|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.5.2009 17:07:38   
tulpek
bybyka, tisto sploh ni tako grozno za pit, js sem kar eksnila po grlu in je bila stvar rešena. Sploh se ne spomnem okusa, bilo je pa fajn hladno, ravno primerno. 

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.5.2009 21:32:23   
katuska
Meni še sicer niso dali tega za pit. Pa sej ti dajo samo sladkano vodo se mi zdi,tako da ne more bit neki preveč ogabno. Kdaj pa sploh delajo ta test? Meni ga še nihče ni omenil.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.5.2009 23:31:00   
barika



IZVIRNO SPOROČILO: katuska

Meni še sicer niso dali tega za pit. Pa sej ti dajo samo sladkano vodo se mi zdi,tako da ne more bit neki preveč ogabno. Kdaj pa sploh delajo ta test? Meni ga še nihče ni omenil.


test delajo med 28 in 34 tednom (se mi zdi), jaz ga imam na 28 teden, v laboratoriju, pa kri jemljejo vsako uro.

Zdej pa lahko noč, sem bila na eni žurki, pa grem počivat.

(odgovor članu katuska)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
23.5.2009 9:46:47   
tulpek
Meni so ga v 25 tednu, pri prvem testu pa kri vzamejo samo enkrat, če takrat ugotovijo, da je kaj narobe, pa test ponovijo in večkrat jemljejo kri. Ampak ne delajo vsi G teh testov, pri nas testirajo vse nad 25 let, nekateri pa samo tiste, ki se jim zdijo "kritične". 

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.5.2009 8:07:52   
liam
Ojla!

Jutri začnem z materinsko šolo v Celju, pa me zanima, kje točno v ZD je to?

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.5.2009 9:55:52   
Anonimen
Punceee... me ni blo nekaj časa.. obveznosti user posted image .
Danes pridem na vaje... vam pomaham... user posted image  Sm taka mala pa blond z velkim trebuščkom. Se veselim...
 
liam.. potem se pa tudi midve vidiva. Bom zdej poklicala sestro Pavlino Nikolič, pa vprašala kako in kaj... in ti napišem, da ne moriva punc tukaj gor. Pa kako si lahko ukradla ime mojemu prihajajočemu dojenčku user posted image  Lepo ime.., najlepše.. Bo tvoj tud??

(odgovor članu liam)
  Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.5.2009 11:48:19   
liam
Ne, ne Rižkoo.... mi bomo meli Zalo (sevede, če še kaj ne zraste v tem mesecu).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.5.2009 11:53:52   
Anonimen
Aaaaa.. user posted image  Lepo ime. No moj fantek bo pa Liam.
Če mi zaupaš mail ti pošljem en word-ov dokument na katerem piše par zadevic o nosečniških vajah v ZD Laško. Naročanje je pa od torka do petka od 08_09. Danes odpadem, nism se naročila. Ti si naročena?
Boš šla pa pokukat tolk, da vidim kje se nahaja in kako je..
Od kod pa si drugače?

(odgovor članu liam)
  Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.5.2009 13:42:32   
Anonimen
Joj liam, oprosti... ZD Celje sm mislila napisat. V laškem mam G pa sm se kr zatipkala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.5.2009 18:12:46   
tulpek
Pozdravljene punce... saj datume za MŠ lahko napišete na forum, mi bo samo zmanjšalo delo... sem malo lenobna zadnje čase. Se spravljam klicat, pa vedno pozabim. Zanima me pa julij... pa saj bom jutri klicala user posted image . Na telovadbo pa se mi pa res ne da hodit, ker pridem ob 15ih iz celja in ni ga žerjava, ki bi ime potem nazaj zvlekel. Bi mogla biti kakšna ekstra dobra motivacija. Grem pa sama včasih na orbitrek, če imam kak gram energije odveč (beri enkrat na teden, če je sreča) ampak imam kar kondicije, sem brez problemov gor 30-40 min. Ampak to pri nižjem utripu in tempu, kot sicer user posted image . In pa hodim vsak dan od avta do službe 1 km v eno smer, pa še med malico... to tudi nekaj šteje.

Ok, mogoče mal zmedeno pišem, ampak tako se danes počutim user posted image . Imejte se lepo in čim manj toče, oz. nič toče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.5.2009 13:16:27   
oktavija
Halo celjanke !!!

Vidim da jih je kar nekaj postalo mamice!!!!!user posted image user posted image user posted image  Čestitke za male sončke!!!user posted image user posted image user posted image

Ej punce a kera hodi na telovadbo ob ponedeljkih ob 17.00 v ZD???user posted image
Jaz bi full rada hodla, sam mi je smotan it tja sama, ker nobene ne poznam..user posted image
Jaz grem v MŠ Julija (14.7.)....
Dodajte mi + 9 kg user posted image , pa sej bom hujšala ko rodim...user posted image

Ja Tulpek tudi jaz sem full zmedena in me matra tole poletno vremeuser posted image user posted image ... v službi komaj sedim pokonci....user posted image

Lep dan vam želim!!!

< Sporočilo je popravil oktavija -- 26.5.2009 13:19:51 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.5.2009 15:13:55   
tulpek
O telovadbi so se ravno včeraj nekaj pogovarjale, drugače pa kar pojdi, boš že spoznala tam kakšno nosečko. Js bi šla, če bi bila iz celja, tako se mi pa res ne da še enkrat tja vozit, ko ravno pridem iz službe... Mogoče avgusta.

Glede MŠ, če zanima še katero, bodo datumi v juliju: 30.6, 7.7 in 14.7.
Prav neverjetno, da sem se spomnila poklicat user posted image user posted image user posted image

Js sem na +5, bom popravila seznam ob priliki, čakam še na kak podatek.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.5.2009 17:56:09   
blanč
Liam danes sva pa skupaj v vročini in slabem zraku trpeliuser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.5.2009 18:08:13   
tulpek


CELJANKE Z OKOLICO 
PDP    Ime (starost)        (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol, kg,

user posted image  

 
23.06. 
maycha (33)                      ( 1 user posted image , user posted image  0) 26.5., CE   user posted image   + 8 kg

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +5 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,   user posted image   +16 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 12.6., CE  user posted image   +3
kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                ( 1 user posted image , user posted image 0) ?, CE  user posted image  
 +0kg

22.07.
janejajaneja                    (1user posted image ,0 user posted image )  ? ,CE ,user posted image   +5kg

01.08.
poopsie (28)                    ( 2 user posted imageuser posted image 1), CE, user posted image +8 kg

07.08.    
zara78 (31)                    ( 3 user posted image , user posted image 0) ?, CE    user posted image   
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) ?, CE   user posted image   +1,5kg

17.8
Paprika(33)                       (1user posted image .user posted image o), ?
,user posted image , +4kg
 
28.8.
katuska                       ( 2 user posted imageuser posted image 0), 23.6, CE, user posted image   +12 kg

30.08.
tulpek (27)                  (1 user posted image , user posted image 0) 8.6 in 6.7, CE user posted image   +5kg    
Lorian(37)                        ( 3 user posted imageuser posted image   2) 3.6, CE user posted image +12 kg
        
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 17.6., CE user posted image , +3,5

07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 19.6.-MF user posted image , CE , +9kg

XX.09.

Zibka                                 ( ?  ,   0)?, CEuser posted image

12.10
Rižkoo (27)                        
( 2user posted image , 0user posted image ) MF 26.5, CE,  user posted image   +3kg


 
user posted image  - 6 fantkov
user posted image  - 4 punčk
user posted image   - 10 presenečenj

Skupaj nas je 20 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA
26.11. 2008
  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
05.02.2009   cesandra         ŽAN 
06.02.2009   cita                  LIA
08.02.2009  
Katjuša            BENJAMIN  
15.02.2009   timy                 EVA
06.03.2009   spps                 MARCEL
06.03.2009   Dali*                ETIEN
09.03.2009   NoBody            TAJ
12.03.2009  Sahary              NEŽA
12.03.2009  urška13            JAŠA
19.03.2009  Lolita23            TJAŠA
20.03.2009  Novo                 ZOJA
26.03.2009
  urskaf              MIHA
12.04.2009  kpmk                 IAN
15.04.2009  Srečka82          MAKS
18.04.2009  zupancdam       TIA
23.04.2009  sonček85         ALEKSANDER
24.04.2009  *Jununa*         ZARA MARIE

XX.XX.2009     Brigita23             ?????
3.5.2009        Čebelica10      TIJAN
13.5.2009      Mani2              MARIA ROMANA
21.5.2009       Tinca84           NIK


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenča


IMAMO ŠE KATERO NOVO CELJANKO ZA NA SEZNAM?


(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.5.2009 21:03:55   
bybyka_1987
am ja no nekaj sem pa le pozabla sporocit za seznamcek pred 1 mesecem no jutri bo en mesec sem dopolnala 22 let torej nic vec 21 

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.5.2009 21:12:21   
Anonimen
oktavija
Sem bla včeraj na telovadi. Prvič in je blo zlo prijetno... Nas je blo kr dost in vse prijazne nosečkice...
Da ne boš šla sama greva lahko naslednji ponedeljek skupaj... user posted image
Jst sm se prv fajn počutila po vajah...

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.5.2009 9:11:29   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: Rižkoo

oktavija
Sem bla včeraj na telovadi. Prvič in je blo zlo prijetno... Nas je blo kr dost in vse prijazne nosečkice...
Da ne boš šla sama greva lahko naslednji ponedeljek skupaj... user posted image
Jst sm se prv fajn počutila po vajah...


Rižkoouser posted image user posted image user posted image  ja seveda bi šla user posted image user posted image user posted image  pol se pa lahko zmeniva!!!
Jaz delam do 15.30 ure tako da lahko greva prvo na kavico če boš imela čas, nato pa na telovadbo... Da se mi ni treba vozit domov ( ker en mesec še ne bom celjankauser posted image )...
A si ti imela kako posebno opremo s seboj? Trenerko, tenis copate?

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.5.2009 9:43:34   
Anonimen
oktavija..
ja, kje pa si, če nisi celjanka, še? user posted image
Veš, jst sm tud ljubljančanka.. priseljena v Celje. Delam pa še v Lj., tko da bom tik pred vajami pršla. Ob 15:30 štartam iz Lj. in mislim, da mi ne bo uspelo. Bi pa zlo rada in z veseljem bom kofetkala, ko nastopi moj dopustek in pol seveda porodniška user posted image  Lahko pa kavica po vajah... kadarkoli. user posted image
Skratka, zmenjeno. Greva skupaj in se že veselim. Ti bom cifro pripopala na zs. user posted image
Oblečena sem bla v trenirkico, majčko... prišla v japonkah, jih sezula in bla bosa na blazinicah. Lahko maš kake kratke nogavičke ampak ene so jih imele ene ne. Jst sm jih mela v torbici. Mi zadnje čase noge gooorijooo... user posted image
Všeč ti bo... , men je blo... sam sm se počutla da mam čist pevelik trebušček za mojih 20t, ko sm ga primerjala z podobnimi.. Tko je simpatično.., ko so sami trebuščki okol.. Jst sm se kr nasmejala. Boš vidla..

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.5.2009 11:29:11   
oktavija
Rižkoo... no jaz sem rojena celjanka, ki kratek čas ni živela v celju ampak v bližnji okolici (beri: Rimske toplice)...
Delam v Celju in naslednji mesec se ponovno selim v svoje rodno mesto...
Ni panike, bova pa šle na kako pijačo po telovadbi, saj bo verjetno tudi pasal... Ja verjamam, da ja fajn bit med samimi trebuščki...
No jaz sem v 27 tednu in imam tudi zelo velik trebušček proti ostalim....user posted image user posted image
Ti kr pošlji na ZS telefon, da se v ponedeljek slišiva...

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.5.2009 7:58:45   
oktavija
Dan!!!!

Ja celjanke, pa kje ste vse????

Mal vas pogrešam, nič ne čvekamo!!!user posted image

No oglasite se kaj!!!!

Lep dan vam želim!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.5.2009 9:19:06   
Anonimen
oktavija
Evoo mene.., jst sm tuki user posted image  Mam gužvo na šihtu, brskam in iščem voziček user posted image
Maš že kej ugledanega.... pa pojstlce pa oooo kolk je tega vsega...
Zdej ti pošljem cifro na zs, pa mi stisni sms, da te shranim user posted image  V ponedeljek pa se že spoznava in najina bušija tud...

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.5.2009 16:18:33   
tulpek
Js sem tudi tukaj user posted image ampak večinoma samo popoldne, dopoldne pa sem v službi. Saj kadar ni gužve, vas pridem malo prebrat. Doma imam pa pogosto toliko drugega dela, da mi zmanjka časa za pomembne stvari user posted image . Saj zadnji mesec user posted image bo boljše.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.5.2009 17:21:35   
tinca84
oktavija sem zdle vidla komentar pod mojo slikco v albumu. Ti si tista v rozem a ne? Pa sta mi Aco in Tamara omenla, pa nisem mela pojma, zdaj mi je pa jasn. Škoda da nisva kaj podebatiraleuser posted image . Sem bla bolj mirna in nisem upala plesat, ker sem mela glih na ohceti mal lažnih popadkov (pa že cel teden prej), sem sam čakala kdaj se bo kaj ulilouser posted image

Js pa sem že en teden mamica, 21.5. sem šla v Rim, kok teče čas Nik je že 1 teden staruser posted image user posted image


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
29.5.2009 8:13:32   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: tinca84

oktavija sem zdle vidla komentar pod mojo slikco v albumu. Ti si tista v rozem a ne? Pa sta mi Aco in Tamara omenla, pa nisem mela pojma, zdaj mi je pa jasn. Škoda da nisva kaj podebatiraleuser posted image . Sem bla bolj mirna in nisem upala plesat, ker sem mela glih na ohceti mal lažnih popadkov (pa že cel teden prej), sem sam čakala kdaj se bo kaj ulilouser posted image

Js pa sem že en teden mamica, 21.5. sem šla v Rim, kok teče čas Nik je že 1 teden staruser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image TINCA Č E S T I T A M  ZA MALEGA NIKA!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ŽELIM VAMA VELIKO SREČE, ZDARVJA IN LJUBEZNI!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

NI ZDAJ BOVA PA LAHKO JAZ IN TVOJ NIK SKUPAJ PRAZNOVALA RD SAJ IMAM TUDI JAZ 21.05. ROJSTNI DAN!!!!

Ja jaz sem tista v široki roza oblekici... no z Doris sva čvekale, midve pa nisva imele priložnosti... pa drugič....
No sicer tudi jaz nisem upala preveč migat saj sem en teden pred poroko šele prišla iz bolnice in je bilo še pod vprašajem če bom sploh prišla....  Poroka je bila pa fenomenalna!!! Škoda da nisem mogla plesat...user posted image  No tolko od mene, pa oglasi se še kaj ko utegneš!!!user posted image

Lepo bodi in polubčkaj malega NIKA!!!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.6.2009 8:10:32   
oktavija
Jutro dekleta!!!

No na hitro se oglašam!
Vidim da je bil viken čist miren in je zadnji post tudi moj..user posted image user posted image user posted image user posted image

No totela sem vam samo povedat, da sem dobila informacijo da Tinca84 v bolnici v LJ saj je mali Nik zbolel in ni bilo preveč dobro..user posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Držim perstke da bo vse dobro!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Skupni dopust
polma

Stari starši hočejo z vami na dopust. Vi si mislite:

jupi, zastonj varstvo! (13%)

prav, fajn se razumemo, zakaj ne? (30%)

nisem za, ampak jih nočem prizadet , torej ja (11%)

oh, trpljenje, ne pa dopust (6%)

ni šans, to je naš dopust (40%)


Število vseh glasov: 126

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!