|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mislim, da imamo duhca
17.5.2009 9:34:39   
Ploha
muška: kako pa si reagirala, ko se ti je to zgodilo prvič??

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mislim, da imamo duhca
17.5.2009 9:37:46   
muška
ni me bilo strah. samo en tak glupi občutek imam vedno. prvič sem itak mislila, da se mi sanja, od drugič dalje pa vem da se mi ne user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mislim, da imamo duhca
17.5.2009 12:35:26   
kamilija
Ojoj, a ti to resno?
Jaz precej verjamem v te stvari, ampak me je pol tako strah, da se v spalnico zaklepam. Resno. Zelo me zanimajo te reči, ampak me je pol na smrt strah.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mislim, da imamo duhca
17.5.2009 18:29:13   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

No sem se malo vstrašilauser posted image
da vam povem, kaj se je zgodilo pri mamini prijateljici..Stara je 61 in živi sama v zelo veliki hiši. Neke noči, okrog 1h zjutraj jo zbudi zelo glasno pokanje iz pritličja! Ženska cela prestrašena, se spusti po stopnicah in kaj vidi....user posted image
Na hodniku ji """duhec" "" meče položene ploščice v zrak, najmanj 0.5 metra...user posted image
Ploščice ji je metalo v zrak kako uro in teh ploščic je bilo za kaka 2 kvadratna metra...nobena ploščica se ni zlomila, pa beton pod ploščicami ni bil niti malo počen..niti ene špranje....je bil duh????

Je rekla da je verjetno kaka podtalna voda ji to naredla, jaz pa mislim da je bil..kak obisk iznad oblakov.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image



barva mu ni bila všeč. Barva.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mislim, da imamo duhca
17.5.2009 18:34:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

jaz sem o tem že pisala tukaj gor.

Sicer pa naš duhec je prijazen, ko me budi ponoči me nikoli ni strah, samo občutek je tak malo hecen. Budi me pa tako, da trese posteljo in to tako dolgo dokler ne vstanem, potem pa je OK. user posted image   Me pa večinoma zbudi v kritičnih trenutkih. Npr. 1x mislim, da je bilo takrat prvič, me je budil, pa kar nekaj časa je trajalo, da sem sploh skapirala. No stanem, naredim obhod po bajti, grem do malih dveh, ta mali ful težko diha, vroč... grem po termometer skoraj 40 vročine. Uro in pol sem mu zbijala vročino, potem gremo spat ....mir do jutra.

Potem me je 1x budil ob nevihti. Spomnim se, da je v daljavi grmelo, pa deževat je začelo, spet obhod po bajti, v dnevni sobi sem imela odprta balkonska vrata in že kar precej vode po tleh,.... ipd.  Včasih pa me zbudi kar tako, mogoče se malo heca , ampak hecno, takrat se samo obrnem in spim dalje.

Jaz mu pravim prijazni duh. No, mojo mamo je tudi 1x budil. Midva z možem sva bila na počitnicah za par dni, ona pa je pazila mala dva in je spala v moji postelji.  Je rekla, da jo je zbudilo tresenje postelje, pa si je rekla sama pri sebi, aha ti si, se obrnila in spala dalje user posted image  , pa jo je pustil pri miru do jutra user posted image user posted image user posted image

Zdaj ga pa že dolgo ni bilo.


tale duhec pa tebe zelo močno varuje. angel varuh.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mislim, da imamo duhca
17.5.2009 20:44:11   
amaya
oh, zdaj vidim debato...sem bla malo na off te dni...

Pred porodom sem bila bolj občutljiva na take zadeve in sem več dojemala kot sedaj...

Pred leti nam je umrl prijatelj. Ponesrečil se je z motorjem. Tisti večer smo bili itak vsi iz sebe...jaz pa sploh, ker je bilo to moje prvo soočenje z umrljivostjo (do takrat sem samo muce pokopavala). No in grem na WC pri mojemu doma...že skozi sem imela občutek, da je nekdo v prostoru...za hrbtom, pa da me opazuje...Na WC mi je blo kar malo neprijetno...pa začnem jaz debatirat s pokojnim fantom: v smislu: OK če si tu, mi pa vsaj potrdi...Ko sem hotela zapustiti kopalnico se je kar naenkrat na polovici vrat pojavil koš s perilo....tam ni bil, ko sem prišla notri, ker bi ga že takoj ruknila...tako da ko sem vrata odprla sem ga prav prevrnila. Celo noč sem čutila, da je okoli naju z dragim. Na dan pogreba je bilo itak grozno. Na tel tajnici sem imela njegovo zadnje sporočilo (besedno-snemano). še sem si rekla, da ga bom dala poslušati njegovi punci (kasneje). Dala sem ga poslušati eni kolegici. No po pogrebu, ko sem hotela ponovno slišati sporočilo, ga ni bilo več...Takrat sem vedela, da se je poslovil in odšel...user posted image

Pa še je takih zgodb. Ponavadi s pokojnimi, ki so nama blizu. Oba sva zelo senzibilna in se tega zavedava...ni me pa strah. No pri nekaterih že!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mislim, da imamo duhca
17.5.2009 22:03:05   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: kamilija

Ojoj, a ti to resno?
Jaz precej verjamem v te stvari, ampak me je pol tako strah, da se v spalnico zaklepam. Resno. Zelo me zanimajo te reči, ampak me je pol na smrt strah.


Resno kaj pa!  In kaj ti pomaga zaklepanje v spalnico?

Ma mene ni strah res ne, imam pa en tak mogoče malo neprijeten občutek, ko me budi, ampak ko se zbudim si rečem, aha ti si in spim dalje user posted image  . V kritičnih trenutkih pa vstanem in naredim obhod po bajti in takrat vedbo najdem nekaj..... kot sem že prej pisala , vročina pri miniju, poplava,....čeprav je tresenje postelje enako, vem kdaj moram vstat in reagirat user posted image  .
Ma prijazen duhec , ampak res bi rada vedela kdo to je! Mogoče je moj dedek, ki se je smrtno ponesrečil 20 m stran od našega doma, ko je bila mama 6 mesesev noseča z mano user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mislim, da imamo duhca
17.5.2009 23:40:35   
sanja nk.
Nekaj na tem sigurno je ..ker sem imela kolegico, ki so v srednji šoli v internatu klicale duhove, šle so se pač igrico iz firbca, takrat bi tudi jaz morala tam biti, samo nisem šla, mogoče zaradi strahuuser posted image , samo potem se je izkazalo da dobro da nisem šla.
kolegice so si kupile, sicer ne vem od kjeuser posted image , celo mizo čarobno, tako podlago za klicanje, pa nekje so staknile prav seznam kako se jih kliče, besede, gibi..ura...vse so vedele...no ko so zaćele klicati...je vse steklo, sicer eš danes o tem ne govori..user posted image ., samo so naredile napako, velikoooo, ker ko ti kličeš duha, je problem...to da so samo klicale pač duha, niso pa povedale koga kličejo..., na začetku so rekle, da ni bilo nič, samo smejale so se, potem je pa , jaz zdej ne vem nisem videlauser posted image , samo po tem kar so rekle, je začela tabla premikati se, potem so začel predmeti padat po tleh,...zaradi strahu so takoj odnehale...in pospravile, ...samo se je potem šele začelo..user posted image ..duh ali pač karkoli je to bilo, ni odšel...ni jim pustil spati, tepel jih je ponoči, celo tako da so bile modre..., prevračal je stvari, spuščal čudne glasove...imele so hude probleme...ni jim dal miru...to pa zato, ker ga kure takrat niso znale odpoklicat, ker če jih kličeš jim moraš znati tudi odpoklicati user posted image ...nazadje , ko so bile že z živci čisto na koncu so se obrnile na duhovnika, ki je nato tega rjuharja nekako odpoklical, potem so imele mir....samo še danes ona o tej temi ne govori , čeprav je že 20 let nazaj...na začetku nisem verjela....samo danes lahko rečem, da nekaj je okoli nas, ker enostavno včasih čutiš prisotnost nekoga.....user posted image kar ne moraš pojasniti...
aja čisto za informacijo če katera ne ve, med 01:00 in 03:00 je ura duhov...user posted image ..zato takrat duhovi , seveda naj bi pač kdor verjame, naj bi se njhov svet takrat najbolje približal k našemu, neke energije to povzročijo okoli nas...zato se prisotnost , če je duh okoli tebe , mislim tboji hiši ...čuti med tema urama...user posted image


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 7:36:18   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

Nekaj na tem sigurno je ..ker sem imela kolegico, ki so v srednji šoli v internatu klicale duhove, šle so se pač igrico iz firbca, takrat bi tudi jaz morala tam biti, samo nisem šla, mogoče zaradi strahuuser posted image , samo potem se je izkazalo da dobro da nisem šla.
kolegice so si kupile, sicer ne vem od kjeuser posted image , celo mizo čarobno, tako podlago za klicanje, pa nekje so staknile prav seznam kako se jih kliče, besede, gibi..ura...vse so vedele...no ko so zaćele klicati...je vse steklo, sicer eš danes o tem ne govori..user posted image ., samo so naredile napako, velikoooo, ker ko ti kličeš duha, je problem...to da so samo klicale pač duha, niso pa povedale koga kličejo..., na začetku so rekle, da ni bilo nič, samo smejale so se, potem je pa , jaz zdej ne vem nisem videlauser posted image , samo po tem kar so rekle, je začela tabla premikati se, potem so začel predmeti padat po tleh,...zaradi strahu so takoj odnehale...in pospravile, ...samo se je potem šele začelo..user posted image ..duh ali pač karkoli je to bilo, ni odšel...ni jim pustil spati, tepel jih je ponoči, celo tako da so bile modre..., prevračal je stvari, spuščal čudne glasove...imele so hude probleme...ni jim dal miru...to pa zato, ker ga kure takrat niso znale odpoklicat, ker če jih kličeš jim moraš znati tudi odpoklicati user posted image ...nazadje , ko so bile že z živci čisto na koncu so se obrnile na duhovnika, ki je nato tega rjuharja nekako odpoklical, potem so imele mir....samo še danes ona o tej temi ne govori , čeprav je že 20 let nazaj...na začetku nisem verjela....samo danes lahko rečem, da nekaj je okoli nas, ker enostavno včasih čutiš prisotnost nekoga.....user posted image kar ne moraš pojasniti...
aja čisto za informacijo če katera ne ve, med 01:00 in 03:00 je ura duhov...user posted image ..zato takrat duhovi , seveda naj bi pač kdor verjame, naj bi se njhov svet takrat najbolje približal k našemu, neke energije to povzročijo okoli nas...zato se prisotnost , če je duh okoli tebe , mislim tboji hiši ...čuti med tema urama...user posted image




o hvala ker si povedala, takrat že nam hodila na WC user posted image , mislm  mene bi kap, jst se tega ful bojim,.....se pa spovnem, da smo pri moji sestrični kilcal duhove, in potem so rekle, nej da nek znak v zvezi z mano in me vse presrane v tistem hipu zazvoni, pa moji starši pred vrati, ki so prišli pome, pa šipa v tisti sobi je počla, pa ko smo šli je za nami neka bela senca šla (to so one vidle), pa še kar nekaj stvari je blo samo se ne spovnem več,...so ga pa tud odpoklicale,...

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 9:42:18   
Amoss
To so zelo resne zadeve, lahko tudi zelo nevarne.Tudi prijazni duhci lahko postanejo hudobni, kot je bilo v našem primeru.Duše se hranijo z energijo živih in vedno bolj pridobivajo na moči da lahko  "škampajo".Mi smo to ignorirali, v bistvu nihče ni verjel od začetka (pač nismo ljudje ki bi verjeli v nadnaravne stvari), po 5 ih letih je bila katastrofa, ko so že zelo močni jih je zelo težko izgnat,...Bilo je zelo hudo a danes je to že 3 leta za nami in z časom je tudi strah odšel a čisto mirni nebomo verjetno več nikoli,...

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 9:49:43   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Amoss

To so zelo resne zadeve, lahko tudi zelo nevarne.Tudi prijazni duhci lahko postanejo hudobni, kot je bilo v našem primeru.Duše se hranijo z energijo živih in vedno bolj pridobivajo na moči da lahko  "škampajo".Mi smo to ignorirali, v bistvu nihče ni verjel od začetka (pač nismo ljudje ki bi verjeli v nadnaravne stvari), po 5 ih letih je bila katastrofa, ko so že zelo močni jih je zelo težko izgnat,...Bilo je zelo hudo a danes je to že 3 leta za nami in z časom je tudi strah odšel a čisto mirni nebomo verjetno več nikoli,...


Amoss, kaj pa je bilo pri vas? A si že kdaj pisala o tem?

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 10:03:08   
Amoss
Mislim da nisem pisala še nikjer javno, je bilo dost hudo ker so bili vpleteni otroci najbolj pa sem nastradala jaz, v bistvu se je vleklo nekje 5 let, in je vedno postajalo huje, dokler ni moja tamala dobila nove mamice z njo se je igrala in jo klicala mama (stara je bila dobro leto), nato je še nečakinja povedala (4 leta) da jo budi bela teta in ji govori da naj se pogovarja z njo in ji da za jest (jo je opisala tako da me še danes zmrazi ko se spomnim).Potem nam je razbijalo stvari, vleklo za lase, zaklepalo iz stanovanja (bog ne daj da nisi imel kjuča vedno pri sebi), smo plazili pri balkonih in oknih v lastno stanovanje,...To je le delček zgodbe, cele zgodbe nebi ravno na forum pisala,...

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 10:17:55   
uwaga
Jao Amoss! Kako ste pa rešili te težave!?

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 10:20:51   
Amoss
Težko smo imeli kar nekaj izganjalcev, duhovnika, potem pa je ena ženska porihtala, čist na lep mirn način, očitno so ostali pred njo bili preveč agresivni in jim ni uspelo,...

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 11:36:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Amoss

Mislim da nisem pisala še nikjer javno, je bilo dost hudo ker so bili vpleteni otroci najbolj pa sem nastradala jaz, v bistvu se je vleklo nekje 5 let, in je vedno postajalo huje, dokler ni moja tamala dobila nove mamice z njo se je igrala in jo klicala mama (stara je bila dobro leto), nato je še nečakinja povedala (4 leta) da jo budi bela teta in ji govori da naj se pogovarja z njo in ji da za jest (jo je opisala tako da me še danes zmrazi ko se spomnim).Potem nam je razbijalo stvari, vleklo za lase, zaklepalo iz stanovanja (bog ne daj da nisi imel kjuča vedno pri sebi), smo plazili pri balkonih in oknih v lastno stanovanje,...To je le delček zgodbe, cele zgodbe nebi ravno na forum pisala,...


A daj nehaj! Madona, me kar mrazi. Pa ste kdaj izvedeli, kdo je to bil?

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 11:37:16   
lotoska
Amoss, joj kakšna slaba izkušnja. Zanima me a so bili  vaši duhci vezani na lokacijo ali na osebe?

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 11:58:13   
Amoss
Jah po besedah te ženske ki jih je izganjala bi naj bila ena mlada ženska ki so jo ubili nosečo, zato je prišla k nam ker sem imeli 2 mala otroka in si je mojo najtamanjšo vzela za svojo, za to jo  je tudi mala klicala mamica jaz sem bila teta.Slišali pa so se skozi otroški glasovi in jok, sam to pa mi ni povedala kaj bi naj bilo je samo rekla naj ne odpiram vrat skozi katera nisem sposobna pogledatiuser posted image
Glede lokacije pa ne vem, je pa bilo nekaj časa po tem ko je bilo pri nas vsega konec najdeno to množično grobiščeuser posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 12:01:48   
ZARA
Ja, noro, Amoss. Samo, da ste rešili.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 12:14:47   
oka
Jah po besedah te ženske ki jih je izganjala bi naj bila ena mlada ženska ki so jo ubili nosečo, zato je prišla k nam ker sem imeli 2 mala otroka in si je mojo najtamanjšo vzela za svojo, za to jo je tudi mala klicala mamica jaz sem bila teta.Slišali pa so se skozi otroški glasovi in jok, sam to pa mi ni povedala kaj bi naj bilo je samo rekla naj ne odpiram vrat skozi katera nisem sposobna pogledatiuser posted image
Glede lokacije pa ne vem, je pa bilo nekaj časa po tem ko je bilo pri nas vsega konec najdeno to množično grobiščeuser posted image


O ti strela! Kje je bilo najdeno množično grobišče in kakšno? Kje v bližini vašega domovanja?

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 12:15:43   
Amoss
Na Teznu, tu ko delajo avtocestouser posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 12:19:04   
uwaga
O ti vrag!!! Še dobro, da ste našli to gospo, ki je znala pomagat.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 12:41:01   
pupika
O hudiča, meni so šle vse kocine po konc. Groza, kako ste morali trpeti, in sedaj ste verjetno zaznamovani za celo življenje. Jaz sem vedno pravila da nekaj je na tem, vsi ostali so se mi pa vedno smejali, ravno tako moj, ki v kaj takega ne verjame.

Danes me bo sigurno strah zaspat, zaradi te teme, najboljše da se malo prestavim, sam če me pa kar not potegne.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 12:43:45   
TomTaylor
o madonca...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 12:49:48   
kamilija
ooo, sej sem vedela, da ne bi smela tele teme odpirat. Tudi meni so šle kocine pokonci, groza..

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mislim, da imamo duhca
18.5.2009 13:15:46   
Amoss
težko je iti skozi to, čeprav takrat kar od nekod pobiraš energijo, mogoče če nebiimela otroka nebi bila tako močna, zdaj sem vedela da morem to rešiti že zavoljo otroka.Najtežje pa je definitivno nekaj takega sprejeti ker je nekaj nerazumljivega, vedno se sprašuješ zakaj jaz, zakaj moja družina, to so res grozne zadeve in pustijo posledice, če bi reševali to v zgodnji fazi na začetku to nebi bilo tako hudo, ampak kaj ko na začetku si skušaš vse razlagat najti pojasnila in ko končno pojasnil več ni je hudo sprejeti dejstvo da si žrtev nečesa nadnaravnega, ne veš kdaj je za tabo, kdaj te gleda, ko sediš pri mizi in ti gre z roko skozi lase,...Najhuje je bilo ko je bil kdo pri nas na obisku so kar vsi pobegnili ko so naenkrat šalce ali krožniki padli po tleh ali pa je začelo pihati ko je bilo vse zaprto,... smo se pa znebili veliko obiskov,..

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?