|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 13:27:40   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Moj nima še povšterčka...spi na boku še in mu je čist fajn...no zbudi se ita na hrbtu...



ma kolko časa pa morajo spat na boku? js mam Leona čez dan kar na hrbtu, ko sem budna.. da vidim, če bi se mu slučajno melo kaj za se zgodit... ma se mi zdi, da mu full paše na hrbtu bit...


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 13:31:48   
yania
Nam je pediatrinja rekla spanje 1x levi, enkrat desni bok...kaj vem do kdaj....imamo čez 14 dni pregled pa bo povedala---po mojem se že sam obrne, ko mu več ne odgovarja. Jaz ga zadaj še podložim z brisačo (hrbet ima naslonjen gor, in se sam da na hrbet ko se prebuja, ali vmes...
je pa tudi moj kdaj na ležalniku in spi na hrbtu, itak...če se le da pa ba ravno podlago, in na bok...v košarici, vozičku  (košari) in v posteljici..v lupinici pa skoraj ni nič...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 13:32:36   
buksi
zaenkrat se umivamo samo z vodo brez mila.  saj sem vprašala pediatinjo in tako delam. no upam, da se to uredi.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 14:35:45   
Piruri
Punce...eno vprašanje, tako malo, da vidim, kaj si druge mislite...zanima me kako gledate na to prašičjo gripo?...sicer, me je kolegica-farmacevtka-malo potolažila, ma nekako sem rahlo nervozna, ko toliko potencirajo vso reč...in pol ne vem ali je to res tako zaskrbljujoče ali ne...se spomnem, da glih, ko se je Mia rodila, takrat je izbruhnila tista ptičja gripa...tokrat pa to...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 15:32:04   
Grahec
Yania jaz uporabljam tiste kapljice, imam še ene doma cele, če hočeš ti pošljem, samo meni so moji kupili in ne vem cene (okoli 5 E se mi zdi). Sicer pa bom drug teden koga poslala v IT, ko bom pri mojih, imamo manj kot km do meje. Luciji so OK, in nima krčev po njih, po AD3 jih je pa imela. Če hoces mi napisi ZS. Sori, sem šele potem videla, da sta že zmenjeni z Jasno, tako da nima veze.

< Sporočilo je popravil Grahec -- 29.4.2009 15:34:15 >


_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 15:39:05   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

Zdravo punce!

Moram izkoristit priliko dokler Katja še spi, Jure pa komentira Nodija, tako da imam na prost en uč in eno uho. user posted image Mi smo nekaj bolni - ma ja, Jure in jst. Mož in Katja se kr držita. Danes vročine nimam več, sračkava pa s tamalim še na veliko, pa slabooooooo mi je... Ej, če me žolč ne zeza, pol pa kaj pokasiram... user posted image

Tolk na hitro. Ve in user posted image pa ostanite zdravi!





user posted image da bo čim prej boljše

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 15:47:08   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober večer.

Bom kratka.
kokica32 - čestitke user posted image user posted image user posted image

Otroka vredu mama fuč.Že nekaj časa se mi vleče ,da po resnici nakoncu ne vem ali križ ali trebuh.Vglavnem boli ko sto hudičev.Pa še ob apetit sem prišla.Vsaj nekaj pozitivnegauser posted image .Ma ,če se mi bo to še vleklo se bom mogla nekam spravit al pa naslednji teden ko je ati doma njemu vajeti v roke da se da mami malo na off.Razlog bolečine še neznan.Ma bo že boljše sam ,da sta fanta vredu.
Lepo vas pozdravljam ,ko  se poberem sem zopet za compom.user posted image


Si moraš res vzet čas za pošitek! Moramo tudi zase poskrbet, da potem lahko skrbimo za otročke. user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 15:59:14   
lejca
Ciao..

Sem vidla da se o IDROPLURIVITU pogovarjate....to niso kapljice proti krckom ampak so le vitamini...jih mam jaz...za krcke se pri nas v IT dobi Milicon
lejca


_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 16:01:28   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Še par stvari sm rekla, da bom danes prašala samo itak, da sm pozablauser posted image

se spownem samo eno...
kako je s powštrčki? kdaj jim lahko začnemo podlagat glavico ponoči? mislim... kdaj lahko spi z glavo na powštru? js tudi znam zakompliciratuser posted image




Vzglavnika ne rabi. Pri nas je starejši začel okoli 2. RD spati z vzglavnikom (visokim le 2 cm) pa še to le zato, ker ga je zahteval, ker tudi midva spiva z vzglavnikom.

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 16:04:46   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Moj nima še povšterčka...spi na boku še in mu je čist fajn...no zbudi se ita na hrbtu...



ma kolko časa pa morajo spat na boku? js mam Leona čez dan kar na hrbtu, ko sem budna.. da vidim, če bi se mu slučajno melo kaj za se zgodit... ma se mi zdi, da mu full paše na hrbtu bit...



Jaz sem prvega zelo dolgo, verjetno kar tja do enega leta, dajala spat na bok. Saj, ko se zna že sam obračat se tako ali tako obrne in naštima tako kot mu paše. Pa takrat ga tudi lahko že drugače položiš.

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 16:27:40   
yania
Grahec...hvala...glej, če jih Jasna ne dobi, se pa zmeniva, bi bila ful vesela, ker mi pa res nimamo nobenega namena iti v IT, da bi pa posebej za to hodili v It...pa ne...

Lejca...ja sej vitamini, sej meni je ena u bistvu rekla, da so tudi proti krčom, s tem je verjetno mislila, da otročki nimajo težav s krčki....narobe sem jaz napisala...upsuser posted image
A tvoj  Mateo jih dobro prenaša? Ti je tudi pediater potrdil, da lahko AD3 ukineš, kajne...verjetno...


evo se prebuja...


sem pa ful vesela, ko gre ena frendica jutri v Ikeo in sem ji lahko par stvari naročila...user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 16:30:09   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Grahec...hvala...glej, če jih Jasna ne dobi, se pa zmeniva, bi bila ful vesela, ker mi pa res nimamo nobenega namena iti v IT, da bi pa posebej za to hodili v It...pa ne...

Lejca...ja sej vitamini, sej meni je ena u bistvu rekla, da so tudi proti krčom, s tem je verjetno mislila, da otročki nimajo težav s krčki....narobe sem jaz napisala...upsuser posted image
A tvoj  Mateo jih dobro prenaša? Ti je tudi pediater potrdil, da lahko AD3 ukineš, kajne...verjetno...


evo se prebuja...


sem pa ful vesela, ko gre ena frendica jutri v Ikeo in sem ji lahko par stvari naročila...user posted image


caki ,caki..kaj pa je AD3 ?

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 16:31:43   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Grahec...hvala...glej, če jih Jasna ne dobi, se pa zmeniva, bi bila ful vesela, ker mi pa res nimamo nobenega namena iti v IT, da bi pa posebej za to hodili v It...pa ne...

Lejca...ja sej vitamini, sej meni je ena u bistvu rekla, da so tudi proti krčom, s tem je verjetno mislila, da otročki nimajo težav s krčki....narobe sem jaz napisala...upsuser posted image
A tvoj  Mateo jih dobro prenaša? Ti je tudi pediater potrdil, da lahko AD3 ukineš, kajne...verjetno...


evo se prebuja...


sem pa ful vesela, ko gre ena frendica jutri v Ikeo in sem ji lahko par stvari naročila...user posted image


Matteo dobro prenasa te kapljice,le da se kremzi ko mu jih dam, jih hoce ven spljuvat..sem probala ze z vodo zmesat pa je isto

caki ,caki..kaj pa je AD3 ?


_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 16:50:37   
novo
Da se malo javim. Pri nas smo še kar dobro. Ponoči lepo spi, tudi po 5 ur in najmanj 3, čez dan pa me zahteva celo. Veliko je začela polivati, matrajo jo krči, tak da če že polije ne, pa potem po krčih.user posted image Tudi začela je težje kakati.Punce, sem brala za nazaj, pa ne najdem, ko je ena napisala domač recept za lažje kakanje? Zelo bo vam bila hvaležna za pomoč. Drugač vas redno berem, pozdravljene vse in vaši malčki! Lepo uživajte do naslednjič.user posted image

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 16:59:31   
Infinity1
Včeraj sem iz Avstrije dobila Oleovit D3 kapljice, dala sem jih v hladilnik in danes so postale nenavadno goste, zanima me ali je to OK, ali je kaj narobe z kapljicami, vseeno gre za zadravilo, pa raje prej vprašam, preden dam otroku.

Hvala in LP

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 17:46:56   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

NoBady, moja ima tud skoz mrzle rokice. Če bi jo zeblo, bi imela zatilje hladno, pa ga nima. Sam ji vseeno dam na rokice nogavičke, zarad mojga bolšga občutka, da je res ne zebe. user posted image

Sterilizam pa jaz samo vsakih par dni. Pred vsakim obrokom je res mal kruta.


ma meni ni panike vržt v sterilizator potem ko jih spucam... nevem, pediater je priporočil če se da, pa bom sej mi vzame tok časa ko da dam krožnik v pomivalnega hahaha user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 18:18:33   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: dolči

Evo mene spet po dolgem času. Nekak ne uspem prit do vas. Malo sem vas spet na hitroo preletela in zdaj podajam še jaz par komentarjev oz. vprašanj:

Zanima me (Naaja ti ziher veš) kako je z cepljenjem pri nedonošenčkih. Moja ga ima 12 maja,ko bo kao stara tri mesece,korigirano pa 1 mesec in en teden. Imate vedve tud zdaj v kratkem cepljenje?

kako dajete železo in AD3?
Jaz ji dajem kar v mleko v flaško in potem premešam in spije. Pa ko berem se mi zdi,da vse dajete po žlički. Kaj mogoče delam narobe?


Glede cucljev, jaz imam aventove flaške in sem ji takoj kupila št. 2 cuclja,ker po enki ji ni skor nič teklo,tako,da že cel časpije po dvojki in še te semo malo razširli,pa nima nič težav. Lepo pije.


Preveri, če so te dve zadeve topne v mleku... vem, da za ena zdravila pravijo, da se jih ne sme dajat v mleko, ker so netopna in potem ostanejo na flaši, namesto da bi stekla malčku v usta.. ma po moje ti bo itak najlažje po žlički (plastični).. sej kar zagrabijo.. na začetku jim je malo čudno, ma pol kar gre... moj še kar misli, da je duda, pa fajn zagrabi, pol ko ugotovi, da to ni to pa jok in histerija, ker se užaliuser posted image user posted image user posted image



Tako delajo v P tako da mislim, da ni panike. Sploh pa, saj vitamine se daje itak pred obrokom, tak da je vseeno ali direkt v mleko ali pa mleko priteče minuto kasneje. user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 18:19:42   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Pestunja: Jaz Lucijo še vedno v položaju zibke nosim, ravno zdaj jo imam tu pri računalniku v slingu.
Lejca kako, pa tako malega sploh naštimaš tako pokonci? Jaz moram še malo naštudirat vse skupaj - načine nošenja..., čeprav je menda dobro, da čimdlje nosiš v položaju zibka, ker je to najbolj podobno položaju lunce po handlingu, pa Lucija, je čisto zadovoljna, če jo dam tako.


Grahec, ti imaš sling?

Punce, ki imate kaj od tega, ziher ste preštudirale vse možnosti. Kaj je najboljše? Jaz sem se sicer nekako odločila za pestunjo, ampak... ziher pa še nisem.

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 18:19:50   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: yania

jjasna85....daj mi povej, kaj greš res kaj v Italijo? Jaz bi rabila do nekje sredi maja imeti kapljice, ki so baje fajn in ne povzročajo krčkov, je pa noter AD3 in še proti krčkom, daješ jih pa otročku lahko (je fino) do 2.leta. Imenujejo se IDROPLURIVIT, dobijo pa se samo v Italiji v lekarnah....ali pa katera če slučajno kaj zaide čez mejo, ali lahko kaj pogleda za to zadevo...ful bi bila hvaležna....je rekla pediatrinja da bo pogledala kaka je sestavina, zato bi rabila za 12.5. oz.malo kasneje ima slikanje kolkov, mislim da 18.5....



Sori sori, sem ti jaz obljubila te kapljice... ma prijateljica še ni šla nič čez... Ok, zdej si že zrihtala. Oz Naša Jasnica85 ti bo. user posted image

Kaj me je ujelo? Mislim to, da nimam glasu? Hehe, igram se gospoda Piska. user posted image  Moj mož je pa moj glas. Haha, boste vedle, o čem govorim, ko boste začele Nodija gledat. user posted image  No, tiste s kakim starejšim otročkom že veste, a ne Jasna? user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 18:19:55   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Še par stvari sm rekla, da bom danes prašala samo itak, da sm pozablauser posted image

se spownem samo eno...
kako je s powštrčki? kdaj jim lahko začnemo podlagat glavico ponoči? mislim... kdaj lahko spi z glavo na powštru? js tudi znam zakompliciratuser posted image




Ah, dolgo ni treba. Tija je začela šele pred kratkim pa še to zato, ker je bila ful prehlajena in smo ji dali povšter, da je imela dvignjeno vzglavje, da je lahko spala. No in se je navadla. Tak da recimo da po 2. letu je začela s povštrom spat.
Za tamale škratke pa sploh ni priporočljivo. Se jim pa hrbtenica še "uravnava" in razvijajo se še. Po moje tam do 1 leta ziher ne.
Na hrbtu imam tudi jaz Niko zdaj že čez dan. Ponoči pa na boku. Sam se vedno večkrat sama prevrne na hrbet. Ko je ne tišči kak nepodrt kupček, ji zelo paše na hrbtu.user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 18:21:42   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: novo

Da se malo javim. Pri nas smo še kar dobro. Ponoči lepo spi, tudi po 5 ur in najmanj 3, čez dan pa me zahteva celo. Veliko je začela polivati, matrajo jo krči, tak da če že polije ne, pa potem po krčih.user posted image Tudi začela je težje kakati.Punce, sem brala za nazaj, pa ne najdem, ko je ena napisala domač recept za lažje kakanje? Zelo bo vam bila hvaležna za pomoč. Drugač vas redno berem, pozdravljene vse in vaši malčki! Lepo uživajte do naslednjič.user posted image


Domač recept za lažje kakanje: zelo sladke kamilice. Jaz naredim tako, da čajno vrečko namočim v 2 deci vrele vode za 1 minuto. Za več ne smeš, ker potem je kontra učinek. No in potem dam na ta 2 deci 3 čajne žličke sladkorja. Lahko daš tudi 5, kakor sem brala na netu, ampak Niki je dosti 3. No in tega spije 60ml. Čez 10 minut pa rafal! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 18:24:51   
Anonimen
Evo imam čas... se mi zdi no, koliko bo trajalo pa bomo videli! user posted image Katja in oči spita, Jure se gunca in gleda ne, ne Nodija user posted image , ampak Traktor Tom. user posted image

mrzle rokice - Katja nima nikoli mrzlih rokic. Pa tudi Jure jih nikoli ni imel in tudi pozimi ne mara rokavičk (jih vedno vrže dol) pa tudi nima mrzlih. Očitno imata tak krvni obtok, al kaj pa vem?

Oleovit D3 - Ammmm, zdej pa ne vem... ampak jaz jih nisem imela v hladilniku user posted image Koliko je meni rekla, da naj ne bodo na dnevni svetlobi in na pretoplem, pa bo ok. So pa po nekem času ratale žautave (ne vem ta trenutek kako se pravilno slo. reče), nikoli pa niso bile goste.

za lažje kakanje - sladke kamilice.

spanje na bok - Ponoči sem Jureta dajala sat na bok kar precej časa. Do ene pol leta je še spal približno tako, potem pa je itak se sam kotalil levo in desno. Pri tako majhnih je pa bolje, da ponoči ali ko jih nimamo pod nazorom, da spijo na boku, ker če slučajno ne podrejo dovolj kupčka lai kaj podobnega in potem bruhnejo, da se lahko zadušijo. Ampak... ko je bil moj mož dojenček je bilo moderno, da so jih dajali spat na hrbet... pol pa vedi!

vzglavnik - Pred letom in pol ga ni imel, potem pa je bil kar precej prehlajen in je rad spal na njem, ker je lažje dihal in se tudi navadil nanj, tako da sedaj spi z njim, ampak je nizek.

Ptičja gripa - zvečer... so se otroc zbunili....

(odgovor članu Pupa7)
  Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 18:58:41   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

ojla!
mene pa zanima, če vašim malčkom tudi še kaj teče iz popka. Moji se je že čist pocelil, sedaj pa kot da bi nekja polzelo ven, ampak to ni kri. JI skoz umivam in mažem, kot mi je naročila pediatrinja. Pa pod pleničko dajem še gazico, da je ne drgne.  A mi katera podobne izkušnje?




tud nam še malo teče iz popka, pa je P rekel, da ni panike, da je popek globok in zrak ne pride zraven da bi se zasušilo hitreje.. da naj samo redno očistim... to je to...

s čim pa ji mažeš?


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 19:03:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=

Ptičja gripa - zvečer... so se otroc zbunili....


Pardon prašičja gripa.

Tu vmes imajo prste ZDA zaradi gospodarske krize, pa bog ve, če jim ni zadišalo malo razredčiti Mehičane z najnižjega sloja, s katerimi je največ problemov v tej gosp. krizi, ker vsi pričakujejo denarno ali pa materialno pomoč, ki pa jo je vsem težko zagotoviti, da ne govorim posledično o porasti kriminala, drog... In da ne bi vsi s prstom kazali nanj (na ZDA) je treba nekaj ukrepati - prašičja gripa. Kot nekoč Afrika in AIDS. Kdo jih bo večno podpiral finančno in materialno, nijh pa vsako sekundo več? Pošlješ smrtonosen virus, da jih malo razredčiš. Slabost pri vsem tem pa je, da pogosto uide izpod nadzora - lep primer je tu AIDS.  Vsaj moje mnenje. In pa seveda farmacevtski giganti, ki jim posel sredi krize še kako cveti. Tisti, ki so Tamiflu kupili ob ptičji grpi je rok uporabe že davno potekel in bodo ob tej gripi in paniki, horde ljudi derejo v lekarne po ne ravno poceni Tamiflu. Je pa to prenapihnjeno tudi s strani medijev - lačnih novic in senzacij. V Mehiki je razlojevanje zelo opazno - imajo kar precej ljudi na robu preživetja že brez te gosp. krize. Tam so ljudje, ki nimajo urejenega zdravstvenega zavarovanja in posledično pridejo, če sploh, prepozno do zdravnikov in zdravil, zato so številke o umrlih tolikšne. In spet gre malo izpod kontrole na račun turistov in že je ta gripa v Evropi...

< Sporočilo je popravil =jasna= -- 29.4.2009 19:04:27 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
29.4.2009 19:17:05   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Pestunja: Jaz Lucijo še vedno v položaju zibke nosim, ravno zdaj jo imam tu pri računalniku v slingu.
Lejca kako, pa tako malega sploh naštimaš tako pokonci? Jaz moram še malo naštudirat vse skupaj - načine nošenja..., čeprav je menda dobro, da čimdlje nosiš v položaju zibka, ker je to najbolj podobno položaju lunce po handlingu, pa Lucija, je čisto zadovoljna, če jo dam tako.


Grahec, ti imaš sling?

Punce, ki imate kaj od tega, ziher ste preštudirale vse možnosti. Kaj je najboljše? Jaz sem se sicer nekako odločila za pestunjo, ampak... ziher pa še nisem.


Ojla!

jaz imam pestunjo iz pikapolonice sem jo naročila po netu. mi je kar ok. sicer se še uvajamo in privajamo na njo ampak mala kar uživa v njej in se rada nosi. kar se vseh teh zadev tiče se mi zdijo pestunja, štorklja in sling nekje zelo podobne zadeve - mislim da v vseh lahko otroka naštimaš v podobne položaje. ne bi vedela kaj od tega je najboljše ker sem probala samo pestunjo.je pa ful dober ta baby wrap - tisti široki trak ali šal al ne vem kak naj opišem - ko je lejca z otrockom v njem na sliki. ta se mi zdi najboljši kar se zadeva položajev - se da naštimat v več položajev kot pri ostalih, ampak se mi zdi bolj zakompliciran način nadevanja - pri ostalih samo natakneš in daš otročka notri pa je, tukaj pa moraš nekaj vezat pa gor pa dol pa levo pa desno... ne vem... se mi zdi bolj zakomplicirano. ampak po moje ko enkrat pogruntaš pa je verjetno super...


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?