|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 18:46:54   
Pikec
.... no sej ni take drame user posted image user posted image


Sem danes mal razmišljala kak otrok sem bila (beri: sem mojmu razlagala o ''prigodah'' iz otroštva) in sem ugotovila da sem v bistvu imela srečo, da sem otroštvo sploh preživela user posted image  in da imam še svoje starše. Po današnjih kriterijih odgovornega starševstva bi morali vsaj n-krat že socialno klicati....user posted image ....

Sam mal utrinkov:

-  pri 3h sem si zaprla prste v predal - rezultat trije u iber črni nohti, enga so dol pulili dva sem pa v pesku pustila, ko so šli sami dol... aja pa fajn se mi je zdelo ker sem mela tako lepo barvo nohtov user posted image

-  mal kasneje sem stekla po postelji k mami, ki je v postelji ležala, posledica - prelet mame in pristanek na posteljni stranici. Razbita glava, krvava postelja in 5 šivov. BTW mama je bila visoko noseča, tik pred porodom in je zaradi težav ležala, da je skor rodila k je mene z razbito glavo vidla raje ne bi...user posted image

- par mesecev kasneje je teta nesla perilo sušit, tačas k se je ona stegnila, da bo rjuhe obesla sem se jaz obesila na vrvico, ki se je strgala in sem jest pristala v ograji, seveda z razbito glavo. Da je bilo vse krvavo raje nebi. Rezultat 6 šivov. BTW... teta je bila noseča, v 8 mesecu user posted image

-  par mesecev kasneje sem se izmuznila iz otroške posteljice (ki je btw bila kukr alcatraz, tk da še dans ni nobenemu jasno kako sem ven zlezla) in se po stopnicah odpravila v kuhinjo - rezultat ... odkotalila sem se direkt po stopnicah v kuhinjo (sreča, da so bile stopnice lesene). Rezultat nezavest in hospitalizacija... nona je skor umrla od strahu...

-  nekje med vsem tem sem pa enkrat ušla po kahlico, ko me je pač lulat sred večernega kopanja... rezultat ... fejst sem na tla užgala (pravijo pa da nisem bila v nezavesti)...

O buškah in razbitih kolenih pa raje ne bi...


Me pa zanima a mate tud ve kake podobne izkušnje.... s svojimi otroki ali se pač to dandanes ne dogaja več...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 18:49:47   
Šarki
Pikec, nauk zgodbe je: izogibaj se nosečnicuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 18:55:10   
uwaga
Pikec tudi jaz sem bila večno razbit otrok. Pa redni obiskovalec bolnice...
Me pa zato nič več ne preseneti pri mojih dveh mulcih.
Vidiš vse je za nekaj dobro.user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 18:56:00   
zvesta
jaz sme bila še hujši zadetek kot ti.... mama se še zdaj zgrozi, ko vidi moja kolena... je jokala vsaj 3x na teden pred mano, ko mi je s pinceti pobirala iz kolen štrample in pesek... krila ne nosim, ker sem brazgotinasta, da je joj...


ampak najhujši moj dosežek je bil pa pri 4. letih... moj brat si je poškodoval roko in dobil gips... joj, kaki as mi je bil...

ja, seveda sem si gips zaželela tudi jaz... in sem pripravila načrt...

garažo imamo takšno, da se lahko vanjo zapelješ samo naravnost, posledično lahko iz nje prideš samo rikverc... se pa da tako fajn za steno postavit in sem imela splanirano, da ko bo foter peljal iz garaže (imeli smo Lado Nivo), bom jaz hop izza stene pod kolo nastavila nogo (stopalo)... in bom dobila gips..

še dobro, da imam že od nekdaj vlke lape, pa sme izblebetala mami....

posledica, foter je še mesece po tistem parkiral na ovinku pred bajto, šel not, naročil mami naj me drži in šel postavit avto v garažo...

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 18:57:17   
veselka
ja moja mama je mela kar "veselja" z mano. ko me je še babica "pazila", stara sm bla 2, 3 leta...

1) sem eno stensko lampo tako nakrivila, še danes mi ni jasno ko mi mama razlaga v čem je fora, da je nastal kratek stik in me je odneslo čez celo sobo

2) mama je prišla iz službe in našla v vtičnici 2 špangici, plastično in kovinsko. mama itak spet prebledela in gledala kje sem. sem imela kar srečo ker sem prave špangice dala v prave luknje, da sm še živa

3) mama spet iz službe in jaz jem glavice vžigalic (takrat so še ble žveplenke)... me je komaj spravila bruhat




< Sporočilo je popravil veselka -- 17.8.2009 18:59:32 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 19:36:56   
Blueberry
user posted image user posted image Sem se nasmejala ob vseh prigodah. Samo takrat to ni bilo niti najmajn smešno. Kot otrok sem bila zelo mirna (no saj sem še zdaj user posted image ), ampak ati mi je vedno govoril naj s sosedom ne hodiva v klet, da se ne bo kaj zgodilo. Mi2 pa sva si mislila le kaj bi lahko bilo in seveda odšla v klet. In kaj je bilo, stopila sem na žebelj.user posted image user posted image Potem sem komaj prišla do stanovanja, po stopnicah pa sem delala krvavo sled. Ati pa se je potem izkazal in mi rano izpiral ter obvezal (ne prenese namreč krvi user posted image ). Na srečo se mi nič ni zagnojilo (žebelj je bil zarjavel).

< Sporočilo je popravil Blueberry -- 17.8.2009 19:37:30 >


_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 19:53:59   
Anonimen
Ko sem bila stara dve leti sem se skrila v pšenico in rožce baje nabirala.Doma ni bilo ograje okol hiše pa sem šla na njive mama je bila z bratom dojenčkom še zunaj in mi baje rekla naj ne hodim nikamor jaz pa seveda v pšenico čepet al kaj sem delala sama nevem.V glavnem takrat so še kosili z tisto velko kosilnico in me ni videl kosec soseda je slišala,da se nekdo dere in letela k njemu naj ustavI.In takrat jaz cela krvava ležala tam zapišena na velikem zublju,ki sem ga imela v riti.Ampak še dandanes se spomnim kako so me prali v nekem velkem škafu doma i ne kri samo tekla z mene drugega se več ne spomnim.In še dandanes imam spomin na riti velik zubelj,pod prsmi enga še čudno da mi ni v srce predrl imam pa šivano na kakih 10 cm dolgo ter na nogi kar trikrat....ampak vsi so rekli,da je čudež,ker sem preživela.Ja no v koprivo pa res ne udari kar tak hitro.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Blueberry)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 19:55:39   
Klemy82
user posted image
hmmm...da pomislim še jst...
Enkrat sem se  s hojico vred zložila čez prag v kuhinjo, pa ni blo hujšega.
Pri treh me je brat z vozičkom porinil po našem klancu dol, jst sem se baje še smejala kok je fino, spodnji sosed, ki je lih drva cepil, je pa podrl vse rekorde na 100m, da nisem šla pod breg v gmajno.user posted image
S kolesom sem demonstrirala pri stari mami, kako sem se fino sama naučila vozit pa sem pozabla, da zavoja v levo še nisem vzelauser posted image pa je šlo na desno pa po enem klancu dol v en kup hlodov. Bi se lahk ubila takrat, pa je sam koleno bilo razbito, kolo pa zvito do nerazpoznavnosti.
Zaklenila sem se v dnevno sobo in zlomila ključ, ko sem tako sukalauser posted image in so mati po eni lojtri čez balkon not lezli pa sosed za njo, da je vrata dol vrgel. (zlati naš soseduser posted image ).
Pa s kolegico smo imele vedno neke podvige, ki so se večinoma končali tako, da je šlo nekej narobe. Na sosedovem drevesu sva se enkrat gugale na eni veji, pa se je odlomila, ko sem jst gor lezla. Preživela. In midve carici sva šle to vejo s salotejpom nazaj prevezat, da ne bo stric hud...ja, sploh ni opazil...user posted image user posted image ... 
Pa enkrat sva po enem železju lezle pa sem se nataknila na eno reč in celo stegno raztrgala. Njena mati me je šla z arniko polivatuser posted image je peeeekloooo ko sam satanuser posted image
sem pa dobila 10 šivov takrat, imam še zdaj brazgotino.
Ampak smo preživeli vse.user posted image



_____________________________

Jst.

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 20:16:01   
TomTaylor
jz se pa spomnim samo enega padca s kolesom in posledično ene večje odrgnine, ki se še en čas ni zacelila - po Murphiju sem se namreč vsakič udarila glih na rano, da je krasta odletela...še danes se vidi ta odrgnina.

Pa enkrat sem se zaklenila na wc...cela štala.

Sem spadala v kategorijo pretirano mirnih otrok.


............razumljivo, da sem v puberteti VSE nadoknadila, ane?user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 21:17:10   
ursi
joj, nekatere imate pa skor tolk življenj kot mačke..... user posted image  user posted image

Jaz sem imela v otroštvu samo dva podviga... prvič pri ene treh letih, ko smo se pozimi sankali, sem se peljala navzdol, namesto, da bi na koncu zavila, sem se zapeljala kar čez 1,5m visoko škarpo - posledica, razbita in šivana brada. Drugič, stara približno pet let, smo se z drugimi otroci lovili in skrivali, pa sem imela obute ene superge in mi je na eni stari suhi travi sodrsnilo in sem padla čez 6m visoko škarpo, spet samo šivana brada. Ja, kot sa res nismo imeli druzga placa, kot strmina nad škarpo. Mojega starega ata je skor kap, ko je mimogrede mene zagledal, kako letim po zraku. Je potem na tisto škarpo prav narisal puščico in na tla mesto pristanka - drugim v poduk. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 21:34:04   
Pi-kica 1
Uuuu, tema zameuser posted image No, pa začnimo.
- pri dveh letih so me bogvezakaj za nekaj časa pustili samo doma , spečo. Seveda sem se ravno takrat zbudila, šla kakat na kahlico, splezala na stol, si odklenila vrata in odmaširala mimo garaž z nago ritjo iskat mamo. Na srečo me je opazila soseda in sem pri njej počakala, da se je mama vrnila.
- pri petih letih sem ob prometni cesti iz dolgčasa podstavljala mimovozečim avtomobilom nogo. Spet me je z okna opazila soseda in letela klicat mamo.
- zbolela sem vedno, preden smo šli na morje, najrajši en dan prej.
- po dolgotrajni bolezni (zlatenica), končno prvič na dvorišče s kotalkami. Sosedov mulc me vleče s kolesom, jaz pa si na blatniku prerežem bedro, da se mi meso ven obesi. Na urgenco in šest šivov (starost sedem let)
-odpravljali smo se k maši na en velik cerkveni praznik, sem izprosila vožnjo s kolesom okoli bloka. Za blokom sem naletela na podobno nerodno bitje na kolesu.  Izogibali sva se ena drugi tako dolgo, da sva se zaleteli. Rezultat: veriga mi je prerezala kožo nad gležnjem do kosti. Bilo je krvavoooo. (šest šivov in še danes velika grda brazgotina). S starši, ki so me čakali pred blokom, pa smo zavili na urgenco, namesto k maši (starost devet let)
- okoli naše stolpnice je bilo gradbišče in kupi kamenja. Organizirala sem po mojem mnenju odlično igro: razdelili smo se v dve skupini in se obmetavali s kamni. Prvi kamen je zletel v mojo glavo, da sem bila v trenutku tako krvava, da sploh nisem nič videla. Otroci so se seveda razbežali, soseda pa me je peljala k staršem. Okrvavili sem vetrolov, stopnišče in dvigalo. Na urgenci sem fasala spet devet šivov (starost devet let)

Pa tega je še pa še, preveč, da bi vse napisala. Še dobro, da sta moja starša preživela, jaz sem bila žilavauser posted image

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 21:38:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ursi)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 21:43:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 22:29:46   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR
-  mal kasneje sem stekla po postelji k mami, ki je v postelji ležala, posledica - prelet mame in pristanek na posteljni stranici. Razbita glava, krvava postelja in 5 šivov.


Me pa zanima a mate tud ve kake podobne izkušnje.... s svojimi otroki ali se pač to dandanes ne dogaja več...

O, se dogaja... Točno tole, kar si napisala zgoraj, se je zgodilo moji mlajši hčerki - rezultat: presekano čelo, brazgotina ji bo za vedno ostala. Starejša je pa kljub opozorilom skakala po kavču , padla dol in treščila v klubsko mizico - rezultat enak kot zgoraj navedeno, samo na zadnji strani glave... Pa kako ob takih zadevah kri teče user posted image user posted image user posted image
Pa še kaj bi lahko naštela..........

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 22:40:18   
sunny24
Oh joj...Če se samo spomnem...

Pri enih 7 letih sem iz prvega štuka bajte padla, vmes nardila salto in pristala švoh pol metra od zida, iz katerega so štrlele vn železne palce...če bi tiste palce zadela bi lih tam končala kariero.

S prijatlco smo se šle vozit s kolesi in itak, stari ponič, brez žlajfov in jst z njim direkt po najhujšem makadam klancu...Spet sem na koncu klanca salte delala. Rezultat...Fajn obtolčeno koleno, se poznajo še danes brazgotine.

Pri 5 letih smo s prijatlco skakale po postli njenih staršev in sem dobila fantastično idejo, da če gremo na uno omarco nad postlo, bi lahko dol skakale...Ona itak za, splezamo gor, se primemo za roke, ob pristanku pa ona meni lepo spodvije roko, tako da sem pristala na zapestju in sem si ga zlomila...

Še jih je blo, sam se jih zdej ne spomnem...

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 23:04:02   
ellie
Uff sem se zdaj nasmejala ob nekaterih dogodkihuser posted image  Jaz sem menda tud mela več sreče kot pametiuser posted image  čeprav nekih večjih posledic nisem utrpela.

Največ se mi je dogajalo v prisotnosti enega kolega, ki je bil 2 leti mlajši od mene. In če je šlo kaj narobe, je obvezno bil on zravenuser posted image

Njegov dedi je šel k nekomu nekaj iskat. In naju je vzel zraven...in pustil čakat v avtu...na hribu. In je kolega (bil je star kakšne 4 leta) šel "vozit" avto...in je odtegnil ročno in je avto šel rikverc. Še dobro, da je zadaj bil parkiran en avto, ki je ustavil tega. Drugače bi pristala v reki.

Enkrat sva gugalnico namotala večkrat okrog droga...da je bila ful visoka. In jaz se grem gugat...na polno. In valda se je odhaklalo in sem poletela par metrov naprej. O bolečinah trtice raje ne bom.

Smo hodili po žerjavici (obuti)...in mi je v supergo padel en košček žerjavice. Sem pa opazila komaj takrat, ko me je konkretno že peklo in sem imela luknjo v nogi (in v supergi).

Enkrat se mi je med vožnjo s kolesom obesil sosedov pes na supergo...sem ga vlekla kar nekaj metrov s sabo. Še dobro, da sem imela to ene konkretne superge...ker raje ne pomislim, kaj bi bilo, če bi bili tisti zobje zapičeni v mojo nogo. Mislim, da jih imam še zdaj nekje doma pri mojih za spomin...ko se vidijo zobje.

Smo imeli eno obdobje, ko smo se obmetavali s kamenjem. In me je ena kolegica zadela točno v grlo. Sem komaj zadihala...so me napol "mrtvo" privlekli domov.

Z rolerji smo se spuščali po klancu navzdol. In sem hotela pokazat, kako se v zraku naredi obrat za 360°. In sem seveda enkrat pristala na trebuhu. Sem komaj prišla do zraka. Sem mislila, da mi bijejo zadnje minute.

Starši so se poslavljali od enih kolegov...jaz sem stala polek...in kar naenkrat padla kot klada po vogalu stene. To imam še zdaj brazgotino sredi čela.

Pa še bi lahko naštevala...je preveč takšnih dogodkov. Čeprav pa se mi res nikoli ni zgodilo nič resnega. Me nikoli niso rabili vozit v bolnico...vsaj touser posted image


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
17.8.2009 23:06:24   
Gina
Meni se kot otroku ni nič zgodilo. Sem bila precej ziheraški otrok, čeprav smo se fejst podili okrog, pa plezali, smučali, pač vse sorte.. HB ni bilo nesreče.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 23:27:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
18.8.2009 0:05:48   
vika1
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


ampak najhujši moj dosežek je bil pa pri 4. letih... moj brat si je poškodoval roko in dobil gips... joj, kaki as mi je bil...

ja, seveda sem si gips zaželela tudi jaz... in sem pripravila načrt...

garažo imamo takšno, da se lahko vanjo zapelješ samo naravnost, posledično lahko iz nje prideš samo rikverc... se pa da tako fajn za steno postavit in sem imela splanirano, da ko bo foter peljal iz garaže (imeli smo Lado Nivo), bom jaz hop izza stene pod kolo nastavila nogo (stopalo)... in bom dobila gips..

še dobro, da imam že od nekdaj vlke lape, pa sme izblebetala mami....

posledica, foter je še mesece po tistem parkiral na ovinku pred bajto, šel not, naročil mami naj me drži in šel postavit avto v garažo...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
18.8.2009 0:16:18   
vika1
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

ma, pravzaprav je fajn, da je Pikec odprla to temo - jz se sprasujem, a bo moja mularija prilezla do tiste starosti, k se jih ze mal pamet prime... user posted image  pa, ko vidim, kaj vse smo preziveli mi, si mislim - pa menda bodo tud oni! user posted image


pisuka, mislim, da bi moral biti naslov teme: Biti stars in ..... preziveti user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
18.8.2009 1:23:09   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: vika1

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


ampak najhujši moj dosežek je bil pa pri 4. letih... moj brat si je poškodoval roko in dobil gips... joj, kaki as mi je bil...

ja, seveda sem si gips zaželela tudi jaz... in sem pripravila načrt...

garažo imamo takšno, da se lahko vanjo zapelješ samo naravnost, posledično lahko iz nje prideš samo rikverc... se pa da tako fajn za steno postavit in sem imela splanirano, da ko bo foter peljal iz garaže (imeli smo Lado Nivo), bom jaz hop izza stene pod kolo nastavila nogo (stopalo)... in bom dobila gips..

še dobro, da imam že od nekdaj vlke lape, pa sme izblebetala mami....

posledica, foter je še mesece po tistem parkiral na ovinku pred bajto, šel not, naročil mami naj me drži in šel postavit avto v garažo...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
18.8.2009 9:17:09   
lotoska
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin
....Brat se je drsal na domačem bajerju, kar naenkrat se je vdru v led, še predno je fotr uspel skočiti čez balkon, sem ga ven zvlekla.



Mal črnohumorno se sliš, kar je poudarjeno, ampak imaš res hude prigode.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
18.8.2009 10:16:19   
emaa
POznano, zato sem imela 3x zlomljeno roko, šivan imam tudi jezik, moja sestra ni dosti boljša, oz. sva si bili kar enkopravni, v moji mladosti, je bila mami včasih tudi po večkrat na teden na urgenci. Sine nadaljuje tradicijo, si je zadnjič s škarjami za papir odrezal del ustnice, ki se je še komaj držal, posledica trije šivi, star je pa 2,5 let. Tako, da se očitno lahko kar navadim, da bomo večkrat na urgenci (ja poškodb sta letos staknila kar nekaj).

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
18.8.2009 10:48:22   
Lunca1
Jaz sem bila sicer bolj umirjen otrok, ampak šivanje mi pa vseeno ni ušlo. prvič me je sestra porinila s kahle in sem z glavo priletela v mizo. Posledično šivanje. Drugič sem bila že v OŠ. Pritekla sem v svojo sobo in zdrsnila na itisonu ter z glavo treščila v posteljo. spet šivanje. obakrat seveda ni bilo doma mojega očeta, ki je zdravnik. no tretjič je bil pa zraven, poleg tega celo še en kirurg. otroci smo se na ledu podili za pakom in me je en fant z drsalko v glavo. no tokrat je zadoščal obliž. V šoli mi je na prst padla betonska okenska polica, ker je bila zrahljana. imamo malo obdelan prst. 
Moja sestra je zlomila ključnico, ko sta se s sestro lovili v dnevni sobi.

Moja mami se je skrila v predal in noter zaspala. vsi so jo iskali. ona se je zbudila precej kasneje.

Moj oče se je spuščal po zunanji strani smreke po vejah. njegova mama tega ni nikoli izvedela. malo je bilo sicer verjetno čudno, ker so bila oblačila polna smole. user posted image

Moj, njegov brat ter 2 bratranca so se spravili doma prat stričev avto. avto je bil parkiran pred dovozom v garažo in se je bratranec odločil prestavi avto. Posledica razbit avto in garažna vrata. Na srečo ni nihče stal za avtom oz. mislim da je eden še zadnji trenutek odskočil. Lahko bi bila brez moža.

Pa enkrat ga je zbil avto, pa je poletel po zraku. nekdo ga je ujel. on je pa samo rekel, da je prijel avto.

no moja tamala je tudi že ene parkrat nabirala buške, enkrat pa dala prst med vrata in jih zaprla. Posledica sum nalomljenega prsta. Je mal "punčko" nosila.user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Biti otrok in ..... preživeti
18.8.2009 11:01:36   
mojamura
ker je moja mama frizerka, sem mislila, da frizerske spretnosti podeduješ....hehehe....tako sem enemu 8 letnemu fantu, ki je mel malo daljše lase naredila trajno - ki v bistvu ni bila trajna ampak krep oz. predivo user posted image user posted image user posted image ...njegova mama me je skoraj ubila. sebi sem najprejlase pofarbala na rdečo, se postrigla nato pa si pobelila lase, ki so nato bili oranžni hahaha

mami sem raztrgala 3 pojštre ki so bili nafilani z perjem ker se mi je zdelo fino da je perje letelo po celi sobi

enkrat sem skočila bosa na razbito steklenico

enkrat sem laufala naprej pa gledala nazaj pa sem se v trenutku ko sem glavo obrnila užgala v neki pleh in si fajn razrezala celo čelo
brat me je porinil v sočo ko sem se nagnila da bi videla postrvi....plavati nisem vedela takrat še
drugi brat mi je izbil zob ker sem pila iz steklenice pa me je klofnil po buči
enkrat sem splezala na neko češnjo ki je bila kar precej visoka, pa nisem upala dol...so me morali iskati ker sem gor čepela KAr nekaj ur

enkrat sem v neko jezero skočila s plavalnim obročem in se postavila na glavo....noge pa v luftu narazen....ni bilo variante da se obrnem. moja dva brata sta se režala, foter paje vrgel roštilj v zrak samo, da bi prišel čimprej do mene....ko me je vprašal če sem v redu sem baje rekla, da ja...samo da je bila tam v v vodi tema

če se kera spomni so se nekdaj konzerve odpirale s zadevo podobno ključu...no in jaz sem hotela s tistim odklenit vtičnico....zadnji moment me je mama vidla in me žvajznila po roki

< Sporočilo je popravil mojamura -- 18.8.2009 11:04:26 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?