|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko hlač na teden?
4.5.2009 18:26:12   
Splišni
Koliko hlač na teden približno umaže vaš otrok?

Moj jih 5 do 6.

Pa sem ful vesela, ker mi vsak dan iz šole pride z blatnimi hlačami ali pa vsaj od trave umazanimi. Prej iz vrtca je vedno hodil čist in bi v bistvu cel teden lahko bil v enih hlačah.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko hlač na teden?
4.5.2009 18:28:12   
CatJa
Kavbojke redko zdržijo dovolj čiste za 2x, trenirke so pa itak potrošni material.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko hlač na teden?
4.5.2009 19:11:11   
Anonimen
jao moj je tudi odkar je u soli cisto spackan in blaten....se raztrgan(po kolenih) u glavnem groza.....

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko hlač na teden?
4.5.2009 19:12:02   
gita10
Porabimo toliko hlač kolikor je dni v tednu ali pa še kakšne več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko hlač na teden?
4.5.2009 19:19:27   
Volga
Mora kar vsak dan frišne oblečt. Če jih ne strga, sem lahko vesela. Kavbojke, v celo, na kolenih, že druge zdaj. Pa kaj čem, boli me đoli. 

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko hlač na teden?
4.5.2009 19:22:42   
Anonimen
Kakor kdaj. Vcasih dvoje na dan, vcasih nobenih.

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko hlač na teden?
4.5.2009 19:42:47   
tailor
jaz moji dve punčki skoraj vsak dan preoblečem.cunje za pranje pa se veselo nabirajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko hlač na teden?
4.5.2009 20:26:07   
Anonimen




Koliko hlač na teden približno umaže vaš otrok?


Toliko kot je dni v tednu. Redko, da ima kakšne za dva dni.

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko hlač na teden?
4.5.2009 20:30:55   
čebelica01
vsak dan ene včasih tudi kaki dan kar dvoje naša je k pujsek v svinjaku pa še on bi prišel bol čistuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko hlač na teden?
4.5.2009 20:53:19   
Jančika_
Raje ne štejem več. Če ima tavečji dober dan, potem ima ene na dan, drugače dvojne. Tamali pa....danes grejo v koš za perilo štirje komadiuser posted image . Pa to ne govorim o nekih mini flekih, to se usede v blato recimo. Včasih moram cote najprej ostrgat, preden jih sploh lahko dam v mašino. Da o žepih, polnih mivke, sploh ne govorimuser posted image . Plus da je tamali šele kakšen mesec brez plenice in potem se mu še dogajajo nezgode.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko hlač na teden?
4.5.2009 20:55:46   
alička
user posted image  sem mislila, da imam samo jaz doma eno pujsko.

Se pa zgodi, da včasih zdržijo tudi več kot en dan.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko hlač na teden?
4.5.2009 22:04:58   
glen
Največkrat le en dan.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko hlač na teden?
4.5.2009 22:28:52   
Ribica **
O, potem je pa mali od mojega kar priden. Trenirke za v vrtec ne rabi dat vsak dan za oprat, ni pa cisto cista, jasno. Cez vikend pa ponavadi ni tezav s tem, ma cel vikend ene hlace.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko hlač na teden?
4.5.2009 23:31:46   
rija
včasih tudi tri na dan: gre zjutraj ven, pride noter ves blaten, gre komplet vse s šuhi vred v stroj, gremo v mesto, dobi kavbojke, gre na igrišče je vse vsrano...pridemo domov in za popoldansko izmeno dobi zopet frišno trenirko, ki je zopet vsa vsrana zvečer.....

če kam gremo, HB zdržijo kavbojke cel dan. user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko hlač na teden?
5.5.2009 7:22:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Mora kar vsak dan frišne oblečt. Če jih ne strga, sem lahko vesela. Kavbojke, v celo, na kolenih, že druge zdaj. Pa kaj čem, boli me đoli. 

enako....sam da mene pa mal boli đoli, ker ne znam zaštepat kot se spodobi!!!!user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko hlač na teden?
5.5.2009 7:54:51   
lilka
Jaz dam moji dvoletnici vsak dan druge hlače za v vrtec, ker tudi jaz grem cv slaužbo vsak dan drugače oblečena, tako pač imamo,(tam jih preoblačijo v vtrteške, ker so še jaslična skupina) tako da pride ponavadi s čistimi in jih dam v omaro nazaj, pulover ima pa skoraj vedno poflekan. Doma je problečem v trenerko, ki je valda do kraja umazana zvečer, ker smo veliko zunaj. Čez vikend ji moram večkrat preoblečt hlače, sploh če je bolj mokro vreme, pa če je na pesku, pa ker se navajamo na kahlico je včasih brez plenice in se polula, v glavnem preremo, peremo, peremo....najmanj 5 hlač imam za v vtrec na zalogi, zdej smo podložene zamenjali za tanjše...

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko hlač na teden?
5.5.2009 8:39:28   
t5t6
Jaz jih vsak dan preoblečem, še posebej sedaj, ko so nonstop odzunaj. Pozimi se kdaj zgodi, da so lahko ene hlače za dva dni.  Za weekend jih kdaj celo dvakrat na dan preoblečem, ker se dopoldan tako zapacata, da jih za kosilo ne spustim v hišo polnih peska in zemlje.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko hlač na teden?
5.5.2009 9:44:48   
*alja*
Jaz ji lahko oblečem hlače 2-3krat iste v vrtec, ker se v vrtcu preoblačijo ko grejo ven in ima tam staro tranirko ki jo nesem domov konc tedna. Tako da hlače ostanejo čiste. Gornji del pa vsak dan čistega oblečćem za v vrtec.
Doma ima ista oblačila 2 dni al še kak dan več, razen če se zgodi kaka nezgoda (se polije,...)

No včasih pa tudi 3-je hlače na dan porabimo, tako da je to ful različno.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko hlač na teden?
5.5.2009 10:37:47   
nuala
Tamlajsi pokuri ene hlace na dan, res redko se zgodi, da ima 2x iste za v vrtec. Cez vikend je pa skozi v istih hlacah, tudi ce so malo umazane.
Tavecji ima 2 dni ene hlace, potem jih da za oprat. Ce se umaze eli strga, dobi seveda nove, ampak naceloma zdrzijo 2 dni.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko hlač na teden?
5.5.2009 10:38:39   
emaa
Moja dva sta bolj po kopitu Jančikinih in rijinge fanta, vsak minimum dve do tri na dan, torej na tedensta preoblečena vaj 30x, pač stalno perem ni kaj. V nedeljo je bil Luka do kosila že trikrat preoblečen. Kaj češ voda je zelo mamljiva, ker na poti iz trgovine po njej ni smel brodit, se je iz protesta vanjo usedel.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko hlač na teden?
5.5.2009 10:40:18   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: emaa

Moja dva sta bolj po kopitu Jančikinih in rijinge fanta, vsak minimum dve do tri na dan, torej na tedensta preoblečena vaj 30x, pač stalno perem ni kaj. V nedeljo je bil Luka do kosila že trikrat preoblečen. Kaj češ voda je zelo mamljiva, ker na poti iz trgovine po njej ni smel brodit, se je iz protesta vanjo usedel.



O marija, koliko pa vi potem za garderobo denarja porabite? Pa prostora? Pa tega gre skozi več, in denarja in prostora.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko hlač na teden?
5.5.2009 10:43:21   
Sibil_
IZVIRNO SPOROČILO: emaa

Moja dva sta bolj po kopitu Jančikinih in rijinge fanta, vsak minimum dve do tri na dan, torej na tedensta preoblečena vaj 30x, pač stalno perem ni kaj. V nedeljo je bil Luka do kosila že trikrat preoblečen. Kaj češ voda je zelo mamljiva, ker na poti iz trgovine po njej ni smel brodit, se je iz protesta vanjo usedel.



Se podpišem. In denarja gre kar nekaj za cunje, omare mi pokajo po šivih. No, upam da bo bolje z leti, da se bosta manj mazala ko bosta starejša.user posted image


_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko hlač na teden?
5.5.2009 10:45:10   
higuys
mah, mi smo rešili ta "problem", da ima za v varstvo (nonoti)  oblečen nad trenirko še delovni kombinezon , no zdaj samo kombinezon, tako, da ga zjutraj oddamo čistega in dobimo čistega user posted image . Zato pa je kombinezonček...no ja vanish, mu ni kos.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko hlač na teden?
5.5.2009 10:45:24   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

IZVIRNO SPOROČILO: emaa

Moja dva sta bolj po kopitu Jančikinih in rijinge fanta, vsak minimum dve do tri na dan, torej na tedensta preoblečena vaj 30x, pač stalno perem ni kaj. V nedeljo je bil Luka do kosila že trikrat preoblečen. Kaj češ voda je zelo mamljiva, ker na poti iz trgovine po njej ni smel brodit, se je iz protesta vanjo usedel.



Se podpišem. In denarja gre kar nekaj za cunje, omare mi pokajo po šivih. No, upam da bo bolje z leti, da se bosta manj mazala ko bosta starejša.user posted image



Ja pa tvojadva verjetno vsaj kaj lahko eden za drugim ponosita.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko hlač na teden?
5.5.2009 10:46:01   
emaa
Splišni za vsakega imam nekje minimum 8 hlač, potem pa stalno perem, pa majic, puloverjev. Saj superge imata pa samo ene, tako, da je pol imel na pol odprte sandale. In ja gre veliko denarja, pri tej starosti smo sicer kar nekaj trenirk dobili podarjenih, precej pa seveda kupili. Trenutno sem bolj švoh s trenirkami, ker sta jih kar nekaj zopet prerasla, ampak sem se sprijaznila, da otrok, ki v čistoči uživajo nimam. Če te zanima imata dve omari, s tem, da je ena trenutno polna premjahnih oblačil, ki jih moram pospravit k tašči, ker pri nas ni prostora. V glavnem ne vem, mi je bilo smešno, ko mamice dvojčkov rečejo, da rabš 50% več kot za enega, jaz vedno rabim dvakrat več kot za enega. Včeraj sta prišla iz vrtca preoblečena, ker sta po lužah skakala, pa še doma se najde, pa v vrtcu moraš zmeraj rezervo imet.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?