|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 9:58:31   
giggica
dobro jutro lepe nosečke!!!prou lepa poimenovanja imate za naše sončkeuser posted image hvala za odgovore o očetovskem dopustu. le ena stvar me še zanima. kaj označiti na listu. plačani ali neplačani...? tm so se mi zdi 4 opcije.pomagajteuser posted image

drugače pa bi bili naši dojenčki lahko poimenovani...julijski žogobrcki in žogobrčiceuser posted image kaj mislite, ker tko prijetno je čutiti te male brce, da jih moramo nekako ovekovečiti:))

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 10:08:46   
katrinka







user posted image  
 
Poimenovanje naših user posted image
Zbiramo predloge
 
 
  • Julijski cesarčki in cesarične
  • Julijske bibike
  • Julijski sončki
  • Julijančki in Julije
  • Julijski žogobrčki in žogobrčice
 
 
 
!!!Dajte še ostale kakšne predloge!!!





(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 10:13:20   
hrupka
IZVIRNO SPOROČILO: giggica

spet jaz nevednica. torej na listu označim plačani dopust, 15 dni, 11 delovnih. in j edost zgodaj če to nese mož tisti čas ko sem v porodnišnici al prej nese, sam ne more ker se ne ve točen datum poroda..delodajalec že ve. in še eno vprašanje. teh 15 dni dopusta v celoti plača država, delodajalec nima nič s tem?hvala vam!!!


Čao --> če je še vedno aktualnouser posted image

Meni so na CSDju razložili nekako tako. Oče lahko 30-60 dni pred PDP na CSD izpolni Vlogo za uveljavitev pravic ob rojstvu otroka ali pa to stori takoj po rojstvu otroka. Definitivno pa mora delodajalca o predvidenem nastopu očetovskega dopusta obvestiti najkasneje v roku 30 dni pred PDP.


1. Na vlogi (Vloga očeta za uveljavitev pravic ob rojstvu otroka) izpolni osebne podatke ter podatke o tem, da bo koristil:
- plačani očetovski dopust (plača v teh dnevih je enaka izračunanemu povprečju, plačani so tudi prispevki):
* v strnjenem nizu 15 koledarskih dni (do dopolnjenega 6. meseca starosti otroka)  ali
* po dnevih v skupni količini 11 delovnih dni (to pride v poštev, če oče NE dela v nekem enakomernem ritmu npr. 5 delovnih dni na teden, ali če so v času, ko se pričakuje izraba očetovskega dopusta, prazniki - dela prosti dnevi ...)
- neplačani očetovski dopust (plača v teh dnevih je enaka 0, plačani so prispevki za socialno varnost od minimalne plače):
* v strnjenem nizu 75 koledarskih dni do 3. leta otrokove starosti
* po dnevih v skupni količini 52 delovnih dni do otrokovega 3. leta starosti.
V kolikor na vlogi ne označi koriščenja neplačanega dopusta, tega ni mogoče urejati naknadno. Če ima koriščenje označeno, lahko to možnost tudi dejansko izkoristi ali ne. Skratka, če označi koriščenje po dnevih, to pomeni, da lahko oče do 3. leta otrokove starosti koristi 52 delovnih dni po dnevih, ki jih sam izbere, država pa mu za te dni plača prispevke za socialno varnost od minimalne plače

Očetovsko nadomestilo in prispevke plača država, pravico pa je potrebno uveljavljati pri pritojnem CSD glede na materino stalno prebivališče.


2. V podjetju, kjer je oče zaposlen, mu v Prilogi S-1 izpolnijo podatke o plači oz. osnovi od katere so bili obračunani prispevki za starševsko varstvo (enako kot so nam – mamam – izpolnili v naših službah). To je osnova za plačan očetovski dopust.


3. Izpolnjeno vlogo oče po rojstvu otroka odnese na CSD. Priložiti mora:
- obvestilo porodnišnice o rojstvu otroka oz. rojstni list otroka
- v primeru zunajzakonske skupnosti mora predložiti tudi zapisnik o priznanju očetovstva
- davčne številke otroka mu ni potrebno pridobiti, saj jo CSD pridobi naknadno

No, pa sem se spet razpisala. Upam, da bo v pomoč.

(odgovor članu giggica)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 10:20:45   
giggica
hvala!!!user posted image

(odgovor članu hrupka)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 10:41:42   
dd77
Predlogi :

Julijski zakladi

Julijski piščančki

Julijski princi in princeze ( ideja od cesarji in cesarične )...ma kaj ni cesarice? bo mogoče se motim.

mogoče se spovnim še kaj.

(odgovor članu giggica)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 10:51:59   
katrinka









user posted image  
 
Poimenovanje naših user posted image
Zbiramo predloge
 
 
  • Julijski cesarčki in cesarične
  • Julijske bibike
  • Julijski sončki
  • Julijančki in Julije
  • Julijski žogobrčki in žogobrčice
  • Julijski zakladi
  • Julijski piščančki
  • Julijski princi in princeze
 
 
 
!!!Dajte še ostale kakšne predloge!!!





(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:00:24   
hrupka
Predlog: poletne žabice


Punce,

kako se borite z vročino v stanovanju? Midva sva imela včeraj zvečer 26˙C, se mi je kar mešalo.
Danes imam vse zaprto, pa na vseh oknih pliseje. Bomo videli, če bo pomagalo.

Tiste, ki imate klimo v stanovanju, kakšno priporočateuser posted image Midva sva včeraj definitivno sklenila, da jo nabaviva. Kompletno napeljavo imava pripavljeno, čakava samo še na to, da bo višek denarja, pa jo kupiva. No izgleda, da bo letos to potrebno, ob višku ali ne user posted image .

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:02:17   
katrinka


user posted image  
 
Poimenovanje naših user posted image
Zbiramo predloge
 
 
  • Julijski cesarčki in cesarične
  • Julijske bibike
  • Julijski sončki
  • Julijančki in Julije
  • Julijski žogobrčki in žogobrčice
  • Julijski zakladi
  • Julijski piščančki
  • Julijski princi in princeze
  • poletne žabice 
 
 
 
!!!Dajte še ostale kakšne predloge!!!






(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:12:06   
Špela30
Hojla souser posted image !
Včeraj smo imeli pregled in vse je SUPER! Taj je že pravi velikan, ima 2419g in z glavico je še vedno navzdoluser posted image . Obrnjen je na desno stran, zato čutim brcike predvsem na levi. MV je lepo zaprt - HB, saj imam še tolikooooo stvari na naredit pred 5.julijemuser posted image . Tudi moji izvidi - voda in kri so OK (za hepat. pa še ni izvidov). Naredili smo UZ, vendar se fantiček ne da in tudi tokrat ni hotel pokazati obrazčka (moj user posted image pravi, da je v boksarskem položaju hehehe).

Glede na to, da je user posted image 6 tednov pred rokom že takšen velikan, grem jutri NUJNO po čaj iz malinovih listov (v Sanolaborju Domžale ga imajo). Možek pa bo moral kmalu tudi pridno masirati presredekuser posted image .

Včeraj smo tudi uredili papirje na CSD (kot ste že napisale, bo mogel it user posted image ponovno po rojstvu; prav tako se po rojstvu odda vloga za otr.dodatek. In ne pozabit na roj.list user posted image , ki ga mora očka prinesti poleg).

Za v P, pa ne pozabiti, da mora biti baterija na fotoaparatu ali kameri polnauser posted image .

Aja, še eno vprašanje:
Kako si boste organizirale prevoz v P? Mene kar zmrazi, ko pomislim, da mi npr. odteče voda in me možek naloži v avto in gas; pa npr. naletiva na zastoj (nesreča,...). Kaj ne bi bilo bolje klicati taksi, za katerega so nam izdali napotnico (beri: rešilec)? Ali gre možek lahko zraven v rešilca?

In še za seznamček:
15.6. - bris za test steptokok + 1.ctg (ki bo potem enkrat na teden)


user posted image vsem souser posted image in user posted image .




(odgovor članu dd77)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:18:04   
Chebellca
Hrupka midva imava klimo, ker če je ne bi imela bi že zdavnaj zgorela, saj imava skoraj celo steno stekleno in kljub roletam sonce žge do treh pop. kot zmešano...najbolj prav pride ko kuham in likam, kot da bi likal sredi gozda nekje v alpahuser posted image user posted image user posted image Vsekakor se jo splača nabavit, midva imava Toschibino in je super! user posted image


Predlog za ime....Julijski morski ježki in zvezdice user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:18:54   
Belika
IZVIRNO SPOROČILO: Špela30

Aja, še eno vprašanje:
Kako si boste organizirale prevoz v P? Mene kar zmrazi, ko pomislim, da mi npr. odteče voda in me možek naloži v avto in gas; pa npr. naletiva na zastoj (nesreča,...). Kaj ne bi bilo bolje klicati taksi, za katerega so nam izdali napotnico (beri: rešilec)? Ali gre možek lahko zraven v rešilca?





Če ti odteče voda so nam v materinski rekli, takoj se uležt in poklicat rešilca. V bolnici te potem pregledajo in povedo ali lahko hodiš ali ne. Baje lahko pride do resnega zapleta (smrti), če se takoj ne uležeš. To je sicer v redkih primerih tako rizično, ampak možnost pa obstaja. Pri nas je odsvetovala tudi tuširanje ko ti odteče voda. Je rekla, da je bolje iti do porodnišnice in če tam ocenijo da lahko hodiš, greš tam pod tuš, drugače pa samo ležati...
Možek gre pa seveda lahko zraven z rešilcem, samo je po moje bolj praktično, da gre s svojim avtom, da ima potem tudi prevoz za nazaj. Da ne bo npr. ob 3h zjutraj klical okoli in iskal prevozuser posted image

(odgovor članu Špela30)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:19:30   
jazzz27
Špela user posted image user posted image  za pregled. Samo da je vse ok. Ste pa že res veliki.. Verjetno dosti ne zaostajamo za vami...jaz sem 7.7. Jutri imam pregled in bom tud jaz poročala kaj bo. Sploh si ne upam misliti na UZ....

Punce mene skrbi to, da je imel moj čmrljček zadnjič 170 utripa...je rekla da je do 200 še sprejemljivouser posted image ...a idealno je od 120 do 160....jooooj so se že začele skrbi....user posted image

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Špela30)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:24:05   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

IZVIRNO SPOROČILO: Špela30

Aja, še eno vprašanje:
Kako si boste organizirale prevoz v P? Mene kar zmrazi, ko pomislim, da mi npr. odteče voda in me možek naloži v avto in gas; pa npr. naletiva na zastoj (nesreča,...). Kaj ne bi bilo bolje klicati taksi, za katerega so nam izdali napotnico (beri: rešilec)? Ali gre možek lahko zraven v rešilca?





Če ti odteče voda so nam v materinski rekli, takoj se uležt in poklicat rešilca. V bolnici te potem pregledajo in povedo ali lahko hodiš ali ne. Baje lahko pride do resnega zapleta (smrti), če se takoj ne uležeš. To je sicer v redkih primerih tako rizično, ampak možnost pa obstaja. Pri nas je odsvetovala tudi tuširanje ko ti odteče voda. Je rekla, da je bolje iti do porodnišnice in če tam ocenijo da lahko hodiš, greš tam pod tuš, drugače pa samo ležati...
Možek gre pa seveda lahko zraven z rešilcem, samo je po moje bolj praktično, da gre s svojim avtom, da ima potem tudi prevoz za nazaj. Da ne bo npr. ob 3h zjutraj klical okoli in iskal prevozuser posted image


Kolk se razlikujejo mnenja. Sicer nam je naštela pet faktorjev kdaj v P.

1. če oddteče voda....(ni omenila nobenega ležanja)
2. popadki na pet min
3. krvavitev
4. se ne spomnimuser posted image user posted image
5. isto kot 4....naj me katera dopolneuser posted image

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:26:48   
bybyka_1987
jaz pa nisem ne zdej ne prvic dobila napotnice za resilca  sem dobila samo za v bolnico! a to dajo ce si oddaljen vec kot 3km do porodnisnice?

ker pa me je malo strah kaj ce me rpime moj pa dela po cele dneve(terensko delo) in ne bo prevoza pa nic moj pa tudi ne bo mogel tako hitro pridet ce mi npr. odtece voda! pol mi edino preostane taxi pa se to bom mogla it peski dol po stopnicah sem v 1.nad pa se dobrih 80m pes da bi prisla do njega kaj mislite punce?

ker pri prvi sem bila se dlje oddaljena kot pa sedaj in sem sla s taxijem ko so me popadki zagrabli




< Sporočilo je popravil bybyka_1987 -- 26.5.2009 11:28:16 >

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:39:11   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: bybyka_1987

jaz pa nisem ne zdej ne prvic dobila napotnice za resilca  sem dobila samo za v bolnico! a to dajo ce si oddaljen vec kot 3km do porodnisnice?

ker pa me je malo strah kaj ce me rpime moj pa dela po cele dneve(terensko delo) in ne bo prevoza pa nic moj pa tudi ne bo mogel tako hitro pridet ce mi npr. odtece voda! pol mi edino preostane taxi pa se to bom mogla it peski dol po stopnicah sem v 1.nad pa se dobrih 80m pes da bi prisla do njega kaj mislite punce?

ker pri prvi sem bila se dlje oddaljena kot pa sedaj in sem sla s taxijem ko so me popadki zagrabli





meni se zdi da te je rešilec tako ali tako dolžan it iskat, če ni druge variante....ne vem zakaj se rabi napotnica? Jaz je nisem dobila....če je nujno ti itak krije zdravstvo. Ne vem....

Po logiki bi lahko potem tudi druge ljudi vozili z avtom..npr. kap ipd. Sicer pa naše zdravstvo nima več logike, tako da je vse mogoče...user posted image

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 26.5.2009 11:41:10 >


_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:42:19   
katrinka
špela30 - user posted image za pregled

prevoz v P - jaz sem ravno včeraj dobila napotnico za rešilca, tko da bom poklicala če bo potrebnouser posted image se pa strinjam z beliko, da naj gre mož/partner s svojim avtom, da ima prevoz za nazajuser posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:42:54   
vim
bybyka tudi jaz nimam še napotnice za rešilca, v P skrtaka nobene napotnice, včeraj sem dobila le potrdilo o PDP za CSD in to je to. Sem se pa pozanimala in če bi slučajno rodile prej, rešilec pride vseeno brez napotnice, saj smo takrta pa nujni primer.Tako, da ne skrbi.
predlog julijski ježki in zvezdice mi je všeč.....kdaj bomo pa lahko glasovale katrinka.

Jazz77 hvala za info,glede planic....
Kje pa naj kupim steralizator, pumpico za črpanje mleka, aspirator za nos...

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:43:11   
katrinka

user posted image  
 
Poimenovanje naših user posted image
Zbiramo predloge
 
 
  • Julijski cesarčki in cesarične
  • Julijske bibike
  • Julijski sončki
  • Julijančki in Julije
  • Julijski žogobrčki in žogobrčice
  • Julijski zakladi
  • Julijski piščančki
  • Julijski princi in princeze
  • poletne žabice
  • Julijski morski ježki in zvezdice 
 
 
 
!!!Dajte še ostale kakšne predloge!!!






(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:44:56   
katrinka
vim - po mojem se bo danes počakalo še z  glasovanjem, če bo imela kera še kakšen predlog user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:46:47   
katrinka

user posted image   JULIJSKE NOSEČKE 2009   user posted image



user posted image



PDP;Ime(št. ,št. );Starost;Kraj;Spol;+Kg;Stan;Obseg 
____________________________________________________    

X. JULIJ  
ip77 (1 ,0 ); 31 let; Gorenjska;                  
DannyS (? ,? ); KP 
bodoči mamici (? ,? ) 

26. JUNIJ    
donna22 (1 ,0 )22 let; Ptuj;   ; +11 kg; koruznica;99cm 

27. JUNIJ
Naty-Taja (3 ,2 );30 let; CE; ; +12kg;poročena;102cm   
    
28. JUNIJ    
nena30 (1 ,0 ); 31 let; Izola; ; +8kg; poročena; 96cm 

29. JUNIJ    
zoga08 (1 ,0 );27 let;Lukovica; ;+17kg;poročena;118cm 
 
1. JULIJ  
NO72009I (1 ,0 ); 30 let; LJ; ; +10kg; koruznica; 95cm 
Anonimna (2 ,1 )   
katana37*2  (2 ,1 ); 36 let 
Hator (3 ,0 ) 29 let; KP;   ; +12-13kg; koruznica;102cm   

2. JULIJ

Jenny* (3 ,1 ); 33 let   
ana** (2 ,0 ); 25 let; LJ;
  ; +14 kg; poročena; 119cm 
radovedna julijka (? ,? )

Zerlina (1 ,0 ); 28 let; ; +10kg;99cm 

3. JULIJ  
tacamuca (1 ,0 ); 28 let; +8kg, poročena;104cm  
_ella_ (1 ,0 );37 let;Domžale; ;+12,4 kg;poročena;103cm  
bimbambom (1 ,0 ); 30 let; 
_MiNa (1 ,0 ) 
hrčolina (1 ,0 ); 31 let; KP; ; +4kg; koruznica;93cm 

4. JULIJ 
Nikita (5 ,0 );  ; +15 kg
glossa (2 ,1 )
Melika (1 ,0 ); 28 let; 
+5kg
anonimna (? ,? )
jasna81 (3 ,1 ); 27 let; CE, ;+12 kg zaročena;105cm
kika (1 ,0 ); ? let;


5. JULIJ  
inuasa (1 ,0 ); 26 let; ;+10kg koruznica; 97cm 
LERO (2 ,0 ); 27 let; +17kg
Špela30 (1 ,0 ); 30 let;  ; +10kg poročena; 98cm
liam (1 ,0 ); 25 let; CE; ; +11kg; koruznica  
sabina84 (1 ,0 ); 25 let; CE;  ; +16 kg; koruznica,110 cm  

6. JULIJ
 
furlica (2 ,0 ); 30 let;    ; +2,5kg 
svet (6 ,2 );  +13 kg; koruznica;89cm 
monty (1 ,0 ); 28let; CE; ; +7,5 kg; koruznica,112cm 
sonkan (? ,? )

jaknik1 (3 ,2 ); 30 let; NM;  +11kg; koruznica;102cm  
 
7. JULIJ   
jazzz27 (1 ,0 );  +7,5-8kg    
šrimpf (1 ,0 );  29 let;  ; +8kg; koruznica;
ninocka (3,2);32let; LJ; ; +2,5kg, koruznica,115cm

8. JULIJ 
sinskaT (2 ,1 ); 27 let; LJ; +0kg   
mravljica123 (1 ,0 ); 26 let; -0,2kg
ksandra (1 ,0 ); 33 let;  ; +9kg; 89cm 
hrupka (1 ,0 ); 30 let;  ; +8kg; koruznica;90cm 

9. JULIJ

lastovka (1 ,0 )  
andy28 (2 ,1 ); 28 let; LJ;  +8kg; poročena;103 cm  
Ribica 80 (1 ,0 );29 let;Trebnje; ; +10kg;poročena;105cm
bdubadu (4 ,2 ); 35 let; ; +9kg       
  
10. JULIJ    
linaema (1,0); 31 let, Ljubljana , ; poročena
Lidy (1,0); 32 let, Ljubljana; ,+7 kg,  poročena

11. JULIJ 
smile30 (2 ,1 ); 30 let; +5kg; poročena;91cm  
katalena2007 (3 ,0 ); 27 let; ; +7kg
Alex01 (3 ,1 ); 33 let; NM;+9kg; poročena; 109 cm
 
12. JULIJ 
Matejci (2 ,1 )
lolita80
(2 ,1 ); 28 let
Lejkica (1 ,0 ); 30 let;  +16kg

13. JULIJ   
rakica26 (1 ,0 ); 26 let 
KaOs (1 ,0 ); 29 let; CE;  ;+11kg; zaročena;110cm

14. JULIJ   
Vixen (1 ,0 ); 33 let; -2kg
 
15. JULIJ   
masna (2 ,2 ); 31 let
tonja (2 ,2 ); 26 let   
tanatoraja (1 ,0 ); +5kg
 
tilča (1 ,0 ); 30 let;  ; +10,4 kg; poročena;  
bybyka_1987 (2 ,1 ); 22 let; CE; ; +3kg; zaročena;  

16. JULIJ   
Češnca (2 ,1 ); 29 let; Kamnik;  +8kg; poročena;105cm   
anci banci (1 ,0 ); 29 let; LJ;  +8,5kg koruznica;125cm

17. JULIJ
   
dd77 (1 ,0 ); 31 let; KP; ; + 6 kg; koruznica;96cm 
ll01 (3 ,2 ); 30 let; Kamnik;  ; +8kg; poročena;90cm 

18. JULIJ 
lola11 (1 ,0) 
 
19. JULIJ    
 
20. JULIJ   
Chebellca (1 ,0 ); 24 let; Savinjska; ; +12kg; koruznica;103cm        
Chatty (2 ,1 ); 26 let
lučka 25 (1 ,0 ); 32 let; -3kg
gaja* (2 ,1 ); 27 let; +0,5kg    
Pupa1005 (1 ,0 ); 31 let; , +5,7kg, koruznica;  

21. JULIJ 
levinja86 (1 ,0 ); 22let
 
22. JULIJ   
ROŽICI (? ,? )
lilka (2 ,1 ); 30 let; +5kg; 110cm     
janejajaneja (1 ,0 ); Žalec; ; +5kg; 106cm
 
ip77 (1 ,0 ); 31 let; gorenjska;  ; +16kg; koruznica;97 cm

23. JULIJ   
rina22 (1 ,0 ); MB;  +8,3 kg ;koruznica;104 cm

24. JULIJ  
zaspančka(1 ,0 );23 let;Ivančna; ;+17 kg,poročena;
100 cm
os** (1 ,0 ); 28 let; KP; +8kg poročena;105 cm
tina69 (2 ,1 ); 24 let+8,5kg; poročena 
tanc555 (2 ,1 )
mimi22 (? ,? )
jazzmine (1 ,0 ); 24 let; +3kg; koruznica
Upsss (1 ,0 ); 30 let; MB;  +3,5kg; koruznica  
busika (2 ,1 ); 37 let; CE;  +9kg; poročena;99cm 
giggica (2,1); 26let; +3kg; poročena 

25. JULIJ   
andmoj (1 ,0 ); 29 let;  ; +9kg; koruznica;99cm  
Galateal (1 ,0 ); 28 let;  ; +12kg; zaročena;100cm 

26. JULIJ  
darjussa (1 ,0 ); Prekmurje; +6 kg  
ally1  (2 ,1 ); 28 let; LJ; +4kgporočena,101cm

27. JULIJ   
katrinka (1 ,0 );26 let;LJ; ;+12kg; poročena;108cm   
BOOMER (1 ,0 ); 29 let; LJ;  ;+10 kg; poročena;99cm 
šivilja (4 ,3 ); 32 let; LJ;  ;+9kg; poročena;  
urshak (3 ,0 ); 39 let; Velenje; ;  +8kg; poročena;114cm 
elevitka (1,0); 30let;MB; ; +12kg;koruznica; 107cm 

28. JULIJ  
Sempervivum (1 ,0 );32 let;LJ; ;+5kg;poročena;96cm
Belika (1 ,0 ) 29 let; +5kg; koruznica;110cm

29.JULIJ  
anadami (1 ,0 ); 27 let 
SKORPY (1 ,0 ); 26 let; +12kg; koruznica;110cm     

30. JULIJ  
majčula (1 ,0 ); 28 let   

vim (1 ,0 ); 29 let; LJ;  ;
+11kg; poročena;90cm 
MTFP (1 ,0 ); 30 let; -5kg
lenna (1 ,0 ); 28 let; +8kg; 105cm 

31. JULIJ
  
nana (? ,? ); 29 let;  +8kg; koruznica  


AKTUALNO V MAJU 

sreda; 27.05.2009    
JASNA 81 ctg
Svet P
BOOMER P
Nikita P

četrtek; 28.05.2009  
ana** CTG

petek; 29.05.2009  
Češnca P
urshak P 

AKTUALNO V JUNIJU

ponedeljek; 01.06.2009   
rina22 P

jaknik1 streptokok

sreda; 03.06.2009   
šivilja P
Hator P, streptokok
dd77 P

četrtek; 04.06.2009   
sabina84 P

petek; 05.06.2009   
tina69 P

torek; 09.06.2009
chebellca P
giggica P
_ella_ P

sreda; 10.06.2009   
tilča P

petek; 12.06.2009
Hator ctg

Bybyka_1987 P
hrupka P
 
ponedeljek; 15.06.2009
zaspančka P
špela 30 streptokok + CTG

torek; 16.06.2009
Elevitka P

galateal P 

sreda; 17.06.2009

belika P
kaos P 

sreda; 24.06.2009
katrinka P

Trenutno nas je 104




Z nami so pot začele:

geolina, bayb77, tršica, zvesta, severnica77, ineskaa, bipi, mojcaz, ribica. 


user posted image geolina ponovno (PDP 30.08)




(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:48:25   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: vim

Jazz77 hvala za info,glede planic....
Kje pa naj kupim steralizator, pumpico za črpanje mleka, aspirator za nos...


ni za kajuser posted image ...evo osel gre samo enkrat na led...pa nisem hotela da greste z manouser posted image . Jutri mi zaželi srečo da jih skompenziram drgač bom ogenj bruhala!!!user posted image

Se pravi STOP plenice iz Poljske!!!!

Glede pumpice...jaz jo bom kupila če bo potrebno šele po porodu. Sterelizator bom dobila...baje...moram še mal spomnit... aspirator...jaz bom kar v lekarni vprašala.

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 26.5.2009 11:50:37 >


_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:49:25   
Češnca
Punce meni je odtekla voda, pa nisva klicala rešilca (nam tudi na MŠ niso rekli, da je treba ležat, le da je treba takoj v P), sem samo hlače preoblekla (hmmmm, zakaj že - so ble tud ta druge takoj čist mokre user posted image ), popokala torbo in brisačo za v avto in sva šla (na srečo prometa skoraj ni bilo - med tednom ob polnoči). Pa sem tudi v P še precej hodila (npr. po klistirju), pa dremala do jutra, pa pred P so me vlekli zarad nekega intervjuja za TV (poročilo o rojstvih otrok) - vroče za popi****, pol se je pa šele z umetnimi začela akcija!

Zloženci pa pridejo v poštev za dojenčkov popek in jih dobiš npr. v Tosami:
user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:51:05   
bybyka_1987
aha hvala za odogvore pa vim jaz sem dobila pri 30t tudi samo potrdilo za csd  v petek pa se napotnico za v P user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:55:04   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Češnca

Punce meni je odtekla voda, pa nisva klicala rešilca (nam tudi na MŠ niso rekli, da je treba ležat, le da je treba takoj v P), sem samo hlače preoblekla (hmmmm, zakaj že - so ble tud ta druge takoj čist mokre user posted image ), popokala torbo in brisačo za v avto in sva šla (na srečo prometa skoraj ni bilo - med tednom ob polnoči). Pa sem tudi v P še precej hodila (npr. po klistirju), pa dremala do jutra, pa pred P so me vlekli zarad nekega intervjuja za TV (poročilo o rojstvih otrok) - vroče za popi****, pol se je pa šele z umetnimi začela akcija!

Zloženci pa pridejo v poštev za dojenčkov popek in jih dobiš npr. v Tosami:
user posted image


Češnca...kolk si me sedaj ustrašla!!!!!!!!!!! Mah ni ti jasno kako!!!! Preberem prvi stavek...meni je oddtekla voda...tako me je za srce stisnilouser posted image user posted image user posted image . Jaz pa mislila, da ti je sedaj oddteklauser posted image user posted image user posted image . user posted image  in še blond...user posted image

Hvala za info o zložencu...bom kupila....


_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Julijke 2009 - 2.del
26.5.2009 11:56:18   
Chebellca
Češnca meni je tudi zastal dihuser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?