|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:10:54   
Kamikaza
U, sam ne o taksiju. Ga mam tolk pouhn kufr, da razmišlam, če bi po praznkih auto kr parkiru in šou u eno fabrko rajš delat.

_____________________________

Kdor visoko leta .................... = PILOT :-)

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:23:36   
gita10
MENI JE TUDI DOLGAČAS- sin je pri babici, z možem itak ne govoriva,ker sem bila celo noč v pisarni. Še v spalnico ne morem ker je on tam pa se mi neda niti razpravljat zakaj mi služba tolk pomeni. Kuhat se mi ne da, ker je potem treba pospravljat za peglat se bi našlo pa itak lahko počaka do ponedeljka ko bo prišla gospodinjska pomočnica. Imam dva psa, ki jih bi pa lahko peljala na sprehod pa jih ne morem oba dva ker me nič ne ubogata je pa eden bernardinec drugi pa nemška doga in imam lahko še kakšne konflikte z njimi. Tako, da bom verjetno spet delala na računalniku cel dan malo pa kukala kaj se tu dogaja.

(odgovor članu Kamikaza)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:24:19   
Kamikaza
A dedc pa mulo kuha al kva?

_____________________________

Kdor visoko leta .................... = PILOT :-)

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:33:52   
gita10
ja itak že dva dni.Prvo je šel u Bosno, da vidi svojega sina pa je gospa prva žena morala na brzino z otrok nekam odpotovat, potem se je vrnil v Slovenijo, da če pa ne more biti z prvo bo pa z drugo,ona pa v pisarni sedi. Tako, da  smo ga vse ženske tega sveta razočarale- mislim, da sploh ni straha, da me prevara, ker si tretje sploh ne bo nakopal na glavo.

(odgovor članu Kamikaza)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:35:30   
Kamikaza
Jst sm pa na to rajš drgač gledu, k je moja mau preveč delala. Mislu sm si, da se pa pač men nau treba tolk pretegnt za dnar. user posted image  In k je to pogruntala, je prec nehala tolk delat.

_____________________________

Kdor visoko leta .................... = PILOT :-)

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:42:08   
gita10
ja to so pa Bosanci,ker morjo itak oni vse položnice plačat in mu je čist mim, če imam jest pol na konc mesca več denarja kot on. Tko, da bolj kot jaz delam bolj mora on.

(odgovor članu Kamikaza)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:42:55   
Kamikaza
Dej ga pol sm pošl. Mi mamo položnc, kukr čš. user posted image

_____________________________

Kdor visoko leta .................... = PILOT :-)

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:44:22   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: Kamikaza

Dej ga pol sm pošl. Mi mamo položnc, kukr čš. user posted image


Brez skrbi jih tudi nam ne zmanjka.  

(odgovor članu Kamikaza)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:45:26   
Kamikaza
In kva ma model zdej od tega, k mulo kuha? Tle bi moj fotr reku sam - čuti i trpi. user posted image

_____________________________

Kdor visoko leta .................... = PILOT :-)

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:49:26   
gita10
nič sam mira imava en pred drugim, ko bi se vsaj tolk skuliral, da lahko vsak enga psa na sprehod peljeva.

(odgovor članu Kamikaza)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:50:29   
Kamikaza
Spust mu cucka notr u spalnco, pa bo šou hitr vn z njima. user posted image  

_____________________________

Kdor visoko leta .................... = PILOT :-)

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:52:28   
gita10
pa ti bi res rad, da midva nikol več ne spregovoriva. Pomoje ga kap.Ampak ideja pa sploh ni slaba.

(odgovor članu Kamikaza)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:53:51   
Kamikaza
Fršlok ga bo takrt, k se mu bo cuck uscal na papuče, k jih ma pred posjtlo, na kateri leži. Pa usaj spregovoru bo pol in ot najbrš use svoje sočne balkanske kletivce, k jh premore njegov jezik. Tut naš hrvaški ni slab okol tega, tko, da govorim iz izkušenj. user posted image

_____________________________

Kdor visoko leta .................... = PILOT :-)

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:57:29   
gita10
No sem se vsaj nasmejala ampak poskusla pa ne bom. Si zamisliš kaj bi mi ta dva cucka naredila po bajti - sploh ko to nista cucka ampak teleta. ( vsak ima po 80 kg) Sploh pa mora moj sin bit doma, da vidi ta cirkus.

(odgovor članu Kamikaza)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 11:59:23   
Kamikaza
Men bi se skeglal, da bi meu tako tele doma. Mamo sam eno mejhno ščene, pa mam že tega učash do vrha glave. Sploh takrt, k si cufam pasje dlake s podplatov od štumfov. user posted image

Jst sm se preveč pizze nažru, tko, da se grem mau pred TV uležt. Moja itak vegetira. user posted image

Zna bit, da bom še kej nazaj pršu.

_____________________________

Kdor visoko leta .................... = PILOT :-)

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 12:54:38   
gita10
pa sem ga zbezlala iz postelje. Kupit sem šla sarajevske čevapčiče in na terasi zakurila roštilj. Pa je bil Bosanc 1,2,3, pokonc.

(odgovor članu Kamikaza)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 13:47:30   
muki1
Lahko bi dokončala svojo avtobiografijo. Jaz ne morem dočakati, da izide user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 15:09:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kamikaza

Jst sm pa na to rajš drgač gledu, k je moja mau preveč delala. Mislu sm si, da se pa pač men nau treba tolk pretegnt za dnar. user posted image  In k je to pogruntala, je prec nehala tolk delat.


Ker si najbrž ti Kerensin Kamikaza se mi poraja vprašanje kako bi lahko Kerensa mau preveč delala v centrali? Pokrivala dve mesti pa dobila namest 5 eur na uro 10 al kako user posted image  A jahta je pol že ogledana al kako? user posted image

(odgovor članu Kamikaza)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 15:17:04   
Abbey
Kerensa jaz bi tole situacijo tule malo pod uč vzela, tale tvoj Kamikaza pa Gita sta našla skupen jezik, glede na to, da je Kamikazi dolgčas, Gita je pa skregana z možem, hm, pazi da se iz tega ne bo kaj razvilo....se je že dogajalo tule na RR

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 15:27:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

Kerensa jaz bi tole situacijo tule malo pod uč vzela, tale tvoj Kamikaza pa Gita sta našla skupen jezik, glede na to, da je Kamikazi dolgčas, Gita je pa skregana z možem, hm, pazi da se iz tega ne bo kaj razvilo....se je že dogajalo tule na RR


Knock knock aj kdo doma? A ti res misliš da je dec tolk blesav da po forumu piše v totalno ženskem slengu? Think again...

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 15:31:39   
abi
 
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

pa sem ga zbezlala iz postelje. Kupit sem šla sarajevske čevapčiče in na terasi zakurila roštilj. Pa je bil Bosanc 1,2,3, pokonc.



user posted image



_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
2.5.2009 15:35:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 16:04:50   
arabela*
user posted image user posted image zdaj pa sem se nasmejala.....user posted image

ma daj,kaj te biksaš,doma je ja najlepše...ležiš ,pa v luft gledaš,če nimaš drugega dela....ni fajn.... ???

< Sporočilo je popravil Saraya -- 2.5.2009 16:05:30 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 18:29:35   
Abbey
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: Abbey

Kerensa jaz bi tole situacijo tule malo pod uč vzela, tale tvoj Kamikaza pa Gita sta našla skupen jezik, glede na to, da je Kamikazi dolgčas, Gita je pa skregana z možem, hm, pazi da se iz tega ne bo kaj razvilo....se je že dogajalo tule na RR


Knock knock aj kdo doma? A ti res misliš da je dec tolk blesav da po forumu piše v totalno ženskem slengu? Think again...


Nikad se ne zna...

Tule gor so kakšni tipčki, no res da se lepše izražajo, kot prave punce, čvekajo v vseh ženskih debatah in debatirajo kot prave babnice včasih, skoraj da ni razlike...sorry Kalbouser posted image , seveda pa ko se je treba na moško stran postavit se pa takoj opazi, da so tapravi deci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ne morem verjet' - dolgčas mi je...
2.5.2009 18:40:21   
Korina1
Meni pa niti malo ni dolgčas, bi rekla da mi je skoraj bolj med tednom kot pa ta dva dneva. Dopoldne sem kuhala, pa prala. Popoldne sem čistila omarice, mož je kosil travo pa so ga sosedje kar malo čudno gledal ker je bil med prvimi.Pa otroc so bli doma. Nič dolgčas.user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Oddaja Dobro jutro
MC09

Ali gledaš oddao Dobro jutro?

Vsako jutro (10%)

Včasih (37%)

Nikoli (36%)

Ne poznam te oddaje (12%)

Ne gledam več (4%)


Število vseh glasov: 200

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!