|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 15:31:03   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

aja počaki do večera boš pol hladilnik napadlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
NE pe ne bom tako da veš.Ker po 18 uri ne jem večuser posted image HA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 16:21:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

aja počaki do večera boš pol hladilnik napadlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
NE pe ne bom tako da veš.Ker po 18 uri ne jem večuser posted image HA



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 16:29:31   
Anonimen
nč grem mal jest pol pa počivat, uživajteuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 17:34:10   
boob
dober tek. . jst pa purana pečem, pa mal zelenjavce bom zdravn(kar zmrznjene), našemu pa pomfri v pečici. . pa zelnata solat z fižolom.. . mmmmm

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 19:07:42   
viroza
Boob a mi delaš skomine? sm pojedla sam 2 koščka pice in to pred18. Pa mi je uspelo.user posted image  

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 19:40:24   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Boob a mi delaš skomine? sm pojedla sam 2 koščka pice in to pred18. Pa mi je uspelo.user posted image  


ooo čestitam.. jaz sem tudi ob 17 nazadnje jedla... no bomo vidli če se je disciplina splačalauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 19:46:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Boob a mi delaš skomine? sm pojedla sam 2 koščka pice in to pred18. Pa mi je uspelo.user posted image  


ooo čestitam.. jaz sem tudi ob 17 nazadnje jedla... no bomo vidli če se je disciplina splačalauser posted image user posted image user posted image user posted image



jz sem tud pred 18 jedla oz okol petihuser posted image user posted image user posted image zdej sem pa čajček spila, in nič večuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 20:02:48   
Anonimen
nočko

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 20:30:28   
Dali*
Ejla punce!

Z letom 2010 se vam tudi jaz pridružim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 20:34:12   
Anonimen
Živjo!

No moji začetki Montija pao sledeči: zjutraj spijem lepo kavo z mlekom in se spomnim: ups BREZ cukra user posted image . Ampak sem jo vseeno dokrajčila user posted image

Naprej - za malico sem pojedla 2 banani - ups - sem se spomnila - NIČ banan!

In dalje - za kosilo sem pojedla makarone s paradižnikovo omako (brez moke user posted image ), ampak niso bili polnozrnati makaroni. Ampak to si ne ženem tako k srcu, ker jih je bilo treba porabit, drugič pa bom kupila polnozrnate.

In zadnjič - v Leklerku vidi moj user posted image  rogljičke in si seveda tudi jaz enega obilnega privoščim, poleg tega pa še 3 velike medenjake user posted image , kozarec mleka in 2 kosa kruha (polnozrnati - bravo jaz user posted image ) z Becel margarino (bravo jaz).

Pa kaj. Vsak dan bo bolje, od današnjega dne sem se naučila to, da veliko stvari in s tem napak počnemo podzavestno in da se je treba začet miselno ukvarjat s tem kaj jemo, kaj kupimo v trgovini itd...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 20:36:00   
aurora_5
Joj, punce, kako ste pridne s temi zgodnjimi večerjami .... mam kar slabo vest user posted image sm lihkar spila 0,5 l ego-jogurta (sadnega, da ne bo pomote user posted image ). Je pa res, da sem popoldne pojedla samo 4 mandarine, kosilo pa imela že ob 11 (v službi). Tako da bi bila kruta zdržat do jutri zjutraj ... slaba tolažba, vem. Zaenkrat sem skesnlala le sladkor v čaju (kafeta ne pijem, si lahko predstavljate user posted image ), krompir in kruh. No, začetek je user posted image

Kaj pa kaj jeste za zajtrk? Kaj se sme?


Pa hvala za vzpodbudne besede glede topljenja maščob in kilogramčkov - zlate ste user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 22:13:07   
TomTaylor
joj, čvekulje! Komaj mi je uspelo prebrati vse od včeraj (7.stran) dalje...user posted image user posted image user posted image
Upam da ostanemo še naprej tako zagnane...no, ekhm...jz si dajem duška te dni, jem vse po spisku in  še več - moram "uničit" (beri: pojesti) vse škodljive zaloge, da me januarja ne bodo dražile iz hladilnika oz. shrambe. In tako sta meddrugim šli dve nutoki v 2-eh dneh...user posted image

ene ste pa že tko pridne...user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu aurora_5)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.12.2009 8:14:19   
boob
TT jst tud počasi zaloge praznim da nove nabavim :) ampak jih je kar precej, tako da bom mojmu kuhala jst si bom pa 'zdravo' nabavla user posted image

Aja pa dobro jutro

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.12.2009 8:48:00   
Anonimen
jutro

no jz sem bila pa že pri DR. zdele sm pojedla kos kruha z ribicami, za kosilo bo pa pašta z dijetnouser posted image user posted image user posted image user posted image smetanovo omako in puranji zrezkiuser posted image user posted image user posted image user posted image


zuni dež pada, cesta je pa tojk svinjska da se hodi k po jajcihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.12.2009 8:58:43   
boob
ja to vreme je pa ubitačno. . .jst bi šla mal vn, na sprehod, že prejšni tedn nisva šle vn ker je blo -17, ta tedn pa spet nebo nič user posted image

jst sm mela pa sadni zajtrk: 2pomaranči + kava. . malca: kava user posted image .. kosilo:puran+zelnata solata. . večerja: hmmm nevem še
uuu to danes bo pa kar uredu user posted image če ne pride kej umes user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.12.2009 9:08:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

ja to vreme je pa ubitačno. . .jst bi šla mal vn, na sprehod, že prejšni tedn nisva šle vn ker je blo -17, ta tedn pa spet nebo nič user posted image

jst sm mela pa sadni zajtrk: 2pomaranči + kava. . malca: kava user posted image .. kosilo:puran+zelnata solata. . večerja: hmmm nevem še
uuu to danes bo pa kar uredu user posted image če ne pride kej umes user posted image


no lepo, je laži kuhat sam zase kot pa za celo familijouser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.12.2009 9:22:26   
boob
hja problem je ker bom najprej zase, pol pa še za mojga. . . še dobro da je tamala na mleku user posted image , ker drgač bi mogla še za njo

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.12.2009 9:35:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

hja problem je ker bom najprej zase, pol pa še za mojga. . . še dobro da je tamala na mleku user posted image , ker drgač bi mogla še za njo


ja za enkrat, jz sem tako delala pr taprvemu, sm pojedla vse za n jim pol sem pa jedla še zase, zdej sm se pa zaklela da ne bom za tadrugo jedla, k nisem kanta za smetiuser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.12.2009 9:39:55   
boob
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.12.2009 9:45:36   
mate0ja
Ojla. Jest sm očitno že začela. Neko svojo dojeto. V začetku prejšnjega tedna sva imela oba z mojim neke prebavna motnje katerih vzrok je bila pizza. user posted image In od takrat naprej mi je vsa hrana sumljiva. Tko da sm bl na sadju in zelenjavi pa kaki sosedovi štručki in posledica po desetih dneh je -2,5 kg. user posted image user posted image Pa val da na user posted image . Ta mi nikoli ne more tok škodit kot mi lahko koristi user posted image user posted image .

Jest tud za tamalo jem user posted image . Mi je tok škoda preč metat. Sebi sicer vedno malo manj pripravim, ampak ko spraznim oba krožnika iz tega rata ena ornk porcija. Ampak očitno sm moj dragi želodec prepričala, da mal skupej skoči, ker včeraj že nisem mogla od tamale obroka vase spravit.

Nimam pa volje do konca preštudirat knjige, tko da vsaj za prve dni po praznikih računam, da me boste zalagale z jedilniki, da ne bom slučajno preveč grešila.

Pa še en namig. Jest v službi nimam možnosti toplega obroka. Prosim za ideje, kaj se da pripravit in s sabo prnest in seveda čim več jedilnikov za hitro pripravo, da lahko zrealiziram toplo večerjo za celo družino.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.12.2009 9:46:08   
Anonimen
nč grem dat juho kuhat, pa mal pospravt, pa zrezke vn vzet, pa še ne vemuser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.12.2009 9:49:22   
Anonimen
če imaš možnost si doma zavri juho, in daj v termovko, je fajn za želodec pa še dobro ti bo dalo ko boš imela topel obrok, solato si tud lahko narediš, in si sabo vzameš začimbe, zrezek si pa popečeš in si ga tud spakeraš za sabo, ampak to pride v poštev če imaš sploh možnost to narestuser posted image

(odgovor članu mate0ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.12.2009 9:59:24   
boob
jst sm si ponavadi nosila sabo različne solate, pa piščančka oz purana sm si popekla. . al repo oz zelje. . lahko si popečeš malencane, bučke, papriko, paradajz. . to je tudi mrzlo dobro. . juhca vtermovki je tudi dobra ideja. . solata iz testenin (PZ) ali z rižem (basmati), pa tuna. .

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.12.2009 10:09:00   
mate0ja
user posted image user posted image user posted image user posted image si že delam zapiske. V ta namen sm si prov beležko kupla. Samo za jedilnike, ker drugače lahko še naprej pozabljam, da je treba tud čez dan kej v želodček dat.

Škoda k smo se preselili v nove prostore in nimamo take čajne s štedilnikom. Bom pa mal direktorja vprašala če bi božičku mikrovalovko naročil user posted image


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.12.2009 10:15:52   
boob

IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

user posted image user posted image user posted image user posted image si že delam zapiske. V ta namen sm si prov beležko kupla. Samo za jedilnike, ker drugače lahko še naprej pozabljam, da je treba tud čez dan kej v želodček dat.

Škoda k smo se preselili v nove prostore in nimamo take čajne s štedilnikom. Bom pa mal direktorja vprašala če bi božičku mikrovalovko naročil user posted image



kje pa ti delaš??? user posted image da nismo sodelavke . . hahaha

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?