|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:33:41   
cita
No da se še mal izgubljeno dete javiuser posted image user posted image user posted image ...trenutno z našo malo piško vse ok...upajmo da tako ostane vsem čestitke za obmesečniceuser posted image user posted image user posted image

No pa še piško pokažem malo...

Tale je iz sprehoda...

user posted image

In še ena ko se opravljamo na sprehod...

user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:36:11   
tasa_m
ČESTITAM VSEM ZA preglede in nove pridobljene grame in cm. user posted image user posted image user posted image


Jaz pa sem danes ugotovila, da našo fračo gobice zapirajo?!? Gobe sem imela že nekaj časa na sumu, samo nisem vedela ali je to ali kaj druga. In včeraj sem jedla puranji stroganov z gobicami in evo danes ne kakamo. Sem pa bla pametna in sem danes jedla pa pico z gobicami..če pa sem taaaak dobro nardila da sem morala tud gobe jest.. user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:38:21   
Najaa
Se opravičujem za tele klobase od seznama, ampak kot vidite, sem se malo poigrala (ker me kup perila za mano ne gane več user posted image ) in uredila in spremenila. Prej se je že toliko podatkov nabralo vodoravno, da ne gre več in je treba navpično. user posted image  Mislim, da kar dobro zgleda. Bodo pa po trije pregledi v eni vrsti. Barvne kombinacije bom pa jutri študirala. user posted image  Malo preglejte svoje podatke, če vse štima in če kaj manjka, tudi javite. In prosim, da podatke javljate še naprej poudarjeno. Enih par vas pa ne poudarja tak da če katerega podatka ni gor, je mogoče to to. Ker konec dneva ko grem čez vse, samo na hitro preletim, če kje kaka barva ven seka. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:40:02   
yania
ooooo, danes vas je pa veliko tule gor...se vidi da je vreme bolj tk tk, pa čas za računalnik......kaka je tišina, ko otročki ajajo....Timon je šel spat malo pred 20.uro, Naja pa malo pred 21.uro. Sta bila tašča in tast na obisku.....ma to je še za zdržat, ko veš da grejo potem domov, pa saj onadva sta res uredu...smo se domenili glede Naje in sladkarij in se tega držita in tudi onadva res skrbita za njo, z vso pozornostjo če kam grejo , na kak izlet....medtem ko z mojimi....mah, ne bom še enkrat.....

Dajte mi povedat,zadnjič mi kolegica reče ko je bila 3 mesece po porodu, da so ji fuuuuuuuul začeli lasje izpadat....in jaz, a res?, meni pa ne....ona pa , da pri vseh treh porodih enako, vedno po 3 mesecih, štala...no in sedaj jaz kak teden opažam, da mi tudi ko nori ven letijo....a vam tudi?....al je tak cajt?....


Srečanje- ponedeljek smo predlagale , ker je takrat Najaa v Ljubljani in bi tudi ona prišla.....meni je vseeno, sem se tudi z mojim že zmenila, da gremo z morja v nedeljo, pa je rekel: aja, to je pa pomembno, jaz pa lahko službene zadeve prestavljam, ti pa tega ne moreš user posted image user posted image user posted image no sej se je hecal.....

Pasenje kravic moj jih kar lepo, hoče sicer bolj na levo se nagibati, samo ga popravim in je uredu....boljše kot pred enimi 14 dnevi...pa dam ene 2x na dan, ko se previjava na previjalni, in vztrajava enih slabih 5 minut, ma še manj po mojem...nisem vedela , da lahko 10-15 minut....meni se kar smili, ko tako nebogljeno dviguje glavo in potem tako milo gleda, ko ga obrnem nazaj, ves utrujen....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:40:53   
julam
GH: jaz sem pri obeh fantih začela pri 4m z večerno kašico, ker sta se začela nenormalno pogosto dojit ponoči - in namesto dodatka v flaši sem rajši šaltala na žlico. In se je pri obeh super obneslo. podobno planiram tudi pri user posted image .

cuzanje rokice: že dalj časa, pustim seveda, samo da ni palček. pa zdaj je začela že druge stvari v usta tlačit, npr zagrabi slučajno majčko in jo potegne v usta.

tašče/mame: uf, yania, klele si pa zabila žebeljček na mojo glavo. Imam ogromne težave s taščo in to vse od napovedi najine poroke. Do zaroke sva bili s taščo ful prijatli, sem večkrat prišla k njej za par dni študirat, tud če mojga ni bilo doma. Potem pa se je začela najprej vtikat v priprave na poroko, pa potem v prvoojenca (ki je itak njen ljubljenec), pa potem v smoternosto 2.user posted image , ... No, zdej pa dobivam očitke, da nimaam vseh 3 otrok enako rada, že od vsega začetka mi hoče uturavat svoj pogled vzgoje, dobim servirano, da nisem dobra mama, da ona je pri svojih letih ja bolj pametna,... Skratka, odnos skrhan do konca. Moja mati živo nasprotje, vse naredi kot jo prosim, čeprav se včasih ne strinja. Ampak moji otroc so moji  in jaz odločam. Pri tašči pa dobim, da v njihovi hiši se tko dela in pika. No, sej sem ji že povedala, da z mojimi otroci se pa tko dela in da pač ne bojo več prišli, če ne bo po moje. Ampak to so že babji fajti, brez veze. Skratka... se rajši ne bom spuščala v to temo pregloboko.

grahec: ja, tole z vožnjo ti čist verjamem, da ti ne gre, še posebno, če so bila priča nesreči. jaz sem tud zgubila veselje, ker je to postal nevaren šport. jaz bi ti svetovala, da začneš v času, ko ni prometa (npr vikendi ipd), pa najprej manjše neobljudene ceste. jaz sem imela grozen strah pred mestno vožnjo. Leta in leta nisem šla za noben dnar v mesto z avtom. Pa sem premagala, ko sem bila primorana. Zdaj vozim povsod, blizu, daleč, solo ali v družbi. Ampak vedno me gloda, kaj če se kaj zgodi...

piruri: težko ti svetujem, ker 3 otroci so ZAKON! Res, fanta sta itak družabnika, se igrata skupaj non stop. Tako da ne rabita animacije. mala sicer ne spi veliko, ampak jo družba bratcev tako zanimira, da ne potrebuja ekstra moje pozornosti oz časa. ko sta bolana in sta doma, si že zjutraj nardim plan animacije - npr vodenke, plastelin,... Ta čas je njun, mala pa ali spi ali pa v lupinici opazuje dogajanje. Ko kuham, mi pomagata ali se igrata v kuhinji. Mala spet spi ali je zraven. Ko se dojiva, beremo kako knjigico, mogoče ravno malicata,... Skratka, ni moteče. zunaj pa itak ni panike. Je pa tako pri nas, da je mala močno na zadnjem mestu, če je treba, Se mi včasih prav smili. Ko moram posežt v kakšen fajt, jo enostavno odložim v posteljico, pa če še tako joka. Enostavno fanta morata imeti prednost. Nisem ti pomagala, a ne?

rota: jaz jo bom cepila, in sicer s tistim cepivom, ki ima 3 doze. Menda je boljše, skoraj 100%, pa še stranskih učinkov ima baje bistveno manj, ker je razdeljeno na tri dele. upam. Tvegati si pa ne upam, ker zdaj sta pa 2, ki nosita domov svega i svašta.

vaje: vska dan za par minut jo dam na trbušček, kar sicer ful ne mara, ampak si mora krepiti mišičke. Drugač pa mal telovadiva z rokicami (gor dol, narazen skupaj), pa na igralni blazini telovadi. Sej sploh nimam idej, kaj bi se še dal konkretneega delat s tako majhnim user posted image .

temenca: imamo mustelin šampon, če ne bo v parih dneh boljše bom mazala še z oljčkom.

srečanje: mogoče bi pa midve tud prijadrali, če sploh paševa zraven user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:43:15   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Dajte mi povedat,zadnjič mi kolegica reče ko je bila 3 mesece po porodu, da so ji fuuuuuuuul začeli lasje izpadat....in jaz, a res?, meni pa ne....ona pa , da pri vseh treh porodih enako, vedno po 3 mesecih, štala...no in sedaj jaz kak teden opažam, da mi tudi ko nori ven letijo....a vam tudi?....al je tak cajt?....



meni tudi!!
samo sm misnla, da je tako zaradi letnega časa.. ker zadnjič se jih je tolko nabralo v tuš kabini da se je moj kar malo prestrašu, ko je stopu notuser posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:43:33   
cita
Seznamček lep lep bolj pregleden...bravo Najauser posted image user posted image user posted image

Pa seveda vsem čestitke za pregledeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:44:26   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Srečanje- ponedeljek smo predlagale , ker je takrat Najaa v Ljubljani in bi tudi ona prišla.....meni je vseeno, sem se tudi z mojim že zmenila, da gremo z morja v nedeljo, pa je rekel: aja, to je pa pomembno, jaz pa lahko službene zadeve prestavljam, ti pa tega ne moreš user posted image user posted image user posted image no sej se je hecal.....



haha tvoj je faca! Pozdravi ga. Ti je povedal takrat, ko si prišla nazaj v P, kako sem uletela dol pred sprejemno in ga kar naravnost vprašala, če je on tvoj? user posted image  Ma itak sem ga poznala s slik. Pa tudi drugače je bil edini tip tam. user posted image
V glavnem, ja. V pon bom v Lj in če lahko, se takrat zmenimo. Kje mi je vseeno. Ura je pa lahko tudi 10, če vsem paše.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:45:08   
*MaJaLe*
NAJAA...seznamček je super lep.. samo še moj datum moreš popravit..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:47:42   
poka1
podatki za seznam...6200g. Merli pa nas niso, ker smo zboleli in nam je posvetovalnica odpadla. Tako, da sem jo tehtala pri P na pregledu. Nasalednjo posvetovalnic pa imamo 30.6.

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:48:11   
yania
julam...ma itak da pridi....glejte vse ki imate čas, pridite, če le morete...več nas bo, boljše bo.,,itak potem kaka zaradi kakšnega razloga odpove....sila narave, ni kaj...

grahec...vožnja...hm,,zoprno..ma jaz fuuuul rada vozim,,sem čisto nasprotje tebi. Z mojim sva se do prihoda Timona stalno kregala kdo bo vozil...in na kake dolge ture (morje), sem hotela jaz...npr.na obalo...vsaj v eno smer...mmmm, hitra vožnja po avtocesti....adrenalin...ampak, s pametjo....ja glej, kaj pa če po tebe pridem? ...kje si rekla, da si doma, Vrhnika?...ma samo razloži mi, pa ni problema....



_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:51:30   
yania
Najaa, bom pozdravila....mi že smrči na kavču....user posted image tako, da jutri....
ja je rekel takrat in me pozdravil. Ma sej sem bila itak čist podrta, boljš da me nisi takrat vidla...mene je vedno tole dojenje spravljalo v slabo voljo, sej si me že v P vidla....hvala za takrat, sej veš....na vcju user posted image user posted image user posted image no pred vcjem, da ne bo kjeri kaj domišljija delalauser posted image

tudi meni 10.ura odgovarja...ni panike...



_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:55:54   
yania
Najaa super seznam, res....dobra si, da še tole urejaš..pohvalno...

aja, še to, glede temenc, jaz mojga Timona na dva dni umivam s šamponom Bubchen po glavici, na to milo bubchen po telesu, pa jih nimava, zaenkrat...mislim da je treba kar redno umivat tole maščobo dol..jaz vidim, da na 2 dni ko mu (pa res ne pretiravam z miiljenjem, ker vem da kožico suši), ima fuuul mastno bučko....user posted image , iz tega se pa potem razvijejo temenca, a ne?

sva se pa prej tehtala s Timonom, in mi je od 12.maja dobil gor le 200g...to je malo, a ne?...sicer ne vem kje sem brala da mora do 3.meseca dobiti do 50 na dan.....zdaj mi ponoči spi, od 21, pa tja do 6.30 ali 7.00...po mojem se pozna...čez dan pa na tri ure jeva, al pa še na manj, samo mi poje po nekje 140 vsega skup, ne več...edino zvečer dam 150 vode in merice noter, pa zmanjka vse v steklenički....si nabere zaloge.....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 21:59:03   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Najaa, bom pozdravila....mi že smrči na kavču....user posted image tako, da jutri....
ja je rekel takrat in me pozdravil. Ma sej sem bila itak čist podrta, boljš da me nisi takrat vidla...mene je vedno tole dojenje spravljalo v slabo voljo, sej si me že v P vidla....hvala za takrat, sej veš....na vcju user posted image user posted image user posted image no pred vcjem, da ne bo kjeri kaj domišljija delalauser posted image

tudi meni 10.ura odgovarja...ni panike...




hahaha. Nikol ne bom pozabla, ko si mi poslala sms, v kateri sobi si. Ločil naju je samo wc, ki je bil skupni. user posted image user posted image user posted image
Ja ja, lepi spomini...user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 22:01:45   
Anonimen
julam - No, no... na srečanje so vabljene VSE marčevke (tudi tiste, ki so prehitevale in zamujale)!

IZVIRNO SPOROČILO: julam
Sej sploh nimam idej, kaj bi se še dal konkretneega delat s tako majhnim user posted image .


Jaz imam eno fajno knjigo Bistro dete, podnaslov je Kako razumeti in spodbujati otrokov razvoj, avtorja Dr. Richard C. Woolfson. V njej je opisan razvoj gibanja, koordinacije rok in oči, jezika, učenja ter socialni in čustveni razvoj od rojstva do starosti 15. mes in tudi kako lahko otroka pri razvoju spodbujamo.

Npr. Gibanje - 3 meseci - Položite na tla udobno odejico in položite nanji otroka. Ko se v tem položaju sprosti, ga primite za roke, kot da ga hočete potegniti k sebi. V pričakovanju, da ga boste dvignili, bo začel dvigati glavico.

Koordinacija rok in oči - 3 meseci - Nad posteljico mu obesite visečo gibljivo igračko, vendar iz njegovega dosega. Rahlo pihnite vanjo, da se viseči predmeti začnejo premikati. Kmalu bo gibanje igračk pritegnilo njegovo pozornost in iztegnil bo roke, d abi zagrabil posamezne viseče predmete.

učenje - 3 meseci . Ko otrok leži v posteljici, se pogovarjajte z njim in naj vas pri tem gleda. Nato mu  narahlo položite čez obraz čist papirnat rokček in govorite dalje, tako da bo vedel, da ste še vedno ob njem. S telesom se bo tako dolgo zvijal, d amu bo robček padel z obraza.

Ma tega je full notri. Zanimiva knjiga.


(odgovor članu julam)
  Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 22:04:25   
yania
 
Ja res je bilo smešno...pa meni ni niti vkloplo, ko je ne vem katera, mislim da Feliša rekla, da je govorila s tabo in da si rekla, da me boš kaj obiskala, meni pa ni potegnilo da si tudi ti v tej P, in sem se spraševala, kako hudiča misliš priti, ko lahko le partner in otroci...user posted image user posted image user posted image ...ja , lepi spomini, a ne....pa takole ko imaš že drugega user posted image in se zavedaš da res svetlobno hitro zrastejo....a ne...škoda ko tako hitro mine tale lepi čas......

MaJaLe...kaj ima user posted image  še šince?.....božček....še ni uredu?....si dobila moj sms?

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 22:08:15   
Anonimen
yania - Po tretjem sesecu bolj počasi pridobivajo na teži. Torej se je timon zredil na teden 100g, kar je ok.

Ti kopiran iz MON od LLL Slovenije; "otrok PRIDOBIVA NA TEŽI v prvih treh mesecih NAJMANJ 450 g na mesec, torej najmanj 110g-115g na teden. Pridobljeno težo računamo od NAJNIŽJE teže, ne od porodne. Od tretjega do šestega meseca najmanj 80g na teden in od šestega meseca dalje najmanj 50g na teden."

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 22:11:36   
felix7
srečanje ljubljanskih marčevk, trenutni predlogi:

yania - 1.6. ob 10h Čolnarna / Citypark
=jasna= - 1.6. ali 2.6. ob 10h Čolnarna / Citypark
felix7 - 2.6. ob 11h Čolnarna / Citypark
Najaa - 1.6. ob 10h Čolnarna / Citypark
helimaša - ?
julam - ?


< Sporočilo je popravil felix7 -- 27.5.2009 22:25:00 >


_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 22:12:10   
Najaa
=jasna= to pa res mora bit zanimiva knjiga. Bom pogledala, če jo imajo v knjižnici. A je bolj nova?

yania, hehe nisi vedla, da sem tud jaz v Lj? user posted image

poka1, jutri bom dala podatke na seznam.

No zdej vas bom pa zapustila. Sem si rekla, da bom vsak dan max do 22h na rač. pol pa kavč vabi. Me vse tako boli, da je treba mal relax. Mojega tak ni, ker je šel ven gledat tekmo, tak da je daljinec MOJ! user posted image user posted image user posted image

Lahko noč in čim daljšo noč vam želim. user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 22:13:08   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

srečanje ljubljanskih marčevk, trenutni predlogi:

yania - 1.6. ob 11h Čolnarna / Citypark
=jasna= - 1.6. ali 2.6. ob 10h Čolnarna / Citypark
felix7 - 2.6. ob 11h Čolnarna / Citypark
Najaa - ?
helimaša - ?



Meni bolj paše 1.6. user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 22:14:05   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Dajte mi povedat,zadnjič mi kolegica reče ko je bila 3 mesece po porodu, da so ji fuuuuuuuul začeli lasje izpadat....in jaz, a res?, meni pa ne....ona pa , da pri vseh treh porodih enako, vedno po 3 mesecih, štala...no in sedaj jaz kak teden opažam, da mi tudi ko nori ven letijo....a vam tudi?....al je tak cajt?....


mhm... sploh če dojiš. Še dobro, da imam veliko las user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 22:15:00   
yania
=jasna= ja res se da marsikaj delati s 3 mesečniki..meni se zdi, že če se pogovarjaš z njim da mu je to v največje veselje,samo ne v ležalniku, na ravni podlagi, ker brca in maha z rokicami, da skoraj poleti, in kar vriska zraven, tako se smejčka....
jaz ga dam zvečer ajat v njegovo posteljico, in mi že na poti do spalnice zaspi kdaj, pa mu dol poveznem vrtiljak, ko kdaj ga dam gor, ker drugače noče zaspati nazaj (zjutraj po obroku)..no in ko se zbudi, se najprej kar nekaj časa igra in gleda, pa vriska, pa maha po igraščah....aja, to je to:

user posted image

no in potem ko se naveliča, mi da znak, da grem naredit mleko......ma se mi zdi, da ga včasih sploh ne slišim kdaj se zbudi in se kar nekaj časa sam takole zamoti....ful mu je všeč....so še ene 3 slikice v albumu,,,,

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 22:18:23   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: julam

grahec: ja, tole z vožnjo ti čist verjamem, da ti ne gre, še posebno, če so bila priča nesreči. jaz sem tud zgubila veselje, ker je to postal nevaren šport. jaz bi ti svetovala, da začneš v času, ko ni prometa (npr vikendi ipd), pa najprej manjše neobljudene ceste. jaz sem imela grozen strah pred mestno vožnjo. Leta in leta nisem šla za noben dnar v mesto z avtom. Pa sem premagala, ko sem bila primorana. Zdaj vozim povsod, blizu, daleč, solo ali v družbi. Ampak vedno me gloda, kaj če se kaj zgodi...


ja, zdaj ko vozimo sabo take dragocenosti, smo sigurno vse še bolj previdne... no, jaz strahu pred vožnjo sicer nimam, saj sem bila primorana službeno peljati že v Beograd, Skopje, Podgorico,... Zagreb je pa itak stalnica pri nas.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 22:19:34   
yania
Najaa,,,lahko noč, pa uživaj pred tvjem..moj ima na nogometu, samo spi zraven....tako da imam tudi lahko daljinca, samo se mi sploh ne da gledat nič...me pa tudi že rit boli od sedenja....

jasna= hvala za info....si me potolažila,,,sej se mi je zdelo, da je uredu...sej če bi hotel bi lahko več jedel, pa mi vsakič ene 30 noter pusti , že kak slab teden...očitno ne rabi....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.5.2009 22:20:12   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: julam

srečanje: mogoče bi pa midve tud prijadrali, če sploh paševa zraven user posted image



user posted image user posted image user posted image seveda, dobrodošli

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?