|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 11:49:59   
Anonimen
evo piščanjčja obara uspela sem pojedla kr dva krožnika, sam se nisem prenajedla bi še ene dva pojedlauser posted image   moj možek je pa zraven jedu še kruhuser posted image   mal mora pa tud on potrpetuser posted image


zdej pa mal pavze pol pa za kakšno uro na sprehoduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
  Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 12:57:24   
ZvitaLisica
ella tudi od mene: hvala za urejanje receptov in navodil. Moram rečt da bo ta teden lažje pripravljati kosila, večerje...prejšnji teden sem se še kar malo lovila.

mojcaz tebi hvala pa za urejanje seznamauser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa zdaj šibam na orbitrek.

Cveka pri vas imate pa kosilo že tako zgodaj?? Pri nas ga imamo najprej ob 15:30. Zato imam vmes ziher še kakšno malico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 13:01:40   
katrin***
Me smo že ble na 40min sprehodu po telih naših hribih tle okol in sm ugotovila, da sm se čist polenila, kar je bil tale slab vreme, ko nismo mogle nikamor it, da sm komi kar prilezla user posted image user posted image  Prej mi ni bil problem, smo ble en dva tri nazaj s kar hitrim tempom, sedaj pa komaj. Bo treba v stare tire nazaj prlest user posted image

Za kosilo bom pa kr eno zelenjavno juhico udarla, za zravn pa še ne vemuser posted image  Ker je moj bil zdele na malci (tašča skuhala pasulj in sv.rebra) doma in bo meso jedu še popoldne, tko da kuham samo zase.

Pupika spi, mami pa v lov za zelenjavouser posted image

_____________________________

15.09.2009 se nama je pridružil najih sonček Alina!
rojstvo: 2325gr, 45cm
1.mesec: 3500gr, 51,5cm
2.mesec: 4500gr, 57cm
3.mesec: 5300gr, 58cm
4.mesec in pol:6500gr, 62,5cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 13:02:56   
heli23
Pozdravljene!
Po nažiranju okoli novega leta in pridobljenih kilogramov, tudi sama razmišljam da bi poskusila to dieto, pa me zanima ker knjigo naj kupim: jem torej hujšam, montignacova metoda v teoriji in praksi al prehrana po montignacu? Kolk se te razlikujejo po vsebini? Al jih je mogoče dobit tud v elektronski obliki?
Hvala vam!

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 14:32:15   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: katrin***

Me smo že ble na 40min sprehodu po telih naših hribih tle okol in sm ugotovila, da sm se čist polenila, kar je bil tale slab vreme, ko nismo mogle nikamor it, da sm komi kar prilezla user posted image user posted image  Prej mi ni bil problem, smo ble en dva tri nazaj s kar hitrim tempom, sedaj pa komaj. Bo treba v stare tire nazaj prlest user posted image

Za kosilo bom pa kr eno zelenjavno juhico udarla, za zravn pa še ne vemuser posted image  Ker je moj bil zdele na malci (tašča skuhala pasulj in sv.rebra) doma in bo meso jedu še popoldne, tko da kuham samo zase.

Pupika spi, mami pa v lov za zelenjavouser posted image


ooohhooo vidim da si tud ti tu . . . in to že neki časa, user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu katrin***)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 14:49:34   
hel32
ella, hvala za razlago in za recepteuser posted image

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 14:55:43   
brbončica

O ste naklepetaleuser posted image user posted image
ELLA , super urejaš te jedilnike, kar tako dej še naprej, ker meni tudi prav pridejo.
Meni se danes ni dalo nič kuhati, tako da moji so golaž jedli, jaz sem si pa kitajsko zelje stenstala, pa mal meska iz golaža zraven, pa polno skledo solate.
Vidim, da ste pridne glede telovadbe, men še nič ne uspeva na tem področjuuser posted image

HELI23,
najbolš je, da najprej preštudiraš knjigo JEM, TOREJ HUJŠAM, imaš jo v pdf na
montignac.mojforum.si

Pozdravčke vsem, tastarim in tanovimuser posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 15:09:13   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

To je to !

A sploh kej berete to ali nima smisla to gor obestit? Mislem meni ni problem, ker to na hitrco naredim. Samo tko vprašam?  Nočko

beremo, beremo.. user posted image user posted image Super si!!! user posted image user posted image

Jutri bom imela ajdovo kašo z jurčki..obožujem kašo user posted image

Moj jedilnik danes:
Z: pomarančni sok, kasneje pa PZ kruh, beli čaj,
jabolko,
K: zelena solata+govedina+hren,
V: kakšno jabolko ali pa jogurt



< Sporočilo je popravil tasa_m -- 11.1.2010 15:12:48 >

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 15:44:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZvitaLisica

ella tudi od mene: hvala za urejanje receptov in navodil. Moram rečt da bo ta teden lažje pripravljati kosila, večerje...prejšnji teden sem se še kar malo lovila.

mojcaz tebi hvala pa za urejanje seznamauser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa zdaj šibam na orbitrek.

Cveka pri vas imate pa kosilo že tako zgodaj?? Pri nas ga imamo najprej ob 15:30. Zato imam vmes ziher še kakšno malico.



ja k možek gre v službo k dela en teden popoldne en teden dopoldne in takrat k dela popoldne imamo kosilo vedno okol 12h


sm pa zdele naredila orenk naumnost, sem otrokoma naredila pšenični zdrob ( 60 GI) za malco, in 7,7mesečna hči je pojedla vse, sinko pa je pustu in namesto da bi vrgla v smeti sem pojedla jazuser posted image ampak se ne bom sekirala sem se pač za j... in ne smem več tega narest



pijem pa zdajle zeleni čaj od 1001 cvet pa m i je kar vreduuser posted image

(odgovor članu ZvitaLisica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 16:09:27   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

_ella_ hvala za vse recepte, res si mi olajšala delo in upam, da ne bom več utrujala ostale, če zadeva paše pod montinjak ali ne. Imam vse knjige (knjižnica) tako, da ni več frke user posted image .





No dej no ne vem kaj imaš za en problem, vsi sprašujemo torej tudi ti dej če imaš vprašanje.

IZVIRNO SPOROČILO: hel32

Jutro

Morem pa povedat, da imam ful bolj redno prebavo, grem vsako jutro in potem še 2-3x podneviuser posted image , in se zelo boljši počutim in se hitreje naspim, sploh pa nisem več tako zaspana zvečer in utrujenauser posted image user posted image user posted image    Pri meni je isto

Nekaj me še zanima, kako dolgo pa naj traja ta 1 stopnja, ker koliko jaz razumem je 2 kot vzdrževalna, al lahk po 14 dneh že začnem kr z 2 stopnjo, ker zdaj imam ful malo izbire v hrani, naj mi prosim ena to razloži, al sem pa jaz narobe razumelauser posted image in moram še 1x prebrat.
Skratka držim se načela nizkega GI in nič belega in prava kombinacija hrane, drugač pa ne tako kompliciram.


Prva stopnja traja toliko časa, kolikor časa hočeš hujšati. ! mesec ali 24 mesecev. 2 stopnja je za vzdrževanje. Sicer pa ni nič narobe, če se skozi na prvi stopnji ostane, ker imaš vse hranljive stvari notri, ki jih telo potrebuje. S  to metodo  pa naj se snebi padalo po BMI 20.


(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 16:17:08   
Anonimen
ja kje pa ste, moja kazen za večerjo ne smem ničuser posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 16:22:36   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

ja kje pa ste, moja kazen za večerjo ne smem ničuser posted image


No to je tvoj začaran krog, zdaj ne boš nič za večerjo, potem boš pa tako lačna , da boš spet pregrešila. Naredi križ čez tisto tvojo štručko in nadljuj po MM kot moraš. Pač dane s ne boš shujšala, ampak tudi nič več pregrešila !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 16:24:20   
_ella_
Punce bom delala naprej seznamčke, če nam tako prav pridejo. Hvala za pohvale!


(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 16:31:24   
Anonimen
bom pol ob 6h pojedla en jogurt če mi jih mulc ne bo vse sneduuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 16:33:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

ja kje pa ste, moja kazen za večerjo ne smem ničuser posted image


No to je tvoj začaran krog, zdaj ne boš nič za večerjo, potem boš pa tako lačna , da boš spet pregrešila. Naredi križ čez tisto tvojo štručko in nadljuj po MM kot moraš. Pač dane s ne boš shujšala, ampak tudi nič več pregrešila !



ja sej vem sej sploh nisem bla lačna ampak sem čist podzavestno pospravla kar je ostalo za mulčkomuser posted image tak da bom pol ob šestih pojedla en jogurt in solato, k čene bom spet v začaranem krogu kot si napisala

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 16:34:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Punce bom delala naprej seznamčke, če nam tako prav pridejo. Hvala za pohvale!





super si elleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _ella_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 16:43:58   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Punce bom delala naprej seznamčke, če nam tako prav pridejo. Hvala za pohvale!




ella res hvala ti za tvoj trud k nam delaš seznačke user posted image user posted image res so prava pomoč ko ti nič ne pride na pamet kaj bi kuhal user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 17:08:27   
Anonimen
grem mal mulčke poštimat sem sama z njima.....

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 18:26:36   
mojcaz.
in jaz sem spet bila pridna user posted image sem delala zdaj 13 minutk tai bo-ja in to en star dvd od billy blanksa bootcamp user posted image noja jaz sem kar na youtube pogleda in  nekaj vadla user posted image user posted image user posted image   čeprav ni bilo ravno dosti, vendar nisem imela več moči v nogah, saj me pečejo vse mišice, ker res redno in intenzivno dopoldne vadim pilates, popoldne pa tai bo, vmes pa še imam polno glavo drugih skrbi user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 18:33:41   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Punce bom delala naprej seznamčke, če nam tako prav pridejo. Hvala za pohvale!

super!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 18:35:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

in jaz sem spet bila pridna user posted image sem delala zdaj 13 minutk tai bo-ja in to en star dvd od billy blanksa bootcamp user posted image noja jaz sem kar na youtube pogleda in  nekaj vadla user posted image user posted image user posted image   čeprav ni bilo ravno dosti, vendar nisem imela več moči v nogah, saj me pečejo vse mišice, ker res redno in intenzivno dopoldne vadim pilates, popoldne pa tai bo, vmes pa še imam polno glavo drugih skrbi user posted image
pridna pridna.

Mi pa smo šli ob 16h na sprehod-nekje 2km, pol pa sem pešačla še do 6. nadstropja. No, pa preden smo šli ven sem šla iz 12. nadstropja po stopnicah dol.

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 18:37:44   
tasa_m
Tam sem brala, da si lahko narediš pico z puranim mesom pa si pol vse gor daš.
Kaj pa če si naredim testo iz pirine ali pa polnozrnate moke?? user posted image Pa si dodam wellnes šunko ali pa puranja prsa, manj masten sir in gobice? A to pa ne velja? user posted image

Pa se opravičujem, če je na to že kdaj kdo idgovoril?user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 18:38:41   
mojcaz.
tasa_m tudi ti si prinda user posted image

počasi se pa daleč pride, to je moj moto in tega se držim user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 18:42:58   
Anonimen
madonca ste pridni, jz pa nisem danes nič telovadla sem šla sam za eno uro na sprehoduser posted image  

zdaj pa moja hči spi sinko se pa futra pr tastu in tašči v tazgornem štukuuser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.1.2010 18:44:33   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.
počasi se pa daleč pride, to je moj moto in tega se držim user posted image

tudi jaz.

Je pa bila finta..midva z mojim si stalno v trgovini vzameva kinder jajčko in pol "tekmujeva" kateri bo imel več igračk user posted image in danes ko sva bila v trgovini reče : vsak vzame eno. Seveda se jaz zagrebem, nekaj štejem po tistih jajcah in dam v voziček. Vzame še moj in moja sestra (je na obisku) pa gremo proti blagajni, ko se jaz naenkrat spomnim, da jaz Kinder jajčke ne smem. Sta me prepričevala, da ja ena Kinder jajčka pa mi nebo škodla, ampak se nisem dala. Sem jo nesla nazaj in si sama vzela raje čokoaldo z 70% kakava z pomarančo. user posted image

Še zdaj ne morem verjet, da sem res tako močna glede sladkarij..user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?