|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj prvič na morje?
2.6.2009 19:01:46   
MIAAA30
Pozdravljene punce,

zanima me kdaj ste šle prvič z vašimi novorojenčki/dojenčki na morje? Je pri 1,5 mesecu prehitro?

Hvala za vaše odg in lp,

mia
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj prvič na morje?
2.6.2009 19:03:18   
bskrle
Za dojenčka ne.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu MIAAA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj prvič na morje?
2.6.2009 19:03:35   
jakaracman
Mi smo šli pri 2 mesecih v lastni apartma.Meni je bilo super.

(odgovor članu MIAAA30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj prvič na morje?
2.6.2009 19:50:16   
gita10
Midva sva tudi šla že prvi mesec in je bilo vse uredu.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj prvič na morje?
2.6.2009 19:59:08   
Dudica1
Mi gremo v avgustu ko bo mali star 3 mesece pa nekaj...user posted image ,tudi pri 1,5 mesecih bi šla...user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.6.2009 21:17:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj prvič na morje?
2.6.2009 22:12:22   
nejcko
Mi smo šli, ko je imela mala nekje 1 mesec in pol.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj prvič na morje?
2.6.2009 23:20:49   
lelaval
najstarejša je imela 3, najmlajša pa 1,5 meseca - je bilo z najmlajšo še najlažje - sem le dojila, ona pa je bila najbolj priden dojenček - šli pa smo v prikolico-

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj prvič na morje?
2.6.2009 23:27:34   
polma
Oba sem peljala v prvem letu, takoj-punčka je imela 8m, fantek pa 1,5m.
Vi kar pejte uživat na morje....je veliko lepše kot doma!!!




_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 9:24:51   
lukec
Nekateri se pa na morju kar rodijo!Tko, da tukaj je mogoče samo vprašanje vožnje, ne pa same lokacije.


< Sporočilo je popravil lukec -- 3.6.2009 9:25:23 >


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 9:27:45   
Katjusa
seveda ni prehitro, če gre za daljšo pot je treba pač večkrat počakat jih vzet mal ven iz jajčke in je to touser posted image user posted image user posted image uživajte in lepo se imejteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 9:46:00   
resnično srečna
mi smo že očetovski dopust preživeli na morju...je bilo pa to sredi maja lani...in mala sploh ni ugotovila da je kaj drugače...previjanje, dojenje, kopanje...pa veliko na zraku...je bilo težje kasneje, ko smo se vrnili, ker je uživala v tem, da je lahko spala v vozičku v naravi...

ampak taki pikci so tako prilagodljivi...le čim manj komplicirajte pa bo...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 9:53:58   
Anonimen
Naš je bil star 2 meseca. Je pa res, da se morš držat v senci oziroma med 11 in 16.uro je priporočljivo, da si kr notri - sej boš sama vidla, zakaj. Naš je namreč tud v senci na polno zašvica in se je drl ko jesihar - tko da sva bla pol kr v hiški, oziroma na terasi, ki je bila nadkrita z zidano plato - je bla skoz v senci, pa okrog hišce borovci, tko da ni blo vročine.

Pa lahko daješ otročku za pit vodo, če bo želel, ker na morju je vseeno potreba po tekočini večja.

(odgovor članu resnično srečna)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 10:39:18   
potepinček
1. mesec

(odgovor članu MIAAA30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 10:55:29   
Čebel@
mi gremo čez 14 dni  v prikolico-pupa bo takrat stara 4m

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 11:04:50   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Ko se boš ti počutila dovolj močno in spočito (Ok, spočito po porodu, naspana še nekaj časa ne boš). Kar pa se malčka tiče, bi jaz počakala prvi pregled pri P, potem pa gasa na morje - ampak se strogo v senci držat


Almera, to je veljalo za tebe in mene - veliko mamic pa ima tudi srečo in mali spijo od začetka cele noči... user posted image Več mamic mi je reklo, da so prav na morju otročki bolj pridno spali.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 11:16:53   
ajataja
pri prvi user posted image smo šli ko je bila stara 3 tedne sicer samo za tri dni k našim na obisk,ki so bili v apartmaju,pa je bila tako pridna kot še nikoli-skoz spala.Druga je bila stara pol leta ker je rojena pozimi lani pa smo maja dobili še tretjega user posted image avgusta pa smo šli na morje in vsi trije so dobro prenesli in vožnjo-ker pač ne hodimo čist blizu ampak malo dlje- in z nobenim ni bilo kakih problem.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 13:48:13   
bina30
No, mi gremo čez en teden, ko bo mali star 3,5m. Me ni ničesar strah, dojim ga, tako, da bo hrana vedno pri roki, drugo bomo pa že zrihtali.

Imam pa eno vprašanje: ali lahko imam za otroka samo rojstni list ali mora že imeti osebni dokument?????????

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 13:49:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bina28

No, mi gremo čez en teden, ko bo mali star 3,5m. Me ni ničesar strah, dojim ga, tako, da bo hrana vedno pri roki, drugo bomo pa že zrihtali.

Imam pa eno vprašanje: ali lahko imam za otroka samo rojstni list ali mora že imeti osebni dokument?????????


če greste na hrvaško, mora imeti osebno

(odgovor članu bina30)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 13:55:04   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: bina28

No, mi gremo čez en teden, ko bo mali star 3,5m. Me ni ničesar strah, dojim ga, tako, da bo hrana vedno pri roki, drugo bomo pa že zrihtali.

Imam pa eno vprašanje: ali lahko imam za otroka samo rojstni list ali mora že imeti osebni dokument?????????


če greste na hrvaško, mora imeti osebno


O pismo, mi gremo čez mesec in pol na HR, pa sploh nisem pomislila, da rabi osebno. Koza.
Torej, najprej k fotografu. Kako jih pa slikajo? Mislim, moj škrat ni niti skunde pri miru... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 13:59:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: bina28

No, mi gremo čez en teden, ko bo mali star 3,5m. Me ni ničesar strah, dojim ga, tako, da bo hrana vedno pri roki, drugo bomo pa že zrihtali.

Imam pa eno vprašanje: ali lahko imam za otroka samo rojstni list ali mora že imeti osebni dokument?????????


če greste na hrvaško, mora imeti osebno


O pismo, mi gremo čez mesec in pol na HR, pa sploh nisem pomislila, da rabi osebno. Koza.
Torej, najprej k fotografu. Kako jih pa slikajo? Mislim, moj škrat ni niti skunde pri miru... user posted image


sej nardijo par posnetkov - tko da en bo zihr ok

sicer je tko, da dobiš osebno v cca enem tednu, sam glede na to, da se začenja čas dopustov, bi jaz na tvojem mestu to čimprej uredila - sej veš, ena skrb manj

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 14:02:36   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: bina28

No, mi gremo čez en teden, ko bo mali star 3,5m. Me ni ničesar strah, dojim ga, tako, da bo hrana vedno pri roki, drugo bomo pa že zrihtali.

Imam pa eno vprašanje: ali lahko imam za otroka samo rojstni list ali mora že imeti osebni dokument?????????


če greste na hrvaško, mora imeti osebno


O pismo, mi gremo čez mesec in pol na HR, pa sploh nisem pomislila, da rabi osebno. Koza.
Torej, najprej k fotografu. Kako jih pa slikajo? Mislim, moj škrat ni niti skunde pri miru... user posted image


sej nardijo par posnetkov - tko da en bo zihr ok

sicer je tko, da dobiš osebno v cca enem tednu, sam glede na to, da se začenja čas dopustov, bi jaz na tvojem mestu to čimprej uredila - sej veš, ena skrb manj


Ja, grem takoj jutri do fotografa, potem pa na UE. Res hvala, da si opomnila na osebno. Kdo ve, kdaj bi meni prikapljalo... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 14:04:22   
Anonimen
Katy - iz kje si? Mi je tvoj mali ful znanuser posted image

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 14:06:34   
Katy78
Kranj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj prvič na morje?
3.6.2009 14:11:14   
ALWAYS LARA
mi smo bli ko jebla stara 2 neseca..pa tut prej bi šla brez problema

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




ime za punčko
s1o2

kako naj dam ime hčerki

tia (35%)

lara (65%)


Število vseh glasov: 513

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!