|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj pa korošice?
27.11.2009 20:25:59   
spelch
lp...tudi ce boš šla marca na materinsko ne boš nič spustila....vse stvari že veš:)prej je iti fajn samo zato, ker si prej rešen in pol nimaš zadni mesec vse na kupu...

(odgovor članu milena2222)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: kaj pa korošice?
30.11.2009 9:14:22   
milabe
ojla
glede na to da imam junija rok, bom jaz šla v MŠ kar marca... Partnerji so lahko na vsakem predavanju zraven a ne? Kolk prej se je pa treba prijavit al kako to poteka? ;)

Čestitke rožici za sinčka, kako pa mu je ime?
Js sem čist out pr imenih, nobeno ime mi ni neki UAU - da bi rekla to je to!

lp vsem pa pazite se gripe!

(odgovor članu spelch)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: kaj pa korošice?
30.11.2009 13:00:57   
spelch
Lp...ni se treba prej naročit...pač tisti prvi ponedeljek v marcu mislim, da je ob 17 uri greš in je to to..partnerji so lahko na vseh predavanjih...

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: kaj pa korošice?
30.11.2009 13:50:54   
ROŽICI
pozdravljene...se malo javim.moj fantič pridno raste,je in spi...je zelo pridn.včasih ima še kar krče,še posebej sedaj ko sem mu začela dajat kaplice AD3,takrat se pač cartlamauser posted image in nosima.
ime mu je TIBOR.
porod...hm...sem bila v 2 urah rešena,tako da lahko rečem da je potekal hitro.imela sem tudi epi. (še sedaj čudim bolečino v hrbtenici)
da vam malo opišem kako se je pri men odvijalo...bila sem naročena na gin. pregled saj sem bila v 38t user posted image in ko me je moj g.pregledal je ugotovil da sem 3 prste odprta in da moj fantič drži rokico naprej (v šali mi je reko da supermena igrauser posted image )in ker tako nikakor se nebi mogel rodit..bi mi morali narediti carski rez.in tako sem dobila pižamo,saj bi morala ostati na oddelku.ker ni vedel kako drži rokico, sva čakala še na ultrazvok, ker je pač bil zaseden so me poslali kar v porodno in dobila svečko..in takrat me je začelo šrafat in popatki so se začeli na 15min.
nato je gin. še enkrat potipal ali ima rokico še vedno naprej ali ne...in je na srečo ni imal več spredaj..in takrat mi je tudi odtekla voda.
no potem so mi vstavili epiduralno in popatki so se začeli stopnjevat...in ob 14.32
sem svojga faniča že držala v naročju..user posted image
res meni je hitro minilo,bolečine so(kljub epi)vendar ko dobiš v naročje user posted image je to največja nagrada in pozabiš na bolečine.
želim vam lepo nosečnost še naprej...če vas še kaj zanima me lahko vprašate.user posted image


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu spelch)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: kaj pa korošice?
1.12.2009 17:25:13   
milena2222
Rožici-lepo da se tako lepo cartlate.In hvala,da si delila z nami svojo izkušnjo z porodom.Tudi jaz se bom zagotovo odločila za epi.čeprav mi vse moje kolegice ki so pred kratkim rodile solijo pamet,da ne in kako je lahko škodljivo in ne vem kaj še vse.Pri tebi je očitno delovalo a ne,ker pri nekaterih pa menda ne prime?
Za dojenčka ste pa izbrali zelo lepo ime.A ga fejst zvija?Moja kolegica pa daje tele kapljice iz naše lekarne,sam pravi da menda niso kaj prida,pa zdej ta mali sploh noče duda dat v usta,če mu ne da kake kapljice na dudo!?

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: kaj pa korošice?
1.12.2009 17:42:22   
ROŽICI
morem reč da meni je ep. pomagala in mi je primla, me pa še sedaj boli hrbtenica(mesto vboda).in prve dni me je ful bolelo, tako da dolgo nisem mogla bit na nogah.
no nevem,če je pri vseh enako.
te kaplice sva dobila na recept tako da ne vem ali se razlikujejo bistvo te kaplice so za kosti...vitamini. ti mogoče misliš tiste vetrovne..sladke kaplice*?
ja moj je tud problem ker noče dude...niti če mu dam kaplice ne potegne, poliže dol dudo pa kr ven vrže. ne vem zakaj?mam pa NUk dudo.razmišljam da bi kupila drugo...sam ne vem kakšno?zna katera kaj svetovat?



_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu milena2222)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: kaj pa korošice?
1.12.2009 17:48:58   
spelch
Lp..jaz osebno nisem pristaš epiduralne, ker posledice so lahko tudi hude, ampak je res odvisn od posameznice posebej...jaz sem kupila dudiko od tomme tippi, upam da bo v redu...

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: kaj pa korošice?
7.12.2009 17:43:04   
ROŽICI
No kam ste pobegnile korošice?user posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu spelch)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: kaj pa korošice?
8.12.2009 17:17:50   
puma23

No ena KOROŠICA je že tu!

Vglavnem, s partnerjem sva v veselem pričakovanju najine
prve male štručke....
Nikakor še ne morem doumeti, da bom kmalu postala mamica user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako je pa z vašimi pričakovanji????

Kje boste kupile posteljnino za user posted image ????

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: kaj pa korošice?
8.12.2009 19:32:01   
milabe
ojla Puma23
Kdaj pa imaš rok? čestitamuser posted image user posted image user posted image
Js še ne razmišljam o posteljnini... bolj sem zdej na vozičkih user posted image

Js vem, da sem noseča samo takrat, ko mi je slabo, drgače čisto pozabim.... aja pa ko oblačim kavbojke!!user posted image

(odgovor članu puma23)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: kaj pa korošice?
10.12.2009 8:31:51   
puma23

MILABE,
rok imam v začetku marca.

Mi smo trenutno pri nabavljanju posteljnine za otroka, a se
nikakor nemorem odločiti...
Ali se mi jo splača iti iskat v avstrijo, ali je boljše tu??

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: kaj pa korošice?
10.12.2009 9:35:48   
milabe
aja ti si že marca na vrsti user posted image js sm šele junija, zato še o tem ne razmišljam...
velik kolegicam so posteljnine babice sešile - čist tako simbolično, za mene zelo lepo.

upam, da se nam še katera pridruži, da bo bolj veselouser posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu puma23)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: kaj pa korošice?
10.12.2009 9:43:12   
milena2222
Ojla milabe in puma 23!
Jaz imam pa rok 02.05., nabavljam pa še ne nič,bom po novem letu začela...

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: kaj pa korošice?
10.12.2009 10:04:35   
milabe
hej milena
ja js isto po novem letu.
Edin jutri grem mal v btc počekirta vozičke, tak mal za lušte, kupovali bomo pa v 2010...

(odgovor članu milena2222)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: kaj pa korošice?
10.12.2009 11:05:39   
spelch
lp...js mam pa že vse nakupleno:) pa cotke že oprane....nikoli ne veš kda te prej preseneti....rok mam pa 8.2.

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: kaj pa korošice?
10.12.2009 13:00:29   
milena2222
spelch-glede na PDP je kr prav,da imaš že vse pripravljeno.a že komaj čakaš,da bo nosečnosti konec?si se veliko zredila do sedaj?
milabe-javi,če boš videla kakega posebej fajnega.ker izbira je pa ja taka da sploh ne veš kaj bi...
puma 23- si kej gledala v Ikei?jaz bom najbrž kr nekaj stvari tam nabavila,ker so mi všeč.bom vzele npr.eno komodo,ki jo bom priredila v previjalno mizo.
A delate al ste doma?Jaz sem na bolniški že od začetka ( brez izhodov tako da mi je fejst dolgcajtuser posted image )

(odgovor članu spelch)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: kaj pa korošice?
10.12.2009 22:06:12   
spelch
ja zdaj pa res že kumaj čakam da bo konec...pa da vidim malo štručko....hja, kg:) do sedaj sem se 24 kg...pa se sploh ne sekiram, samo da je tamali v redu in pridno raste ter pridobiva na teži... :)

(odgovor članu milena2222)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: kaj pa korošice?
11.12.2009 16:34:21   
milabe
milena222 - žal, nisva z mojim utegnila do BTCja, ker sem čakala na pregled do 11, potem pa se nama je mudilo nazaj, tako da če prej ne, greva pač januarja.
glede dela - js sem doma, bolniška.

spelch - js komi čakam, da bom že v taki fazi ;) cotke itd... glede kg pa.... js sem od začetka bla ful za to, da se 'paziš' da ne 'ješ za dva' pač normalno kot prej.... ampak, zdej mi je pa res vseen kolk bo na koncu tehtnica pokazala.. opažam, da jem bolj zdravo kot prej, itak če se prenajem mi je slabo, tako da kolker se da, pazim glede tega... pa vseen, se šiiiirim hehe. sicer sam 3 kg v 3 mesecih, ampak skoraj da lahko nosim samo še raztegljiva oblačila. jem ko mi paše, in karkoli mi pač paše.
aja pa ker sem doma - se najbrž pozna da nimam nobene rekreacije in grejo kile pač gor. Hujšali bomo potem....

lep viken vam želim, lp

(odgovor članu spelch)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: kaj pa korošice?
12.12.2009 17:31:15   
milena2222
milabe-kakšne pa imaš težave,da si na bolniški?jaz sem tudi,ampak mi je že ful dosadno,ker nimam izhodov in sem potem skos doma,ker si ne upam kam.a katera ve,kako je kaj s kontrolami?sej ne da bi nekaj laufala okrog,ampak mene je strah že če v trgovino skočim po hrano ( kar pač moram iti,ker če ne nimam kaj za jest,jest je pa treba,a neuser posted image ).
A kej telovadite?Jaz hodim na sprehode,seveda skos v bližini doma,da ja ne bi bilo kaj narobe.Kaj drugega pa zaenkrat ne počnem.
spelch-a ješ vse ali kaj paziš?jaz jem vse, poskušam pazit, da ne jem preveč nezdrave hrane ( npr. sem bila prej ljubiteljica čipsov,kljub temu,da vem,da so total nezdravi,pa se jim zdaj izogibam ),jem večkrat na dan,ne jem pa edino bifteka pa pršuta...Sprva nisem majoneze,zdej jo pa jem tu pa tam ampak ne neke enormne količine.

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: kaj pa korošice?
14.12.2009 8:59:13   
milabe
v bolniški sem, ker imam vsak dan od cca 16h dalje cel želodec v grlu, in še dihat ne morm.... bruhanje... slabost se vleče dokler da ne zaspim, kar pa tud zelo težko (seveda ker mi je slabo)... čudi me ker je veno hujš, prvi mesec in pol mi ni bilo nič, zdej je pa vedno hujš...
zvečer ko si zobe umivam, morm hiter, ker mi takoj vrže naprej vse...

telovadim ne, za kar me fuuuuul peče vest... drgač pa isto - do trgovine še grem to je tud vse, pa kak sprehod v okolici.

hrana - jem vse, zelo mi paše sadje, sem ga zgleda pred nosečnostjo premal jedla... majonezo jem (js bi jo dala še v juho ;) ) ne jem pa suhega mesa, pršuta, bifteka...

lp


(odgovor članu milena2222)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: kaj pa korošice?
14.12.2009 21:10:51   
spelch
lp....glede hrane...jem vse, saj telo vse potrebuje, s tem da jem v mejah normale...sladkarije mi pa nasplošno ne dišijo preveč...grem pa dvakrat na dan na sprehod, da se malo razgibam...

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: kaj pa korošice?
14.12.2009 21:18:17   
nincrli
Se še jaz malo oglasimuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: puma23


Mi smo trenutno pri nabavljanju posteljnine za otroka, a se
nikakor nemorem odločiti...
Ali se mi jo splača iti iskat v avstrijo, ali je boljše tu??



Mi2 sma kupila posteljnino v ikei, nekaj pa vzela v e-paketu.
spelch, dobra si, da imaš že vse perajt, jaz ta teden cote peremuser posted image

drugače pa komaj čakam, da pride mali na svet, mal me je strah, da nem vedla kdaj je treba it, še dobro da imam sam 10min do sguser posted image al pa 15 če bo snežilo


< Sporočilo je popravil nincrli -- 14.12.2009 21:22:29 >


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu puma23)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: kaj pa korošice?
17.12.2009 9:34:11   
milabe
oj punce.
js ko študiram, sem prav vesela da bom rodila poleti... a vam je kej hudo zdej z bušijem pa oblačenje itd....
danes imam nuhalno  in komi čakam da še moj vidi - da bo končno dojel ;)

lep zasnežen dan vsem.

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: kaj pa korošice?
17.12.2009 9:42:19   
milena2222
Milabe-velik sreče na NSuser posted image .Jaz sem tudi svojega zraven peljala in je bil čist šokiran ko je videl pikico v živo. Je bila pa moj pregled kr smešen,ko je g. že vse opravil,je moj ki ji sedel za mano stisnil en gumb ( pomotoma se je naslonil ) in se je aparat ugasnil potem je bilo pa treba vse ponovit.Pa skos smo se nekaj hecali tako da je moj pregled trajal skoraj eno uro in pol!
Aja pa meni ni in ni mogel opravit UZ skozi trebuh,tako da je potem opravil vaginalnouser posted image mi je bilo malo nerodno pred mojim dragim ( pa čist po nepotrebnem ).Verjetno bolj zato,ker tega nisem pričakovala...

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: kaj pa korošice?
18.12.2009 9:35:52   
milabe
ja rezultati so super NS.
milena: tud mi smo se namatrali vsaj pol ure predn ga je dobila v taprav profil. Prvo je bil čist divji, potem pa čist miren, tak da sem morala vmes še počepe delat ;)
neki je že omenjala vaginalno, sam potem je ratalo 'skozi trebuh'

super je blo, moj je pa itak zdej čist blažen ;)

lp

(odgovor članu milena2222)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Kava
lenca8

Pijete jutranjo kavo?

Da (56%)

Ne (30%)

Kakor gdaj (14%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!