|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kapljice Koroških lekarn
6.11.2007 11:36:33   
drobižek
A mogoče katera ve kako se uporabljajo te kapljice? Piše 3 krat dnevno 8-10 kapljic. A jih daste v mleko ali čaj ali kar na dudo? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kapljice Koroških lekarn
6.11.2007 11:40:20   
slavica*
oj !
Če imaš kaplice proti krčam, jih lahko daš kar na dudo!

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kapljice Koroških lekarn
6.11.2007 11:42:16   
drobižek
Ja, vetrovne kapljice imam (proti krčem). Hvala.

(odgovor članu slavica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kapljice Koroških lekarn
6.11.2007 11:58:45   
MAŠKA
Jaz sem jih dala v čaj. Pri nas so pomagale!

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kapljice Koroških lekarn
6.11.2007 16:00:39   
blue sky
Mi smo jih dajali user posted image  kar na dudo za pomiritev joka user posted image , drugače pa se mi zdi, da proti krčem niso ravno pomagale user posted image .

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kapljice Koroških lekarn
6.11.2007 16:07:16   
pika30
Pri nas je pomagalo,dajala sem ji kar na dudo.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kapljice Koroških lekarn
6.11.2007 17:25:03   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Mi smo jih dajali user posted image  kar na dudo za pomiritev joka user posted image , drugače pa se mi zdi, da proti krčem niso ravno pomagale user posted image .


enako


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kapljice Koroških lekarn
6.11.2007 19:57:40   
jinksy
Jaz ji dam 4 kapljice kar na žličko ampak na žalost ne pomagajo kaj dosti...

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kapljice Koroških lekarn
6.11.2007 20:50:35   
nky 23
te ki ste jih dajale na dudo za pomiritev joka... do katere starosti ste jih dajale?
Mene je namreč danes klicala kolegica in rekla da naj jih ne dajem, saj pozna eno ki ima sinčka in jih je pri njemu uporabljala in so mu izrastli rjavi zobkiuser posted image user posted image user posted image  a je to res mogočeuser posted image

(odgovor članu jinksy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kapljice Koroških lekarn
6.11.2007 21:25:54   
december06
Mi jih dajemo tudi kar na dudo takrat ko ima krče in pomaga.

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kapljice Koroških lekarn
6.11.2007 21:26:11   
kšpela
mozno ker so ful sladke.drugac pa jaz jih nisem uporabljala ker ni mela krcev,jih je pa prijateljica in jih je dala kr v caj in so ji pogale.pa se lazje je spila caj ker je bil sladek zaradi teh kapljic.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kapljice Koroških lekarn
6.11.2007 21:34:15   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: nky 23

te ki ste jih dajale na dudo za pomiritev joka... do katere starosti ste jih dajale?
Mene je namreč danes klicala kolegica in rekla da naj jih ne dajem, saj pozna eno ki ima sinčka in jih je pri njemu uporabljala in so mu izrastli rjavi zobkiuser posted image user posted image user posted image  a je to res mogočeuser posted image

Mi smo s tem prekinili pri njegovih štirih mesecih, ker ni nikamor peljalo. Je že prav izsiljeval, da je dobil kakšno sladko kapljico. Je pa čisto možno, da bi zaradi tega prišlo do izraščanja rjavih zobkov, saj res vsebujejo ogromno sladkorja.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kapljice Koroških lekarn
7.11.2007 9:50:20   
Mojc
Žal jih mi še danes uporabljamo - pri skoraj 8 mesecih.
Res je, da jih dobiva le občasno - če preveč joka pred spanjem, da lažje zaspi, pa še to takrat, kadar ga uspavajo drugi in ne mamica.
2 zobka že imamo in nista rjava, pa smo res veliko (preveč) kapljic mu dajali.
Mi jih damo na dudo, če je res sila, pa kar direktno v usta.
Edino kar opažam je, da ima raje sladke jedi - sadje in ne zelenjavo. Mogoče ni povezano s tem, a se je pri nas tako razvilo. Sadje bi mazal cele dni (in obsolutno nič ne sladkam, tudi vodo pije za odžejat), zelenjava pa gre bolj težko po grlu....
user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kapljice Koroških lekarn
7.11.2007 10:08:43   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: lenča78

IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Mi smo jih dajali user posted image  kar na dudo za pomiritev joka user posted image , drugače pa se mi zdi, da proti krčem niso ravno pomagale user posted image .


enako



tudi pri nas je enako

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kapljice Koroških lekarn
7.11.2007 10:18:21   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: nky 23

te ki ste jih dajale na dudo za pomiritev joka... do katere starosti ste jih dajale?


Do 4. meseca, potem je pa itak sam pogruntal, za kaj se gre user posted image  in od takrat jih noče več.

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kapljice Koroških lekarn
19.11.2007 20:11:04   
slavica*
Samo zaradi teh kapljic mu niso zrasli rjavi zobki. Jaz sem te kapljice dajala sinu, sestra pa nečakinji,  kar nekaj časa, pa ima lepe bele zobke. user posted image

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kapljice Koroških lekarn
20.11.2007 14:57:26   
only_me
jaz mu jih dam pred spanjem 10 kaplic, direkt v usta. Dajem jih od začetka, pa ne vem kaj so krči. Al pomagajo kapljice, al pa mamo srečo.

Sem pa vedno devala 10 kaplic, ne glede na to, katere smo vzeli - ker iz Radelj piše:30-40 kapljic 3-4x dnevno. Sedaj pa mam iz Slovenj Gradca, pa piše 8-10 kapljic ob napenjanju.

(odgovor članu slavica*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kapljice Koroških lekarn
20.11.2007 16:21:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

IZVIRNO SPOROČILO: lenča78

IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Mi smo jih dajali user posted image  kar na dudo za pomiritev joka user posted image , drugače pa se mi zdi, da proti krčem niso ravno pomagale user posted image .


enako



tudi pri nas je enako


In pri nas tudi.

(odgovor članu bodoča)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kapljice Koroških lekarn
20.11.2007 16:42:29   
žoži
Pri nas tudi ne pomagajo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kapljice Koroških lekarn
20.11.2007 17:53:00   
PIAF
Ne pomagajo, s emi zdi, da jo še potem bolj napenja in se joče.user posted image

(odgovor članu žoži)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kapljice Koroških lekarn
20.11.2007 20:11:54   
*lenc@*
zamotile so jo, kar na dudo smo jih dali. za kratek čas je bilo ok, pol pa spet jok



_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kapljice Koroških lekarn
21.11.2007 7:13:37   
Laubica
Meni je pa v lekarni posebej rekla -NE na dudo ampak v čaj zaradi zobkov

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kapljice Koroških lekarn
21.11.2007 10:42:12   
pikica86
Pri nas na srečo nimamo krčkov, jih pa uporabljamo za pomiritev joka in jih dajemo na dudo
Smo pa v lekarni vprašali koliko lahko 3mesečnik dobi največ kapljic, pa je rekla da 40 na dan ni panike


_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kapljice Koroških lekarn
8.12.2009 12:04:04   
googica
joj mene tudi skrbi zaradi zobkov.. dobi recimo ene 20-30 kapljic na dan, ponavadi kar na dudo.. se mi pa zdi da so bolj za trenutno tolažbo kot da bi dejansko pomagale proti krčem.. je pa res, da potolažijo do te mere, da se Juš sprosti in potem se mu prebava porihta.. revčki mali :(

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kapljice Koroških lekarn
8.12.2009 12:32:48   
tulpek
Ko sem mu jih dajala zaradi krčev, so pomagale šele, ko jih je dobil med ali pred vsakim dojenjem in ne šele takrat, ko ga je zvijalo. Se je potem z lahkoto sprdal in joka ni bilo. Če sem jih dala, ko je jokal, ni bilo efekta. Sedaj dobi še kakšne 4 kapljice na dan,direkt v usta, če je fejst razdražen, sicer pa še to ne. Zgornji del zobka, ki gleda ven, je bel.
Sestra mu jih je dajala na dudo,kar dolgo, vsaj do 6. meseca, pa so vsi zobki beli (prvi pri 3,5m).

< Sporočilo je popravil tulpek -- 8.12.2009 12:33:26 >

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?