|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ni potrebno komentirat
14.1.2010 11:46:26   
pety78
Samo malo v vednost.

http://www.youtube.com/watch?v=3ybhcIiOu8Y


_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:01:03   
oka
Tole kar si ti gor nalimala, bi pa lahko kar na Youtubu pustila. Diši po nestrpnosti in paranoji.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:02:33   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Tole kar si ti gor nalimala, bi pa lahko kar na Youtubu pustila. Diši po nestrpnosti in paranoji.


Nisem ne eno, ne drugo.
Ampak je zanimivo, a ni? Predvsem o povprečnem številu otrok Evropejk. Naše babice so jih imele 10 ali še več...

_____________________________



(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:03:41   
noranate
Ja, vse je to res, sam kaj naj grem otroke delat kot po tekočem trakuuser posted image . Na osebni dohodek 500 euruser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:08:41   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Ja, vse je to res, sam kaj naj grem otroke delat kot po tekočem trakuuser posted image . Na osebni dohodek 500 euruser posted image



Kaj misliš, da imajo Muslimani več denarja, da si lahko "privoščijo" toliko otrok?
Živijo pač v skromnejših razmerah kot mi, ko ima že vsak 10 letnik svoj mobitel, vsak 15 letnik svoj prenosnik, vsak 18 letnik svoj avto.






_____________________________



(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:12:13   
emina83
In kaj zdaj? Točno tako, naše babice so jih imele po 10, dandanes pa če rečeš da imaš ali da si želiš imet 3 otroke,si pa že mal prismojen in te že obtožujejo izkoriščanja državeuser posted image .

In ja, naše babice, ki so imele toliko otrok, so imele veliiiko manjše prihodke kot me zdaj. Pa da ne bo pomote; imam dva otroka in v bližnji prihodnosti bomo začeli delati na tretjem, pa imam tudi jaz bruto plačo 526eur. Vse se da, če se hočeuser posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:13:11   
emina83
Aja, pa Muslimanka semuser posted image

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:16:22   
zmajaz
Groza. user posted image  Pa nisem niti slučajno rasno nestrpna - nimam popolnoma nič proti muslimanom, se pa bojim njihove netolerantnosti do drugače miselčih, in če bi recimo naša država postala v večjem delu muslimanska, je zelo vprašljivo, kaj bi se zgodilo z nemuslimani - bi bilo verjetno dobesedno zatirani. user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:18:54   
TomTaylor
ma se mi ne da gledat 7 minutnega "predavanja" imam v tem času glih 7 majic speglanih - grem nazaj peglat. Če smo pa pri številu otrok pred 50 leti in zdaj - da imam zdaj 10 otrok in 10x več cunj za speglat...ou maj gad!!...že grem, že grem dol s temeuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:20:04   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

ma se mi ne da gledat 7 minutnega "predavanja" imam v tem času glih 7 majic speglanih - grem nazaj peglat. Če smo pa pri številu otrok pred 50 leti in zdaj - da imam zdaj 10 otrok in 10x več cunj za speglat...ou maj gad!!...že grem, že grem dol s temeuser posted image



Če maš 7 otrok en pegla, drug zlaga, tretji nosi v omaro...še na ostale 4 lahko kako delo preneseš. user posted image


_____________________________



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:20:57   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Naše babice so jih imele 10 ali še več...


A bi si želela takšnega življenja, kot so ga imele naše babice ? Jaz ne.
Pa ne gre za mobitel, računalnik, avto...

drugače pa je prispevek prikazan res strašljivo

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:24:03   
noranate
Pety, poskusi, pa mi javi če ti je ratalo tko jih postrojituser posted image .
mam 3, čez dan v šoli, popoldne za knjigo, če majo kaj cajta pa jih nateram ven, na zrak. Sicer pomagajo, sam to ponavad čez počitnice, pa vikende.
Bi pa rada vidla mamo, ki bi zdaj poslala otroke v šolo take, kot so včasih hodil, pa brez avta, mobitela in ostalega luksuza. Svet se vrti naprej in tako je prav. Brez veze se razburjatuser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:24:20   
oka
drugače pa je prispevek prikazan res strašljivo


Ja saj...  Definitivno ob gledanju nisem dobila asociacije na mojo prababico, ki je imela devet otrok.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:28:07   
pety78
A bi si želela takšnega življenja, kot so ga imele naše babice ? Jaz ne.
Pa ne gre za mobitel, računalnik, avto...


Saj vem, saj sem tudi sama raje kamot in mi ta način življenja ustreza. Ampak samo naglas razmišljam, kako smo razvajeni in udobja navajeni, pa še se bunimo, da država premalo naredi, da je premalo ugodnosti, če imaš več otrok, ker pač vsak ne more imeti svoje sobe in v sobi svojega računalnika.
Včasih, ko pomislim, mi je pa kar malo žal, da se je vse tako spremenilo. Bi pa določene stvari raje pustila tako, kot so bile. Res da je bilo veliko več fizičnega dela doma, so pa vsaj skupaj delali, niso sedeli vsak pred svojo tv. Pa več so bili doma. Sedaj pa pridem domov in imam čas dati otroke spat. user posted image
Ampak ok, to je že druga tema. user posted image


_____________________________



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:29:31   
Anonimen
Kak mi to spet diši po enem kregu...najboljše, da se že v par objavah zaklene? Se bo spet dogajal? Pety s kakšnim namenom si to prilepila, obrazložitev prosim? Rasna diskriminacija, zaskrbljenost ali kar tak zgolj za info?

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:30:03   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: oka

drugače pa je prispevek prikazan res strašljivo


Ja saj...  Definitivno ob gledanju nisem dobila asociacije na mojo prababico, ki je imela devet otrok.



Hmmm, a tule diši mal po nestrpnosti in paroniji?



_____________________________



(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:30:07   
emina83
Sam neki: Kakšen položaj se ti pa zdi da imajo današnji muslimani v Sloveniji? 

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:30:49   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Mercedes
Kak mi to spet diši po enem kregu...

Nič ne voham.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:30:49   
Anonimen
Ma ne morete primerjat kak je bilo ped leti,ko so meli po 10 otrok in zdaj,ko je eden.Glejte takrat smo imeli doma vse od svonj,krav,njive,svojo vodo ok elektrika je bila za plačat.Ata je delal sam mama bila z nami petimi otroki doma in pomagali smo vsi na kmetiji.Pa smo meli vse vsi šli v šolo v naravi na izlete..itd.
Ampak ne primerjat prosim nekoč in zdaj.Zdaj pa moraš plačat vsak drek po domače povedano...Je res,da ne rabiš met telefona,računalnika,neta....je pa res,da že skoraj vsi to mamo in brez tega ne moremo.Plačaš elektriko,vodo,smeti,fon,net,malico v šoli,zavarovanja takpna in ovakšna,krediti....pa še kaj bi lahko naštevali.Takrat tudi ni bilo tolk avtov.Pa avto dandanes ni luksus pa treba zavarovanje,vinjeto,servis potem se še kaj pokvari kje pa je še bencin...tak,da....sploh ni logike o primerjanju.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:31:30   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Mercedes

Kak mi to spet diši po enem kregu...najboljše, da se že v par objavah zaklene? Se bo spet dogajal? Pety s kakšnim namenom si to prilepila, obrazložitev prosim? Rasna diskriminacija, zaskrbljenost ali kar tak zgolj za info?


Sem napisala da ni potrebno komentirat. Bilo je pa na drugem forumu. Nisem sama iskala take teme, da se boste spet kregale.
Saj se pa menda ja znate mal obvladat, a?

Jaz se nič ne kregam.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:31:34   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: emina83
Sam neki: Kakšen položaj se ti pa zdi da imajo današnji muslimani v Sloveniji? 

A-HA. Začetno vprašanje... user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:32:20   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: oka

drugače pa je prispevek prikazan res strašljivo


Ja saj...  Definitivno ob gledanju nisem dobila asociacije na mojo prababico, ki je imela devet otrok.



Hmmm, a tule diši mal po nestrpnosti in paroniji?




Zakaj že?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:33:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Mercedes
Kak mi to spet diši po enem kregu...

Nič ne voham.


Saj ga še danes ni bilo...user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:34:38   
emina83
No, sploh še nismo v letu 20xx, pa že nekatere govorijo o muslimanskem zatiranju katolikovuser posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ni potrebno komentirat
14.1.2010 12:35:26   
Lilita
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

ma se mi ne da gledat 7 minutnega "predavanja" imam v tem času glih 7 majic speglanih - grem nazaj peglat. Če smo pa pri številu otrok pred 50 leti in zdaj - da imam zdaj 10 otrok in 10x več cunj za speglat...ou maj gad!!...že grem, že grem dol s temeuser posted image



Če maš 7 otrok en pegla, drug zlaga, tretji nosi v omaro...še na ostale 4 lahko kako delo preneseš. user posted image




user posted image user posted image user posted image

Ena kolegica jih ma res sedem, ali ni nič od njih. En je pr sosedu, drugi na fusbalu, tretji ...
Druga ma dva, pa ni treba reči, kaj je za postoriti, ker je že narejeno.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




simobil ali tuš
ROŽICI

zanima me kje se bolj splača vzeti naročnino..kje je bolj ugodno?ali kje imate?

tuš (19%)

mobitel (33%)

simobil (43%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!