|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 15:51:47   
alenkica
Rojsnti dan mojega štiriletnika se nevzdržno približuje jaz pa nimam pojma kaj mu kupit. Za miklavža je dobil puzle, pa žogo za skakat.

Jaz bi mu najraje kupila Lego kocke, da bi se malo sam zaigral, ker zdaj non stop hoče, da sem jaz zraven, da se igram z njim.

Mislit pa moram tudi na Mihca, da ne bodo kocke premale, da jih ne bi pojedel.

Kaj mi svetujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 16:13:38   
F*S*M
duplo lego

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 16:15:11   
luan
Pa saj lahko kupiš te Duplo kocke, naš jih ima od enega leta pa ni nobene pojedel so prevelikeuser posted image .Pa še rad se je igral z njimi.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 16:42:27   
botrca
Lego kocke, knjigico, plastelin...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 17:03:04   
rija
me muči enaka dilemauser posted image

s tem, da ima moj jutri rojstni danuser posted image

in sva se odločila, da ne dobi nič. samo vsakoletno kuverto....ker še se še od božiča nismo odkopali iz izgrač user posted image

ampak on hoče nintendouser posted image user posted image user posted image

ati in mami sta seveda protiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 17:13:16   
barika
itaq, da lego, al pa k*urce ali kaj je miška svojima dvema kupila user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 18:42:39   
alda
pr nas so lego zakon/ima 5let/ in tudi ni nobene pojedel-do zdaj !
Je pa za božič dobil igro POP UP PIRATE in plastelin Fuzzy pumper/ ko en frizer,brivnica,....../
in je že kar nekaj dni več al manj "samozaposlen"

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 18:48:23   
lucika
mi smo pa neki čudni. lego kocke ga niti malo ne zanimajo, lesene pa toliko, da se skoraj stepeva med igro.
oboje pa sam samo strese ven, malo razbrca, mogoče tri minute pomaga sestavljat, in je to to.

me pa že skrbi, da nam bo celo bajto skup zlomil s temi svojimi kladivi in delavnicami. bolj ko ropota, boljše je.

pri 3 letih.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 19:40:37   
TomTaylor
Kaj pa Mali Vedi? Naša ga je že dobila za božička sicer..in pojutrišnjem ima rojstni dan pa se tudi ubadamo s tem kaj kupiti - pomojem ji ne bomo nič, samo torto ki se jo že zdaj tako zelo veseli.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 19:58:05   
CatJa
Ja kaj ga pa zanima? Igrače, kaj za šport, knjige?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 19:59:39   
barika
potem se pejte pa kopat v toplice in na torto pa je problem rešenuser posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 20:25:51   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ampak on hoče nintendouser posted image user posted image user posted image

ati in mami sta seveda protiuser posted image


Daj mi povej, od kod dobi te ideje? Da se pripravim user posted image . Naš je zdaj iz vrtca privlekel piu-piu-piu in se igra, da strelja, uf, kako me je pogrelo, ampak enkrat sem rekla, da mi to ni všeč, potem, da tega ne delamo, nato sem to začela ignorirat in se praktično ne spomni več. Pa o spidermanu je začel nekaj govorit, ampak mislim, da ni ravno ugotovil, da obstajajo tudi igračke, mislim, da to pozna od kozarčkov, ki jih nosijo otroci v vrtec za RD. 

Drugače je pa na srečo naš še čisto nedolžno dete user posted image v zvezi s temi novodobnimi igračami, kot so gormiti, nintendo, ninja želve ipd. user posted image

Darilo: pri nas je zakon plastelin s tisto pripravo, ki dela kače različnih oblik, lego kocke, vlakci (imamo ne vem koliko lesenih prog in vagončkov iz Ikee), avtki Viking toys, ki se lahko spojijo skupaj (in spet dela vlakec), kopanje v bazenu, bonboni. Moram pogledat, če so mu prav drsalke od bratranca, sicer bo najbrž dobil ene za RD - ki bo čez dobre 3 tedne ...

Lp,

živa

< Sporočilo je popravil živa -- 3.1.2010 20:26:53 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 21:46:39   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: živa

IZVIRNO SPOROČILO: rija

ampak on hoče nintendouser posted image user posted image user posted image

ati in mami sta seveda protiuser posted image


Daj mi povej, od kod dobi te ideje?


to je videl pri malo starejši prijateljici novembra, ker ga je ona dobila za RD in od takrat tupi, da ga hoče. in hoče črnega. basta.

ampak 150 eur je po moje absolutno preveč. pa potem še vse igriceuser posted image

gormiti zopet rulajo, ker mu je božiček (user posted image user posted image user posted image ) prinesel nekaj novih iz serije 5.....spajderman smo gledali prejšnjič....
ninđa želveuser posted image  majico si je kar v HM preoblekel in je 3 ("!!!!) dni ni dal doluser posted image  zdaj pa že dva dni tuli, ker še ni suhauser posted image

po moje je problem, ker ima kar nekaj starejših prijateljčkov, ki te zadeve obvladajo v nulo. pa tudi za darila dobi tovrstne junake....recimo nekega stinkflaja je dobil pri dveh (user posted image ) letih od starejšega prijateljčka....user posted image

in itak mu na koncu koncev ni zanimivo nič kaj preveč....

rulajo pa kolo, skiro, rolka....rokavčkiuser posted image  kimono...ravno predvčeraj je dobil on krožnik za sankanje in se je že začel spuščati po stopnicahuser posted image
tak, da ne vem, če mu jutri ne kupim samo še čeladeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 22:15:04   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: živa

IZVIRNO SPOROČILO: rija

ampak on hoče nintendouser posted image user posted image user posted image

ati in mami sta seveda protiuser posted image


Daj mi povej, od kod dobi te ideje?


to je videl pri malo starejši prijateljici novembra, ker ga je ona dobila za RD in od takrat tupi, da ga hoče. in hoče črnega. basta.

ampak 150 eur je po moje absolutno preveč. pa potem še vse igriceuser posted image

gormiti zopet rulajo, ker mu je božiček (user posted image user posted image user posted image ) prinesel nekaj novih iz serije 5.....spajderman smo gledali prejšnjič....
ninđa želveuser posted image  majico si je kar v HM preoblekel in je 3 ("!!!!) dni ni dal doluser posted image  zdaj pa že dva dni tuli, ker še ni suhauser posted image

po moje je problem, ker ima kar nekaj starejših prijateljčkov, ki te zadeve obvladajo v nulo. pa tudi za darila dobi tovrstne junake....recimo nekega stinkflaja je dobil pri dveh (user posted image ) letih od starejšega prijateljčka....user posted image

in itak mu na koncu koncev ni zanimivo nič kaj preveč....

rulajo pa kolo, skiro, rolka....rokavčkiuser posted image  kimono...ravno predvčeraj je dobil on krožnik za sankanje in se je že začel spuščati po stopnicahuser posted image
tak, da ne vem, če mu jutri ne kupim samo še čeladeuser posted image user posted image user posted image user posted image

one za hokejiste in ščitnikov ... za ziher user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
3.1.2010 23:09:37   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: barika


one za hokejiste in ščitnikov ... za ziher user posted image user posted image


itakuser posted image

ker navadna ne zaščiti zobuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
4.1.2010 9:10:51   
muška
moja dva sestavljata te male legice že od 2 oz. 3 leta dalje. Drugače pa si je moj 4 letnik za božička zaželel žerjav na daljinca in zdaj se oba lepo igrata z njim.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
4.1.2010 10:02:20   
Raho
Mi smo našemu kupili tisto, kar si je želel. Fotoaparat za otroke. pa še za 38 € sem ga dobila na ebayuuser posted image .

Lani pa je, ko je bil star 4, dobil - pojma nimam kaj.

Ampak res mu za RD izpolnimo kako željo, kupimo mu nekaj, kar si želi.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
4.1.2010 10:08:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ampak res mu za RD izpolnimo kako željo, kupimo mu nekaj, kar si želi.


no, samo da ti povem, da si poleg nintenda želi.....letalouser posted image user posted image user posted image  tapravo, red bul....kot ga ima Podlunšek....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
4.1.2010 11:42:25   
A & T
Rija, pa mu plačaj polet s Podlunškom. Bo lahko pristal na vašem bregu, da vas tam pobere?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
4.1.2010 11:59:51   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ampak res mu za RD izpolnimo kako željo, kupimo mu nekaj, kar si želi.


no, samo da ti povem, da si poleg nintenda želi.....letalouser posted image user posted image user posted image  tapravo, red bul....kot ga ima Podlunšek....user posted image user posted image user posted image


Ja pa mu ga kupite, ne?

< Sporočilo je popravil Raho -- 4.1.2010 12:00:16 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
4.1.2010 13:15:25   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: A & T

Rija, pa mu plačaj polet s Podlunškom. Bo lahko pristal na vašem bregu, da vas tam pobere?


user posted image user posted image

za ostale vem, da ne bi mogli pristati...ampak za Podlunška pa nisem ziher....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
4.1.2010 13:15:57   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Ja pa mu ga kupite, ne?


bomo....v razmerju 1 : 5000 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
4.1.2010 14:46:36   
puncica
Sej pri legokockah se tud morš zdravn igrat, no vsaj pri nas se družinsko user posted image Zadnič smo sestavljal živlaski vrt.

Kaj pa kakšna knjiga?
kaj pa železnica, avtocesta?
kej od strele mcqueen?
Mogoče kakšna risanka
naš bo sicer maja 4 ampak se pa ful igra s plastičnimi živalcami, pa rad bere knjigice, da ne govorim o puzlih, mogoče žoga pa mali koš, da jo nanjga meče,

uh sej res obožuje pa družabno igrico loti karoti pa kikiriki, te dve igrice so pa čudovite, se lahko celo popoldne igra z njimi in mano,

pa črni peter mogoče







_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
4.1.2010 18:33:48   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

me muči enaka dilemauser posted image

s tem, da ima moj jutri rojstni danuser posted image

in sva se odločila, da ne dobi nič. samo vsakoletno kuverto....ker še se še od božiča nismo odkopali iz izgrač user posted image

ampak on hoče nintendouser posted image user posted image user posted image

ati in mami sta seveda protiuser posted image
 

nintendo je zakon user posted image  jaz ne bi oklevala...ga ima tavelika in je mali tudi čist not padel, da ne govorim, kako jaz komaj čakam, da je prost user posted image  


drugače je pri našem 4 letniku "in" vse, kar je groznega, ima dolge zobe, je nepremagljivo ipd. (spiderman, batman, bakugani, gormiti, tigri, levi, zmaji itd. itd.), s tem za novoletna darila niso mogli falit...je bilo pri vsaki takšni stvari "to sem si želel!" user posted image  aja, pa človek ne jezi se tudi že en čas rula user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj kupiti 4-letniku
4.1.2010 22:32:11   
PIRANJA
prosila bi, če katera da lin od tega nintendota, pa razlago ali je to iz kake risanke ali kaj drugega?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?