|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 13:32:44   
pupika
Evo zdej sem se spomnila, kaj se je nam zgodilo prejšnji teden. Jaz sem malega dala spat, mož se je ulegel na posteljo in tudi on zaspal, pa kar naenkrat zaslišim neko trkanje po vratih, saj ne vem odkod je prišlo ali je bilo v garaži, na garažnih vratah, alai pa na vhodnih vratah v pritličju, pa sem šla k možu, pa mu rekla, da en trka, pa če je slišal, on pa kaj je z mano, seveda da on ni slišal, ker je spal, ah in potem grem nazaj v spalnico in spet, samo takrat se nisem s tem obremenjevala, sedaj ko sem pa vse to prebrala, me pa kar stiska, pa mislim in upam, da pri nas pa ni duha, namreč živimo v novi hiši in že tri leta, če ne bi se že prej kaj slišalo. Se mi prav smilite tisti kateri ste imeli bližnje srečanje s kakim duhom, sploh pa amoss, tvoja zgodba pa je grozna. Saj verjetno nikoli več ne boste mirni, evo sedaj pa mi je žav, da k nam še nikoli ni prišel župnik žegnat hišo, ker vedno gre k sosedom k nam pa ne.

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 13:34:05   
pupika
bušica da še tvojo zgodbo opiši

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 13:51:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lenck

rija, mi imamo tudi duhca... samo da ta ne dvoguje rolet, ampak ropota. trka, škreblja, pred nekaj časa je imel očitno eno idejo in je sredi noči oponašal kapljanje vode... in ne, ne hecam se. ampak večinoma samo škreblja in trka, v dveh prostorih. imava ga že ves čas, kar sva se preselila (pol leta) in večinoma je samo na hodniku, včasih v kuhinji... v spalnici pa nikoli ne dela hrupa. samo včasih se zbudim z občutkom, da je prišel mal pogledat, kaj delamo user posted image

jaz sem se spravila stanovanje malo energetsko čistit, ampak vidim, da je duhec res rad tukaj. od takrat se sploh ne zmenim zanj. če je posebno glasen (recimo ponoči, ali ko je vse tiho), mu kar na glas rečem, da tako hrupen pa ni treba bit, da ga imamo itak radi. s fantom ga štejeva kar za člana družine. kaj pa vem, nimam občutka, da bi hotel kaj hudega... pa mu včasih zvečer še rečem, da ga imamo radi, in v mislih celo stanovanje odenem v rožnato, in potem vsi lepo spimo. ker se tudi živali ne vznemirjajo, mi je ok. samo enim obiskom je bilo nekoč neprijetno, ko sva povedala in sta slišala škrebljanje... potem sta hitro odšla user posted image
samo včasih, ko sem čisto sama, pa mi gre na jetra, če preveč ropota ponoči... takrat ga skušam pomirit, pa še mal več rožnate ljubezni okol pošiljam user posted image sicer pa je tukaj preko celega dneva.

edino, kar se mi zdi hecno, je, da sva šla zadnjič s fantom na izlet, in ko sva razvila fotografije (film), sva na eni opazila en obraz, čeprav tam ni bilo nikogar, fantu pa tudi ni jasno, kaj je na fotografiji, na kateri bi morala biti le nekaj tabla. mogoče je pa pač naš član družine šel z nama na izlet, pa sploh nisva vedela.

... ah, pa sem potem prebrala, da nimaš duhca. pa nič user posted image vidim pa, da imate izkušnje s tem tudi drugi user posted image

Če je tale duhec kak fejst fant,ga tud jaz nebi pregnala iz hišeuser posted image
Uglavnem,žal mi je,da sem te stvari brala,se mi zdi,da je vse začel neki škrtat,trkat...
žE ZDEJ ME JE STRAH PA JE DAN,UPAM,DA BOM DO VEČERA TO POZABILA.ups ,ne da se mi popravljatuser posted image

(odgovor članu Lenck)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 13:54:28   
kamilija

IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Meni je bilo včeraj zvečer malo nelagodno, ker sem brala tole temo, mi ni bilo glih vseeno se zvečer ulešt v posteljo, misli so pa bile pri duhu od nosečnice. Groza me je bilo zaspat...


Pri meni je bilo enako. Potem sem se pa, kot zakleto, zbudila ob 2h, ker me je na wc tiščalo, in sem razmišlajla o "uri duhov" (med 1h in 3h), o kateri je ena včeraj pisala. Priznam, da sem bila malo posrana in mi je bilo žal, da sem brala temo. Samo kaj, ko me te stvari ful zanimajo in verjamem v njih.



user posted image user posted image user posted image tudi jaz sem se ponoči zbudila, pa nisem šla lulat, čeprav me je ful tiščalouser posted image user posted image .
Evo, pa spet tole temo odpiram.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 13:58:00   
Amoss
Pri nas se je tudi začelo s trkanjem šelestenjem vrečk, nič dramatičnega, po cca. treh letih ko sem zanosila pa se je resno začelo.
Je pa hudo ja ko ne moreš prav nikomur povedat ker vsi mislijo da si zmišljuješ, nimaš se komu izpovedat, mislim da mi je bilo to najhuje ko nimaš to s kom delit da bi ti pomagal z kakšnim nasvetom, sem čisto resno razmišljala o tem da bi napisala knjigo, saj sem v najhujši krizi pisala dnevnik saj sem bila prepričana da bom umrla in da bodo vedeli kaj se je z mano dogajalo, pa nimam ravno veliko časa da bi še to skupaj spravila plus teha nisem ravno nadarjen pisatelj, je še zelo veliko tega za povedat ampak tud vse ni za na forum.


_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 14:03:23   
kamilija
Amoss, kdo vam je potem pomagal in kako??
Enkrat je bilo tudi na DIPO o tistem novomeškem duhovniku, da prekinja uroke in to. Kam ste se obrnili po pomoč?
A to ste na Štajerskem ?

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 14:04:00   
pupika
amoss kaj tako hudo je bilo, da si mislila, da boš umrla, sedaj pa imate mir kajne, sem tudi jaz mislila, da če vidim duha, da bom umrla, kajti lahko tudi tudi duh škodi in ti kaj stori.Hudo je ni kaj.Samo dobra si, da si tole takole preživela, kaj imate potem mir od takrat naprej ko jo je izganjalka izgnala ali ko so odkrili grobišče.Kaj ste v bloku ali v hiši.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 14:19:02   
Amoss
Mi smo imeli bioenergetičarja 2, duhovnik kije znan eksorcist po daljšem pogovoru ni želel priti, je rekel da ne bo, potem nam je pomagala ena ženska tudi bioenergetičarka iz Ukraine (ime pa nebi javno izpostavljala).
Mi smo v hiši, mir je s tem da duše še lahko prehodno vseeno gredo skozi hišo ne morejo pa se zadrževati, s tem da sedaj avtomatsko ko je kaj narobe takoj pomisliš na najslabše, pa se vseeno na koncu izkaže da pa je le logična razlagauser posted image .
Pri nas na začetku tudi živali niso nič reagirale kasneje pa.Ja pupika, verjela sem da s eposlavljam od tega sveta, ma to je zelo hudo pisat v bistvu sem se poslavljala, vedela sem da bom umrla, kar mi je tudi potem ta ženska povedala da ona (duša) se me je želela znebiti da bi si prisvojila mojega otroka, ker je ona verjela da je to njen izgubljen otrok al kako.

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 14:19:22   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: Amoss

Pri nas se je tudi začelo s trkanjem šelestenjem vrečk, nič dramatičnega, po cca. treh letih ko sem zanosila pa se je resno začelo.
Je pa hudo ja ko ne moreš prav nikomur povedat ker vsi mislijo da si zmišljuješ, nimaš se komu izpovedat, mislim da mi je bilo to najhuje ko nimaš to s kom delit da bi ti pomagal z kakšnim nasvetom, sem čisto resno razmišljala o tem da bi napisala knjigo, saj sem v najhujši krizi pisala dnevnik saj sem bila prepričana da bom umrla in da bodo vedeli kaj se je z mano dogajalo, pa nimam ravno veliko časa da bi še to skupaj spravila plus teha nisem ravno nadarjen pisatelj, je še zelo veliko tega za povedat ampak tud vse ni za na forum.



Jest če bi vedla, da je duh v moji hiši, si tud seksat na bi upala. user posted image


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 14:22:16   
kamilija

IZVIRNO SPOROČILO: Amoss

Mi smo imeli bioenergetičarja 2, duhovnik kije znan eksorcist po daljšem pogovoru ni želel priti, je rekel da ne bo, potem nam je pomagala ena ženska tudi bioenergetičarka iz Ukraine (ime pa nebi javno izpostavljala).
Mi smo v hiši, mir je s tem da duše še lahko prehodno vseeno gredo skozi hišo ne morejo pa se zadrževati, s tem da sedaj avtomatsko ko je kaj narobe takoj pomisliš na najslabše, pa se vseeno na koncu izkaže da pa je le logična razlagauser posted image .
Pri nas na začetku tudi živali niso nič reagirale kasneje pa.Ja pupika, verjela sem da s eposlavljam od tega sveta, ma to je zelo hudo pisat v bistvu sem se poslavljala, vedela sem da bom umrla, kar mi je tudi potem ta ženska povedala da ona (duša) se me je želela znebiti da bi si prisvojila mojega otroka, ker je ona verjela da je to njen izgubljen otrok al kako.


OMG..
Kako ti je pa to potem povedala?

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 14:23:31   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

IZVIRNO SPOROČILO: Amoss

Pri nas se je tudi začelo s trkanjem šelestenjem vrečk, nič dramatičnega, po cca. treh letih ko sem zanosila pa se je resno začelo.
Je pa hudo ja ko ne moreš prav nikomur povedat ker vsi mislijo da si zmišljuješ, nimaš se komu izpovedat, mislim da mi je bilo to najhuje ko nimaš to s kom delit da bi ti pomagal z kakšnim nasvetom, sem čisto resno razmišljala o tem da bi napisala knjigo, saj sem v najhujši krizi pisala dnevnik saj sem bila prepričana da bom umrla in da bodo vedeli kaj se je z mano dogajalo, pa nimam ravno veliko časa da bi še to skupaj spravila plus teha nisem ravno nadarjen pisatelj, je še zelo veliko tega za povedat ampak tud vse ni za na forum.



Jest če bi vedla, da je duh v moji hiši, si tud seksat na bi upala. user posted image



Sem narobe povedala. Ne, da si ne bi upala, nerodno bi mi bilo, da naju kdo gleda. user posted image   Drugače me pa takšne zgodbice zelo zanimajo in jih rada poslušam oz. berem.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 14:32:45   
Amoss
IZVIRNO SPOROČILO: kamilija


IZVIRNO SPOROČILO: Amoss

Mi smo imeli bioenergetičarja 2, duhovnik kije znan eksorcist po daljšem pogovoru ni želel priti, je rekel da ne bo, potem nam je pomagala ena ženska tudi bioenergetičarka iz Ukraine (ime pa nebi javno izpostavljala).
Mi smo v hiši, mir je s tem da duše še lahko prehodno vseeno gredo skozi hišo ne morejo pa se zadrževati, s tem da sedaj avtomatsko ko je kaj narobe takoj pomisliš na najslabše, pa se vseeno na koncu izkaže da pa je le logična razlagauser posted image .
Pri nas na začetku tudi živali niso nič reagirale kasneje pa.Ja pupika, verjela sem da s eposlavljam od tega sveta, ma to je zelo hudo pisat v bistvu sem se poslavljala, vedela sem da bom umrla, kar mi je tudi potem ta ženska povedala da ona (duša) se me je želela znebiti da bi si prisvojila mojega otroka, ker je ona verjela da je to njen izgubljen otrok al kako.


OMG..
Kako ti je pa to potem povedala?



Najprej ko sva se prvič srečali ni vedela o meni ničesar in ko me je zagledala je rekla: "Oh ljuba duša, jaz vem da ti veš da se poslavljaš od nas", še zdaj slišim te besede, šele nato ko je bila pri nas mi je na koncu povedala kaj v resnici se dogaja, naj povem da nič ni vedela o nas pred tem.Niti ni vedela kako mi je ime.

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 14:53:17   
oka
Pa ti je povedala zakaj naj bi se duh te ženske tako močno spravil na vas? Pravijo sicer, da se duše hranijo s strahom in žalostjo tistih pri katerih so ujete in na ta način postajajo močnejše. Jaz zase predvidevam da bi, če bi se meni kaj takega dogajalo kot tebi zadevi želela priti do dna, ugotoviti zakaj je ta gospa izbrala mene oz. mojo družino (mogoče kaka povezava sorodnika in te ženske?) Ampak pravim, da predvidevam, ker si niti pod razno ne znam predstavljat kaka groza te je morala obhajati vsak dan v tvojem domu. 

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 14:58:03   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: pupika

bušica da še tvojo zgodbo opiši



no meni se je zgodilo, da je pokojna oseba po cca. 40 dneh po smrti, se ene noči postavila ob robu postelje..v glavnem jaz se zbudim in vidim osebo, ki stoji ob postelji in je obrnjena stran od mene..jaz seveda mislim, da sanjam in potem se obrne proti meni z glavo. bila sem tolk trda, da nisem mogla se niti premaknit..da bi npr. dragega zbudila. in ko mi je to uspelo, je izginila.
potem sva z dragim malo prebrala o teh zadevah in glej ga zlomka..baje duša rabi 40 dni, da se popolnoma "odlepi" od tega sveta. ne vem, jaz vem kaj sem videla, razlagat širši okolici pa mi na misel ni prišlo..

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 18:12:40   
lotoska

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

..baje duša rabi 40 dni, da se popolnoma "odlepi" od tega sveta.


Sam res, enkrat sem bila priča prometni nesreči motorista. Ko je ležal na tleh sem mu v mislih želela vse dobro in molila naj preživi, in ko se mu je dvignil prsni koš sem mislila da diha. Je pa umrl. V tem času se mi je ustavila ročna ura, ki sem jo imela zelo rada. No še nekaj čudnih sanj sem imela po nesreči in vseskozi močen občutek, da je nekdo z mano, ko pa je po enem mesecu začela ura spet delat, so se vse te stvari nehale.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 21:56:17   
muška
ojej, Amoss, to pa več ni hec. user posted image

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 22:06:49   
TIA22
Ojejoj Amoss, tole pa ni zavidljiv položaj...

Da sem mogla tole temo prebrat no....sedaj pa mi skozi nekaj "poka" po stanovanju, pa ugotovim, da sušilecuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Mislim, da imamo duhca
19.5.2009 22:25:55   
TomTaylor


Mater, da rajš modrasa v roke primem kot duhca srečam! user posted image

Vse dlake, vključno s sramnimi, mi gredo pokonci ko tole berem! Brrrr....


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Mislim, da imamo duhca
20.5.2009 7:50:13   
pupika
Kako st epreživele to noč. Mene je bilo še bolj strah kot včeraj. SEm pa danes zjutraj slišala neko trkanje v  mansardi, pa sem mojga poklicala, pa je rekel, spet je en prič prišel v dimnik, tako kot pred leti, sem se prav zamislila, če je to res ptič, če tega sporočila ne bi brala, se s tem sploh ne bi obremenjevala, je bilo pa prejšnji teden isto dvakratno trkanje, ali pa je res le kakšen ptič ki nas straši po podstrešju.Sej včasih se s takimi stvarmi sploh nisem obremenjevala pa spraševala kaj je, sedaj ko sem pa prebrala kaj vse se vam dogajalo, pa se sprašujem kaj se dogaja pri nas. Sem prav smešna.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Mislim, da imamo duhca
20.5.2009 8:02:44   
Nogavica
Jaz sem se spet zbudila ob 2h za wc. user posted image
Pa sem se obrnila in spala naprej. Do 6h, ko sem komaj vstala zaradi bolečega mehurja. user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Mislim, da imamo duhca
20.5.2009 8:11:34   
pupika
Amoss sem ravno nekje zasledila, kaj se je včeraj zvečer zgodilo na teznem

http://www.zurnal24.si/Neznanec-zabodel-Ormozanko/novice/crnakronika/110883

Sem pa res že sama sebi smešna, ker sem najprej pomislila nate, ker si s tezna, me je kar stisnilo pri srcu.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Mislim, da imamo duhca
20.5.2009 8:27:35   
Amoss
Ja tezno ima zelo negativno energijo user posted image , punce prosim vas čim manj o tem razmišljat,z takšnimi mislimi jih privlačite in tudi strah jih privlači kot je zapisala že ena nad mano.
Največja napaka pa je baje da se z njimi pogovarjaš, saj takrat jim odobriš da ostanejo in jim pokažeš da jih čutiš in najslabše pri tem je da takrat se oni hranijo z tvojo enrgijo.Najbolje je ignorirat, a kaj ko se ti kaj takega zgodi ti zastane srce,...
Probajte res čim manj razmišljat o tem, to ni vredu,..

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Mislim, da imamo duhca
20.5.2009 8:27:57   
oka
Ah dejte, dejte pretiravat no! Kot da je zdaj v vsaki hiši en duhec, ki čaka, da boste šle na WC, da bo kažin narediluser posted image . Če bi imele duhca a res mislite, da bi počakal, da greste sredi noči do WC-ja, drugače pa bi vas pustil spat? Večina zvokov ponoči ima logično razlago in čisto bz. je, da vas bo zdaj strah vsakega šuma. Takih primerov kot je od Amoss je zelo malo.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Mislim, da imamo duhca
20.5.2009 8:41:08   
pupika
amoss točno to jaz vedno premišljujem, ker o tem razmišljam me je potem kar malo strah, da me ne slišijo in da bi zaradi tega kateri prišel.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Mislim, da imamo duhca
20.5.2009 8:49:00   
muška
Res pretiravate in to ni dobro! Že zaradi lastne psihe ne!  Jaz sem se tudi zbudila ob 2. zjutraj, ker sem bila žejna, pa sem šla pit in sem čisto lepo prišla do postelje!

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?