|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se strinjate s tem
25.8.2009 18:34:38   
ga. Novakova
http://24ur.com/specialno/nega_in_zdravje/debele-in-zapuscene.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 18:48:41   
TomTaylor
oprosti, ne vem kaj je namen te teme - provokacija mogoče?




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
25.8.2009 18:49:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 18:51:02   
ga. Novakova
Zanima me, kaj si mislite o članku. Jaz sem malo manj kakor zgrožena, da so na 24ur sploh kaj takšnega objavili.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
25.8.2009 18:52:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ga. Novakova)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 18:53:09   
Klemy82
Ah, kaj vse objavijo na 24KUR... to sploh ni več resen medij ampak.... kr neki.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 18:59:28   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova

Zanima me, kaj si mislite o članku. Jaz sem malo manj kakor zgrožena, da so na 24ur sploh kaj takšnega objavili.


aha, se pravi je potem namen teme strinjanje/nestrinjanje o objavi (bedastega) članka in ne o njegovi vsebini; torej strinjanje/nestrinjanje o tem, da so debele ženske lene in zanemarjene?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 19:02:30   
ga. Novakova
Niti ni tako pomembno, ali se strinjate s tem, da je bil članek objavljen ali ne, saj na to nimamo vpliva. Zanima me vaše mnenje o vsebini članka. To, koliko je po vašem mnenju v njem resnice.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 19:07:40   
Anonimen
To, koliko je po vašem mnenju v njem resnice.


Ocitno dovolj, da se boste nekateri lahko fino zgrazali user posted image user posted image .

(odgovor članu ga. Novakova)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 19:14:11   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ga. Novakova

To, koliko je po vašem mnenju v njem resnice.


aha, provokacija torej. Ker članek je itak tolk bedast da je škoda moje energije za kakršnokoli mnenje. Dam lahko samo komentar; bedasto do amena.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 19:15:42   
ga. Novakova
Tom Taylor, jaz sem razločno napisala namen, za katerega sem mislila, da je nedvoumen, vendar očitno ni, saj si si ga ti, kljub moji jasni razlagi, razložila po svoje.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 19:18:43   
natasarobi
Nimam otrok, ampak prav rada bi videla deca k pride domov, pa vse porihta, da je gospa spočita, neizzžeta, njemu na voljo,... Verjamem, da nekaj jih je - svaka jim čast in upam, da taki ostanejo.

Sem bila na morju in malo opazovala folk, predvsem pare. Prav veliko gospodov/gospodičev je bila kar lepo okroglih, pa niso bili noseči, pa tudi niso nekaj mesecev nazaj rodili, pa so imeli zraven otroke, tako, da ? Gospe so bile suhe....... No ja, verjetno so bile ljubice....

Mislim, s čim se da ljudem ukvarjat. Vsak živi tako kot hoče. BZ!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 19:23:53   
ga. Novakova
Mi smo bili nekaj dni na slovenski obali. Med sončenjem sem opazovala ljudi na plaži in moram reči, da sem videla samo dve kategoriji, če smem tako reči, žensk. Eno so bile mlade punce, težko rečem, koliko stare, v vsakem primeru pa mlade, ki so bile suhe in z lepimi postavami. Drugo pa so bile mame, kar sem videla po tem, ker so imele ob sebi svoje otroke, in prav nobena od njih ni imela postave, primerljive s prvimi. Tudi sama nimam popolne postave, o tem ni dvoma, vendar sem se zamislila. Za članek mi je grozen način, na katerega je napisan, vendar se mi zdi, da je nekaj resnice v njem.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 19:32:20   
Šaki
podn od podna.

sploh ne berem več člankov na tej straniuser posted image user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 19:49:56   
Splišni
Po moje neurejenost in preveč kilogramov nikakor ne kaže na lenobo mamice, ampak na nezadovoljstvo v življenju.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 20:30:35   
5ra_28
Kar se tiče 24ur..je itak vedno večja bedarija, sploh tisti bolj trači in 'zanimive novice'. Itak vse prepisujejo od drugod. Če hočem izvedet kaj novega o tračih in znanih, grem na 24sata in tam preberem. Čez 2 dni, pa to objavijo an 24ur. Svašta.

Kar pa se tiče vsebine, pa ja, nekaj je na tem, da ko ima ženska otroka, 'pozabi' imet čas zase, ali pa sledijo izgovori, če sem pa rodila, če pa nimam časa športat itd.
Jaz sem bila mesec po porodu na starih kg in sem se počutila krasno!!! In imam še dalje tak namen. Upam, da me z leti EMŠO ne bo premagal.user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 20:32:31   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

Kar se tiče 24ur..je itak vedno večja bedarija, sploh tisti bolj trači in 'zanimive novice'. Itak vse prepisujejo od drugod. Če hočem izvedet kaj novega o tračih in znanih, grem na 24sata in tam preberem. Čez 2 dni, pa to objavijo an 24ur. Svašta.

Kar pa se tiče vsebine, pa ja, nekaj je na tem, da ko ima ženska otroka, 'pozabi' imet čas zase, ali pa sledijo izgovori, če sem pa rodila, če pa nimam časa športat itd.Jaz sem bila mesec po porodu na starih kg in sem se počutila krasno!!! In imam še dalje tak namen. Upam, da me z leti EMŠO ne bo premagal.user posted image


če kej pojamram, mi moj reče, da sem mamica, pa da sem 2x rodila.user posted image To ve, da me razkuri, ker to ni razlog. so pa res ene po moje take, no ma itak je vsesorte ljudi, pa ne samo žensk, tudi moških, pa niso rodili, so pili birce.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 20:33:21   
5ra_28
Ampak to, da potem mamica nima časa skbet za sebe, lahko preide že v novo debato (kregarijo) o super mamicah, ki hodijo v službo, popoldne pa še otrok in kje še je šport. Pa da ne bo spet en tak roman s nepotrebnim kreganjem kot pred tedni iste avtorice. Tako da ne zaidite s teme!!user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 20:59:28   
miapia
V članku je malo resnice, čeprav ni lepo napisan in je res brez dlake na jeziku. Dejstvo je, da se veliko žensk, ko dobijo stalnega partnerja in sploh ko rodijo, zapusti. Ali je to povečanje kg, ali je frizura, ali razvlečene obleke itd. Jaz taka, kot veliko slovencev ne bi morala biti, pa tudi nisem manekenka. Ampak sem samokritična, gledam, kaj pojem, koliko se gibam, grem k frizerju, na depilacijo, uporabljam deodorante in parfume in se naličim, ko grem kam ven.
In mi je grozno, ko pogledam naokoli, kako se pa ne samo ženske, tudi moški, izredno zapustijo in so grdo rečeni zavaljeni. In za to so sami krivi. In res je, da je veliko od teh, ki imajo preveliko težo, posledično bolj lenih oz. ne zmorejo določenih aktivnosti.
Ne urejam se pa zaradi moža, ampak zaradi sebe. Ker se tako bolje počutim. In jaz se dobro počutim v svoji koži, ki ima priporočene kilograme. Če se kdo super počuti z 10kg in več, potem pa tudi v redu.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 21:27:07   
bskrle
Ne.Brez veze. PAČ NEKDO PRAZNO SLAMO MLATI!


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 21:37:02   
Oceania
Ma ni čist brez veze. V resnici sem slišala od zapuščene debeluške, da se ji zdaj, ko ima dva otroka in je poročena ni treba več pazit pri kg.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
25.8.2009 22:02:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Oceania)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 22:03:07   
špelin@
Nagravžno napisano user posted image To Zinko (ali Zinkota??) bi človek res na Gobec.

Iz vsega skupaj razberem samo to, da so vsi moški po vrsti bogi revčki, ko se trudijo, da ohranijo 100% vitalnost in so popolni, ob njih pa lene, zavaljene puser posted image WTF?! Poznam lepo število zelo urejenih, privlačnih in greha vrednih debelušk.


"Mamica bi morala žareti, biti nasmejana, polna energije."
Ja, 24/7... Bi rekla, ja... user posted image

"za nameček pa mu porine še otroka v naročje, kot češ, sedaj se pa še ti ukvarjaj z njim, saj je ravno toliko tvoj, kot moj."
In kaj je s tem narobe??

Ta "članek" oz. kvazikolumna je kr neki - me veseli, da sama drugače ne spremljam spletne strani 24(k)ur.

Btw: nisem debela in ne zapuščena, pa mi gre tako pisanje vseeno na jetra!

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 22:22:07   
CatJa
Meni je debilna ta trditev: "Debele mamice so lene mamice". Kje pa piše, da če so debele, so pa kot mamice lene. Lene kot ženske, da pač ne naredijo nič zase, da bi bile pa lene in se ne ukvarjale z otroci, je pa mal mimo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Se strinjate s tem
25.8.2009 22:57:08   
katipi
Mi smo bili nekaj dni na slovenski obali. Med sončenjem sem opazovala ljudi na plaži in moram reči, da sem videla samo dve kategoriji, če smem tako reči, žensk. Eno so bile mlade punce, težko rečem, koliko stare, v vsakem primeru pa mlade, ki so bile suhe in z lepimi postavami. Drugo pa so bile mame, kar sem videla po tem, ker so imele ob sebi svoje otroke, in prav nobena od njih ni imela postave, primerljive s prvimi. Tudi sama nimam popolne postave, o tem ni dvoma, vendar sem se zamislila. Za članek mi je grozen način, na katerega je napisan, vendar se mi zdi, da je nekaj resnice v njem.

Ga. Novakova, tole je pa tako primitivno posploševanje, da me je res razkurilo!user posted image Če boš še pisala take neumnosti, bom tvoje poste kratkomalo preskočila.user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?