|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 9:52:21   
Pupa7
hojla,

mi pa imamo jutri prvo cepljenje user posted image user posted image user posted image me je že zdaj strah, da nebi bilo kake reakcije... kar groza me je kako zgodaj cepijo tukaj (pri 2 4 in 6 mesecih)...
imam pa vprašanje, se je katera odločila za kombinirano cepljenje še za pnevmokokne okužbe? jaz se moram do jutri odločit, pa še zmeri nevem... svetujejo da ja... kaj pa vem user posted image vsak nasvet ali mnenje bo dobrodošel user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 10:00:32   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla,

mi pa imamo jutri prvo cepljenje user posted image user posted image user posted image me je že zdaj strah, da nebi bilo kake reakcije... kar groza me je kako zgodaj cepijo tukaj (pri 2 4 in 6 mesecih)...
imam pa vprašanje, se je katera odločila za kombinirano cepljenje še za pnevmokokne okužbe? jaz se moram do jutri odločit, pa še zmeri nevem... svetujejo da ja... kaj pa vem user posted image vsak nasvet ali mnenje bo dobrodošel user posted image



Mi smo našega cepli za rota viruse in je vse ok...sem pa za pnevmokoke letos januarja dala cepit Mio, ker je imela že tri pljučnice, sicer ni bilo nobene reakcije...in je fajn, še zdravilo za astmo smo znižali na minimum, je pa res, da je od decembra doma...bomo videli septembra, ko gre spet v vrtec..
Reakcije na cepivo so zelo redke in v blažjih oblikah-mogoče rahlo povišana temperatura in slabo počutje (beri: TEČNOBA)...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 10:09:56   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

Kokica kar se mleka tiče sem jaz že pisala zelo pomaga pitje ( voda, brezalkoholno pivo, radenska ...), polenta, riž, krompir, pa ogromno počitka ... to slednje sploh dela čudeže ... če počivaš, mogoče zaspiš ko mali zaspi, boš vidla se boš zbudila z nabsanimi prsmi :)


Meni niti počitek ne pomaga več...pivo sploh nima efekta...polento sem pa do zdaj jedla samo enx-moram probat še...
Za pivo sem silišala teorijo zakaj naj bi "kao" pomagala pri proizvodnji mleka....zaradi alkohola, ki povzroči, da se mamica sprosti in tako je telo bolj aktivno pri proizvodnji...to je isto kot počitek user posted image ...torej tista, ki si ne more privoščit počitka, naj si eno pivce...za živce...user posted image user posted image user posted image



Pitje: Jaz ogromno pijem tam nekje okoli 3 l tekočine čez cel dan, seveda mešano kar sem že zgoraj napisala pa tudi čaj za dojenje (okoli 1l - 1, 5l) je zraven vštet.  Je pa res, da od časa do časa si naredim polento ( za zajtrk ali večerjo, včasih pa tudi kot prikuho pri kosilu - to takrat ko imam občutek, da res ni mleka, drugače se pa tudi uležem, če sem utrujena in če mi mala dopušča in takrat je potem res mleka, da kar tišči :)


Jaz spijem 4l vode, poleg pa še razne kavice, čajčke, aktimel, mleko...ampak imam občutek, da gre vse samo čez moje ledvice, ker sem poleg dojenja redna obiskovalka wc-ja user posted image ...je pa res, da bi se naš buco rad dojil skoraj na uro user posted image  in sem pol ko embalaža od tetrapak soka...user posted image


a vam, tiste, ki dojite otročki vedno pijejo na obeh zizah? Meni še ene ne sprazni do konca in ponavadi se zgodi, da jo na L zizo dam kar parkrat zaporedoma da jo sprazni( levo imam tudi večjo, se prav na oko vidi - upam da se bo to sčasoma normaliziralouser posted image ), potem pa še na desno, v kateri je malo manj mleka ampk še zmeri dovolj, je ne spije do konca ... prej spusti in še preden se odstavima že ponavadi polije, pa še potem s kupčkom enkrat , pa še pa še ... kar neki časa teče od nje, včasih manj, včasih več( pa je rekla P, da če polije še na zizi, da potem ima sigurno dovolj, ko sem vprašala če jo moram ponovno pristavit).



Jaz mu dajem iz obeh, ker je tako požrešen...to da je ena ziza večja od druge je normalno...pri Mii sem tudi jaz "visela" bolj v levo...zdaj me pa malo zanaša na desno...user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 10:25:35   
lejca
Dobro jutro..

spet je tak vroc,da mi kr tece dol...najraje bi brez vsega hodla okrog...user posted image ...se sprasujem kok bomo zdrzal se poletje(junij julij avgust) v tej vrociniuser posted image
danes smo dobro spali, mali se zdej pogovarja z zogico , ma prav pogovore zraven pa tud vriska ,da ga je veselje poslusat..
verjetno sem tudi jaz med srecnicami,ker nas mali bolj malo joka...moram potrkati n a les, obcasno zajoka ce ga prevec pustim cakat za jest...pocasi tudi podaljsujemo odmore med hranjenji , odvisno....meni vedno je iz obeh ziz, razen morda zgodaj zjutraj ,ko so res ful polne mi sprazne eno in potem ga se mal pomatra ,da mi vsaj malo sprazni se drugo,da me ne tisci..potem podreva kupcke in zaspi nazaj..user posted image

Vode kr veliko spijem , ziher 2 litra ...sploh ne stejem, pijem vsakic ko grem mimo mize, mam vedno steklenico na vidnem mestu, drgac "pozabim"...sam zdej ko je vroc itak mam ful potebo za odzejat in pijem veliko...

Je res ,da pocivanje ful pomaga za mleko...pivo pa bolj tako..so le vraze...je bolj za sprostitev...jaz ga sicer ne pijem ,ker moram pazit sploh kaj dam v usta , ker ima mali takoj reakcijo na hrano..pa tolk govorijo,da lahk jes vse ko dojis   ....mislim,da je odvisno od posameznice..

alarm..
lp lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 10:43:16   
pondelak
pozdravljene punce...
mam zadne dni bolj malo časa ker gradimo...user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 10:59:24   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

uvajanje GH - Niti slučajno ne mislim začeti pred 5-im mesecem, pa še to bi počakala mesec dlje, ampak Katja noče flaške, mami pa mora na operacijo, pa to čimprej, ker je že neznosno vse skupaj... Ampak si kar ne upam iti, če se po operaciji kaj zakomplicira ali pa se izkaže, d aje potrebno rezat klasično in ne laproskopsko, ona pa noče flaške... bom vsaj malo potolažena, če bo vsaj malo GH jedla, da bom vedela, da mi ravno proč ne bo prišla.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 10:59:33   
Najaa
VSE NAJBOLJŠE ZA 2 MESECA NEO OD PIRURI IN SAŠA OD LILI82! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 10:59:36   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Vprašanje za tiste, ki dojite...KOLIKO VODE SPIJETE ČEZ DAN?


Se trudim, da čim več, ampak kakšen dan se zalotim, da ful ne pijem dosti. user posted image  Pridejo pa dnevi, ko se nalivam toliko, da komaj folgam na wc hodit. user posted image

trinity, jaz jo dam na obe ponavadi, ker imam premalo sam v eni...

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 10:59:39   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla,

mi pa imamo jutri prvo cepljenje user posted image user posted image user posted image me je že zdaj strah, da nebi bilo kake reakcije... kar groza me je kako zgodaj cepijo tukaj (pri 2 4 in 6 mesecih)...
imam pa vprašanje, se je katera odločila za kombinirano cepljenje še za pnevmokokne okužbe? jaz se moram do jutri odločit, pa še zmeri nevem... svetujejo da ja... kaj pa vem user posted image vsak nasvet ali mnenje bo dobrodošel user posted image



Tija je bila cepljena za pnevmokok, drugače pa svetujejo predvsem rizičnim skupinam (otrokom, ki so preboleli pnevmokokno pljučnico, nedonošenčkom, starejšim, ki imajo težave s pljuči...). Tija je prebolela ful vnetij ušes in zato sva jo dala. Tamale pa do nadaljenjega ne bova dala. Verjetno pa, preden bo šla v vrtec.

Pa poročaj, kako si se odločila. user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 24.5.2009 11:00:06 >

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 13:17:16   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 2 MESECA NEO OD PIRURI IN SAŠA OD LILI82! user posted image  user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image čestitam!!!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 13:22:50   
tasa_m
dojenje.. jaz jo dam pri vskem obroku na drugo. Sem prakticirala da sem jo pri novem obroku dala na tisto na kateri sma končali ampak frajla pol ni hotela več ust odpret in je  bilo konec. Tak da ja jo dam stalno na drugo.

mleko.. ma kaj vem če pivo kaj pomagauser posted image ..sem včerja 2 spila pa ne vem če je bilo kaj efekta.user posted image Pr men je blo samo to da mi je blo lepo in kull, tamalo pa so itak vsi vlačli po rokah, tak da je mami bila fraj. user posted image

pitje vode.. jaz čist kakor kdaj. Ponavadi sem kot slon napihjena od tekočine, se pa zalotim da sem mogoče glih kaki literček spila.. Ponavadi se prav silim, da spijem kaj..enostavno nisem žejna.

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla,

mi pa imamo jutri prvo cepljenje me je že zdaj strah, da nebi bilo kake reakcije... kar groza me je kako zgodaj cepijo tukaj (pri 2 4 in 6 mesecih)...
imam pa vprašanje, se je katera odločila za kombinirano cepljenje še za pnevmokokne okužbe? jaz se moram do jutri odločit, pa še zmeri nevem... svetujejo da ja... kaj pa vem vsak nasvet ali mnenje bo dobrodošel
ja, tudi mi imamo jutri prvo cepljenje..in me je enako strah da bo dobila kakšne reakcije. Se že vnaprej z tem obremenjujem user posted image , prav tako kot sem se za UZ kolkov. Sploh nisem spala 2 dni in sem non stop gledala če je ok previta ali ne..
ah, to smo me..mame..user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 13:34:56   
mediuhec
mala cebelica: ne se sekirat, če nekaj dni slabše je. ker naš frajer je bil isti, malo povlekel, pa v jok, pa spet in spet (posebej če nisem bila dovolj hitra s pripravo mleka). je trajalo kar nekaj dni- pač več se je jokal in večkrat je jedel po malo. da bi se mu to na teži poznalo pa ne bi rekla.

črpanje mleka: men tud malo upada količina. ja, bomo pač nehali, še dobro da je šlo skor 3 mesece. (v bistvu kdo ve, morda bi ga začelo primanjkovat tudi če bi se dojila...)

spanje: joj, jaz sem vam tolk folš, ko se ene hvalite da spijo 22-6. ker naš ima še vedno obroke okol 22., 1., 4. potem pa ima že ob 5.00 oči široke odprte, pa bi se igral, pa se zvija po blazini. jaz pa tko KOMA. ne vem po kom se je vrgel, ker midva sva oba velika zaspanca!

naš je drugače kar živahen, uživa na previjalki, pa take gor dela, da mi vse razmeče. mali lump, sem ga prav posnela na foto, da se bom na stara leta spominjala kakšen je bil...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 13:37:46   
mediuhec
tasa_m: a je gužva za UZ kolkov al si na vrsti kot te naročijo? a ga je treba čisto slečt?

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 13:47:40   
Najaa
Nika pa danes že cel dan spi... user posted image  Vmes se je sam 2x zbudila za jest in spala dalje. Pa vsa potna je po laskih vzadi, sam je nič ne moti za enkrat.

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 13:51:23   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

tasa_m: a je gužva za UZ kolkov al si na vrsti kot te naročijo? a ga je treba čisto slečt?
mediuhec..to gre tak hitro da sploh ne folgaš gledat.
Sploh ne gledajo kdaj je kiri naročen, ob 9,30 pride sestra ven in reče: slečite otrokom plenice dol, vklučno s Pampersko in jih zavijte v tetra plenico. Tak da bodj in to lahko imaš gor. Slečeš smo plenice in se postaviš v vrsto. Zraven imaš pa sam tisti list na katerem piše kako so bili kolki, ko je sta odšla iz P. Čisto nič druga.

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 13:52:41   
tasa_m
najaa a ste mel tudi kaj ohladitve na obali??

naša žaba pa danes jočeeee,..kr nabirat začne in ol joče user posted image user posted image sem že probala pri uhicah če bi jo kaj bolelo pa nič ni bilo odziva tak da verjetno uhice niso..user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 13:54:31   
mediuhec
tasa_m: hej, da ni v MB nekaj v zraku- ker naš je danes tudi zelo tečen in jokav...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 14:08:14   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

Nina00 - user posted image Si kr predstavljam, da bi šli v Tivoli al pa kam tko recimo v tej vročini s trakom za ušesa gor. Bi te zihr kdo vprašal po zdravju. user posted image No, naj se hitro pozdravi. Nam pa odvajanje od pleničk kar ne gre in ne gre. Zadnjič sva po zajtrku šla na wc (ker vedno takrat kaka - na skrivaj v  pleničko). Ga dam na školjko (z nastavkom seveda), gledava kako imenitno je sedet na školjki in listava eno revijo s traktorji. Waaaaw! Pa čakam, da bo kakal, pa ni nič. Pa sem mislila, da pač danes pa ne bo to po zajtrku... Ga dam dol, oblečem in se zrihatava, reče da bi gledal Nodija... mu ga zrihtam. Grem s školjke pospravit nastavek in ko pridem nazaj je že kakal v pleničko user posted image user posted image Pa ko ga kdo vpraša kam Jure hodi kakat, reče v stranišča. user posted image Ja, ja...



Mi počasi napredujemo. Sedaj se že spomni, da gre na kahlico lulat, ampak ponavadi šele, ko mu malo že uide user posted image  No, danes se je enkrat celo pravočasno spomnil. Kakanje je pa druga stvar. Mu pa nekako ne paše, bi se raje kar v hlače - ga ne moti preveč user posted image  Čakam, da se bo tudi to spremenilo, saj lulanje ga na začetku tudi ni motilo. Se mi zdi, da je kar dober napredek za en teden odvajanja od plenic user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 14:08:48   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

pupe, kolko na dan vam povprečno jokajo otročki? ker jaz sploh nevem kaj je jok, ker pojokca mogoče maksimum 2 minuti na dan... strašen je tale moj sonček user posted image


Super user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 14:11:27   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

oj..lkako naj mali ščistim nosek?a aspiratorjem ne gre,slišim da ima nekje v grlu...prvo nakapam fiziološko in potem začnem čistit,ampak ne gre veliko....prehladila se ni....čeprav je vroče jo imam v dolgem bodiju,hlačah...jo preveč oblačim za ta čas??smo pa v senciuser posted image


Meni se zdi preveč za te temperature. Poskusi jo manj oblečt, če boš pa vidla, da ji je hladno, ko spi, jo pa takrat s kako pleničko ali tanko dekco pokrij.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 14:25:37   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Danes je pa spet en vroč dan!
Zaradi ušes starejšega sicer še vedno nismo šli ven, ker pri nas kar piha ob taki vročini mu pa res ne morem dat trak čez ušesa user posted image
Smo se pa te tri dni, ko sem bila čez dan sama z obema malčkoma, prav lepo imeli. Je bilo potrebno malo organizacije in občasno jeklenih živcev, ampak je bilo prav fino. Pa še pri odvajanju od pleničke smo dosegli že manjši napredek - nam gre vsak dan malo boljše user posted image


Lahko deliš z mano svojo skrivnost odvajanja od pleničke? Pri Tiji je tako, da ne mara ne kahlice, ne na wc se usest, razen kadar se ji vodo spuščat. user posted image  Danes je bila brez plenice in se je 3x polulala v hlače s tem, da je nič ni motilo, da je bila mokra. user posted image


Na začetku tudi našega ni nič motilo, če je bil moker. Tudi na stranišče ali kahlico ni hotel več, ko je videl, da mora večkrat na dan. V vrtcu je redno hodil na kahlico, tako kot tisti otroci, ki so že brez plenice, doma pa ne. Je pa v njegovi skupini že večina otrok brez plenice in verjetno mu je bilo to v spodbudo.
Jaz sem naredila tako, da sem v ponedeljek, ko sem prišla ponj v vrtec, povedala pomočnici, da mislim, da je že dovolj velik, da bi bil namesto v plenički v spodnjih hlačkah in da bomo kar začeli. Doma sem mu slekla pleničko, dala kahlico v dnevno sobo in ga posadila nanjo. Nad tem ni bil navdušen, ker bi se najraje takoj zapodil med igrače. Zato sem mu rekla, da lahko med tem, ko sedi na kahlici pogleda risanko. Sicer popoldne risank ne gleda. Tako mu je bilo pa že bolj všeč (ja, malo podkupovanja, a se včasih obnese user posted image ). Sem se še jaz vsedla poleg njega na tla in sva skupaj pogledala risanko in na srečo se je med tem polulal. Seveda je sledil velik halo z obilo hvale, objemom in lubčki user posted image  Sledilo je "lovljenje" pravega trenutka za naslednje lulanje, včasih bolj in včasih manj uspešno. Kadar se polula ne delam cirkusa okoli tega. Dam ga na kahlico in rečem naj proba, če ima še kaj za polulat, ob tem ga slečem in prinesem sveže perilo. Torej vsaka lužica v kahlici = velik halo, lužica mimi pa čim manj. Tako delam ta teden in se mi zdi, da napredujemo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 14:31:19   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

dajte mi lepo prosim pomagat. ali mislite, da je možno, da otrok hujša oziroma premalo pije zaradi krčev? mi smo imeli zdaj zvečer spet akcijo in je taaakoooo jokala, da je to joj. je pa začela ravnokar jest in je čez par minutk že jokala zaradi krčev. pa potem je čez enih dvajset minut jedla še par minutk in potem je čisto omagala. pa tudi čez dan ni jedla zelo veliko. ne vem koliko, ker še vedno dojim, ampak po občutku včasih vem povedat da enkrat manj poje drugič več. mleka ziher nimam premalo, ker je do zdaj še vedno ostalo, ko je že končala. ampak zdaj jo enih par dni obupno krči mučijo in večkrat niti ne poje do konca. spi pa tak normalno - kot je prej. no, mogoče čez dan malo manj, ampak ponoči pa čisto normalno. pa v bistvu me zanima, če je možno, da bi po krčih zaspala od utrujenosti in bi v bistvu bila še lačna? ali mislite, da bi se potem pač prej zbudila in hotela jest, ali bi se lahko zgodilo, da bi enako dolgo spala?

saj vem, da se spet verjetno brezveze sekiram kot ponavadi ...  user posted image user posted image user posted image v torek imamo posvetovalnico pa jo bojo itak stehtali. do takrat se bom pa verjetno pač sekirala user posted image user posted image



Moj prvi je imel zelo hude krče vsak večer po par ur in je tudi kar omagal in zaspal, ko so popustili. Sem tudi imela občutek, da se zvečer ne naje tako kot bi se hotel, vendar je ves čas lepo pridobival na teži, tako da je očitno ob drugih obrokih dovolj not prinesel.
V tej vročini pa se tudi meni zdi, da Brin včasih le pije, se pravi, da manj mleka spije. Vendar tudi nam v tej vročini ne paše tako veliko jest.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 14:32:07   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

najaa a ste mel tudi kaj ohladitve na obali??

naša žaba pa danes jočeeee,..kr nabirat začne in ol joče user posted image user posted image sem že probala pri uhicah če bi jo kaj bolelo pa nič ni bilo odziva tak da verjetno uhice niso..user posted image user posted image



ne. vroče je fuuuul! user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 14:41:51   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

da se vam malo javim..mala je kar pridna...čez dan spi ene 3krat po 15min..pstalo budna...ponoči spi od 22 pa do pol 6 in pol še do 9,pol 10user posted image ...papa tudi,ampak opažam da ne tako pogosto...valda vročina....malo še ima nosek zabasan-prej je rignola pa je neka sluz bila zraven mleka-valda šmrklji,nejkak ji ne morem ven potegnit vse z aspiratorjem(drži kake 2minute)pol pa jokuser posted image ...sicer pa je suhica(po mami)user posted image ,ker ko gledam slike vaših so pravi debeluški proti njoj...sem si danes glih mislila,kaj če bi ko bo 3,5mesece da bi ji rižolino v mleko dajala...pa proti 4mesecu začela kašice uvajatuser posted image ..jaz sem malemu ko je 3mesece bil star že dajala pol žličke rižolinoja v mleko,pol pa že kašice jedel....glede oblačenja...ko ji rokave popravim gor rokice ima ledene,čelo pa tilnik pa vroč...a je mogoče slabokrvna??krčov sploh nimamo,nismo niti imeliuser posted image upam da se ne morejo več pojavit,ali pač???ne dajem ji d3,ampak ad3 in dobro prenaša..


Jaz ne bi. Dojenčki se pač razlikujejo po konstituciji. To še ne pomeni, da ji kaj manjka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
24.5.2009 14:43:54   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

pupe, kolko na dan vam povprečno jokajo otročki? ker jaz sploh nevem kaj je jok, ker pojokca mogoče maksimum 2 minuti na dan... strašen je tale moj sonček user posted image


Naš tudi samo malo cmiha...če joče, mu mora biti res zelo hudo..

Vprašanje za tiste, ki dojite...KOLIKO VODE SPIJETE ČEZ DAN?


Sedaj v tej vročini vsaj dva litra, če grem še na sprehod pa vsaj še dodatnega pol, morda še več. Pač toliko kolikor sem žejna user posted image

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?