|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slovenka leta
13.1.2010 19:06:51   
CUKRČEK
http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/slovenka-leta-2009-je-katarina-kresal.html

Kaj pravite na letošnji izbor za Slovenko leta? Je zmagala prava?
Oz. zakaj je zmagala?


Ker mi res ni jasno, kaj je Ga. Kresal naredila, da si zasluži ta naslovuser posted image Ker je večina kandidatk naredila veliko več, kot ona. ali sem samo jaz tako nevedna


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:11:23   
rija
ne vem katere so sicer druge kandidatke, a vendar se sprašujem zakaj za user posted image  KKuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:13:45   
Oceania
Ne vem kaj je naredila. Zame je samo politična figura z močnim ozadjem, ki s prejetim naslovom nima nič stičnih točk, razen lastne popularizacije.

_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:15:52   
noranate
Zdej sem pa blago povedano v komiuser posted image . Pa da ni v celi ljubi domovini bolj primerne kandidatke. In s čim si je to zaslužilauser posted image user posted image

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:16:04   
bskrle

Ko sem brala seznam kandidatk, moram reči,d a ne vem, zakaj KK,
mene fascinirajo: Karmen Švegel, BŠ Žmavc, Elda Viler.

Kandidatke za Slovenko leta 2009 so: Zdenka Čebašek Travnik – varuhinja človekovih pravic, Marta Gorjup Brejc – svetla zvezda na nebu slovenskega gospodarstva, Marija Janež Bizjak – otroška kirurginja v celjski bolnišnici, Veronika Juvan – pogumna rdečelaska iz Gorenja, ki si je ob delavskem uporu upala stopiti v prve vrste, Katarina Kresal – ministrica za notranje zadeve, Tea Leban – direktorica Varstveno-delovnega centra Nova Gorica, Tina Maze – vrhunska smučarka, Iris Selan – direktorica klinike za male živali, Bina Štampe Žmavc – pesnica, dramatičarka, ki ustvarja za otroke ustvarja že veliko let, Karmen Švegl – novinarka in vojna dopisnica, Irena Ule – predsednica zasavskih podeželskih žena in predsednica Zveze kmetic Slovenije, Elda Viler – pevka ter Meta Zagorc – nekoč vrhunska plesalka in pionirka razvoja aerobike.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:20:25   
noranate
Bskrle, enako user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:22:19   
Anonimen
sem gledala včeraj,... mi je bila všečna prireditev. imamo super umetnike! škoda, da se ne piše več o njih,...

zakaj KK? ne vem,... politična poteza?

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:29:31   
Hope2
Včeraj sme videla in bila presenečena nad izborom. Ne spremljam tega, ne poznam drugih, ampak prvo kar sem se vprašala je bilo ravno to- Zakaj ravno onauser posted image . Meni osebno ni slovenka leta, razen če so izbirali na podlagi tega, katera se je največkrat pojavila na televiziji oz v medijihuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:46:33   
gita10
Jaz se pa kar strinjam, da je ona ( pa nisem lds- ovka celo nisem levo usmerjena) mi je pa všeč, da je so na dveh tako moških ministerstvih ženske in s tem ,ko je bila ena še nagrajena za žensko leto je mogoče spodbuda ostalim ženskam, da se bolj odločajo za politično kariero. V naši politiki je definitvno premalo žensk, dejstvo pa je da svoje delo ne upravlja slabo in se svoje funkcije niti pod razno ni ustrašila ne glede na to kakšno zaledje ima.  

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:50:11   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Jaz se pa kar strinjam, da je ona ( pa nisem lds- ovka celo nisem levo usmerjena) mi je pa všeč, da je so na dveh tako moških ministerstvih ženske in s tem ,ko je bila ena še nagrajena za žensko leto je mogoče spodbuda ostalim ženskam, da se bolj odločajo za politično kariero. V naši politiki je definitvno premalo žensk, dejstvo pa je da svoje delo ne upravlja slabo in se svoje funkcije niti pod razno ni ustrašila ne glede na to kakšno zaledje ima.  



Zato še ne rabiš bit slovenka letauser posted image , imaš še bolj uspešne ženske na velikih mestih, kjer vložijo še več svoje energije, znanja, naredijo več za ljudi, pa se jih sploh ne pozna. Ne vem, itak ima vsak svoje kriterije

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:50:51   
kjava
Izbrisanim je izdajala odločbe. A ni dost?user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:55:10   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle


Ko sem brala seznam kandidatk, moram reči,d a ne vem, zakaj KK,
mene fascinirajo: Karmen Švegel, BŠ Žmavc, Elda Viler.

Kandidatke za Slovenko leta 2009 so: Zdenka Čebašek Travnik – varuhinja človekovih pravic, Marta Gorjup Brejc – svetla zvezda na nebu slovenskega gospodarstva, Marija Janež Bizjak – otroška kirurginja v celjski bolnišnici, Veronika Juvan – pogumna rdečelaska iz Gorenja, ki si je ob delavskem uporu upala stopiti v prve vrste, Katarina Kresal – ministrica za notranje zadeve, Tea Leban – direktorica Varstveno-delovnega centra Nova Gorica, Tina Maze – vrhunska smučarka, Iris Selan – direktorica klinike za male živali, Bina Štampe Žmavc – pesnica, dramatičarka, ki ustvarja za otroke ustvarja že veliko let, Karmen Švegl – novinarka in vojna dopisnica, Irena Ule – predsednica zasavskih podeželskih žena in predsednica Zveze kmetic Slovenije, Elda Viler – pevka ter Meta Zagorc – nekoč vrhunska plesalka in pionirka razvoja aerobike.



Pa bi glasovale za te, ki vas fascinirajo......

Ne vem zakaj ne Katarina Kresal....uspela je v "moškem" svetu, in ne le kot spremljevalka enega od političnih veljakov.....očita se ji zgolj to, da je partnerka enega najbolj bogatih odvetnikov.....in da je zgolj zato tam kjer je.....tudi jaz sem v začetku dvomila v njo....zdaj pa vidim, da ženska ve kaj hoče in da ni le marioneta.....

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:56:49   
CUKRČEK
Res sramotno za Sovenijo. Očitno je res pomembno le to, komu jo nastaviš.

In, ja, res je veliko pomembnejših položajev, ki jih zasedajo ženske in so veliko bolj uspešne kot ena ministrica Kresalka.




_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:57:55   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2



Zato še ne rabiš bit slovenka letauser posted image , imaš še bolj uspešne ženske na velikih mestih, kjer vložijo še več svoje energije, znanja, naredijo več za ljudi, pa se jih sploh ne pozna. Ne vem, itak ima vsak svoje kriterije


Ja uspešna ženska je tudi tista, ki s 400 Euri na mesec prehrani družino....vendar te nikoli ni bilo med kandidatkami....in če bi bila, bi se ji verjetno očitalo, da naredi premalo za ljudi.....vsak ima svoje kriterije in z nobeno uspešno žensko ponavadi druge babe nismo zadovoljne, ker smo ji fauš.....user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: slovenka leta
13.1.2010 19:58:40   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.....tudi jaz sem v začetku dvomila v njo....zdaj pa vidim, da ženska ve kaj hoče in da ni le marioneta.....



No, ti si očitno bolj na tekočem, kaj je naredila KK. Prosim, da mi našteješ nekaj njenih uspehov, ker jaz (razen izbrisanih..kar zame ni uspeh), ne vem nič drugega.


Sicer pa tudi jaz evm, akj hočem, pa še vedno nisem naredila dovolj za slovenko letauser posted image


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 13.1.2010 20:00:51 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: slovenka leta
13.1.2010 20:01:15   
poli*
Men se ne zdi pa nobena od kandidatk primerna za naziv Slovenke leta user posted image .

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: slovenka leta
13.1.2010 20:01:37   
liliana
Evo uradne izjave, zakaj je bila med kandidatkami....

"Katarina Kresal je ministrica za notranje zadeve, ki je nekompromisno posegla v sramotno jaro kačo o izbrisanih. S tem je naredila več za končno ureditev njihovega položaja kot vse vlade s praznimi obljubami v osemnajstih letih skupaj. Odločno se je zavzela za ureditev položaja istospolno usmerjenih. Trdno je prepričana, da referendumi o človekovih pravicah niso dopustni. Drži tudi obljubo, da bo kot ministrica naredila vse, da bi se uredile razmere v policiji. Zato si je pridobila naklonjenost med možmi v modrem, saj upošteva tudi pripombe s terena. Podporo in spodbudo si zasluži, ker je pri ureditvi položaja izbrisanih vztrajala, čeprav je s tem ogrozila lastno politično kariero. Med kandidatkami za Slovenko leta 2009 pa je tudi zato, ker je s svojim ravnanjem zgled vsem tistim ženskam, ki morda še zbirajo pogum, da bi stopile na lastno (politično ali kakšno drugo) pot," so zapisali v reviji.

Ne vem pa zakaj niste glasovale za one druge.....potem ne bi zmagala Katarina.....




(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: slovenka leta
13.1.2010 20:03:20   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

ker jaz (razen izbrisanih..kar zame ni uspeh),

Kako ne no. pa to je ja življenjski dosežek user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: slovenka leta
13.1.2010 20:04:08   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Ne vem pa zakaj niste glasovale za one druge.....potem ne bi zmagala Katarina.....






Se bojim, da naši glasovi niso bili upoštevani....vse bolj sem prepričana, da je bil najglavnejši glas in denar ene  same osebe.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: slovenka leta
13.1.2010 20:05:56   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: kjava


IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

ker jaz (razen izbrisanih..kar zame ni uspeh),

Kako ne no. pa to je ja življenjski dosežek user posted image


maš prav, ja. Se opravičujem vsem izbrisanim..še posebej tistim, ki so sedaj le dobili državljanstvo(kljub temu, da po dooooooolgih letih v asloveniji še ne znajo slovensko).


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: slovenka leta
13.1.2010 20:07:39   
Anonimen
men pa je to itak BV.....
tolko denarja za bedarijo!

ajd, maj mi ena iz glave pove(brez sprasevanja strica googla) katera je bila Slovenka leta 2001., pa 2004.user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: slovenka leta
13.1.2010 20:08:24   
Anonimen
glede izbrisanoh pa ne bi!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: slovenka leta
13.1.2010 20:15:50   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Se opravičujem vsem izbrisanim..še posebej tistim, ki so sedaj le dobili državljanstvo (kljub temu, da po dooooooolgih letih v sloveniji še ne znajo slovensko).


Ej, točno to! Namesto, da so dobili državljanstvo, bi jim mogla podariti nepovratno karto za deželo, od kjer so prišli user posted image .

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: slovenka leta
13.1.2010 20:20:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Se opravičujem vsem izbrisanim..še posebej tistim, ki so sedaj le dobili državljanstvo (kljub temu, da po dooooooolgih letih v sloveniji še ne znajo slovensko).


Ej, točno to! Namesto, da so dobili državljanstvo, bi jim mogla podariti nepovratno karto za deželo, od kjer so prišli user posted image .


user posted image user posted image user posted image

zakaj?

moja mami je madžarka(manjsina) rojena v kikindi(srpsi itebej-vojvodina-srbija)

od 17ega leta v slo.
ko je bilo treba it na obcino al kajvemkam po drzavljanstvo, je sla, nekaj podpisala in ga-neboste verjele dobila! 1,2,3!

tisti, ki  so bili pa peponosni, pa niso sli. zdaj pa hocejo nekaj za nazaj....marš!

(POUDARJAM!!!! SO IZJEME)

prvi pogoj, da dobi izbrisan slo drzavljanstvo bi moral bit polozen izpit iz slovenskega jezika. zahtevnost 5-ti razred OŠ!
stavim, da bi leteli čarterji v bivso jugo 7x na dan!

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: slovenka leta
13.1.2010 20:29:18   
gita10
Tudi jaz ne strinjam z odločbami o izbrisanih, tudi jaz se ne strinjam z politiko levice..... ampak govorit, da je nekaj oseba prišla na položaj za to , ker je nekomu nastavla je pa podlo.
Ženska točno ve kaj hoče in to ji je potrebno priznat , pa nima veze koli9kokrat je nastavila svojemu PARTNERJU (ne 100 različnim moškim)  Na žalost je tako, da smo mi ženske prve, ki morale priznati in podpretii slovenske političarke najdemo prve napade na njih. Zato,ker ženska ne živi z 400 euri plače in v domači halji ne čaka svojega moškega da mu skuha večerjo ter za njo ne skače cel trop otrok.
Se opravičujem ampak tale seznam meni ne poda niti ene ženske, ki bi si bolj zaslužila ta naziv in slovenkam bila vzor, da se začnejo politično bolj angažirat.
Nisem pa glasovala za niti eno ker sploh nisem spremljala zadeve.
Dejstvo pa je da bi ženske morale voditi države, bi bilo veliko več miru in emni osebno ni lepšega ko gledam Angelo Merkel kako samozavestno vodi Nemčijo, pa Jadranko Kosor- z svojim odporom proti Sanaderju in dokler mi same ne bomo podprle žensk v politi bodo Slovenijo vodili moški- rezultate tega pa si lahko vsak dan ob 7 zvečer ogledamo na televiziji.    

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




spol otročka
tijati

so vam na morfologiji pravilno napovedali spol otroka?

ne, kasneje je bila punčka (63%)

ne, kasneje je bil fantek (37%)


Število vseh glasov: 106

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!