danes že vsak t drug pravi, da gre k vojakom, na srečo pa ne poberejo vseh. Veš kaj, urjenje je del službe in prav je tako. A tista za strojem, na normi, ki jo komaj doseže, pa jo že povišajo, pa nima urjenja. Ima, samo za 430 eur.

Pa pustimo to, hočem povedat, da so zelooo daleč od pravih vojakov. Poslušam jih, ko pridejo od zunaj (Kosovo), jok in stok , pa jim verjamem, da je hudo. Samo kaj, ko jih je pol v Slouser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 11:02:14   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

se bom pozanimala kdaj majo naslednje urjenje prostovoljci, se jim lahko pridružiš pri ležanju v solariju in postavanju za šanki user posted image ker glede na to kok fajn in super in lenobno je me res čudi zakaj se več ljudi ne odloča za to? predvsem žensk (gotovo poleg solarija in manikure nudijo tudi pedikuro, savne in nege obraza).



Iii,jaz bi šla user posted image Sam ne v solarij,pa minikuri,pa pedikuro...user posted image user posted image


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 11:04:39   
onka
IZVIRNO SPOROČILO: madela




Prišlo bi do vojne,pa vsi brez vojakov user posted image


Na to sem tudi jaz pomislila....samo, ko bi bili napdeni, bi še kako hitro vsi postali vojaki.  Je kaj čudnega, da je bila vojska v jugi tako spoštovana. Je pa res, da če smo združeni v Natu, naj  bi držali skupaj in nas je več (držav).


(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 11:05:50   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
A ker je Slovenija danes dejavna članica mednarodne skupnosti, tudi vojaške zveze, takšne vojske in vojaškega aparata ne potrebuje več.

Kako neki bi izgledalo, če bi se vse države EU odločile tako? user posted image

Prišlo bi do vojne,pa vsi brez vojakov user posted image

Državo, ki nima vojske (ali celo več sržav skupaj brez vojske) bi hitro kdo napadel. Sploh Slovenijo, ki je na strateško zelo dobri poziciji na svetu. Zato ni niti najmanj pametno, da se vojska ukine oz. da iz treh četrtin vojakov naredimo socialne delavce. Dovolj je brezposelnih z izobrazbo, katere zavod lahko napoti na vsaj delno prekvalifikacijo in jih potem zaposli kot socialne delavce. Ni potrebe, da to postanejo vojaki. Je pa res, da bi bilo treba vojsko bolj profesionalizirati (beri: tiste vojake, ki jih imamo, bolj usposobiti) in da bi bilo treba odvečni kader (tiste, ki so sami sebi namen ali pa še to ne) prekvalificirati. Ne vidim večjih težav, da bi postali varuhi EU meje (meja SLO-CRO, npr.), "pomožni" policisti, potencialni pomočniki civilne zaščite ali kaj podobnega. Razpustiti vojsko? Ne, to pa ne.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 11:07:11   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
A ker je Slovenija danes dejavna članica mednarodne skupnosti, tudi vojaške zveze, takšne vojske in vojaškega aparata ne potrebuje več.

Kako neki bi izgledalo, če bi se vse države EU odločile tako? user posted image

Prišlo bi do vojne,pa vsi brez vojakov user posted image

Državo, ki nima vojske (ali celo več sržav skupaj brez vojske) bi hitro kdo napadel. Sploh Slovenijo, ki je na strateško zelo dobri poziciji na svetu. Zato ni niti najmanj pametno, da se vojska ukine oz. da iz treh četrtin vojakov naredimo socialne delavce. Dovolj je brezposelnih z izobrazbo, katere zavod lahko napoti na vsaj delno prekvalifikacijo in jih potem zaposli kot socialne delavce. Ni potrebe, da to postanejo vojaki. Je pa res, da bi bilo treba vojsko bolj profesionalizirati (beri: tiste vojake, ki jih imamo, bolj usposobiti) in da bi bilo treba odvečni kader (tiste, ki so sami sebi namen ali pa še to ne) prekvalificirati. Ne vidim večjih težav, da bi postali varuhi EU meje (meja SLO-CRO, npr.), "pomožni" policisti, potencialni pomočniki civilne zaščite ali kaj podobnega. Razpustiti vojsko? Ne, to pa ne.


Kerensa,se popolnoma strinjam.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 11:11:57   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

kaksna drzava pa bomo brez vojske?user posted image



Kot Kostarika. Ti povem, da je ni lepše države, je pa res, da so naju tam že 2. dan obrali skoraj do kosti - vzeli vse možno, najhuje fotoaparat, objektivi, gojzarje, sončne kreme, prazne dia filme...
Ampak Kostarika - brez vojske - mi je kljub temu ena najlepših držav, čeprav je tam cca 300 potresov na leto, HB večina le takih, da dajejo ritem salsi, nič hujšega, pa sfolgajo reševanje z reševalci, gasilci, policisti....

Nič nimam proti vojski, ampak to novačenje, ki smo mu priča že nekaj let, saj ok, službe so, ampak same sebi namen, plačamo pa to itak vsi - iz drž. proračuna...

Častna četa - za visoke obiske, pa morda res kakšna garda, izurjena za pomoč civilnemu prebivalstu - čeprav tu sem v dvomih, ali ni to naloga drugih služb? - pa bi bilo bistveno ceneje, kajti z našo vojsko si težko kupimo neko trdno varnost zaradi objektivnih danosti....(majhnost, slaba opremljejost, v vojski je lahko neselktivno skoraj vsakdo, ki to želi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 11:13:50   
noranate
Kerensa, se ti pridružim user posted image . Na meji jih je vse premalo, včasih pošljejo okol policaje, ponavadi so to mladi, šele iz šole, ki ne vedo niti, kje je točna meja. Videvam jih vsak dan in ni mi jasno kater k...c jih pošlje tako nepripravljeneuser posted image . Da bi pa vojake prekvalificiral v socialne delavce??? Bodo že bolj koristili na meji.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 11:15:15   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Kerensa, se ti pridružim user posted image . Na meji jih je vse premalo, včasih pošljejo okol policaje, ponavadi so to mladi, šele iz šole, ki ne vedo niti, kje je točna meja. Videvam jih vsak dan in ni mi jasno kater k...c jih pošlje tako nepripravljeneuser posted image . Da bi pa vojake prekvalificiral v socialne delavce??? Bodo že bolj koristili na meji.


Kolikor vem, je naloga policije, da varuje mejo, razen če gre za vojno...

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 11:19:24   
noranate
huanita, sam to pošljejo take zelenčke user posted image . Zadnjič so bli nekje iz Štajerske, pa jih pošljejo v Belo krajino, reveži nimajo pojma, meja je pa zakomplicirana da je kajuser posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 11:21:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
Kolikor vem, je naloga policije, da varuje mejo, razen če gre za vojno...

Kako jim je uspe varovati, pa tudi dnevno beremo v črni kroniki. user posted image  Pomoč bi jim prišla prav.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 11:24:02   
madela
Če bi gledali,samo na denar,kje in kako lahko prišparamo,bi to ne bilo samo v vojski,temveč najprej na vladi. Tam se obrne toliko denarja,samo za njihovl luksuz,da ni za verjeti user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 11:24:32   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

http://www.mladina.si/mladina_plus/peticije/ukiniti_vojsko/

Se podpišete?


Ja čudno jauser posted image

K da še nimamo dost bebcev za socialne delavceuser posted image

Drgač pa majo ljudje očitno mal preveč časa, pa očitno jih še nekdo plača da take bedarije trosijouser posted image
Jaz bi take "filozofe" ukinla....

Vsaka država more met vojsko, pa če nam je to všeč al ne. Komur pa to ni jasno nej gre pa še enkrat v osnovno šolo se kkšne osnove državne ureditve učit.

Se bom pa uscala od smeha če bo kkšn tak k je glasoval za nato se nakonc še na to podpisaluser posted image ....k idiotizem ljudi me še vedno nasmejeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 13:46:40   
Nenya
Mogoče bi si vse k tlele pišete najprej detajlno PREBRALE predlog, pol pa nekej pavšalno pisale.

A ste res tako naivni, da mislite, da če bi prišlo do 'vojne' da bi nam pehota kaj hasnila?

In to, da bi radi dva helikopterja za gorsko reševanje SLOVENCEV, dali v Afganistan? Halo, mi jih pa plačujemo, da se redijo in uživajo, saj povečini. Ne rečem da kdo ne dela, ampak ...

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 14:12:12   
liliana
Nenya...smo prebrali.....user posted image

Jaz pa bi dodala, da če ne že ukinimo, vsaj reorganizirajmo te paradržavne institucije, kjer je zaposlena velika večina pobudnikov peticije...itak samo žrejo naš denar, koristi pa nobene.....

Uredništvo Mladine

in

Jan Cvitkovič
Dr. Zdenka Čebašek Travnik
Dr. Andrej Fištravec
Jurij Gustinčič
Matjaž Hanžek
Dr. Spomenka Hribar
Jadranka Juras
Dr. Bogomir Kovač
Jani Kovačič
Dr. Lev Kreft
Feri Lainšček
Tanja Lesničar – Pučko
Janko Lorenci
Dr. Jože Mencinger
Dr. Vlado Miheljak
Maja Novak
Tone Pavček
Dr. Dušan Plut
Zoran Predin
Dr. Božo Repe
Polona Vetrih
Dr. Jože Vogrinc
Goran Vojnović
Dr. Vesna Vuk Godina

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 14:32:19   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Nenya...smo prebrali.....user posted image

Jaz pa bi dodala, da če ne že ukinimo, vsaj reorganizirajmo te paradržavne institucije, kjer je zaposlena velika večina pobudnikov peticije...itak samo žrejo naš denar, koristi pa nobene.....

Uredništvo Mladine

in

Jan Cvitkovič
Dr. Zdenka Čebašek Travnik
Dr. Andrej Fištravec
Jurij Gustinčič
Matjaž Hanžek
Dr. Spomenka Hribar
Jadranka Juras
Dr. Bogomir Kovač
Jani Kovačič
Dr. Lev Kreft
Feri Lainšček
Tanja Lesničar – Pučko
Janko Lorenci
Dr. Jože Mencinger
Dr. Vlado Miheljak
Maja Novak
Tone Pavček
Dr. Dušan Plut
Zoran Predin
Dr. Božo Repe
Polona Vetrih
Dr. Jože Vogrinc
Goran Vojnović
Dr. Vesna Vuk Godina



Oprosti, ampak nisem sigurna, da si res prebrala tale seznam- gre namreč (večinoma) za elitno inteligenco. No, pa če so tile paraziti, kdo po tvoje pa ni, recimo user posted image ?

In ne štekam kaj bo vam, RR-ovkam, naša vojska, če pride do kakšne vojne user posted image ?!

Itak pa, žal, moramo imet vojsko- smo premali in premalo pomembni, da bi lahko sami odločali o tem.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 14:51:11   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


Oprosti, ampak nisem sigurna, da si res prebrala tale seznam- gre namreč (večinoma) za elitno inteligenco. No, pa če so tile paraziti, kdo po tvoje pa ni, recimo user posted image ? Ne ga lomit......pa sem spet kozla vstrelila....user posted image Recimo jaz nisem parazit.....

In ne štekam kaj bo vam, RR-ovkam, naša vojska, če pride do kakšne vojne user posted image ?! Kaj meni pomeni elitna inteligenca (po možnosti še samozvana), če ni vojne....in kakšno korist imam jaz od te inteligence, če pride do vojne (ponavadi elitna inteligenca hitro spakira kufre in odide na Kajmane, ko zagusti....)user posted image

Itak pa, žal, moramo imet vojsko- smo premali in premalo pomembni, da bi lahko sami odločali o tem. Moramo......ker grb in vojska sta neka simbola suverenosti države.....

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 15:05:15   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

pridna_janja, sliši se dobro. bi tudi mene še vzeli v vojsko? do katerega leta sprejemajo?


mislim da ne vzamejo notri več itak so velik šli stran in vprašanje časa kaj bo še iz tega ratalo.
Janja,čudim se...dobro si napisala
Se strinjam s tabo "

Jaz vem kako je tam situacija in še marsikaj
"


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 15:07:23   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Jao Janja, kako je pa tebe težko brat! No, ampak začuda sem te tokrat razumela vse do zadnjih pik (verjetno jih je zato na koncu za cel odstavek)user posted image user posted image
aja, pa strinjam se s stabo.



se trudim pa res da bi napisala da razumete user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 15:08:26   
liliana
Jaz vem kako je tam situacija in še marsikaj


Kaj.....user posted image ?

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 15:17:31   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz vem kako je tam situacija in še marsikaj


Kaj.....user posted image ?



raje sem tihauser posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 15:25:01   
Anonimen
dobr... sj nimamo dost od vojske ampak...
država brez vojske? halo user posted image user posted image user posted image
potem bo pa kje kaj zaškripal pa boste
mamice z vilam taprve v obrambi?
neumnost. sem proti.

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ukinimo vojsko
10.2.2010 15:28:22   
Colt
Grrrrr kako sem jezen, napišem za dva monitorja dolgo ''mnenje'', hočem postat...pa mi navrže nekaj v stilu ''sori stari, mal predolg si bil''. Grrrr grem glavo v sneh namočit............okej, že nazaj malce ohlajen.

Torej ne rabimo vojske, kul. Me pa zanima, kdo izmed tolstih živinčet, podpisanih na tem seznamu bi to upal povedati v fris sledečim ljudem:

-Vsej nekaj tisočglavi množici rešenih življenj, dobesedno iztrganih iz gotove smrti v stenah, planinah in gorskih postojankah? Namreč naši vrhunsko izurjeni piloti in GRSjevci so jih lastnoročno, ob OGROMNEM tveganju lastnih življenj, dobesedno vrnili nazaj v varno zavetje bolnišnic, domov in k lastnim družinam?

-Nekaj tisoč ljudem, ki so bili žrtve nedavnih potresov v posočju, kjer je SV prva uredila osnovni logistični most do najbolj prizadetih ljudi, revežev ki so ostali v minuti brez VSEGA?

-Nekaj tisoč ljudem v poplavah, kjer so bile glavne infrastrukture dobesedno odrezane, vija vaja ven, nini...in zopet so piloti, pehotniki, rezervisti in glavna logistika, poskrbeli za osnovno pomoč in opremo ljudem, družinam, mamicam, otročkom....ki so ostali brez vsega in odrezani?

-Nekaj deset vasem ki so utrpele strašno nesrečo v kraških požarih in okolici, kjer so herojski gasilci in pogumni SV vojaki šli prvi na pomoč prizadetim?

-Nekaj deset tisoč ljudi, ki jih naši vrhunski piloti poberejo iz krajev avtomobilskih nesreč in so tu vprašljive minute/sekunde za življenje/smrt?

-Bog ne daj da se nad našo domovino zgodi agresija, kje mislite da bodo takrat te debele riti ki tako hite podpisovat takšne peticije? Kdo mislite da se bo postavil v bran vaših domov, vaših ljubljenih, vaših otrok in vas samih? Morda Makarovičeva? Morda Kreft? Nemara Mencinger?

Ne,temveč  tisti navadni pehotnik ki je tako popljuvan, ki se mu očitajo ''solariji, manikure'' in ostale slaboumnosti. Tisti pehotnik ki je minimalno plačan in se trudi po svojih močeh držat prisego ki jo je dal z levo roko na zastavi.

Kot rezervist sem videl že ogromno človeške bede, nemega klica na pomoč in hvaležnih oči, ki so v svoji nesreče ugledale vod, desetino slovenskih vojakov ki hitijo na pomoč.
       Enega pogleda pa se še posebej spominjam. Imena vasice nad Železniki se ne spominjam več...vem samo da je bila vas POPOLNOMA odrezana od sveta, pravzaprav je bil zaselek z 3mi hišami. In v eni je bila mlada mamica z tremi otročki. In eden, najmlajši od njih je bil bolan. Helikopter ni mogel pristat, vreme je zahtevalo svoj davek. Mamica na robu živčnega, otrok že skoraj v šoku. In kdo je prvi prišel do njih? Moja desetina (oddelek) in po 48 urah smo bili mi prvi znak da civilizacija še ni dvignila rok od njih in jih pokopala.

       Zdravila, hrana in voda ki smo jih takrat dostavili k tej družinici so jih rešili najhujšega in lahko si mislite kakšno neskončno hvaležnost smo dobili od te mlade mamice in otrok. Že zaradi teh hvaležnih očk, lahko rečem da sem ponosen da služim domovini.

       Katera od vas je lahko tako zelo prepričana, da nas (okej, jaz sem samo navaden rezervist, pa kljub temu z vsem srcem opravljam zaupane dolžnosti) zares nikoli ne bo potrebovala in da nas lahko kar ''ukinejo''?

Premislimo še enkrat...


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?