|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
3.5.2009 20:54:26   
PERSIDA
ada2 - ČESTITKE ZA 2 MESECA,KI STE JH PREGURALIuser posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
3.5.2009 21:07:47   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

lejca -spanje, kaj je to spanjeuser posted image  To misliš tisto .ko bi naj dal glavo na vzlavnik?user posted image Izračunaj si ,da imaš dva otroka in ,da ti po polnoči jesta na dve uri ti pa greš spat ob desetih,koliko spiš?Vprašanje za milion evrov?user posted image user posted image user posted image
Lejca kolko spiš bodi srečna da spiš pri nas je to misija nemogoče zazdaj.
Za info še ti povem ,da čez dan jesta tudi na dve uri, zdaj ,pa mi povej kdaj naj spim?user posted image user posted image


oj persida, sej sem ti ze rekla ,da te obcudujem ko zmores vse to...sam nisem misla nobene uzalit al pa se hvalit..mene sam zanima kolk otrocki pustijo spat...

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
3.5.2009 21:30:12   
MalaČebelica
evo še bolj nove slikice od naše pikice

user posted image


_____________________________




(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
3.5.2009 21:41:13   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

lejca -spanje, kaj je to spanjeuser posted image  To misliš tisto .ko bi naj dal glavo na vzlavnik?user posted image Izračunaj si ,da imaš dva otroka in ,da ti po polnoči jesta na dve uri ti pa greš spat ob desetih,koliko spiš?Vprašanje za milion evrov?user posted image user posted image user posted image
Lejca kolko spiš bodi srečna da spiš pri nas je to misija nemogoče zazdaj.
Za info še ti povem ,da čez dan jesta tudi na dve uri, zdaj ,pa mi povej kdaj naj spim?user posted image user posted image


oj persida, sej sem ti ze rekla ,da te obcudujem ko zmores vse to...sam nisem misla nobene uzalit al pa se hvalit..mene sam zanima kolk otrocki pustijo spat...


persida tebi res gre vsa čast in slava. user posted image user posted image user posted image

mi kar dosti spimo moram povedat, pa sem vseeno včasih kot cota. klara zaspi ponavadi med deveto in deseto zvečer, včasih zaspim kar z njo, ker jo še podojim v najini postelji in pol jo samo prestavim v njeno posteljico in že spim ali pa se mi še da kaj pospravit in postorit in grem spat okoli enajstih ali polnoči. potem se zbudimo za hranjenje okoli dveh pa potem še ob šestih pa devetih. sama se nekje vstanem okrog sedmih ali osmih. če ponoči lepo je in takoj zaspi dalje, potem mi je to čisto dovolj in se super počutim in ne grem ležat nič čez dan. če jo pa ponoči še mučijo krči pa je to čisto druga pesem. se tudi zjutraj vstanem ob enaki uri in ponavadi ne grem čez dan ležat ker pol ne morem zvečer dobro zaspat, oziroma zaspim z njo ob devetih ker sem čisto zmahana, ampak se pol ob polnoči zbudim in ne morem več spat in bi najbolj spala ko se ona zbudi za hranjenje... ampak sem res vesela da načeloma tak dobro spi ker jaz sem drugače veeeelik zaspanec in če bi me ona dosti pokonci držala bi se mi po moje zmešalo. jo vsak dan pohvalim da tak lepo spi in da je pridna, da si ne bi slučajno kaj premislila in nehala ponoči spat user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
3.5.2009 21:58:44   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

pa drugace,kako ste? Dejte mi povedat ,kolk na dan ali noc ve spite? A grem samo jaz zgodaj spat? Pa potem zgodaj vstanem, al kako? V glavnem me zanima,ker jaz grem spat ,ko tamali zaspi po kopanju, okrog 22.ure. ...pa se mi zdi,da mi ful casa zmanjka za ostale stvari, se posebej zdej,ko sem sama in je moj v sluzbi....

lp 


Kdaj pa zjutraj vstaneš?
Jaz grem v primerjavi s tabo zelo pozno spat... zjutraj pa spimo do kakih osmih. Tam 7-8 ur spanja imam, ampak čutim, da mi še manjka. user posted image  Ja, ponoči se pa zbudi 2x, ampak ok, to je pač njena potreba. user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
3.5.2009 22:02:24   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Meni naša tudi kar precej poliva. ampak ne tak dosti količinsko pač pa dosti v smislu da res pogosto. pa podrema kupček vmes in na koncu hranjenja. ima dvignjeno vzglavje in vse. pa ji res pogosto prileze še kaj iz ust po hranjenju. včasih kmalu, včasih pa tudi šele čez eno uro. tako dosti kot si ti opisala je mogoče enkrat ali dvakrat preko vrgla. ma ful ne vem od česa je to odvisno, ker se pa zna zgodit tudi da par je par dni čisto ok in ne poliva nič - niti med podiranjem kupčka nič ne pride ven ampak samo zrak... nimam pojma zakaj je to. jaz ji ne dajem nobenih kapljic - niti železo niti ad3. ji dajem proti krčkom sab simplex, ampak nisem opazila nobene povezave med tem in polivanjem.

sem pa prebrala da je lahko polivanje znak netolerance na kravje mleko. ali ga dosti popiješ? jaz sem ga vmes nehala pit pa jest izdelke iz mleka, ampak spet nisem opazila povezave. mogoče da bi morala bolj dolgo ne pit mleka, ne pa samo par dni. nimam pojma....



To sem tudi jaz slišala... in veliko ga spijem, ja. Ampak baje da moraš to dieto furat kar nekaj tednov, preden se stanje izboljša oz. preden se pokaže ali je to to.
Ma ne vem, jutri bom poklicala P in ji rekla, da tole je pa preveč. Čeprav danes je bilo boljše. Sem ji dala železo tako kot v P delajo - v majhno količino mleka po flaški in potem sem jo imela ene 5 minut dvignjeno in šele pol je jedla naprej... Mogoče moram pa tak delat, da želodček najprej absorbira železo z majhno kol. tekočine... Bomo vidli.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
3.5.2009 22:14:10   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Meni naša tudi kar precej poliva. ampak ne tak dosti količinsko pač pa dosti v smislu da res pogosto. pa podrema kupček vmes in na koncu hranjenja. ima dvignjeno vzglavje in vse. pa ji res pogosto prileze še kaj iz ust po hranjenju. včasih kmalu, včasih pa tudi šele čez eno uro. tako dosti kot si ti opisala je mogoče enkrat ali dvakrat preko vrgla. ma ful ne vem od česa je to odvisno, ker se pa zna zgodit tudi da par je par dni čisto ok in ne poliva nič - niti med podiranjem kupčka nič ne pride ven ampak samo zrak... nimam pojma zakaj je to. jaz ji ne dajem nobenih kapljic - niti železo niti ad3. ji dajem proti krčkom sab simplex, ampak nisem opazila nobene povezave med tem in polivanjem.

sem pa prebrala da je lahko polivanje znak netolerance na kravje mleko. ali ga dosti popiješ? jaz sem ga vmes nehala pit pa jest izdelke iz mleka, ampak spet nisem opazila povezave. mogoče da bi morala bolj dolgo ne pit mleka, ne pa samo par dni. nimam pojma....



To sem tudi jaz slišala... in veliko ga spijem, ja. Ampak baje da moraš to dieto furat kar nekaj tednov, preden se stanje izboljša oz. preden se pokaže ali je to to.
Ma ne vem, jutri bom poklicala P in ji rekla, da tole je pa preveč. Čeprav danes je bilo boljše. Sem ji dala železo tako kot v P delajo - v majhno količino mleka po flaški in potem sem jo imela ene 5 minut dvignjeno in šele pol je jedla naprej... Mogoče moram pa tak delat, da želodček najprej absorbira železo z majhno kol. tekočine... Bomo vidli.


Če boš poklicala, potem prosim napiši kaj so ti rekli, ker me zelo zanima, če imajo tam mogoče kako drugo teorijo. Aja, sem se pa spomnila tudi to, da mi je patronažna rekla, da je možno da dajem moji prevečkrat za jest. Ker je na začetku bil problem to, da je hotla vedno sesat, tudi ko ni bla lačna - ko so jo matrali krči in se je hotela cartat. jaz pa sem zelo težko ločila kdaj je lačna in kdaj so krči. in potem bi ji kao naj bilo preveč in je zato polivala. sem pa res imela občutek da jo imam nonstop gor priklopljeno. no, ampak zdaj sem ji nehala vmes dajat joško. jo poskušam drugače potolažit - da jo nosim pa masiram ko vidim da jo krči mučijo (dude ji še vedno nisem uspela podtakniti, ker jo pljune ven tak da leti čez pol sobe user posted image user posted image ). ampak se polivanje ni nič kaj izboljšalo....


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
3.5.2009 22:18:37   
Dali*
Najaa sem že čekirala in ti poslala zs.

Pozdravčke vsem puncam in vašim malim princeskam in malim princem...

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
3.5.2009 22:55:06   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Če boš poklicala, potem prosim napiši kaj so ti rekli, ker me zelo zanima, če imajo tam mogoče kako drugo teorijo. Aja, sem se pa spomnila tudi to, da mi je patronažna rekla, da je možno da dajem moji prevečkrat za jest. Ker je na začetku bil problem to, da je hotla vedno sesat, tudi ko ni bla lačna - ko so jo matrali krči in se je hotela cartat. jaz pa sem zelo težko ločila kdaj je lačna in kdaj so krči. in potem bi ji kao naj bilo preveč in je zato polivala. sem pa res imela občutek da jo imam nonstop gor priklopljeno. no, ampak zdaj sem ji nehala vmes dajat joško. jo poskušam drugače potolažit - da jo nosim pa masiram ko vidim da jo krči mučijo (dude ji še vedno nisem uspela podtakniti, ker jo pljune ven tak da leti čez pol sobe user posted image user posted image ). ampak se polivanje ni nič kaj izboljšalo....



Seveda bom poročala. user posted image
To, da bi prevečkrat jedla tud ne verjamem, ker jo tudi jaz med krči ne pristavljam, ampak masiram trebušček, telovadim z njo, dam dudo... In tudi je največkrat kar na 3 ure.

MalaČebelica, jutri bom dala sliko v seznam. user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 6:31:02   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec


jjasna- kako je z novalacom v italiji, tašča lahko nabavi iz aut, samo sporoči mi koliko škatel po 400 g in katero vrsto


tudi v italiji je novalac 50% cenejši kot v sloveniji (sej ne moreš verjet!!!), tako da sem si kar tle nardila zalogo se ti pa res iskreno zahvaljujem za ponujeno pomoč... hvala resuser posted image user posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 6:34:28   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Cer punce....

ja,nedelja je danes,pa ni nobene gor...
Upam,da sem vam kej luste naredla in da pridete dol..na sonce in morje...
Moja tasca je tud ena izmed tistih,ki mislijo,da vse vejo, ma se moram pac sprijazniti s tem in pri enem uho noter in drugem ven...ma midva z mojim sva se na zadnje oreng skregala zarad njih , stvari so sle zelo dalec,tak da smo se na koncu moral pogovorit vsi skupaj...sklenili en kompromis,ker drugace ne gre...jaz sem pa tud velik sama,da rabim tud njihovo pomoc...je treba vcasih mal popustit...tko je zivljenje..ampak moram priznat,da je tezk bit vedn prijazn in da me vcasih res ob zivce spravlja, ampak dober, bomo ze nekako...

pa drugace,kako ste? Dejte mi povedat ,kolk na dan ali noc ve spite? A grem samo jaz zgodaj spat? Pa potem zgodaj vstanem, al kako? V glavnem me zanima,ker jaz grem spat ,ko tamali zaspi po kopanju, okrog 22.ure. ...pa se mi zdi,da mi ful casa zmanjka za ostale stvari, se posebej zdej,ko sem sama in je moj v sluzbi....

lp 


mah... js kar spim recimo...
meni gre spat okoli 8h in potem vleče do 2.00 oz. do 2.30, pol naslednjo rundo pa se zbudi od 5.00 do 5.30. Vsaj tako je blo do zdej. Zdej za vikend pa sva se preselila k mojemu in je očitno ta menjava okolja nardila svoje, ker ga nimam več poštudiranega...
včeraj je npr. zaspal ob 7.00, pa se je ob 8.00 zbudu... smo mu dali za jest... je zaspal do 3h... pol se pa ni več zbudu in še kar spi.. js pa budna, ker je nekaj momljal in ko to dela ne morem spat pa še moj je šow v službo tako da zdej tle visim


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 6:35:31   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

lejca -spanje, kaj je to spanjeuser posted image  To misliš tisto .ko bi naj dal glavo na vzlavnik?user posted image Izračunaj si ,da imaš dva otroka in ,da ti po polnoči jesta na dve uri ti pa greš spat ob desetih,koliko spiš?Vprašanje za milion evrov?user posted image user posted image user posted image
Lejca kolko spiš bodi srečna da spiš pri nas je to misija nemogoče zazdaj.
Za info še ti povem ,da čez dan jesta tudi na dve uri, zdaj ,pa mi povej kdaj naj spim?user posted image user posted image


persida je drugo ime za super mamouser posted image user posted image mogoče zato ne najdeš nikjer razlage za tvoje ime, ker si superjunak.. tako kot za supermana nikjer ne pišeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 6:59:06   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

še jaz se malo oglasim.
Lija je skopana, ati pa zunaj na cigaretu.user posted image

pocka..prav da ste jim povedali. Moj tudi kadi in odkar je Lija prisotna ni pogoja, da kdo kadi v stanovanju. tudi vsi obiski  ki prihajajo in kadijo, gredo al ven na hodnik ( v bloku) ali na balkon. In vsi razumejo, da se zraven Lije pač ne kadi.. Ne razumem pa te tvoje tašče , jaz bi jo že poslala nekam..
pupa.. mi smo strigli nohte po mescu dni. Ampač pe si že v akciji pa pridi še do nas..mi bi Liji tud morali jih zdaj ponovno. zdaj ko panča ji bom jih postrigla.
persida..user posted image upam da ni nič hujšega..

KAJ ZDAJ MB. MAMICE..KDAJ SE KAJ DOBIMO??



ojla.

mi smo se zdaj nekak odločli da bi skočili malo na morje - od srede do sobote. tak da če se mislite dobit ta teden bi se po še enkrat kmalu, da se lahko še midve pridružima. no, ni pa še sigurno glede morja - jutri se bomo odločili ko bomo videli kako bo napovedano vreme



a že kaj veš, če prideš?? user posted image


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 7:10:31   
*MaJaLe*
Samo, da se pofočkam user posted image

več na marčevskem zidu na facebookuuser posted image

< Sporočilo je popravil *MaJaLe* -- 4.5.2009 7:11:16 >

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 7:19:42   
buksi
dobro jutro

mene pa zanima če tudi vaši user posted image kdaj trdo kakajo, pride ven kepica?
Pa koliko tekočine čajčka je dobro da spijejo na dan, če niso več dojeni?

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 7:49:02   
pocka
Dobro jutro!
Danes bo spet sonček ,jeee.user posted image user posted image user posted image Imamo spet cel kup opravkov...

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Meni naša tudi kar precej poliva. ampak ne tak dosti količinsko pač pa dosti v smislu da res pogosto. pa podrema kupček vmes in na koncu hranjenja. ima dvignjeno vzglavje in vse. pa ji res pogosto prileze še kaj iz ust po hranjenju. včasih kmalu, včasih pa tudi šele čez eno uro. tako dosti kot si ti opisala je mogoče enkrat ali dvakrat preko vrgla. ma ful ne vem od česa je to odvisno, ker se pa zna zgodit tudi da par je par dni čisto ok in ne poliva nič - niti med podiranjem kupčka nič ne pride ven ampak samo zrak... nimam pojma zakaj je to. jaz ji ne dajem nobenih kapljic - niti železo niti ad3. ji dajem proti krčkom sab simplex, ampak nisem opazila nobene povezave med tem in polivanjem.

sem pa prebrala da je lahko polivanje znak netolerance na kravje mleko. ali ga dosti popiješ? jaz sem ga vmes nehala pit pa jest izdelke iz mleka, ampak spet nisem opazila povezave. mogoče da bi morala bolj dolgo ne pit mleka, ne pa samo par dni. nimam pojma....



To sem tudi jaz slišala... in veliko ga spijem, ja. Ampak baje da moraš to dieto furat kar nekaj tednov, preden se stanje izboljša oz. preden se pokaže ali je to to.
Ma ne vem, jutri bom poklicala P in ji rekla, da tole je pa preveč. Čeprav danes je bilo boljše. Sem ji dala železo tako kot v P delajo - v majhno količino mleka po flaški in potem sem jo imela ene 5 minut dvignjeno in šele pol je jedla naprej... Mogoče moram pa tak delat, da želodček najprej absorbira železo z majhno kol. tekočine... Bomo vidli.


jaz sem morala biti pri Taji na dijeti, ker je pri 6 mesecih imela krvave nitke v blatu in je padel sum na kravje mleko, pri alergologu je bilo vse ok, ampak dieto sem pa vseeno imela in je kar huda, ker si niti misliti ne moreš kje vse je mleko user posted image ...se je bilo pa treba kar enih par mesecev držat, ker se baje šele po enem mesecu vidijo spremembe...je bila pa ta dieta tudi zame koristna, sem tako shujšala, da me skoraj nič več ni bilo user posted image

...grem še malo na FB počekiratuser posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 8:01:42   
spps
ojla!
KAKO ste preživele praznike?
a se še kateri od vas bebi sred noči prebedo za par ur? naš škrat ima uro okol 2.30 in ponavad bedi do 5ih al pa še dlje-ne spi,pa tud men ne pustiuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 8:30:49   
lejca
Dobro jutro..

tud danes sem pokonci ze od 7.mih....zdajle smo se pa napapcali in previli ter trenuno cebljamo v posteljci...zdej mam cas ,da jaz zajtrkujem ,pripravim vse potrebno,ker greva danes v trgovino po nekaj fasenge...ti prazniki so mi izpraznili hladilnik..pa je treba jest,a ne?Tak nekje ob 10.tih bo spet jedu potem pa sibava ven...

lp lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 9:17:46   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

še jaz se malo oglasim.
Lija je skopana, ati pa zunaj na cigaretu.user posted image

pocka..prav da ste jim povedali. Moj tudi kadi in odkar je Lija prisotna ni pogoja, da kdo kadi v stanovanju. tudi vsi obiski  ki prihajajo in kadijo, gredo al ven na hodnik ( v bloku) ali na balkon. In vsi razumejo, da se zraven Lije pač ne kadi.. Ne razumem pa te tvoje tašče , jaz bi jo že poslala nekam..
pupa.. mi smo strigli nohte po mescu dni. Ampač pe si že v akciji pa pridi še do nas..mi bi Liji tud morali jih zdaj ponovno. zdaj ko panča ji bom jih postrigla.
persida..user posted image upam da ni nič hujšega..

KAJ ZDAJ MB. MAMICE..KDAJ SE KAJ DOBIMO??



ojla.

mi smo se zdaj nekak odločli da bi skočili malo na morje - od srede do sobote. tak da če se mislite dobit ta teden bi se po še enkrat kmalu, da se lahko še midve pridružima. no, ni pa še sigurno glede morja - jutri se bomo odločili ko bomo videli kako bo napovedano vreme



a že kaj veš, če prideš?? user posted image



mah sploh ne vem kaj naj, ker se mi zdi, da je zdaj mala še celo malo prehlajena. sicer lepo pije in lula in kaka vse normalno. diha lepo čez nosek ko pije, ampak med spanjem nekaj pohrkuje. sicer to dela že praktično od rojstva naprej, ker se ji včasih mleko nekje notri ustavi, ker precej poliva, včasih prilti kaj tudi skozi nosek in zgleda da se ji včasih nekje nekaj še ustavi in tisto pohrkuje gor in dol. ampak zdaj je pa še cela neka hripava postala se mi zdi. če se dere tak malo zapiska včasih vmes. to se je začelo včeraj popoldne pa še kar traja danes. no zdaj spi. ampak prej je nekaj rogovilila in je malo piskala zraven. vročine pa nima. pa ko poliva, je včasih tisto mleko malo sluzasto. kot da bi res neko svinjarijo imela v grlu. ampak ni pa nič kaj več polivala kot običajno - da bi kaj bruhala al pa kaj.

v soboto je bil precej veter ko sma šle na sprehod, pa se je nekaj drla in sem jo vzela iz vozička da bi jo potolažila. pa se mi zdi da je možno da bi jo napihalo. potem pa se je še tako ohladilo pri nas iz sobote na nedeljo ponoči, da ko se je zbudila za jest, je imela čisto ledene rokice, nos in ušesa. me je skoraj kap zadela. tak mrzla ni bila še nikoli. od panike sem ji šla kar vročino merit. čeprav bi verjetno za vročino morala bit vroča in ne mrzla user posted image

zdaj ji vlivam notri v nos fiziološko. drugo pa nimam ideje kaj naj. čakam da mine... za zdravnika se mi še ne zdi potrebe. kaj menite? bi pa šla na morje, ker mislim, da ji lahko morski zrak samo koristi, ampak me je strah, da bi jo vožnja preveč izmučila al pa da bi se še zraven bolj prehladila pa ne vem kaj naj user posted image


_____________________________




(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 10:13:13   
Anonimen
Samo na hitro javim, ker se mi mudi kuhat...

...naše nove mere 5600g, 59cm. V 14 dneh je pridobila le malo več k 300g, ampak ker je imela driskico (ki smo jo imeli vsi user posted image ) je kar ok. Naslednji pregled je 3.6.!

(odgovor članu MalaČebelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 11:07:49   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Včeraj smo šli končno malo ven, po celem tednu...jaz upam,da Blažu ne bo škodilo...saj,če ima samo še malo nosek zabasan in je brez vročine ni problem,če gremo ven, ne?



Svež zrak mu bo prej dobro naredil, kot škodil user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 11:11:15   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Vceraj sva bila prvic sama zunaj, je bil cel podvig nest vse do avta iz 4.stuka...ma sem se znajdla...matteove stvari v nahrbtnik, njega v nmarocje in vozicek v drugi roki..k sreci mam lupinico ze v avtu..dobra sem ni kej.user posted image Pa sva sla na obisk,kjer imajo fantka starga 6 mescev in zgleda kot ima eno letouser posted image ..je velik..sem bla kr mal presenecena..ker ima ze 10 kg


user posted image user posted image user posted image  za ta podvig. A vozka pa ne moreš kje v pritličju pustit ali pa avtu? Upam, da imaš vsaj kakšnega zelo lahkega, ker jaz našega še eno nadstropje ne bi mogla takole nest. user posted image

Ti nam kar naredi še lušte s kako slikco user posted image

< Sporočilo je popravil Nina00 -- 4.5.2009 11:13:08 >

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 11:22:10   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Mi smo spali kar dobro. Nika ima taprvo rundo najdaljšo. Včeraj smo imeli še ene obiske in smo bili kar do poznega vzunaj (čez devet zvečer user posted image user posted image ). Zadnjič je jedla ob pol osmih in zasplala, tako da sem jo doma samo preložila v posteljico z jakno vred in zavito v dekico. Ji je zgleda tak pasalo, da je kar potegnila do 1h, pojedla in ob 5h in pol do 8h. Nekak tak grob urnik ima, no, sam so tud odstopanja, seveda. user posted image  

user posted image  Dejte mi povedat, še kateri tako poliva? Je to normalno?


user posted image  za spanje! Meni bi bil tudi kar všeč takle urnik user posted image  No, danes ponoči je bilo prav super, se počutim prav naspano in spočito. Sem spala od pol polnoči do treh, pa od štirih do šestih, pa od pol sedmih do devetih user posted image  

Brin zadnje dni tudi nekoliko več poliva kot je, ampak tako močno, da bi bilo vse mokro pa le enkrat, morda dvakrat na dan ali pa če ga prehitro po hranjenju previjem. Se mi pa zdi, da zadnje čase slabše podira kupček in ga potem kar matra. Včasih mu začne celo šele pol ali uro po hranjenju kar droben potoček mleka tečt iz ust. In takrat se seveda zbudi. Ali pa tako kot danes ponoči, ko zaradi tega zelo dolgo ne more zaspat.
Verjetno res najboljše, da se pogovoriš s P. Mogoče bi bila pa lahko vsaj nekaj časa brez železa. Napiši kaj ti bo svetovala.


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 11:34:54   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: spps

ojla!
KAKO ste preživele praznike?
a se še kateri od vas bebi sred noči prebedo za par ur? naš škrat ima uro okol 2.30 in ponavad bedi do 5ih al pa še dlje-ne spi,pa tud men ne pustiuser posted image user posted image


Pri nas je ponoči buden po pol do ene ure. Se mi že tista ura tako vleče, da si ne predstavljam, kako zdržiš user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
4.5.2009 14:10:01   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

ojla!
KAKO ste preživele praznike?
a se še kateri od vas bebi sred noči prebedo za par ur? naš škrat ima uro okol 2.30 in ponavad bedi do 5ih al pa še dlje-ne spi,pa tud men ne pustiuser posted image user posted image


Ojoj, mate pa pestro. Kako si pa kaj ti?

Nina, evo danes zjutraj ji nisem dala železa in je ko rožica. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?