|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 13:19:35   
sye
čau,

imam fantka starega en mesec. Ali mu vožnja z avtom škodi npr. 200km naenkrat, pa po enem tednu še enkrat toliko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 13:21:20   
Anonimen
Zakaj bi ji skodilo user posted image

(odgovor članu sye)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 13:23:15   
majana79
Nam so samo v MŠ rekli (ko sem vprašala podobno) da naj se po vsaki uri vožnje ustavimo, da malček ne leži ves čas v lupinici. Sicer ni bila navdušena, da bi jih takoj peljali na tako dolgo pot, ampak ni pa rekla da ne smemo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 13:23:20   
sye
ja, pravijo, da ga pretrese.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 13:34:04   
botrca
Tako kot te je Mič II vprašala...zakaj bi mu pa škodilo?

Saj si ga v prvo posvetovalnico tudi že peljala, ne?

Nič drugega kot vzet zraven dovolj hrane, vode, oblačil ter vseh ostalih pripomočkov za dojenčka. Aja, pa dobro voljo in brez panike. Vstavljajta se na 1-2h odvisno kaj bo user posted image  zahteval. Večino časa ti bo pa itak spal.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 13:39:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sye

ja, pravijo, da ga pretrese.


Kje se boste pa vozili?

ps. Kje to pravijo?

(odgovor članu sye)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
2.5.2009 15:36:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 16:26:10   
majči22
Mislim, da nima biti kaj narobe.
Boš pa sproti vidla kako mu bo vožnja odgovarjala in se mu boš sproti prilagajala.
Samo brez skrbi.


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
2.5.2009 17:04:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sye)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 17:08:23   
Splišni
Mi smo s toliko starim šli na približno tako pot, pa kaj pa vem ... moj je bil velik dojenček, tako da v lupinici ni izgledal več tako bogo, sključeno. Pa vseeno - ne vem, če bi ga še enkrat vozila tako malega. O.K., če ne gre drugače, potem že, sicer se pa meni zdi, da tako majhen dojenček najlepše paše v svojo posteljico.

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 18:24:19   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Tako kot te je Mič II vprašala...zakaj bi mu pa škodilo?

Saj si ga v prvo posvetovalnico tudi že peljala, ne?

Nič drugega kot vzet zraven dovolj hrane, vode, oblačil ter vseh ostalih pripomočkov za dojenčka. Aja, pa dobro voljo in brez panike. Vstavljajta se na 1-2h odvisno kaj bo user posted image  zahteval. Večino časa ti bo pa itak spal.


Saj 200 km pa ni tako dolga pot, boste prej kot v 2h na cilju, po mojem. Mi smo šli na morje, pa smo hotli stat, ko je ravno zaspala, tako da smo nadaljevali in ko se je zbudila, smo bili na parkirišču hotela. user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 18:59:35   
bskrle
Če greste na pot pojdite v času, ko otrok spi, mi pred 7 tednom, po prvi posvetovalnici nismo hodili naokoli, potem pa tudi po 100 km daleč.
Je pa ena stvar pelajti otroka v posvetovalnico kot pa 200 km v eno smer nekam na dopust ali počitnice


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 19:45:36   
Taula
Jaz moje 200 km na enkrat ne bo mogla peljati brez pavze, ker bi se že drla vmes. Tako da mi smo imeli pavze da raztegneš noge malo.user posted image  Sej se prilagodiš otroku, če spi ga pustiš. No, ravno 3 h na enkrat ni fino da je v lupinici.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 20:34:12   
Snoopyka
js sm vprašala sestro v MŠ...ker mi pa želimo v Bosno kazat otročka avguta,
takrat bo star 2-3 mesece (če nebo prehiteval) in se tja vozmo 5-6 ur, pa so rekli da komot lahk gremo,
sam da naj bi mel postojanko vsake 2uri.
pa v Mš so rekli tud da vožnja z avtom na otroka deluje poirjevalno...

ti se ne sekiraj...sj mo nebo nič.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 20:38:54   
ALWAYS LARA
ni panike. 200 km ni nič.
s tko malim je še najležje potovat. mi smo bli tut na cresu prvič k je mela 2 mesca. super je blo. celo pot je prespala, na trajektu smo se futral, v eno stran je tut na trajektu spala. 2 lrtnica je pa tulila skor celo pot nazaj. !

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 21:03:42   
potepinček
Mi smo šli pri enem mesecu na morje 400 km v eno stran in je celo pot spal. Nič ni bilo narobe. Prav tako čez osem dni nazaj.

(odgovor članu sye)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 21:20:46   
Naja31
Če se ne dere celo pot, kar pejte.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 21:30:43   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Če greste na pot pojdite v času, ko otrok spi, mi pred 7 tednom, po prvi posvetovalnici nismo hodili naokoli, potem pa tudi po 100 km daleč.
Je pa ena stvar pelajti otroka v posvetovalnico kot pa 200 km v eno smer nekam na dopust ali počitnice



Jaz pa ne bi rekla, da je taka razlika. Saj tako majhni res veliko spijo, danes pa dobri avti 200 km tudi hitro prevozijo, malo podremajo, pa ste na cilju.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 21:39:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Če greste na pot pojdite v času, ko otrok spi, mi pred 7 tednom, po prvi posvetovalnici nismo hodili naokoli, potem pa tudi po 100 km daleč.
Je pa ena stvar pelajti otroka v posvetovalnico kot pa 200 km v eno smer nekam na dopust ali počitnice



jaz pa tega ne razumem

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 21:43:34   
Anonimen
Aja, pa da odgovorim - mi smo šli z dvomesečnim dojenčkom na morje - je celo pot spal - no, skoraj. Smo se ustavljali in je blo super.
Pa za vse tiste, ki ne bi, nekaj v razmislek: a mislite, da na morju, v gorah, v bosni.... nimajo otrok :)? In nikamor z njimi ne gredo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 21:44:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

Aja, pa da odgovorim - mi smo šli z dvomesečnim dojenčkom na morje - je celo pot spal - no, skoraj. Smo se ustavljali in je blo super.
Pa za vse tiste, ki ne bi, nekaj v razmislek: a mislite, da na morju, v gorah, v bosni.... nimajo otrok :)? In nikamor z njimi ne gredo?


Gredo gredo, pa še v lupinicah jih nimajo.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 21:50:33   
Katjusa
Milsim, da si že dobila odgovor, brez skrbi in uživajte.... naš se v jajčki nonstop joka (kadar je buden) pa se vseeno odpravljamo tud na daljše enodnevne izlete.... sej se mora navadit.... že ko smo ga iz P peljal je pokazal, da se ne bo rad vozuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no zdej je že mal boljše k že gleda bolj okoli pa na ročaj lupince mu kake igračke navesim, da se jih dotika in da ob dotiku kej zaigrajo pa je ful boljšeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 22:54:55   
Najaa
Moja se je direkt iz P peljala 120 km do doma.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
2.5.2009 23:07:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj v avto in na daljsšo pot
2.5.2009 23:16:06   
DanijelaNeli
Mislim,da ne more bit kaj narobe.Otroka nahraniš,zrihtaš in greš.Pomoje to relacijo bi spal kar celo! Če pa se kaj zbudi,se enostavno ustaviš.Pocrtaš,podojiš oziroma nahraniš...gremo dalje.

Jaz nisem imela nobene take daljše relacije.Pa tudi sem rodila februarja meseca,en mesec smo ble itak sam noter.Pol pa kar smo šle je blo vsega 15minutk do posvetovalnice.Kar smo šli je blo potem poleti ko je imela 4-6 mesecev na morje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




varnost igrač
sindarin

Kako poskrbite, da je otrokova igrača varna?

nič, zaupam prodajalcu (15%)

nič, zaupam proizvajalcu (8%)

preberem deklaracijo (48%)

vprašam prodajalca za več informacij (15%)

pozanimam se pri prijateljih (14%)


Število vseh glasov: 265

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!