|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aretacija v Črnučah
5.6.2009 9:27:02   
Paštetka
Berem na 24. - ur o tej aretaciji.  A mogoče kdo ve kaj se je dogajalo?

Pismo, kot, da bi gledal CSI, samo še angllina Jolie je bi se morala prikazati user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 9:36:13   
Anonimen
Saj mrbit se pa je - ena je bla tam z žakljem čez glavo, kaj veš... user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 9:43:51   
Blueeyes
user posted image  user posted image  user posted image  ta je pa dobra... drgač pa mene tud firbc matra kva se je dogajal

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 9:48:42   
Hope2
Kje pa lahk kaj več vidiš, prebereš. nisme nič zasledila. Daj link, sem mi ne da iskat

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 5.6.2009 9:49:20 >

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 9:56:04   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Kje pa lahk kaj več vidiš, prebereš. nisme nič zasledila. Daj link, sem mi ne da iskat


http://24ur.com/novice/crna-kronika/akcija-se-nadaljuje.html

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 10:00:56   
Anonimen
V prispevku so pa posneti domžalski policaji med nogometnop tekmo user posted image .

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 10:01:23   
Hope2
Zanimivo in zgleda še ni konc. Včasih pri naši policiji dobiš občutek, da niso sposobni kaj takega izvestuser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 10:02:43   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Zanimivo in zgleda še ni konc. Včasih pri naši policiji dobiš občutek, da niso sposobni kaj takega izvestuser posted image


jz mam tak občutek skoz, ne samo občasno

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 10:16:23   
marsovcek
Blueeyes,a si mogoče kdaj delala v policiji, da veš da so policisti nesposobni? Marsikaj naredijo kar se tebi niti ne sanja. Kaj pa ti delaš, mogoče še jaz lahko pokomentiram koliko ste nesposobni.

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 10:19:13   
Paštetka
a ni nikjer nobene iz Črnuč, ki bi bila tam takrat na kavici? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 10:22:50   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

a ni nikjer nobene iz Črnuč, ki bi bila tam takrat na kavici? user posted image


A ne vidiš, da so jo aretiralauser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 10:30:26   
Paštetka
Kerensa a si to ti? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
5.6.2009 11:00:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marsovcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 11:08:45   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: marsovcek

Blueeyes,a si mogoče kdaj delala v policiji, da veš da so policisti nesposobni? Marsikaj naredijo kar se tebi niti ne sanja. Kaj pa ti delaš, mogoče še jaz lahko pokomentiram koliko ste nesposobni.


user posted image
podpis. In pnavadfi se oglašajo glih tisti, ki nimajo najmanjšega pojma kaj se dogaja znotraj policije. Vse kar vidijo so "nesposobni" prometniki, ki jim naložijo kazen za prehitro vožnjo. Seveda so vsega krivi policaji user posted image


Se strinjam, čeprav sem jaz tudi bentila čez njih, ko so nas na radar dobiliuser posted image

Drugače bi pa še dodala, da je naša policija čisto ok, zelo veliko zlikovcev spravi pred sodnike, le-ti pa so tisti, ki jih 3/4 spustijo nazaj na postost in za njih ne odredijo niti priporauser posted image

Policija, žal, ne odloča o tem, kdo bo pristal v zaporu in kdo ne ... policija, zlikovce lovi in tukaj se policaji lahko kar s ponosom po prsih potrkajo ... naše sodstvo pa ... hmmmmmmmmmmm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 11:55:55   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: marsovcek

Blueeyes,a si mogoče kdaj delala v policiji, da veš da so policisti nesposobni? Marsikaj naredijo kar se tebi niti ne sanja. Kaj pa ti delaš, mogoče še jaz lahko pokomentiram koliko ste nesposobni.


user posted image
podpis. In pnavadfi se oglašajo glih tisti, ki nimajo najmanjšega pojma kaj se dogaja znotraj policije. Vse kar vidijo so "nesposobni" prometniki, ki jim naložijo kazen za prehitro vožnjo. Seveda so vsega krivi policaji user posted image


Se strinjam, čeprav sem jaz tudi bentila čez njih, ko so nas na radar dobiliuser posted image

Drugače bi pa še dodala, da je naša policija čisto ok, zelo veliko zlikovcev spravi pred sodnike, le-ti pa so tisti, ki jih 3/4 spustijo nazaj na postost in za njih ne odredijo niti priporauser posted image

Policija, žal, ne odloča o tem, kdo bo pristal v zaporu in kdo ne ... policija, zlikovce lovi in tukaj se policaji lahko kar s ponosom po prsih potrkajo ... naše sodstvo pa ... hmmmmmmmmmmm



Kdaj bomo pri dacarjih?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 12:21:55   
kalbo
Važno da po takihle akcijah večino butcev v Sloveniji zmoti, ker reveži ležijo na tleh s kapucam na glavi o delu policista in nevarnosti tehle pajacev v trenirkah pa ne vedo nič. Policija niso samo prometniki, ampak še veliko več, delajo pa za mizerne plače primerljive s plačo snažilke. Urnik imajo tako nemogoč, da si niti tedna v naprej ne morejo zrihtat, da ne govorimo o tem, da policist ne dobi življenjskega zavarovanja, zaradi rizičnosti njegovega dela, pa še kaj bi se našlo.

Ko boste pa klicali v paniki 113 bodo pa možje v modrem kar naenkrat dobri fantje.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 12:27:55   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Važno da po takihle akcijah večino butcev v Sloveniji zmoti, ker reveži ležijo na tleh s kapucam na glavi o delu policista in nevarnosti tehle pajacev v trenirkah pa ne vedo nič. Policija niso samo prometniki, ampak še veliko več, delajo pa za mizerne plače primerljive s plačo snažilke. Urnik imajo tako nemogoč, da si niti tedna v naprej ne morejo zrihtat, da ne govorimo o tem, da policist ne dobi življenjskega zavarovanja, zaradi rizičnosti njegovega dela, pa še kaj bi se našlo.

Ko boste pa klicali v paniki 113 bodo pa možje v modrem kar naenkrat dobri fantje.


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 13:26:31   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: marsovcek

Blueeyes,a si mogoče kdaj delala v policiji, da veš da so policisti nesposobni? Marsikaj naredijo kar se tebi niti ne sanja. Kaj pa ti delaš, mogoče še jaz lahko pokomentiram koliko ste nesposobni.


user posted image
podpis. In pnavadfi se oglašajo glih tisti, ki nimajo najmanjšega pojma kaj se dogaja znotraj policije. Vse kar vidijo so "nesposobni" prometniki, ki jim naložijo kazen za prehitro vožnjo. Seveda so vsega krivi policaji user posted image


Ja, če bi policaji delali kot je treba se ne bi ti na forumih usajala user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 13:29:20   
Kerensa*
Zvečer oz. ponoči mi je to rekel eden od mojih voznikov, ki je peljal v Črnuče, ampak si nisem mislila, da je takole.

Lepo, lepo... ni kaj.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 15:23:09   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Važno da po takihle akcijah večino butcev v Sloveniji zmoti, ker reveži ležijo na tleh s kapucam na glavi o delu policista in nevarnosti tehle pajacev v trenirkah pa ne vedo nič. Policija niso samo prometniki, ampak še veliko več, delajo pa za mizerne plače primerljive s plačo snažilke. Urnik imajo tako nemogoč, da si niti tedna v naprej ne morejo zrihtat, da ne govorimo o tem, da policist ne dobi življenjskega zavarovanja, zaradi rizičnosti njegovega dela, pa še kaj bi se našlo.

Ko boste pa klicali v paniki 113 bodo pa možje v modrem kar naenkrat dobri fantje.



torej si Wiener Stadtische zasluži pohvalo, ker je mojega zavarovalauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 15:34:44   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Važno da po takihle akcijah večino butcev v Sloveniji zmoti, ker reveži ležijo na tleh s kapucam na glavi o delu policista in nevarnosti tehle pajacev v trenirkah pa ne vedo nič. Policija niso samo prometniki, ampak še veliko več, delajo pa za mizerne plače primerljive s plačo snažilke. Urnik imajo tako nemogoč, da si niti tedna v naprej ne morejo zrihtat, da ne govorimo o tem, da policist ne dobi življenjskega zavarovanja, zaradi rizičnosti njegovega dela, pa še kaj bi se našlo.

Ko boste pa klicali v paniki 113 bodo pa možje v modrem kar naenkrat dobri fantje.


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Tudi moj ati je bil policist (sedaj je upokojen) in nikomur v naši vasi ne privočim večje pokojnine kot njemu, (čeprav imajo trgovke enake plače).
Delal je vse mogoče od prometnika do raznih (podobnih aretacij, kot je ta), med vojno je bil ves čas na terenu in samo čakali smo, če se bo sloh vrnil domov, pa za tiste dni še dandanes niso dobili dnevnic (nekje za slabe 2 mio bivših sit), pa verjamem, da so si jih vsi pošteno zaslužili.
Ko sem bila manjša nismo skoraj nikamor šli razen na dopust na morje, ker je delal take grozne smene in po 12 ur skupaj.

Ne posplošujte za vse enako, prosim, ker tud jaz poznam čistilko ki je full sposobna, pa eno ki je totalno nesposobna, trgovko, kii bi kamot lahko menjala poslovodjo, poslovodja pa tud za čistilko ni primerna,...pa vsepovsod sem že srečala take ljudi ki zgleda dobijo službo zato ker imajo veze delat pa itak ne znajo.



(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
5.6.2009 15:40:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 17:38:50   
mika
Če ste imeli posla samo s prometniki, res nimate prave slike. Kriminalistiuser posted image .... ti so šele poglavje za sebe. Žal sem imela izkušnje z njimi....tako zabitih, paranoičnih in arogantnih ljudi še v nobenem poklicu nisem srečala.

Definitivno obstajajo tudi normalni, ampak tole kar sem jaz spoznala...pa bog sveti, ni čudno, da odvetniki dokaze zmeljejo v prah

btw....prometniki so pa mi kul. Zaradi njih se varno počutim na cesti, ko se peljem od doma. Žal imamo nekaj divjakov v našem kraju, ki resno ogrožajo življenja ljudi.

< Sporočilo je popravil mika -- 5.6.2009 17:42:53 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aretacija v Črnučah
5.6.2009 22:31:36   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: mika

....tako zabitih, paranoičnih in arogantnih ljudi še v nobenem poklicu nisem srečala.



sam tle si pa ti zelo arogantna.

Če si imela tako slabo izkušnjo z njimi, kar k šefici in pritožbo. pa še paranoični, kako pa je to zgledalo, to je že neko bolezensko stanje al kako, tudi medicino dela bi bilo potrebno obvestit.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Aretacija v Črnučah
6.6.2009 0:49:58   
Raho
Joj, mika, veš kaj ti iz srca privoščim...

Da bi bila poročena s policajem - pa da vidiš, kako to izgleda, ko si ne moreš planirati niti enega vikenda en teden vnaprej, ko bi tvoj mož delal popoldanske in nočne in nosil vsak dan glavo na razprodajo...

Ja, res so butasti in paranoični - zato, ker vse to počnejo za mizerno plačo.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




NAŠ FANTEK
Moljub

Prosim za pomoč pri izbiri imena za našega fantka kobacavčka :)

Nejc (28%)

Tim (17%)

Nik (24%)

Jaka (31%)


Število vseh glasov: 494

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!