|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kahlica
1.5.2009 19:02:15   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ma nevem, če ji kupim ta dražjo, se bojim da ji bo bolj kot za uporabo za špil, zato bo res bolje da vzamem kaj cenejšega, pa se tako izognemo nepotrebnim problemom. je pa drugače ta, ko jo mam v mislih res lušna, zgleda ko prava.


čaki čaki, kahlica zgleda ko prava (kahlica)? še dobr user posted image user posted image user posted image lahko bi zgledala kot luknja v tleh user posted image

ok, šalo na stran, sem pa vidla drage kahlice. majo fanfare ko se polula, zgleda kot stolček za sedet, pravi tron in ne kahlica itd.
naši sem jaz kupila tak nastavek za wc da ima stopničko in lahko sama spleza gor. ji je trenutno kar všeč. samo ne moreš vnaprej vedet kaj bo "palilo" ali kaj kupit da bo uporabljano. po drugi strani pa bo tud navadno kahlo uporaljala, če bo samo to mela na izbiro, ne? user posted image




evo slikce


http://soncek.si/si/fisher-price-p4326-moja-prva-glasbena-kahlica-i15334.shtml



glupost. sori in 60 euruser posted image  daj raje navadno kahlico, pa eno piskajočo igračo v roke za 10 eur....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kahlica
1.5.2009 19:39:55   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

sprašujem ravno zato, ker se bojim, da je moja nebo uporabljala. nagledano pa imam eno med dražjimi, pa se mi zdi škoda denarja, če bo kahla samo za okras. user posted image


tistih pojočih dragih ne priporočajo, ker otroci vodo vanjo zlivajo, na silo lulajo,... vse razen klasične uporabeuser posted image

Naša jo bolj redno uporablja zadnjih 14 dne (zjutraj) in se v bistvu samo navaja nanjo. Sem jo pa že kdaj prej posadila nanjo in jo držala na njej (po 6. mesecu). Včasih se polula, včasih ne. No, meni se zdi važno, da se je navadi in ni potem to neki bavbav, ko se pri dveh letih v stanovanju pojavi kahla in vsi pričakujejo od ubogega otroka, da bo kar navalil nanjo user posted image . Počasi, pa bo.

To, da eni do tretjega leta s plenicami vztrajajo se mi zdi pa potuha, lenoba- res je lažje parkrat dnevno zamenjat plenico kot pa lovit lulanje in preoblačit 5x dnevno, ampak otroku po moje le koristi, da se čimprej znebi navlake med nogami in lahko brez plenic vsaj normalno hodi user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 1.5.2009 19:40:56 >

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kahlica
1.5.2009 19:41:49   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana26

Kupilo smo eno najcenejših in najbolj enostavno. Glavno mi je bilo, da je dovolj globoka. Na kahlico smo jo dali skoraj naslednji dan ko je začela sedeti in sicer pri 8,5 mesecih. V pleničko je kakala prva dva meseca in še potem s težavo. Doma pa izključno med previjanjem  in naga. Nisem videla druge rešitve kot kahlica. Kahlico sprejela takoj in se v plenico pokalala mogoče 2x. Mi smo uvedli rutino. Zjutraj ko je vstala takoj na kahlico. Pred vsakim obrokom na kahlico in pred spanjem na kahlico. V bistu ko je bil čas za previjanje na kahlico. Pri dveh letih je bila plenica čisto suha in v vrtcu so rekli, da je čas za odvzem plenice.

So jo pa tudi v vrtcu redno dajali na kahlico in posledično je potem cela skupina otrok pristala na kahlici, ker je otrokom bilo to zelo zanimivo.


Če je pri 2 letih bila brez plenic, ne bi rekla, da je zgodnja uporaba školjke kaj pripomogla k temu. Poznam veliko otrok, ki so pri dveh letih začeli uporabljati školjko, kar naenkrat. Sem pa brala, da vsaj do 18 mesecev ne nadzorujejo lulanja in kakanja, tako da do takrat naj bi bilo menda nesmisel dajat na školjko; če se polulajo v njo je to slučajno. Naša se edino smeji, ko pride v kopalnico, če sem jaz na školjki, samo to bolj zato, ker me je našla, ne pa ker bi vedela, kaj na WCju počnem user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kahlica
1.5.2009 20:30:48   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka


To, da eni do tretjega leta s plenicami vztrajajo se mi zdi pa potuha, lenoba- res je lažje parkrat dnevno zamenjat plenico kot pa lovit lulanje in preoblačit 5x dnevno, ampak otroku po moje le koristi, da se čimprej znebi navlake med nogami in lahko brez plenic vsaj normalno hodi user posted image user posted image user posted image


Pojma nimam koliko imaš starega otroka, predvidevam da še ne veš kako odvaditi plenic..ravno na ta način je narobe...sej starši ne vztrajajo zato s plenicami, ker jim je lažje ampak zato, ker otrok ni zrel za kahlo/WC! Kaj misliš, da otroku ki  je 5x na dan polulan, da ga vsake 2 sekunde loviš na kahlo , kregaš..narediš uslugo, ker ga na tak način odvajaš..niti najmanj! Če ni pripravljen, se bo polulal lih tise 4 sekunde k ga ne boš posadila na kahlo...in to niti slučajno ni lenobno od mamice..niti od otroka...nekateri tudi začnejo govoriti pri 1 letu drugi pa pri treh, pa ni z nobenim nič narobe, eni shodijo pri 9 mesecih drugi pri 18...pa lahko bi še naštevala...jaz nobenga nisem nč silila, ker se mi to zdi največja bedarija, pa sta oba čez dan in čez noč bila suha malo po drugem letu..tudi pri 6 nisem nobenga na kahlo navajala....

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kahlica
1.5.2009 22:07:13   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka


To, da eni do tretjega leta s plenicami vztrajajo se mi zdi pa potuha, lenoba- res je lažje parkrat dnevno zamenjat plenico kot pa lovit lulanje in preoblačit 5x dnevno, ampak otroku po moje le koristi, da se čimprej znebi navlake med nogami in lahko brez plenic vsaj normalno hodi user posted image user posted image user posted image


Pojma nimam koliko imaš starega otroka, predvidevam da še ne veš kako odvaditi plenic..ravno na ta način je narobe...sej starši ne vztrajajo zato s plenicami, ker jim je lažje ampak zato, ker otrok ni zrel za kahlo/WC! Kaj misliš, da otroku ki  je 5x na dan polulan, da ga vsake 2 sekunde loviš na kahlo , kregaš..narediš uslugo, ker ga na tak način odvajaš..niti najmanj! Če ni pripravljen, se bo polulal lih tise 4 sekunde k ga ne boš posadila na kahlo...in to niti slučajno ni lenobno od mamice..niti od otroka...nekateri tudi začnejo govoriti pri 1 letu drugi pa pri treh, pa ni z nobenim nič narobe, eni shodijo pri 9 mesecih drugi pri 18...pa lahko bi še naštevala...jaz nobenga nisem nč silila, ker se mi to zdi največja bedarija, pa sta oba čez dan in čez noč bila suha malo po drugem letu..tudi pri 6 nisem nobenga na kahlo navajala....



Joj joj, kako smo eni našpičeni eva1...; a ga nisi že dolgo fasala? user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa resno! Kaj bluziš s kreganjem in slijenjem. user posted image  A sem to kje omenila? Jaz sem popolna pristašica nežne vzgoje brez kakršnegakoli kreganja ali dresure.

Če pa se da  otroka skozi igro naučiti kaj uporabnega, ne vidim razloga zakaj ne. Ne vem kako napredni so bili tvoji pri 6 mesecih, ampak naši je bilo zabavno včasih (1 x tedensko če smo natančni) sedeti na kahli in se nanjo navajati kot na neko igračo...

Res je, da so otroci različni, ampak ne mi o zrelosti za kahlo... kako pa naj se otrok kaj nauči, če se mu ne pokaže?? A naj bi se čakalo dokler pri 5 letih ne pokaže s prstoma na kahlo v trgovini in vpraša kaj je to? Je takrat zrel, pa da ga nič ne siliš? user posted image user posted image user posted image

Ampak kot sem že rekla- samo skozi igro in ne s prisilo. Jaz od moje nikakor ne pričakujem, da bo pri enem letu suha. Če pa ve, da je kahlica za lulat, se mi pa nič narobe ne zdi. 

Sicer sta bila oba tvoja suha že pri dveh letih, zakaj to torej jemlješ tako osebno?
Žal pa jaz poznam mamico, ki se ji ni ljubilo male preoblačit in jo je imela do 3 leta v plenicah... In to ni nič drugega kot lenoba oz. nezainteresiranost za otroka (ker sicer ne bi imela časa spit 5 kavica na dan s kolegicami)...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kahlica
1.5.2009 22:08:40   
Anonimen
evo slikce


http://soncek.si/si/fisher-price-p4326-moja-prva-glasbena-kahlica-i15334.shtml


user posted image user posted image sori, sam sm se mogla kr nasmejat, ja hvalabogu da dvomiš v ta nakup, jaz težko verjamem da kdo dejansko to kupiuser posted image

mi mamo čist obično, mislim da je bla 2€, parkrat ji je uspelo lulat notri, ap kakala je tud, ko sem jo glih ujela, da se napenja, pa hop hitro plenico dol in na kahlo, pa sma prtiskle in je ratalouser posted image pol pa seveda dobro umit, pa razkužit, ker glavni namen kahle pri nas je še vedno da žogice meče notri, pa raca in medo hodita kakatuser posted image

no, zdej je že tak daleč, da reče kakamuser posted image sicer pol k je že konc, ampak vsaj pove...pa tud če se polula, reče kakam...zdej počas bomo začel bolj delat na tem (julija bo 2 leti), ko že kaže znake, da dejansko se zaveda da se nekaj dogaja, sam kontroliat še pa ne zna. pa bo že, se nič ne mudi...



(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kahlica
1.5.2009 22:26:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Žal pa jaz poznam mamico, ki se ji ni ljubilo male preoblačit in jo je imela do 3 leta v plenicah... In to ni nič drugega kot lenoba oz. nezainteresiranost za otroka (ker sicer ne bi imela časa spit 5 kavica na dan s kolegicami)...
 

S svojim otrokom se veliko ukvarjam... tudi glede lulanja in kakanja. Pravzaprav svojega privatnega časa skoraj nimam (takrat, ko zaspi oziroma če gresta ven s partnerjem).
Sem nekajkrat poskusila preživeti dan brez plenic (sem ga spraševala, če ga lulat in ga dajala vmes na kahlico... toliko, da je spustil nekaj kapljic, čez 10 minut pa mokre hlače in še kaj ostalega... toliko, da sem ga preoblekla 5x v eni uri, potem pa ugotovila, da mu je čisto vseeno, ali je moker ali ne... meni pa ni bilo, ker si nisem želela, da bi se prehladil,... zato sem se odločila biti lena).
Bom pa zdaj, ko bo topleje poskusila ponovno. In očitno mu je v plenici povsem udobno, če si jo želi imeti na sebi?
Sem vsakič navdušena, ko kateremu otročku uspe preživeti dan brez plenice... sem mislila, da bo pri mojem to hitro opravljeno, ker je drugače kar razumen otrok,...

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kahlica
1.5.2009 23:45:05   
picola1
Sva bila z mojim pred kratkim v Nemčiji pri prijateljih in mi je ona (ki je nekaj časa delala v vrtcu) razlagala, kako so pri njih v vrtcu otroke dajal že takoj pri enem letu na kahlo in da so bli ful hitr vsi suhi (tam nekje pri 1,5 leta). Itak, da je bla ful začudena, da naša (19m) še ni suha in da jo sploh še nič kaj preveč ne dajem na kahlo (ampak čakam poletje)...
Mi je blo čist zanimivo, sem se pa tut spraševala, če je to čist res...(sam je res delovala prepričljivouser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kahlica
2.5.2009 8:58:10   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

sprašujem ravno zato, ker se bojim, da je moja nebo uporabljala. nagledano pa imam eno med dražjimi, pa se mi zdi škoda denarja, če bo kahla samo za okras. user posted image


in zakaj bi naj bila kahlica dragauser posted image

ma daj, ne kompliciraj, kupi eno za 5 eur....deci je itak vseeno.....


nisi mogla boljši napisat...si mi prihranila pisanje user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kahlica
2.5.2009 9:18:17   
eva1
kajajaka-jaz se te citirala zgolj iz razloga, ker si mamice kateri otroci pri 3 letih še lulajo v plenice označila za lenobnem in da otroku dajejo potuho..pač ni tako...na tvoj nivo pa se res ne mislim spuščat..tako da srečno pri vzgoji otroka!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kahlica
2.5.2009 11:09:11   
katicka
moja bo čez nekaj dni stara 11 mesecev in ji bom ta mesec nabavila kahlico ker hočem da se do oktobra ko bom rodila odvadi vsaj podnevi plenic. pri treh letih da je otrok v plenicah pa je za mene enostavno potuha.pa bodi jezna če sem to rekla samo se mi zdi totalno butasto da bi še moja imela pri treh letih plenicouser posted image .pa da maš dva otroka pa tak dolgo v plenicah je finančni strošek velik pa še potuha. vsi otroci v vrtcih jih že približno pri enem letu pričenjajo dajat na kahlico in so hitro čisti.tak da veliko sreče vsem pri vzgoji otrok in odvajanju od plenice.user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kahlica
2.5.2009 11:33:59   
Anonimen
 Mislim, da vsaka zase najbolj ve kdaj bo dala svojega otroka na kahlico. Otrok bo pa itak suh takrat, ko bo dojel vso logiko. Jaz itak ne pričakujem, da bo pri 1 letu user posted image suha. 

(odgovor članu katicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kahlica
2.5.2009 12:46:49   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: katicka

moja bo čez nekaj dni stara 11 mesecev in ji bom ta mesec nabavila kahlico ker hočem da se do oktobra ko bom rodila odvadi vsaj podnevi plenic. pri treh letih da je otrok v plenicah pa je za mene enostavno potuha.pa bodi jezna če sem to rekla samo se mi zdi totalno butasto da bi še moja imela pri treh letih plenicouser posted image .pa da maš dva otroka pa tak dolgo v plenicah je finančni strošek velik pa še potuha. vsi otroci v vrtcih jih že približno pri enem letu pričenjajo dajat na kahlico in so hitro čisti.tak da veliko sreče vsem pri vzgoji otrok in odvajanju od plenice.user posted image


živi bili pa videli. kak bo s tvojimi namreč.

ker eno je kar ti HOČEŠ, drugo pa kaj otroci lahko.


< Sporočilo je popravil rija -- 2.5.2009 12:47:35 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kahlica
2.5.2009 13:03:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: katicka

moja bo čez nekaj dni stara 11 mesecev in ji bom ta mesec nabavila kahlico ker hočem da se do oktobra ko bom rodila odvadi vsaj podnevi plenic. pri treh letih da je otrok v plenicah pa je za mene enostavno potuha.pa bodi jezna če sem to rekla samo se mi zdi totalno butasto da bi še moja imela pri treh letih plenicouser posted image .pa da maš dva otroka pa tak dolgo v plenicah je finančni strošek velik pa še potuha. vsi otroci v vrtcih jih že približno pri enem letu pričenjajo dajat na kahlico in so hitro čisti.tak da veliko sreče vsem pri vzgoji otrok in odvajanju od plenice.user posted image


živi bili pa videli. kak bo s tvojimi namreč.

ker eno je kar ti HOČEŠ, drugo pa kaj otroci lahko.



Se popolnoma strinjam z RIJO!!!!!!!!!

Sin je zdaj dopolnil dve leti,pa kahlice noce niti videt,niti wc,parkrat je sel,sva mu ploskala ...Potem pa naenkrat ne in ne plenico dol.Tudi v vrtcu je rekla,da ga ne dajevec na kalico,ker postane pol tako slabe volje.

In ko bo sam dojel,da je boljse,da je brez plenicke,da lula na wc ali kahlico takrta bo pravi cas.Ne pa takrat,ko bodo drugi rekli!!!! Kar se mene tice je to najboljse kar lahko naredim za njega,da ga trenutno ne silim.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kahlica
2.5.2009 13:16:29   
benika
moja bo čez nekaj dni stara 11 mesecev in ji bom ta mesec nabavila kahlico ker hočem da se do oktobra ko bom rodila odvadi vsaj podnevi plenic. pri treh letih da je otrok v plenicah pa je za mene enostavno potuha.pa bodi jezna če sem to rekla samo se mi zdi totalno butasto da bi še moja imela pri treh letih plenico


Te bomo oktobra vprašali kako in kaj. Lahko je biti vnaprej pameten, jauser posted image Moj otrok se je plenic odvadil pri 2,5 letih. V kahlico je lulal lih ene 5x, drugače pa je lepo hodil na stranišče (še ko je imel plenico). In rada bi videla tisto, ki bi me zaradi tega označila za leno, neprimerno mati.

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kahlica
2.5.2009 13:18:06   
benika

http://soncek.si/si/fisher-price-p4326-moja-prva-glasbena-kahlica-i15334.shtml


Sej se hecaš, a ne?user posted image Ker za ta denar ji raje privošči kaj drugega bolj uporabnega.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kahlica
2.5.2009 13:20:37   
Anonimen
Poskusila parkrat in ji ni bilo vsec. Kar direktno na WC gre.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kahlica
2.5.2009 13:26:03   
alička
Kahla za skoraj 60 € user posted image  ?

Naša je imela obdobje kahla, pa obdobje nastavek, pa spet kahla, zdaj noče niti nastavka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kahlica
2.5.2009 13:41:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: katicka

moja bo čez nekaj dni stara 11 mesecev in ji bom ta mesec nabavila kahlico ker hočem da se do oktobra ko bom rodila odvadi vsaj podnevi plenic. pri treh letih da je otrok v plenicah pa je za mene enostavno potuha.pa bodi jezna če sem to rekla samo se mi zdi totalno butasto da bi še moja imela pri treh letih plenicouser posted image .pa da maš dva otroka pa tak dolgo v plenicah je finančni strošek velik pa še potuha. vsi otroci v vrtcih jih že približno pri enem letu pričenjajo dajat na kahlico in so hitro čisti.tak da veliko sreče vsem pri vzgoji otrok in odvajanju od plenice.user posted image


živi bili pa videli. kak bo s tvojimi namreč.

ker eno je kar ti HOČEŠ, drugo pa kaj otroci lahko.



Ja, seveda user posted image , v vrtcu kahlarija.

< Sporočilo je popravil Mič II -- 2.5.2009 13:42:28 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kahlica
2.5.2009 14:19:45   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: katicka

moja bo čez nekaj dni stara 11 mesecev in ji bom ta mesec nabavila kahlico ker hočem da se do oktobra ko bom rodila odvadi vsaj podnevi plenic. pri treh letih da je otrok v plenicah pa je za mene enostavno potuha.pa bodi jezna če sem to rekla samo se mi zdi totalno butasto da bi še moja imela pri treh letih plenicouser posted image .pa da maš dva otroka pa tak dolgo v plenicah je finančni strošek velik pa še potuha. vsi otroci v vrtcih jih že približno pri enem letu pričenjajo dajat na kahlico in so hitro čisti.tak da veliko sreče vsem pri vzgoji otrok in odvajanju od plenice.user posted image


padla mi je v oči beseda hočem - to so ti že punce povedale. pusti se presenetiti user posted image če pa ne bo šlo po planu priporočam kitajske preklane hlačke user posted image
user posted image

drugače pa jaz poznam fanta, ki so silili v vrtcu (zgleda preveč vneto) na wc in je zaradi tega kakal v plenice do 4 leta. je bli brez in ko ga je kakat, je rekel, da hoče plenico. če mu je niso dali je znal bit po dneve zaprt. tako da - pazite kaj delate. vse v mejah normale. in sproščeno.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 2.5.2009 14:20:13 >

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kahlica
2.5.2009 21:24:50   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

kdaj ste jo začele uporabljat pri user posted image ?
 Je stara 16,5 meseca, pa je doma še ne. V vrtcu pa jo je baje že krstila user posted image ... na oba načina user posted image user posted image user posted image  Tam pač vidi druge otroke, večinoma starejše od nje. Doma pa midva s partnerjem ne hodiva na kahlico, pa valjda zato še ne kaže interesa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
2.5.2009 23:01:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kahlica
2.5.2009 23:15:15   
Najaa
Naša kahle ne šljivi 5 posto, še dobro da ima najcenejšo. user posted image  S tako pojočo bi se verjetno zamotla ravno 5 minut, pol ko bi pa slišala, da se tukaj lula, bi jo pa tud minilo. Ker je kahla enostavno NE zanima. Je npr. danes sedela gor ene pol ure... Kakšno uro je bila brez plenice vse skupaj. Tudi na školjko je šla sedet, ampak je hotla sam vodo spuščat. user posted image  No in ko po eni uri ni naredila nič ne v kahlo ne v školjko, je dobila plenico nazaj. Plenica je bila čez 15 minut prepolna. In kaj to pove? Da še ni pripravljena in je ne mislim silit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
2.5.2009 23:17:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kahlica
3.5.2009 10:58:38   
karamelam
Verjetno ima vsaka mamica svoje poglede glede tega, kdaj bo njen otrok kaj počel in tako je tudi prav. Poleg tega so nekateri otroci bolj napredni za kahlico, nekateri pa prej sami jedo.
Jaz sem mojo hčerko dala na kahlico pri 9-ih mesecih. Ker je imela kar težave z zaprtjem, se mi je poleg vseh ukrepov zdela to fajn zadeva, ker ji tudi poza odgovarja. Sedaj pri dobrih 11-ih mesecih redno kaka na kahlico vsako jutro, včasih pa še čez dan. Ne vem, če to ravno pomeni, da mi rata ujeti kakanje, enostavno mislim, da se je hčerka naučila rutine. V času, odkar ima kahlico se je v pleničko pokakala točno 3x, pa še to na začetku uvajanja kahlice.  Proces kakanja traja cca. 5 - 10 min in dokler mi ne ponudi rokic, da jo dvignem, jo pustim gor, ker včasih naredi dva kupčkauser posted image
Zdaj jo včasih čez dan vprašam, če gre "kaka" (čeprav vem da tega verjetno še ne razume prav dobro), ampak če pokaže na kahlico in gre proti njej, jo kar dam gor. Jaz mislim, da ji škodit ne more, pa tudi nikoli je nisem silila. Lahko bo šlo lepo naprej, mogoče čez en teden ne bo več hotla na kahlico - tudi prav. Meni jo ni problema dajat na kahlico, ali jo pa previjat.
Sem pa kupila eno kahlico za 7 eur, ki je začela piskat, ko se je polulala in pol ni nehala, dokler je nisem spraznila. Pomoje je to hčerko motilo, ker je takrat kar hotla vstat s kahlice, zato sem dala ven baterije in je zdej obična kahlca. Po eno za 4 eur imamo pa pri babicah. 
Pomoje je ta kahlica, ki jo imaš ogledano, čist preveč draga, sploh pa ker ne veš, če jo bo sploh sprejel in bo mogoče postala samo draga krama. Verjetno vse že vemo, kako so nekateri dragi nakupi totalno najbolj zgrešeni. No, vsaj meni se je že zgodilouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?