|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kapica po kopanju
22.5.2009 21:06:35   
PetraSkok
pozdravljene, mene pa zanima, ali tiste, ki imate 2 meseca stare otroke v tem letnem casu zvecer po kopanju dajete oziroma ste dajale kapice gor, ali to ni potrebno?

Patronazna je samo rekla ''po kopanju ji dajte kapico za pol ure gor'', zdaj pa ne vem, ali je se to potrebno, ker se mi zdi, da se cela spoti.

lp in hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 21:09:33   
Anonimen
jest smi ji dajala kapico samo prvi mesec pol pa ne več

(odgovor članu PetraSkok)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 21:11:34   
Anonimen
Naša je stara 5 mesecev in ko je kopanje, obvezno damo gor še kapico za vsaj toliko, da poje. Zdaj ko je vroče oz. zvečer kar toplo v stanovanju niti ne zaradi tega, da bi bilo premrzlo, ampak zaradi prepiha, ko imaš odprta okna. Že odrasel se lahko tako prehladi.

(odgovor članu PetraSkok)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 21:25:20   
Isabellabina
Kolk je zdaj stara tvoja punčka...2 ali 3,5 mesece????

drugače pa v tem času jaz nebi dajala več kapice gor,še posebno ,če je v stanovanju toplo. jaz sem imela štiri otroke v zimskem času rojewne ,enega spomladi in nobenemu po kopanju nisem dajala kapice gor...mislim ,da že tako majhnega otroka pomehkužiš.....na prepihu pa itak ,da neboš pustila tako majhnega dojenčkauser posted image

< Sporočilo je popravil big mamma -- 22.5.2009 21:26:43 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 21:31:27   
PetraSkok
stara je 3,5 meseca, kmalu bo 4 meseca :)) ne vem kako mi je to ratalo :)) sicer pa hvala za odgovor.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 21:44:52   
potepinček
Jaz nisem nikoli dajala kapice. Rojen julija.

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 21:48:07   
Naja31
Nikoli kapice pri obeh,rojena aprila.
Ne razumem zakaj bi moral imeti otrok po kopanju kapico na glavi doma. user posted image  Zato tega nismo prakticirali.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 21:54:09   
Najaa
Verjetno zarad mokre glave?
Ne vem, jaz ji dam kapico gor samo, če ji glavo perem. Drugače ne.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 21:55:48   
špelin@
Nikoli nisem svojim user posted image dajala po kopanju kapice gor user posted image

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 21:56:52   
zmajaz
Prva rojena januarja, drugi zdaj v začetku maja in nobenemu nismo po kopanju nikoli dajali kapice gor - je pa res, da ko kopam ta malega, da pozaprem okna, da mu ne bi pihalo, ko je ravno okopan, čeprav je zunaj toplo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 21:58:33   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Verjetno zarad mokre glave?
Ne vem, jaz ji dam kapico gor samo, če ji glavo perem. Drugače ne.


Sej tiste puhaste laske samo fino zbišeš, pa so že suhi.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 22:52:21   
Onasiss
Moji rojeni februarja ji zdaj v tej vročini ne dajem na glavo nič. Sam s pleničko obrišem laske in je.

_____________________________

So what....

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 22:55:17   
zband
tako jaz mislim,da je<prav...pa kako bibipalčko vzemi pa bo..za vsakslučaj obriši še ušesa


lepo čofotanje še naprej.izlačani


voda je zakon-čiščenje kopalnice pa še bolj

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 22:58:29   
mama2009
moja je stara 2 meseca pa nikoli ni imela kapice po kopanju. Tega mi niti patronažna sestra ni priporočala.

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 23:00:12   
zband
paa saj ti oz.jaz ne dajvava po kopanju kape na glavouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 23:00:51   
mama2009
Jaz ji nikoli nisem dajala kapice gor pa je stara 2 meseca. Zdaj niti vel
č zunaj nič ne nosiva, ker se zelo poti.

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kapica po kopanju
22.5.2009 23:12:20   
zband
pupauser posted image user posted image user posted image user posted image je povedala,da ni to moda,da se pri 30 stopinjah nosi kapo,men je zokne vrgla dol takoj,pa si je mislila,,,daj ti spi v zoknih v tej vročini,,,stara 3m


kak me komandira že sedajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kapica po kopanju
23.5.2009 7:58:47   
Anonimen
Gre zato, da je glava (koža) vroča od kopanja. Če je kapica gor, se ohladi postopoma. Saj se ne prehladimo od mokrih las, ampak od mokrega in vročega lasišča in morebitnega vdora hladnega zraka in prepiha. Dojenčkove glave pa ne ščiti nič, ker ima nič oz puh na glavi. Jaz sem se leta nazaj tako prehladila z mokro glavo na prepihu, da sem bila zdrava šele po treh zaporednih terapijah z antibiotiki. Pa razmislite, kako boste dojenčku zaščitile mokro ali pa suho glavo na prepihu, ki ga mogoče sploh ne čutite, pa je.

(odgovor članu zband)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kapica po kopanju
23.5.2009 9:42:50   
Hope2
Rojen novembra, kapico je imel vedno po kopanju do ene 2 meseca, ravno iz razloga, ki ga je mtv napisala. Kako bi v tej vročini počela, pa ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kapica po kopanju
23.5.2009 10:31:30   
slovenka
Naša je rojena julija in je imela kapico mogoče dvakrat, ker je tudi patronažna tako naročila, ampak se mi ni zdelo smiselno. Mi nimamo odprtih oken zvečer... in gre takoj po kopanju spat, zdaj in pri starosti 3 mes je bilo tako - in je ne bi potem motila in ji kapice dol jemala...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kapica po kopanju
23.5.2009 15:11:03   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Verjetno zarad mokre glave?
Ne vem, jaz ji dam kapico gor samo, če ji glavo perem. Drugače ne.


Sej tiste puhaste laske samo fino zbišeš, pa so že suhi.


Jaz mu dam po pranju glave kapico gor, ker ima kar precej las in niti slučajno niso suhi že po brisanju.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kapica po kopanju
23.5.2009 16:03:24   
maruscha
IZVIRNO SPOROČILO: mtv

Gre zato, da je glava (koža) vroča od kopanja. Če je kapica gor, se ohladi postopoma. Saj se ne prehladimo od mokrih las, ampak od mokrega in vročega lasišča in morebitnega vdora hladnega zraka in prepiha. Dojenčkove glave pa ne ščiti nič, ker ima nič oz puh na glavi. Jaz sem se leta nazaj tako prehladila z mokro glavo na prepihu, da sem bila zdrava šele po treh zaporednih terapijah z antibiotiki. Pa razmislite, kako boste dojenčku zaščitile mokro ali pa suho glavo na prepihu, ki ga mogoče sploh ne čutite, pa je.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kapica po kopanju
23.5.2009 17:14:42   
sanelaa
Pa kaj vam je, a vi tudi ko si glavo umijete si date kapo gor?

Kr neki.....

(odgovor članu maruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kapica po kopanju
23.5.2009 17:53:25   
maruscha
joj kako ste nekatere napadalne... prav grdo ei... vsak ma pravico izrazit svoje mnenje, pa ni ga treba zaradi tega napizd.... in vsaka mamica ima svoje metode, če jst tvojo ne grajam, prosim, ne ti mojo grajat, prav????

drgač mi je pa prav žal, da morm na temo ene kapice pisat tole... sam se nisem mogla zadržat.... sorry PetraSkok

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kapica po kopanju
23.5.2009 21:51:36   
Veselka21
Jaz mu dam po pranju glave kapico gor, ker ima kar precej las in niti slučajno niso suhi že po brisanju.


Mi tudi tako delamo, ker ima ful las in ful goste. Fena se pa boji. Kapico ima ene 10 minut gor.

< Sporočilo je popravil Veselka21 -- 23.5.2009 21:53:03 >

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Sokovi
Pixicom

Kateri sadni sok najraje pije vaš otrok?

Otroški sokovi Dana (12%)

Pingo (56%)

Rauch (19%)

Capri-Sonne (0%)

Maraska (0%)

Lumpi (12%)


Število vseh glasov: 16

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!