|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 10:35:10   
Freycha
aja sorry... te potem nisem razumela user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 10:39:25   
Vrtnica79
Pri nas v vrtcu koliko vem se vse kuha sveže.......... vsak dan voham, ker smo tik pri vrtcu domauser posted image .

Kar pa se tiče tega, da bi šla tožit nekoga zaradi takšne napakeuser posted image . Saj se ti to tudi doma lahko zgodi. In ja, tudi jaz včasih uporabim omako iz konzerve........

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 10:43:00   
Vrtnica79

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: higuys


In najbolj mi je zaman to, da se najprej pobijete za mesto v vrtcu ( vodilo : otrok ja mora biti sociliziran, jebeš ti to , če ga malo zdravje drma) in potem , ko so enkrat v vrtcu pa se mu ne sme niti lasek skrivit. Mater, no. Saj ste hotele (hočete, želite ) da je v skupini, to, da se občasno zastrupi, potolče, zgrize , spraska je vaša odločitev. Če se tega ne more prenest in bi se za vsak drek, ja drek , tožilo imejte svoje male misice in prestolonaslednike lepo doma.


točno to... tega tudi jaz ne razumem.

naša je prišla domov že potolčena, popraskana (februarja jo je punčka popraskala tik pod očesom, še danes se ji pozna), pogrižena, bolna, itd... pa mi ni enkrat prišlo na misel, da bi koga krivila za kaj. Sama sem se odločila za vrtec, zavedala sem se, kaj to pomeni in to tudi sprejmem.



se strinjam

naša je tudi že prišla pogrižena, pa kaj naj? Se mi je vzgojiteljica ful opravičevala, ampak kaj češ? Kaj pa če bi moja grizla in tepla druge? To so čari vrtcauser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
8.7.2009 10:49:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 10:50:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: higuys
sem slabo spala, pa ne bom komentirala....

Mogoče , če me boste lepo prosile user posted image
Takoj komentiraj, če ne te bom tožila.



Matr, sem lahka user posted image

No, tako, mati je delala v vrtčevski in šolski kuhinji. Tako, da ne boste rekle , da so informacije od vaške radodajke. Skratka, tiste , ki mislite, da za vaše sončke se zjutraj kravica pomolze, pa zelenjava sveža nabere pa olupi, pa solata ščisti, pa mesek nareže...se kar lepo motite. Hrana prihaja napol pripravljena, solata ščiščena , oprana (od kje le user posted image ), pire v škatlah...

In najbolj mi je zaman to, da se najprej pobijete za mesto v vrtcu ( vodilo : otrok ja mora biti sociliziran, jebeš ti to , če ga malo zdravje drma) in potem , ko so enkrat v vrtcu pa se mu ne sme niti lasek skrivit. Mater, no. Saj ste hotele (hočete, želite ) da je v skupini, to, da se občasno zastrupi, potolče, zgrize , spraska je vaša odločitev. Če se tega ne more prenest in bi se za vsak drek, ja drek , tožilo imejte svoje male misice in prestolonaslednike lepo doma.


user posted image podpišem...

pa nam je ravnateljica na zadnjem sestanku ponosno povedala, da je dosegla vsaj to, da otroci iz pravega krompirje jejo pire in ne instantuser posted image in da jo ubijajo ti javni razpisi, ampak da se nič ne da....



(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 16:06:21   
ksenija12
Ne glede na večino vaših mnenj, zagovarjam visoko kakovost, za katero si starši morajo - morate prizadevati v vrtcu. In da ne bo pomote, sama imam oba otroka v odličnem vrtcu, nikoli še nista prišla popraskana, pogrižena ali ne vem kaj še, hrana je odlično pripravljena, zdrava, otroka še bolna nista pogosto, ker skupine niso prenatrpane, ampak otroci lahko 'dihajo', starši smo obzirni in ne vozimo bolnih otrok v vrtec..toliko da boste vedele, da obstajajo tudi boljši, drugačni vrtci..

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 16:08:47   
muška
ja, in v vašem oh in sploh vrtcu se ne more nič zgodit, ker je na nivoju in oh in sploh!  Think baby, use your head! user posted image

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 16:51:25   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Sicer pa, doma ti nikoli ne uporabiš konzerve, zmrznjene zelenjave ali pireja iz vrečke?


Ne, nikoli nisem svojemu otroku dala kar si naštela...vedno pripravljam sveže in sproti...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 17:13:16   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Sicer pa, doma ti nikoli ne uporabiš konzerve, zmrznjene zelenjave ali pireja iz vrečke?


Ne, nikoli nisem svojemu otroku dala kar si naštela...vedno pripravljam sveže in sproti...


enako!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 17:28:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Še v vrtcu otročki niso varni.user posted image


A si pričakovala, da bodo tam pod stekleno kroglo user posted image .

Saj ni fajn, itak da ne.
Samo ne poznam razmer v vrtcu, in ne morem komentirat.

So mi bile pa kuharice od vsega solskega osebja (v vrtec nisem hodila) vedno med najljubsimi...

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 18:07:04   
CatJa
Občutek imam, da hočejo zdaj vso krivdo na kuharco zvalit user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 18:09:12   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Občutek imam, da hočejo zdaj vso krivdo na kuharco zvalit user posted image


ofkors, saj se to lahko samo njej zgodi user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 18:11:13   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
Občutek imam, da hočejo zdaj vso krivdo na kuharco zvalit user posted image

Direkcija valjda ne bo stala v govnu s svojimi šolnčki visokega sijaja. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 18:12:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Občutek imam, da hočejo zdaj vso krivdo na kuharco zvalit user posted image


itak, da je vedno kriv mali človek user posted image zakaj pa misliš, da je prišlo v javnost?user posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 18:16:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
Občutek imam, da hočejo zdaj vso krivdo na kuharco zvalit user posted image

Direkcija valjda ne bo stala v govnu s svojimi šolnčki visokega sijaja. 


Seveda, na koga pa user posted image

Banda sjajna.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 19:34:43   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: ksenija12

Ne glede na večino vaših mnenj, zagovarjam visoko kakovost, za katero si starši morajo - morate prizadevati v vrtcu. In da ne bo pomote, sama imam oba otroka v odličnem vrtcu, nikoli še nista prišla popraskana, pogrižena ali ne vem kaj še, hrana je odlično pripravljena, zdrava, otroka še bolna nista pogosto, ker skupine niso prenatrpane, ampak otroci lahko 'dihajo', starši smo obzirni in ne vozimo bolnih otrok v vrtec..toliko da boste vedele, da obstajajo tudi boljši, drugačni vrtci..


ja vi ste res ena super fajn sekta... bravo Mi, navadni smrtniki pa trpimo, ker imamo otroke v klasičnih vrtcih.....

a brezplačno reklamo delaš za vrtec, kot za svojo stran, ki jo imaš spodaj objavljeno?

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
8.7.2009 20:47:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 21:06:26   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha


a brezplačno reklamo delaš za vrtec, kot za svojo stran, ki jo imaš spodaj objavljeno?



jap, ne prodaja pic tako kot Marogica in ji je dovoljeno.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 21:12:09   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: ksenija12

Mene pa zanima, ali lahko starši tožijo vrtec zaradi takšnega dogodka?


Lahko, ampak v slabi luči bodo starši ki so tožili in tista kuharica...ne vodstvo oz. tisti na visokih položajih, bog ne daj. Tak je to pri nas nažalost.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 21:53:21   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Tudi meni se ne zdi normalno in v tem ne vidim nikakršnega čara, da moj otrok pride domov poprapskan in pogrižen, z ušmi, kozami, bronhitisom, črnicami, praskami, vnetimi ušesi, drisko,....
V vrtec sem ga dala zato, da bo varno preživljal svoj čas, ko bom jaz odsotna, da ga bodo nahranili, varovali in po programu marskiaj naučili.
Zavezali smo se s pogodbo, tako vrtec, kot starši in zato plačujemo mastne denarce.



lej, sej nobenemu ni fajn, če pride otrok domov popraskan, z ušmi, drisko, bolan itd.. logično. Če bi nam bilo, bi bilo nekaj hudo narobe z nami.

Je pa dejstvo, da se to dogaja. Pa tudi ne vsak dan - vsaj pri nas ne. Ima pa tamala eno hudo prasko pod desnim učesom, ker jo je ena punčka opraskala, ko sta se za dudo prerivali in kaj naj zdaj? Otroka izpišem iz vrtca, dam odpoved, pa zanjo doma v vati skrbim, da ja ne bo do česa prišlo?

Nikakor ne bi tolerirala, če bi bila vsak dan v buškah, praskah, ugrizih itd.... tako pa, ko je to enkrat na par mesecev, pa pač vzamem v zakup, glede na to, da je velika skupina (14 otrok), dve vzgojiteljici in predvsem to, da s tem "pretepanjem" (ki to ni, samo ne najdem boljšega izraza) gradijo neko hierarhično razporeditev, ki je za družbo normalna.....

Jaz sem, kar se hrane tiče v našem vrtcu več kot zadovoljna. Kuharica se 100% drži navodil, ki ji dajem, ker je hčerka alergik in gre definitivno čez vsa pravila zato, da bo otrokom alergikom omogočila tisto, kar smejo jest. Pa mi ni treba vsakič sprot prinesti potrdila od alergologa, dovolj je, da povem na lastnih opažanjih, česa ne sme..... Da mi tako dobro skrbijo za hčerko na področju alergije, lažje požrem kako prasko,  ki pa (kot sem rekla) tudi ni na dnevnem ali tedenskem redu....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zastrupitev v vrtcu
8.7.2009 21:54:02   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha


a brezplačno reklamo delaš za vrtec, kot za svojo stran, ki jo imaš spodaj objavljeno?



jap, ne prodaja pic tako kot Marogica in ji je dovoljeno.


mene reklame ne motijo, pa prav zanimiva stran se mi zdi, mi pa ne bi bilo prav, da ne bi bila za vse pravila enaka. Je kaj narobe s tem?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zastrupitev v vrtcu
9.7.2009 0:26:29   
nejcko
Jaz tudi ne bom komentirla ... samo napisala bom: bog nas obvaruj ... takih, kot je Ksenija & couser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zastrupitev v vrtcu
9.7.2009 8:45:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: muška
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
a brezplačno reklamo delaš za vrtec, kot za svojo stran, ki jo imaš spodaj objavljeno?

jap, ne prodaja pic tako kot Marogica in ji je dovoljeno.

mene reklame ne motijo, pa prav zanimiva stran se mi zdi, mi pa ne bi bilo prav, da ne bi bila za vse pravila enaka. Je kaj narobe s tem?

Sicer ne vem, čigava je, ampak v njenem podpisu nikjer ne piše "ne prezrite MOJE internetne strani bla-bla-bla". Piše samo "ne prezrite" in link. Vsaka od nas lahko to naredi. Napišeš "ne prezrite" in dodaš "www.24ur.com". Pa to ne bo reklama. Ker se je na forumu "O portalu" že definiralo, kaj se smatra kot reklamo - v tem primeru, če je stran, do katere imaš link v podpisu, tvoja in če na njej nekaj prodajaš (blago ali storitve) ali pa, če imaš kakršnokoli finančno korist od trgovine z linka. No, čigav je pa Otroški svet, pa pojma nimam, ampak mene en podpisek nič ne moti. Je pa res, da naj bodo pravila za vsa enaka.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zastrupitev v vrtcu
9.7.2009 11:21:16   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Še v vrtcu otročki niso varni.user posted image


A si pričakovala, da bodo tam pod stekleno kroglo user posted image .

Saj ni fajn, itak da ne.
Samo ne poznam razmer v vrtcu, in ne morem komentirat.

So mi bile pa kuharice od vsega solskega osebja (v vrtec nisem hodila) vedno med najljubsimi...


Ne, tega ne pričakujem od vrtca. Mislila sem na zdravo hrano v vrtcu, čistočo v kuhinji,....
Se zgodi, čeprav se ne bi smelo, tako kot se jaz pred leti ne bi smela zastrupiti s hrano v hotelu s 4*.






_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zastrupitev v vrtcu
9.7.2009 12:11:17   
ksenija12
Moj podpis je reklama in sicer plačana reklama, sicer bi bila s strani moderatorjev že zdavnaj odstranjena:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?