|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
4.10.2009 23:38:02   
2ursae
hodim že od 1. leta starosti, vedno super user posted image . Komaj čakam, da gremo spet. Meni osebno je na HR najlepše, bolj kot v Grčiji.

aja, pa če bi bila bolj občutljive sorte, bi lahko rekla, da je bil en kelner, ker sem mu rekla, da ne gremo sedet za drugo mizo, ko nas je prosil, naj se presedemo (smo bili v restavraciji, a smo želeli le palačinke) in ja začel govorit o tem, da ko je bil on v ljubljani, je tud doživel podobno itd, skrajno diskriminatoren le zato, ker smo bili slovenci - pa ne bom, ker mi je jasno, da se ti taka stvar lahko zgodi kjerkoli, doma ali drugje na tujem.


< Sporočilo je popravil 2ursae -- 4.10.2009 23:44:30 >


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 0:36:56   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Po moje, letos ni bilo nobenih težav, ker so tisti, ki nadvse mrzijo letovat na Hrvaškem, odšli drugam in ni prihajalo do nepotrebnega provociranja, ne na eni, ne na drugi strani  user posted image .

Drugače pa imam same pozitivne izkušnje glede letovanja na Hrvaškem. Enako pri nas. Ali v Grčiji in Turčiji. user posted image


No, pod tole bi se jaz podpisala, če smem, glede na to da sem nazadnje rit v hr morju namakala ene 15 let nazaj, in zato verjetno nisem merodajnauser posted image

Mič, tole vprašanje bo bolj aktualno drugo leto od marca daljeuser posted image

No, če pljuvanje po HR vzamemo kot politični konstrukt, potem bi pa jaz kot zaprisežena ljubiteljica slo obale rekla takole: ja, pljuvanje po HR in Hrvatih je definitivno rezultat pretiranega patriotizma in hrvatofobije, enako kot je pljuvanje po slo obali in slo morju rezultat popolnega pomankanja patriotizma oz. ksenofilije (kar bi nas, Slovence, po mojem mnenju moralao malček bolj skrbeti kot hrvaška obala) ...
a, hvala bogu, je svet velik in meje so odprte ... predvsem pa živela svoboda govorauser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 6:53:18   
nanč
Dopustovali na Korčuli...najboljši dopust doslej,dalmatinci prijazni,gostoljubni,nimam kaj za rečt.Drugo leto verjetno spet gremo.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 7:08:57   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: takotako


Pa razlika v postrežbi... mal pozabjo nate. Ali pa ti nočjo dat dodatnega krožnika, pa da kljub prošnji če lahko dobiš pribor -ga ne dobiš



Mi smo letos v Portorožu doživeli grozote postrežbe, tak da se dogaja tudi na domačem pragu. S tem, da lahko povem, da smo bili odveč v eni restavraciji samo zato, ker smo imeli dojenčkauser posted image

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 7:44:25   
ALWAYS LARA
moji starši majo vikendico na cresu
pa so na nov ene ograje postavl okol parcele, pa je en napisal na zid z zemljo, ovo je hrvatska bez zidova.
drgač pa nobene slabe izkušnje, da bi me kdo podjebaval v trgovini, v restavraciji al kar kol

ja fotru je en sunu značko na avtu..ampak ne sam njemu ampak enim dvejsetim v vrsti, tut nemcem, hrvatom, italijanom,...pač kdor je bil tm..očitno en mulc.


< Sporočilo je popravil ALWAYS LARA -- 5.10.2009 7:46:32 >

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 8:07:24   
somic
imamo na hrvaškem vikend že zelo dolgo in letos smo bili slabe tri mesece.

- probleme smo imeli z turistično inšepekcijo, ne glede na to, da smo bili vsi prijavljeni.
- iz ene restavracije smo bili odslovljeni z odgovorom, da slovencem ne strežejo (zdi se mi da je bil večji problem v tem, ker sva bila samo dva za veliko mizo, bila je pa ogromna gužva. ne vem)
....

glede na to, da smo bili tam tri mesece, ni ravno veliko, v primerjavi z prejšnjimi leti pa je, ker teh težav nismo imeli sploh.

še nekaj malenkosti bi lahko našla, sicer pa vem za hujši incident, v naši bližini.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 8:23:08   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Bili skoraj celo poletje dol in še zdaj zavijemo čez kak vikend in moram rečt, da niti ene slabe izkušnje, kaj šele kaka preluknjana guma. 


Enako!

Edino na otoku Katina smo doživeli, da je na lastnik oštarije rekel, da ne mara Slovencev in da nismo zaželjeni...Ampak to je povedal šele ob računu user posted image . Drugače pa po celem srednjem in južnem Jadranu vse ok

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 8:40:48   
Bojana82
Niti mi nismo imeli slabe izkušnje na Hrvaškem, dol smo bili polovico poletja......čisto druga pesem pa je, če bi začela o gostoljubju in prijaznosti pri nas user posted image ........

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 8:46:04   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

S koliko preluknjanimi gumami ste prisli domov in v koliko apartmajih so vam rekli, za Slovence zaprto?

Me zanima, koliko je bila marketinska anti akcija prede sezono ucinkovita.



Mi smo imeli obakrat na dopustu,ki smo ga preživeli na Hrvaškem same pozitivne izkušnje. Gostoljubni, prijazni, ni da ni...drugo leto se vrnem nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 8:47:02   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Naj se prosim javi kdo s slabimi izkusnjami...



sori, same dobre user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 8:49:42   
gita10
Smo tudi bili na Korčuli - nobene slabe izkušnje. To, da se pa Dalmatinci včasih vlečejo ko megla pa pomojem nima nobene veze z nacionalizmom temveč z njihovo naturo.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 8:52:55   
kristinaj
nikoli nobenega problema..... celo zapečatili so nam prikolico začetek julija in smo bili do dobre sredine avgusta. enkrat so še prišli mimo in vprašali če imamo zapečateno, rekli smo da ja, in jih ni bilo več... odg je bil takle bolje da ste tu nego v slo, tamo je kiša...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 9:17:59   
kaya2007
mogoče je pa odvisno s kakšnimi ljudmi imaš opravka? mi smo bili na krku, rabu, iloviku, hvaru, paklenih otokih, v splitu, trogirju, na še enem mini otočku, molatu, na lošinju..mogoče sem še kaj spustila...smo povsod jedli v restavracijah, povsod prijazni. za konec smo šli pa še za eno popoldne na rab, v lopar in smo šli na hitro kosilo v kamp-edino tam se mi je zdel natakar neprijazen, beden..ampak tudi to ni imelo nobene veze s tem, da smo slovenci.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 11:11:53   
TRIŠ
Zelo lepo sprejeti,postreženi skratka superuser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 11:48:26   
liliana
Gume vse cele, postreženi smo bili povsod, s hotela nas niso podili......kelnarji zelo prijazni.....bili pa smo na zloglasni Korčuli, kjer so baje masovno pošiljali Slovence v paketih domov........

Nobenega vpliva anti marketinške akcije nismo občutili......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 17:57:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Mič, tole vprašanje bo bolj aktualno drugo leto od marca daljeuser posted image


Zanima me zdaj, da lahko objektivno ocenim ucinkovitost politicne propagande.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 19:17:51   
ZARA
Vse preluknan'.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 5.10.2009 19:18:41 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 19:18:36   
Anonimen
Uauuuu, ZARA, vem, da nate lahko vedno racunam. Tudi na Hrvaskem.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 19:20:07   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Vse preluknan'.

tud kondomi?user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 19:21:26   
ZARA
Vse. Mozak, kondom - ljuknje user posted image ....

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 19:22:55   
Anonimen
mi se pa nismo družili z lokalnim prebivalstvom user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 19:26:01   
ZARA
user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
5.10.2009 21:25:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

S koliko preluknjanimi gumami ste prisli domov in v koliko apartmajih so vam rekli, za Slovence zaprto?

Me zanima, koliko je bila marketinska anti akcija prede sezono ucinkovita.


Nisem bla z avtom, tko da tuki ne morem nč rečt, ampak, sem se imela fenomenalno, ljudje prijazni in so me sprejeli odprtih rok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
6.10.2009 6:53:53   
Dashenka
.....tako kot vsako leto je bilo lepo in drazje v primerjavi s prejsnjim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Tisti, ki ste dopustovali na Hrvaskem
6.10.2009 8:03:30   
Daschi
Nižje ko gremo, bolj so prijazni.
Na hrvaškem smo skoraj vsak vikend, pozimi in poleti.  Že 7 let. Nikoli nismo imeli težav. ne prej, šest let, na krku, ne zdaj, malo nižje.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?