|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 20:26:10   
gita10
 Sin je star 7 let, trmast, nič me ne uboga- stokrat mu moram eno in isto stvar reč preden kaj zaleže. Grem kuhat večerjo - tudi pod razno ni za jest, stanovane je če ga ne pospravi gospodinja pospravljeno na pol, zlikano je na pol, posode se mi ne da pomivat ( komaj da zložim notri), romantična nisem in se mi ne da z možem zvezde gledat.
Očitno neznam biti prava mama, ker ne znam postaviti mej,čeprav se dostikrat trudim in mi po kakšen mesec ali dva uspeva, potem pa me mali spet obrne. Moža ne znam razveseliti niti z romantično večerjo.
Po drugi strani sem pa v službi izredno uspešna, česarkoli se tam lotim mi uspe in ko danes pomislim sem tam tudi naj bolj srečna.
Obožujem svojega otroka in ljubim svojega moža , vendar sem vseeno najbolj srečna v službi. Ali sem naredila napako,da sem se poročila in imela otroka ali še katera od vas kdaj to čuti, da se ne bi smela poročiti in imeti otrok?
Ali ste razmišljale kdaj o tem ? Ali se je kdaj katera od vas počutila tako? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 20:28:16   
Anonimen
user posted image user posted image

Ploskam zato, ker si napisala nekaj kar veliko žensk ne bi nikoli priznalo v javnosti.

Včasih si želim, da bi bila boljša mama. Žena pa mislim, da sem kar OK.

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 20:38:07   
Gina
NOrmalno, vsak od nas se kdaj počuti tako. Predvsem se počutimo, da ne zmoremo vsega, ker je reči, ki jih moramo naredit preveč. Meni se včasih ne da kuhat, likat, niti pospravljat. Ker mam vsega dovolj. Danes recimo.user posted image user posted image  Celo popoldne sem delala iz čistega veselja.... za službo. user posted image  Ta mali še ni v postelji, ta velik pa še sploh ne. Perila se mi ne da dat prat, edino posteljnino sem zamenjala, pa posodo v stroj zložila in s ta malim malo plesala in se igrala. Imam pa obraten sindrom kot ti. Ko se mi nabere preveč, se začnem spraševat, če bi morda službo pustila. Utrujena sem od službe večinoma, nikdar od doma. Vendar posledično doma zabušim, ne v službi. Hkrati v službi res uživam. Tako kot sem prepričana, da ti uživaš doma s tvojima moškima. Včasih je lajf malo preveč poln vsega, pa iščeš začetek s koncem, da bi vse bilo res urejeno. Po moje moramo sprejet, da nikdar ni vse urejeno tako, kot bi mi radi. Vedno je nekaj na pol. Al pa...pustiš službo, moža, (otroka glih ne moreš niti nočeš najbrž, a ne).

btw, za dobro mamo in ženo ni treba niti da te ta mali nikdar ne obrne okrog, niti da si krasna kuharica, gospodinja ali romantična žena..... lahko si preprosto samo ti... in to je popolnoma dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 20:44:27   
Anonimen
gina...lepo si napisala. Ženske pač mamo toliko enih stvari, da je občasno tu mač. In taka kriza je čisto normalna. Včasih enostavno moraš vse nekam sterat, pa pustit posodo umazano - saj nisi superman.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 20:52:23   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

NOrmalno, vsak od nas se kdaj počuti tako. Predvsem se počutimo, da ne zmoremo vsega, ker je reči, ki jih moramo naredit preveč. Meni se včasih ne da kuhat, likat, niti pospravljat. Ker mam vsega dovolj. Danes recimo.user posted image user posted image  Celo popoldne sem delala iz čistega veselja.... za službo. user posted image  Ta mali še ni v postelji, ta velik pa še sploh ne. Perila se mi ne da dat prat, edino posteljnino sem zamenjala, pa posodo v stroj zložila in s ta malim malo plesala in se igrala. Imam pa obraten sindrom kot ti. Ko se mi nabere preveč, se začnem spraševat, če bi morda službo pustila. Utrujena sem od službe večinoma, nikdar od doma. Vendar posledično doma zabušim, ne v službi. Hkrati v službi res uživam. Tako kot sem prepričana, da ti uživaš doma s tvojima moškima. Včasih je lajf malo preveč poln vsega, pa iščeš začetek s koncem, da bi vse bilo res urejeno. Po moje moramo sprejet, da nikdar ni vse urejeno tako, kot bi mi radi. Vedno je nekaj na pol. Al pa...pustiš službo, moža, (otroka glih ne moreš niti nočeš najbrž, a ne).

btw, za dobro mamo in ženo ni treba niti da te ta mali nikdar ne obrne okrog, niti da si krasna kuharica, gospodinja ali romantična žena..... lahko si preprosto samo ti... in to je popolnoma dovolj.


Zelo lepo napisano user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 20:57:08   
zband
najslabši poklic na svetu?


biti mama in ženauser posted image user posted image user posted image

jaz svojo ženo spoštujem in ji pomagam


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 21:01:29   
Anonimen
Kako lepooooo....pravkar si si prislužil dodatno občudovanje babnic tule gor. user posted image

(odgovor članu zband)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 21:19:38   
gita10
No lepo potem nisem edina, ki ima pospravljanja, likanja, otroške trme in moške tečnosti polno glavo.
Danes je dan, ko bi dvignila vse svoje prihranke, pustila hišo, moža, pse in odšla nekam daleč stran  ampak potem pa vidim oči mojega sina, ko bi se zbudil pa mene ne bi bilo-  pa sem spet tu kjer sem.
Saj se zavedam, da sedaj sem tu kjer sem , poskusila bom vzgojiti svojega sina v moža , poskusila bom negovati svoj zakon vendar je danes odločitev definitvno padla -  če se slučajno kdaj ločim si nikoli več ne iščem moškega - ženske ste bolj razumevajoče.... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 21:21:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 21:25:35   
benika
zivcni zlom je deden. dobimo ga od svojih otrok.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 21:37:35   
blaža
jaz mam tudi kdaj kup posode v koritu, ko ga ne zložimo v pomivalnega, pa likam sploh ne, no kej malega za sproti( pa ne hodimo zmečkani okoli), pa večkrat mam prah v dnevni. ma to me sploh tolko ne sekira. Moj mi pa skoz pravi, da če sem vidla kdaj kako imajo drugi?! Imajo nekateri res vse nastlano, pa se napovemo za obisk. Tako, da se glede tega ne sekiram preveč, ki še vedno je v meji normale.

glede otrok bi si pa želela, da bi bla bolj vzdržljiva user posted image , da se mi ne bi tolkokrat zgodilo, da mi popustijo živci. ja tudi jaz sem to podedovala od svojih otrok.user posted image

No se pa trudim, da ne vzkipim, da sem potrpežljiva. Čeprav mi vedno ne rata.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 21:56:05   
ZmajTolovaj
Kot žena mislim da sem en boljših primerkov. Si vsaj domišljam, no. Kot mama pa ... danes ni dober dan za tako vprašanje. Mam polno glavo vsega.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 22:12:09   
Meggi
Oj kako te razumemo. Pa ne samo jaz, verjemi veliko jih je. Celiko nas je na istem. Gina je tako povedala že vse.

Prepusti si nekaj časa, ko se ti malo "razkadi". Včasih enega preprostega dela pač ne moremo opraviti. Za kake par urc, tud  dan, al pa tud kasneje je pa usput popedenano. Vzam si kako knjigo v roke ali pač s čim boš preklopila na easy. Glede pucanja, pa jaz pravim, ni vsak za vse. Jaz se za vsak prah in vsako mini smet ne bom na zobe metala. Imamo pač različne prage. Ene imajo res sterilno a tako labarotorijsko vzdušje meni ni domače. Pač.

p.s. Mene je danes osrečil kako sem z "laksarco" kosila, imamo mal bolj popedenanouser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 22:14:50   
rija
čedalje boljuser posted image user posted image user posted image

te 3 dni ko sem doma, sem prava domačica....kuham, perem, pucam, pedenam dete in deda...seksam....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 22:34:12   
liliana
Jaz takrat, ko me popade taka faza, grem vsaj za par ur z družbo (brez moža in otroka) v nočni "lajf"....in potem se spet nekaj časa počutim izpopolnjeno in je mir.....user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 22:34:16   
lukec
najslabši poklic na svetu?


Ni najslabši, daleč od tega, je pa najtežji ...


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 22:36:16   
zband
se strinjamuser posted image user posted image user posted image

napačno sem se izrazil


_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
9.10.2009 23:18:36   
lukec
user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
10.10.2009 8:44:25   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: zband

najslabši poklic na svetu?


biti mama in ženauser posted image user posted image user posted image

jaz svojo ženo spoštujem in ji pomagam




Zband lepo si tole napisal. Kapo dol.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
10.10.2009 9:09:51   
Mateja4
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

NOrmalno, vsak od nas se kdaj počuti tako. Predvsem se počutimo, da ne zmoremo vsega, ker je reči, ki jih moramo naredit preveč. Meni se včasih ne da kuhat, likat, niti pospravljat. Ker mam vsega dovolj. Danes recimo.user posted image user posted image  Celo popoldne sem delala iz čistega veselja.... za službo. user posted image  Ta mali še ni v postelji, ta velik pa še sploh ne. Perila se mi ne da dat prat, edino posteljnino sem zamenjala, pa posodo v stroj zložila in s ta malim malo plesala in se igrala. Imam pa obraten sindrom kot ti. Ko se mi nabere preveč, se začnem spraševat, če bi morda službo pustila. Utrujena sem od službe večinoma, nikdar od doma. Vendar posledično doma zabušim, ne v službi. Hkrati v službi res uživam. Tako kot sem prepričana, da ti uživaš doma s tvojima moškima. Včasih je lajf malo preveč poln vsega, pa iščeš začetek s koncem, da bi vse bilo res urejeno. Po moje moramo sprejet, da nikdar ni vse urejeno tako, kot bi mi radi. Vedno je nekaj na pol. Al pa...pustiš službo, moža, (otroka glih ne moreš niti nočeš najbrž, a ne).

btw, za dobro mamo in ženo ni treba niti da te ta mali nikdar ne obrne okrog, niti da si krasna kuharica, gospodinja ali romantična žena..... lahko si preprosto samo ti... in to je popolnoma dovolj.

podpisuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
10.10.2009 9:26:53   
n.nati
Zagotovo nisi edina, ki tako čuti in razmišlja, si pa ena redkih, ki si upa to na glas povedat user posted image . Pri meni je včasih podobno, tudi pridejo takšni dnevi, ko bi najraje vse skupaj pustila in odšla, ampak potem pogledam svojega sina in ni šans, da bi mu to naredila, ker mi pomeni vse na tem svetu, partner je pa velikokrat tudi trmast in mi najeda živce, ampak se trudim in vztrajam, saj veš kaj pravijo, za vsakim dežjem posije sonce, in nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo bit še hujše. Želim ti vso srečo!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
10.10.2009 10:56:44   
Anonimen
Hudo vprasanje, sja ves, da so na RR same super truper matere user posted image .
Ce ti je slucajno se kaj drugega fajn in med prioritetami si itak....


user posted image user posted image

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
10.10.2009 11:12:06   
Anonimen
aha, potem nisem edina, ki se pravkar počuti tako user posted image aja, saj itak nisem pRRava za na ta forum user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
10.10.2009 11:16:51   
Anonimen
natasa77, ves da si edina user posted image user posted image .

Jaz sem se zmotila, na RR sMo same super mame.
Gita10 si bo pa itak premislila, sprememba vremena in to user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali sem sploh za ženo in mamo
10.10.2009 11:29:26   
Splišni
Ne, jaz se pa res nikoli tako ne počutim.

Edino da nisem dobra gospodinja, tega se zavedam. Glede ostakega pa res nikoli nomam pomislekov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




kuhanje
tinchek1980

Kako pogosto doma kuhate?

nikoli (2%)

redko (4%)

le konec tedna (11%)

vsake 2 dni (13%)

vsak dan (71%)


Število vseh glasov: 228

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!