|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 13:57:16   
ZmajTolovaj
Raje kamp, z intimo nimam problemov, odkar sem bila v porodnišnici user posted image tako da me ne moti sto folka okrog, ko me prime user posted image
Najboljše mi je: BREZ TV, BREZ računalnika, na dopustu si privoščim kake izi cajtnge in križanke in take stvari, knjige berem ... To je to. Mora pa biti in plaža in akcija, ker imam rada oboje.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 14:07:46   
diva 4
APP, blizu morja, blizu mesta.Zgodaj vstajamo, zajtrk, gremo na sprehod do trznice po sadje in na kavico.Potem plaža , v največji vročini gremo kam v senco ali klimatizirano restavracijo na kosilo.Potem otroka počitek, okrog 16ih plaža, večerja v app, ali pa kje zunaj.Tako 10-14 dni .Vmes ponavadi dobimo kak obisk, pa na kak izlet ali 2 gremo .Glavno je da ne kuhamo in nismo odvisni od hotelskih terminov za obroke.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 14:09:04   
Raho
Meni je vseeno, kakšen je dopust, dokler imam svoj (ali pa vsaj posvojen za tisti čas) sekret. Se pravi, da vse kamp variante žal odpadejo.user posted image

Za dopust mi je na splošno vseeno, če je to morje ali karkoli drugega (no, nisem ravno neki morski fanatik), samo da lahko dam možgane na OFF in da imam poleg svoje čredice poleg še nekoga za kak dober ČVEK.

Nisem pa tip za variante kot so Grčija, Turčija, Tunizija, Kanarci... Ne maram teh ah in oh variant. Rada imam take na izi variante v okolju, ki mi je znano... Še posebej, odkar imam otroke. Se pravi, da bi bil kamp zame idealna rešitev, sam da bi imela še svoj sekret.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 14:29:14   
Anonimen
ej raho, a greva skup na dopust user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 14:35:23   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ej raho, a greva skup na dopust user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, v najinem AI mora biti samo sekretuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 14:36:42   
muki1
Idealen dopust:
Mi štirje
Kamp,ki ni predaleč do kakšnega luštnega starega mesteca s konobami, obzidjem, tlakovanimi uličicami, marino, uličnimi prodajalci...
Bližina plaže, ki je lahko malo mivkasta za punci, zame pa kakšen kamen, zlizane skale še boljše. Kristalno čisto morje, turkizne barve
Vedno mrzlo pivo na razpolago
Pice, ribe, lignji, školjke
guganje v mreži, v roki knjiga
kakšen dan ali večer, dva, tri družbe s prijatelji, ne pa nonstop skupaj z nekom
Kakam pa lahko povsod user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 15:03:09   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ej raho, a greva skup na dopust user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, v najinem AI mora biti samo sekretuser posted image


seronje user posted image  matr, da si date toliko opravka z ritjo.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 15:07:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ej raho, a greva skup na dopust user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, v najinem AI mora biti samo sekretuser posted image


seronje user posted image  matr, da si date toliko opravka z ritjo.


sm mami prašala enkrt, če me je kej psihirala, če sem kot otrok hotla it kakat kje drugjeuser posted image user posted image pa prav de ne....sam ji glih najbl ne verjamem, ker brat je isti - vsak petek, k je pršu iz internata je z zajlo laufu okol - je obvezno sekret zabiluser posted image user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 16:08:44   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Že ko je toliko govora o dopustih. Kaj je za vas dopust? Imate rade aktivni dopust (šport, ogledovanje znamenitosti ) ali rajše poležavate? Kaj vas sprosti?

Ste za hotelsko varianto ali bolj za kampiranje? Več kratkih dopustkov (par dnevnih) ali en dvo ali tritedenski?

Kako se organizirate , da je za vse prav (otroka, moža )?

Kako bi (je) zgledal vaš idealen dopust?

jaz ne povem user posted image


Zame je idealen dopust potepanje po kakšni fajn državi. Če je to Evropa, potem potepanje s šotorom. Vsakih nekaj dni menjava kampa, ogledovanje mestec, kavica...itd

Za hotele nisem najbolj, ampak 1x na leto paše 3 dni v kakšnih fajn toplicah (Terme Olimia-Sotelia).

Letos bo moj idealen dopust - 3 tedne potepanja po Venezueli.

Zdaj ko sva še brez otrok se da fajn potepat, tudi po kakšni bolj "čudni" državi. Ko bo pa otrok se bomo pa malo prilagodil pa npr. šli kakšno Tajsko, Malezijo...itd

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 16:14:09   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Men se mora dogajat user posted image  ... Prej sva hodila na potovanja, potem je pa prišla tamala in smo začeli hoditi v kamp. Zdaj je pa že večja, tako da upam, da jeseni skliznemo v Azijo in si tudi kaj ogledamo (bolj na izi varianta).

Hotel zame odpade, ker me omejuje, nujno mora biti možnost športanja (v Puli kolesarimo, igram tenis, letos grem v tečaj surfanja) ... Ležanje na plaži sovražim od nekdaj - potem sem samo še bolj utrujena.

Idealen dopust je pa bilo potovanje po Kubi z ruzakom.


Kam v Azijo pa nameravate it? Jaz sem malo o Maleziji razmišljala, samo so za poletje karte predrage.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 16:14:53   
hrchy
idealka:
2 tedna ali vec, spanje na prostem pod milim nebom ali v sotoru ali kjer je pac priloznost, vsak dan drugje (kamor te zanesejo noge/dvignjen palec/prijazni domacini itd...), skupaj z mojim najdrazjim, po moznosti kombinacija intenzivnih pokrajin (gore/jezera/puscava/morje...). Veliko presenecenj in veliko aktivnosti ter veliko svobode pri prilagajanju nacrtov.
Pa da od casa do casa naletis na kaksno mesto, kejr si lahko privoscis kaksno hladno pivo :)

se trudim vsako leto izpolniti idealko vsaj deloma!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 16:47:01   
Anonimen
En teden imam več kot dovolj in to je en teden poležavanja na plaži z možgani na off, čivave pa nimamo user posted image . S sabo imam cel kup knjig in preberem kolikor lahko, v celem tednu grem enkrat zaplavat v morje ali bazen, odvisno kje smo. Mi je pa vseeno, kamp, apartma, hotel, vendar vedno pristanemo v hotelu, ker je moj dragi ena velika razvajena rit in rabi postrežbo (beri: dobro hrano, po možnosti all inclusive user posted image ).

Smisel dopusta mi je v spremembi okolja.

Moj idelaen dopust ta trenutek pa bi bil: ena peščena plaža nekje povsem na samem, brez kakšnega koli hrupa in da bi bila tam sama samcata. Pa cel kup knjig, seveda.

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 17:47:43   
Anonimen
Kakšno poležavanje na plaži bi me po enem dnevu ubilo.

Tisto cvretje in roštiljanje po pljaži mi je totalno mimo.


Jaz pa organsko rabim tri dni gretja na soncu v mesecu maju.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 18:03:57   
oka
Kamp-varianta, že skoz, s tem, da imamo tekočo (toplo-hladno) vodo v predšotoru, poleg pa smo postavili še svoj tuš ob prikolici. Temu jaz rečem luxus, drugega luxusa v bistvu ne potrebujem.

Smo bolj na "izi", kar je seveda dvoumno povedano, saj z otroci ne moreš ravno cel dan ležati. Mišljeno je, da si ne ogledujemo znamenitosti, da ne kolesarimo v vročini 20 km in ne igramo tenisa vsak dan 2 uri.

Prikolica je postavljena tako, da tudi ne ležimo na plaži, kar bi me ubilo, predvsem vleka vsakršnje krame na plažo 2x na dan. Torej smo pred prikolico, in ko se kopamo se gremo skopat, saj imamo morje 5-10 m od prikolice. Muving je samo kar se tiče kopannja, potapljanja, ribarjenja in večerinih sprehodov, prav tako jutranjih, ki pomenijo obisk trgovine.

Kuham, ko mi paše sede, stoje, ob dvanjastih, ob štirih, v glavnem, ko smo lačni, oblečena ali v kopalkah, z mokrimi ali suhimi lasmi..... Tudi to je zame luxus.

Dopustujemo ca 20-25 dni, odvisno od tega, kolikor nam pač paše.

Idealna varianta dopusta? Trenutno to, kar sem opisala.


Evo, kot bi opisala moj dopust, s to razliko, da pri nas kuha naš Capo di banda in sem te tlake vsaj na morju osvobojena. Me pa zanima ali imate prikolico postavljeno skozi celo sezono ali jo postavljate samo za dopust?

Raho in ostale sračkotežavnice, kaj pa če bi si umislile kemični WC? Je majhen, lahko ga postaviš v kak skrit kotiček in tako dobiš svoj WC. Edino praznenje, to je pa...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 18:48:50   
ALWAYS LARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

Do sedaj je zgledal idealen dopust tako, da sva 14 dni ležala po kako palmo z vsemi štirimi od sebe in AI ponudbo in možgani na off, samo vsake toliko pogledaš na uro, kdaj moraš kam ituser posted image . In seveda kak fakultativen izlet vmes, da čisto ne zgniješuser posted image .

Ker je financ minister umrl v tem času, se bomo letos sprijaznili z app. na Hrvaškem z mojimi starši, bratom in sestro ter teto s familijo v sosednjem app, tako da bo to letos zgleda zelo avanturističnouser posted image , pa user posted image nebi šla na letalo, čeprav bi pravzaprav lahko.........ah, komplikator pačuser posted image




se podpišem pod tole

ker je tut naš financ ministr zadnja leta dajal sam za bajto pa zadnje leta hodmo na hrvaško v vikend mojih staršev.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 19:30:14   
liliana
Ogledovanje in poležavenje imamo ločeno....

Ogledovanje je ponavadi spomladi in/ali v začetku julija......poležavamo pa septembra na kakem dalmatinskem otoku.....športno se pa nikoli ne angažiramo na dopustu....



(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 19:56:11   
marcela
Hotel. Kakšna poceni varianta. Važno, da dobimo zjutraj in zvečer zajest, pa da nekdo  drug namesto me posesa po tleh. Kuham in pospravlam jaz ogromno med letom, zato hočem na dopustu imeti mir. V sobi itak samo spimo, zato kakšnega posebnega udobja ne rabimo, niti tv, eventuelno klimo.
Sploh zdaj, ko smo otroci že večji skupaj raziskujemo okolico, kolesarimo po bližnji okolici, se vozimo s pedolini, pa tudi kakšen adranalinski izlet si privoščimo, če je na voljo. Pa obvezno si ogledamo kakšno znamenitost. Kopamo se dosti, plavamo daleč  ob obali. Hm, ko sva bila še sama sva tudi v odprto morje. Poležavamo bolj malo. Ko so bili otroci še majnši sploh nisva. Zvečer pa pakšen sprehod ob obali, pa sladoled, kakšna pijača na terasi ob dobri glasbi.  Ko sva bila sama sva dosti potovala, z družbo tudi z vlakom, pa spali smo po hostlih pa tudi po kampih. V naprej nismo imeli nobenih rezervacij.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 20:01:03   
water lily
Letos greva prvič nekam prav z namenom da leživa cele dneveuser posted image
Ker trenutno pač to rabiva. No dva dni imava rezervirane za izlete.
Drugače pa bolj aktiven dopust, najraje v apartmaju ali pa kakšni mobilni hišici v kampu.

< Sporočilo je popravil water lily -- 30.6.2009 20:02:26 >

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 20:09:58   
BUŠICA
mi ko gremo na morje, gremo v bistvu domov. in smo lepo doma na morju za 1 mesec. nobeni apartmaji, nobeni hoteli, doma kuhano kosilo, moja postelja in moj tuš, wc...ahhhh, komaj čakam..smo bili tudi drugje, ampak doma je le doma.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 21:14:34   
Ribica **
Poleti: morje, ki je cisto in katerega dno obale ne vsebuje sluzastih skal, porascenih z morskim rastlinjem; plaza z drobnimi kamencki, v morju mivka, pes dovoljen. Vse to je na Pagu, torej gremo letos ze ene 12-13. tja. Lani Krk - ne bi sla se enkrat, vsaj ne za 10-14 dni, za kolikor se sploh splaca tovorit vse na morje. Obvezno app, ker v sotor si s svojim psom ne predstavljam, potem je pa valjda najvecji minus skupni wc-ji. Ja, pa imam predsodek do restavracij na morju, tako da obvezno vsakic skuhat sami v apartmaju.

Cez leto pa zadnje leto (pre)pogosto obiskujemo London, jeseni gremo za en teden na Skotsko. Obvezno pa vse lastna rezija, ker se da fino pridet skozi. Se gremo pa low budget variante, tako da tisti cas pac zivimo od junk fooda, ki ga imamo vsi trije radi in potem ko pridemo domov, pac jemo malo bolj zdravo hrano. Dete od mojega je nekomplicirano, kar se tega tice, zelo vzdrzljivo, tako da smo si London ogledovali tudi po 12 oz. 13 ur na dan. Pa tudi shopping ima rad in muzeje user posted image  

Midva sva oba bolj za sever, tako da razne Turcije, Spanije, Tunizije odpadejo, na plazi pa lahko kljub zivahnemu 4- (oz. letos skoraj 5) letniku polezava (in enemu hiperaktivnemu psu).

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 21:40:35   
lukec
Ni važno kje samo, da sem nekje na jadranski obali (južneje kot sem, bolje je). Morje, sonce, knjiga (obvezno kriminalka), čeprav mi odkar imam otroka, branje na plaži ne porata ravno najboljeuser posted image . Rada imam, da je okoli mene veliko ljudi in večerna gužva na mestnem korzu in štanti s kičem me prav nič ne motijo ... joj, zdej pa že komi čakam ...

< Sporočilo je popravil lukec -- 30.6.2009 21:41:12 >


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 21:43:48   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Ni važno kje samo, da sem nekje na jadranski obali (južneje kot sem, bolje je). Morje, sonce, knjiga (obvezno kriminalka), čeprav mi odkar imam otroka, branje na plaži ne porata ravno najboljeuser posted image . Rada imam, da je okoli mene veliko ljudi in večerna gužva na mestnem korzu in štanti s kičem me prav nič ne motijo ... joj, zdej pa že komi čakam ...


Podpis! Razen to, da moram biti obvezno v kampu. Tista vrsta zjutraj pred sekreti, pa čakanje za pod tuš,... ma vem ja, čudna sem.
Letos gremo prvič v mobilne hiške, kjer bomo imeli svoj wc in tuš, ampak se kar vidim, kako bom zjutraj z veseljem šla na "javni" wc.user posted image

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 22:28:22   
skuštrana
Meni je pa vseeno kje, mi je pa važno s kom...
In obvezno kamp, glede na to kje in kako sem rodila z intimo očitno nimam težavuser posted image user posted image Pa vsaj kakšne 3t mora trajati in po možnosti ne vse na enem mestu. Meni je najboljše kadar naložimo avto in gremo..Lani smo šli v Montenegro in Bosnio, letos planiramo Grčijo...Pravzaprav že komaj čakam, upam le da bodo tamalčki zdravi. Ne maram kaj preveč planirat, ok, okvirno že, ker se mi potem vedno vse izjalovi. Pri nas smo bolj avanturisti in me hoteli, app in podobno niti ne privlači preveč. Šotor in moja svoboda, to je to...user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 22:49:56   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: oka
Me pa zanima ali imate prikolico postavljeno skozi celo sezono ali jo postavljate samo za dopust?

Raho in ostale sračkotežavnice, kaj pa če bi si umislile kemični WC? Je majhen, lahko ga postaviš v kak skrit kotiček in tako dobiš svoj WC. Edino praznenje, to je pa...



Prikolica stoji na mestu skoz, tudi pozimi. Tako, da samo predšotor postavljamo. Kar se kemičnega WC-ja tiče, ga imamo, ga po potrebi tudi uporabljamo, vendar redko...ker praznjenje je pa res hudič. No, kuham jaz, WC prazni pa moj mož.user posted image  Pošteno, ne?user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kakšne dopustnice ste?
30.6.2009 23:01:33   
oka
Prikolica stoji na mestu skoz, tudi pozimi. Tako, da samo predšotor postavljamo. Kar se kemičnega WC-ja tiče, ga imamo, ga po potrebi tudi uporabljamo, vendar redko...ker praznjenje je pa res hudič. No, kuham jaz, WC prazni pa moj mož.  Pošteno, ne?


A, pavšalisti potem. Meni je to super. Od aprila pa do oktobra je morje naše.

Hja pri nas pa je bilo ravno obratno, WC sem čistila jaz, ker Capo nima želodca za to. No, mi ga je prinesel do prostora za čiščenje, ostalo pa sem opravila jaz. No zdaj že lep čas ni v uporabi. Le zakajuser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Zaupate medicino?
willma



popolnoma (26%)

delno (66%)

ne (8%)


Število vseh glasov: 137

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!