|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
14.7.2009 23:53:57   
slovenka
Zdaj si grem po en sendvič. Me je prej ob 17.30 čist minil tek, ko me je sestrica poklicala, da ji je voda odtekla in da njen šiba iz službe po njo user posted image Sem Sofijo nosila okrog kot kura brez glave...

Smo mislili iti danes v restavracijo jest, potem mi pa ni bilo user posted image

Mami pa pravi, da ko se je svak tako hitro obrnil, ko je prišel iz službe, da je takoj sosed priletel vprašat, če je šla sestra... user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
15.7.2009 11:08:57   
slovenka
Nikjer nobene...

Midve s Sofijo sva že bile v porodnišnici. Kako je mičkena pupa. Pa lahka kot peresce :) Sofija je bila pa kar ljubosumna, ko sem držala dojenčka. Svašta user posted image user posted image user posted image Uh, kako čas beži in v enem letu takšna sprememba...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
15.7.2009 16:32:16   
Anonimen
Slovenka čestitke za nečakinjo.user posted image user posted image user posted image user posted image Čas gre res hitro, sploh ko po enmu leto primeš enga majhnega dojenčka in si kar ne moreš priznat, da je bil tvoj otrok glih tko majhen in lahek.user posted image

Pri nas pa še nič novega glede sestrinega user posted image , čakamo tako nestrpno kot ste pri vas.user posted image Komaj čakam.user posted image

Pa dober dan vsem. Sem vas prebrala mal za nazaj, sam ne vem kaj naj vas pokomentiram...se kar strinjam in je to to.user posted image user posted image

Je pa vroče za **** user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Se kar noter drživa s tamalo, ker ni za dihat zunej.

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
15.7.2009 16:55:10   
Anonimen
Slovenka čestitke za nečakinjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prebrala sem vas, komenitrala ne bom,ker sem po moje že pol pozabila- pa da ne bo zamere, če katero pozabimuser posted image user posted image user posted image

Vroče je vroče, me smo noter, Ema spi, Maša gleda risanko, potem bomo šle pa malo ven v senco. Se ponavadi od 12h naprej kar notri zadržujemo tja do ene 5h, ko je vsaj malo za zadihat.
Jutri pa jaz pakiramuser posted image user posted image user posted image user posted image , gremo v Čatež v petek za en tedenuser posted image .



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
15.7.2009 18:19:51   
aleksandra silvija
Slovenka-čestitke za nečakinjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in Sofiji za sestrično! Bosta deklici imeli družbo. Super.

Didlinaa--sedaj pa čakamo tvojega nečaka ali nečakinjouser posted image user posted image user posted image .




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
15.7.2009 21:30:05   
Anonimen
Ola cvekeuser posted image

Polma,a ti kam dons gres??????user posted image user posted image
Srecno pot in fejst uzivajteuser posted image user posted image user posted image user posted image .

O Niiny,kar v toplice.Super,tudi vi uzivajte.user posted image user posted image user posted image

Oj Slovenka-kaj zdaj,te je koj zamiklalo za se enim,al ne?,Didlinaa-kako si pol prezivela nedeljo?,AS-se kaj plezate?Moja jo zdaj ubira po stopnicah gor.Se preprijema na ograji in sibauser posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
15.7.2009 21:37:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninny


Jutri pa jaz pakiramuser posted image user posted image user posted image user posted image , gremo v Čatež v petek za en tedenuser posted image .



v soboto popoldan mogoč uletimo tud mi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
15.7.2009 22:16:57   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Jaz res ne morem spati nocoj. Kar delam na svoji knjigici user posted image

Lunca, kdaj je plan za selitev?cca,čez en mesec



_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
15.7.2009 22:18:31   
lunca14
Vidim,da niste kaj prida načvekale,tako,da tud nimam kaj dosti za komentirat............itak,pa sem,kako,že gre moja beseda-zjahana,tak,da grem spat,lahko noč,pa lepo se mejte jutriuser posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
15.7.2009 22:20:10   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

Slikca je VIDEO


user posted image user posted image user posted image bravo lovro,res si hud plezalecuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 6:18:49   
aleksandra silvija
dobro jutro.

Lunca-kako dobro se sliši-seltev čez en mesec--mmmmuser posted image user posted image user posted image .
Potem bo kmalu že šolauser posted image .



Lovro neprestano pleza.

Včeraj je padel iz jedilne mize, začel seveda jokat in v solzah hotel zlesti nazaj. Potem je še bolj jokal, ker mu nisem pustila.user posted image

Stajica nam sedaj služi v čudne namene.
Notri dam stole, ker če so na dosegu Lovrovih rok in nog, je takoj na omari, mizi, okenski polici.....
Nekaj stolov dam na balkon in ko stol kdo potrebuje, ga mora vzetuser posted image user posted image user posted image .
Zunaj enako.
Stalno za njim, ker ga zanima čisto nič, kar bi bilo "pametnega".
On bi se igral s kabli, plezal po mreži, hoče na kolesa od Patricie, Jerneja, ob svojem poganjalčku pa se zna razjokat,.....

Tudi zunaj na terasi takoj spleza na mizo,....
Tudi padci ga ne izučijo.
Vsak dan pade nekajkrat, včasih prav pošteno.. Saj ga gledam, ampak včasih moram tudi kaj skuhat. Pa čeprav mislim, da sem vsae nevarne zadeve umaknila, on še kaj najde.

Menda bi morala stajico spraznit in dat njega not?



Leppo, bodite.

Ninny uživaj!

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 7:11:16   
lunca14
Uf,aleksandra,ti pa maš pestro,si ne predstavljam,kako je to,res,ne,pri nas ,se lun igra,z igračami,če ga kaj drugega zanima,gre,se plazi,se postavi,vzame,če mu je kaj na dosegu,in se spet igra,ne pleza,ne išče nevarnih stvari.Stoli so na svojih mestihuser posted image ,ja pa dej res probaj,ga dat v stajico,saj ven menda ne bo splezal,če pa bo,potem ,je pa res ekstremni plezalec.Ja selitev čez en mesec,hitro bo to okoli,in tudi počitnic bo skoraj konec,pa mam občutek,da so se šele začele,še malo pa bo šola,pa trgatev,pa martin,miklavž in novo leto je tu.Sploh več ne dohajam dnevov,včeraj sem mislila,da je torek,potem,pa šok,saj je že sreda,danes četrtek,praktično že vikenduser posted image .........no,midva greva spet na parcelo,na hiško,barvat,ploščice,bodo danes položene in končane,upam,da tudi midva narediva do konca,čeprav dvomim.Lepo se mejte,polma,uživaj na morju,upam,da nisi kaj pozabilauser posted image ,ninny,ti pa tud uživaj,v naših koncih.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 7:26:28   
Anonimen
Morgen

AS,ti pa imas zivahne otroke.LovLo zdaj Jerneja oponasa.Vidis,ceprav je bolj pticek pri hrani,ima energije se vseeno ogromnouser posted image .Samo naporno....le kako vse zmores?

Lunca,fajn belita,da bo kmalu selitevuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Dons sem malo prej vstala,da sem se Tali zbudila,ker je vceraj zaspala.Ji je mobi na tla padel in se ugasnil,pa ni bilo budilke.
Drugace gre pa moz danes v Crno goro,tako da bomo do drugega vikenda-tam nekje,same.Saj se prileze,samo me je kar malo strah...kaj ce se kaj zgodi,njemu,namuser posted image ?
Imamo pa soncek,bo spet fejst vroce.Kar naj bo,zakaj pa se rece da je poletje.
Grem hitro se perilo obesit in pobrat,dokler tamini se spi.

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 10:39:03   
anaj22
hej hoj  po dolgem času

slovenka čestitke za načekinjo user posted image user posted image user posted image user posted image

vidim da je tudi vam vroče user posted image

no mi spet nismo bili na pregledu in cepljeni, ker je Jaka dobil vročino imamo eno virozico. Danes je že bolši tako da gre mami spet v službo.  Ga bova mogla kar doma zmerit in zvagat da vidiva kako razbojnik napreduje.

lunca, vi vidim da ste ful pridni in sam delate na/v hiški

AS mi mormo tid vse umikt, sam imam eno predons da Jaka kar zdrži bit v stajci, tko da saj kakšno stvar umiru naredim.

Se moram pohvaliti da imamo 12 zobkov, hodimo pa čist samostojno še ne en koark pa na rito.

kleo boste imele pa baji žur ko gre mož na pot, pa brez skrbi vse bo ok

botide v senčki da vam nebo prevroče in lep dan

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 11:13:28   
Anonimen
Oj Anaj.Ti si ze 18tuser posted image ,user posted image bos imela kmalu morfologijo.
Madonca gredo hitro tedni,saj ne morem verjet.Kolk se ti ze kaj pozna..jaz sem ze kar za rodituser posted image .

(odgovor članu anaj22)
  Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 12:22:20   
Anonimen
kleo dober danuser posted image

Lunca, AS imata zsuser posted image
grem nazaj pospravljat, pa pakirat, dokler mi Ema spi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 12:59:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija


Lovro neprestano pleza.

Včeraj je padel iz jedilne mize, začel seveda jokat in v solzah hotel zlesti nazaj. Potem je še bolj jokal, ker mu nisem pustila.user posted image
pri nas je isto - joka, ker mu potem nekaj ne dovolimo


Menda bi morala stajico spraznit in dat njega not?
jaz pravim, bolje da joka v stajici, pa je tam varen, kot da bi se kje prevrnil - čeprav naš je kar pogruntal, da mami se ne da - pa mu dam igrače notr, za nekaj časa se zamoti, pol pa vse ven zmeče - pa se ne sekiram, ima animacijouser posted image - pol mu pa jaz nazaj, pa je spet 10 minut mir

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 13:11:56   
Anonimen
Drugače pa sva mela včeraj obisk z Lukcem. Je prišla Lana k Lukcu na kopanje, ker sva mu končno kupila bazenček. No, zgledalo je nekako tkole. Naš se je čutil ogroženega (pa še lačen je bil) in je 3/4 časa prekričal - ne prejokal, da ne bo pomote. Lana je odkrila nov hobi - ven in not iz bazena in v njega user posted image . Seveda sta mela 10 lončkov in nekaj igrač, pa oba hotla enega določenega - tistega, ki ga je imel drugiuser posted image . Drugače je blo pa kr ok. Sam vroče pa fuuuuuuuuuul.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 20:14:20   
RMRM
Dan!

Lunca user posted image user posted image user posted image za skorajšnjo selitev. Pa še enkrat, pridna sta, pridna user posted image

Ninny, glej da ne boš česa pozabilauser posted image user posted image . Maksimalno uživajte v toplicah.

AS - pol se pa čudiš zakaj je Lovlo tak drobižek user posted image , pa skoz je v pogonu. Mi je pa tole noro noro poznano. Sem se s popolnoma enakimi "problemi" ukvarjala 11 let nazaj user posted image user posted image user posted image

Kleo, ne obremenjuj se s takimi mislimi že v naprej. Vse bo ok, nič ne bo narobe, ve tri + 1 pa uživajteuser posted image

Nya, super za obisk in uživancijo otročkov. A bo kakšna slikica vajinih uživačev?

Mi smo tud mal sprobal naš tini mini bazenček in Lukas noro uživa not.
Sem ga pa danes dala v vozek spat in čez nekaj časa mal pokukam in po rokici na šlafroku mu leze en ful velik črn pajk. Sem mislila da me bo kap. Fuj, fuj, fuj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 20:15:01   
mtinca1
oj
Luka ima res fensi bazenček. Lanin hobi je bil, kako mu vodo čim bolj umazat. Mislim, da ji je kr uspelo.
Fajn je blo; vroče pa res skoraj preveč!

grem mal pogledat nazaj, če so kakšne slikce...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 20:15:48   
mtinca1
aja, Slovenka ČESTIKE za nečakinjo in da bi bila pridna, vesela, zdrava.....

(odgovor članu mtinca1)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 20:19:05   
Anonimen
RMRM- slikic žal ne bo, ker sem pozabila fotkat - večkrat se mi to zgodi

(odgovor članu mtinca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 20:20:17   
RMRM
se zgodi, glavno da ste se imeli lepo, tako otročka kot mamici user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 20:22:14   
RMRM
anaj, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Jaka

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
16.7.2009 20:25:46   
Anonimen
Naš je pa nekaj pikast - ima par sumljivih mozoljčkov - jutri bomo vidli, kaj bo. Po telefonu mi je zdravnica rekla, da so lahko norice.

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Odlog vpisa v prvi razred
Starši lahko vložimo predlog za odlog vpisa v prvi razred tudi v primeru, ko za to odločitev ni zdravstvenih razlogov te...
13 predlogov za zabavne aktivnosti na prostem
Igre na prostem so lahko odlična zabava za otroke v vseh starostnih skupinah. To je 13 predlogov za otroške igre na pros...




Kaj oblečete otroku (2 leti) pod kombinezon?
Evica22

Kaj oblečete otroku (2 leti) pod kombinezon?

hlačne nogavice (50%)

trenirko (14%)

hlačne nogavice + trenirko (36%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!