|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.5.2005 11:15:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 11:20:29   
viv_
lukrecija - pejd osebno na vsak vrtec posebej (do pedagoške vodje) pa tam jamrej pa gor in dol uglavnem bodi čim bolj tečna - ampak še vedno prijazna.

Pri meni je bilo isto - potem se je pa decembra našlo prosto mesto. Sicer je bilo to mesec dni preden sem jaz hotela, ampak OK... Na koncu je bilo pa še super, ker sva imeli več časa za uvajanje.

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 11:30:12   
CUKRČEK
Kaj pa mami al pa tašča al pa kaka kolegica???'...a ne bi bihče mogel popaziti na tvojega malčka??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 11:30:15   
ticko
hvala enako!!!

zdj pa tudi privat varstva ne dobim, ker je prenatrpano vse... Kaj storiti - pojma nimam, bom hodila vsak dan težit tukaj okoli, kjer imamo privat varstva in to celo dva, pa kaj čmo, več bo treba plačat, sam ne vem če bo kej prosto...

Groza, ja vem kaj preživljaš zdj, sj je fino bit z malim doma, sam mi imamo pa privat gostinstvo in je velka je.., in res ne vam kaj naredit če ne bo frej.

Upajmo na najboljše!!! SREČNO!!!

Nism ti nič pomagala, a ne??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 11:35:45   
darjatimci
Problem je v tem,da nimajo enakih pogojev,vsak vrtec ima svoja pravila,pa naj bo za sprejem,pravila,plačilo,tudi midva sva bila na trnih,ko se je približeval nastop moje službe,rešil me je klic vodje enote vrtca,če me še zanima prosto mesto za jasli,jasno da me je,povsod smo bili na čakanju,no v našem vrtcu delajo premike skupin tudi med letom ne pa strogo septembra,ko se delajo nove skupine.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 11:42:00   
corfu
Zakaj, privat varstvo dražje? Koliko si pa pričakovala, da boš imela vrtca za plačevat?
Sprašujem, zato ker se mi tudi še odločamo kam?!:zmeden2:


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
12.5.2005 11:46:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 11:47:23   
Anonimen
Moji kolegi so punčko dali v privat varstvo in so full zadovoljni - plačujejo pa - na boš verjela 25.000 SIT mesečno. Vrtec je malo dražji, a ne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 11:50:15   
corfu
Tudi pri nas vsaj kolikor sva se midva pozanimala se gibljejo cena privat varstva med 25.000 in 35.000 sit. Meni se tudi to ne zdi drago:zmeden2:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
12.5.2005 11:50:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 11:51:51   
viv_
bla sem na čakalni listi

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
12.5.2005 11:53:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 12:05:06   
corfu
Haloooo! Kakšnih sto jurjev????!!!! Svetujem ti , da se pozanimaš pri kakšnih znankam, kolegicah, zihr ma kakšna otroka v privat varstvu?! Kakšna gospa, ki je v penzionu, pa ima doma na varstvu dva, tri otročke, sigurno nima visoke cene!
Pri nas je fajn, ker udi če se zamudi, gospa potegne, soseda pelje malo tudi če je malo bolna s sabo antibiotik in gospa vse poštima, pol pa vik in krik ko treba domov:zmeden2:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 13:33:21   
Skabi
Moja kjolegica v Celju plača privat 45.000

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 13:34:28   
Carovnica Mica
kolk zvezdic ma pa ta hotel?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 14:26:21   
Timotej
Mislim, da je to zelo veika packarija, država pa še kar jamra, da je premalo otrok, mi jih pa še v vrtec ne moremo dati, ker je vse zasedeno. A to kdo razume??? No, pri nas je bilo tudi vse zasedeno, potem pa se je res po čudežu čez noč zgodil izpis enega otročka in smo dobili prosto mesto štirinajst dni preden sem mogla v službo. Tako da nama je res "nekdo" pomagal. Upam,da si boš lahko uredila kakšno privat varstvo. Glede cen vrtca in varstva pa je takole: če imata starša malo boljše osebne dohodke, se jima bolj splača privat varstvo. Pri nas stane privat varstvo cca.30000 SIT/mesec, sama pa plačam vrtca 43000 SIT, pa nismo nobeni bogataši.Upam, da boš uspela rešiti težavo, dful držim pesti za vas, ker vem, kakšna stiska je to, če ne veš, akm boš lahko dal otroka, sam pa moraš nazaj v službo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 14:42:15   
Andra
Naj vam še jaz povem kaj se mi je zgodilo, ko sem našo malo vpisala v vrtec.
Stara je komja tri mesece in pol in sem jo že morala vpisat, da bo lahko konec leta začela hoditi, ker se mi decembra konča porodniška. Največji absurd pri vsej stvari pa je ta, da moram za tiste mesece, ko ne bo tam (torej od septembra do decembra) plačevati polno ceno, da mi držijo mesto.katastrofa!!!!!!! Dala jim bom 200 000 SIT, za nič! Na bruhanje mi gre. Potem pa pravijo, da je premalo otrok. Le kako naj jih bo več? Kdo jih bo pa vzdrževal?

Cene privat varstva se gibljejo okrog 50 000 SIT, samo jaz za privat varstvo nisem. Cenovno tako ali tako ni nobene razlike.

Uf sem jezna!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 19:49:25   
Anja167
A dej, Andram a res? Kateri vrtec pa je to? A si se kaj pozanimala, a je prav, da tako zahtevajo? Tiste, ki delate v vrtcu, a kaj veste, zakaj je tako?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 19:59:28   
Carovnica Mica
tud v nasem vrtce placujes mesto-da imas sigurno plac,pol pa a je to od sep. do novembra ali pa od sep. do julija.:zmeden2:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 20:19:17   
BONI*
Ma ta država je čist v k..... Mi pa itak še vedno čakamo odgovor iz vrtca, pa se mi zdi, da bomo itak zvisel, zdej ko pa tole berem, pa sploh razmišljam, če ne bi tudi mi kar kakšno privat varstvo poiskal, ker te tele vrtci oskubjo do kosti, tako majhen otrok je pa ponavadi itak več doma kot v vrtcu (zaradi bolezni)

Sem čist:grrr:

Lp, Boni

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 21:07:10   
Tia27
Jaz grem julija v službo in naša miška gre v privat varstvo k eni starejši gospe, ki pazi še tri punčke zraven, jim skuha, jih pelje ven, jih poučuje, sem že vse si ogledala.Otroci, ki se pazijo pri njej, ko npr dopolnijo 3 leta in gredo v vrtec, jih ponavadi vzgojiteljice v vrtcu zelo pohvalijo, ker se marsikaj naučijo, ko se pazijo pri njej.In glede cene, drage moje, če bi naša miška šla v jasli bi plačali 85.400-polno ceno, privat pa smo zmenjeni za 1000 sit na dan!Mislim da nimam kaj dodati, pa še glede na to, da se privat veliko bolj posveti miški in seveda možnost bolezni je manjša.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Nikjer sprejeti
12.5.2005 22:45:54   
Zvezdica
Tia, kje si pa to gospo dobila...jast tudi rabim nekaj podobnega, ker nismo dobili VRTCAgrrr::grrr::grrr:
Kot sem že pisala so rekli da sploh ni problema, da prostih mest je dovolj zdaj pa mam.....

Sem celo županu pisala (ob. škofjica), ker je občina dolžna poskrbeti za prostor v vrtcu, pa ne mislite, da mi je kaj odgovoril...

lp Z

P.S.: v skrajni sili bom jast odprla privat varstvo pa bom več zaslužila kot če bi šla v službo, katero si itak moram priskrbeti:) A katero zanima;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Nikjer sprejeti
13.5.2005 9:58:41   
Bejba
Tia27, iz kje je ta gospa? A še kaj sprejema oz. pozna še kakšno, ki ima kaj frej? Tudi mi sicer še nismo dobili odgovora, ampak imam kar malo slab feeling :(.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
13.5.2005 10:39:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Nikjer sprejeti
17.5.2005 9:42:15   
Tia27
Mi smo z gorenjske, ta gospa je iz našega kraja, in žal ima rezervirano že v eno leto naprej, jaz sem jo rezervirala že, ko je bila naša Tia še čisto majckena, je ful iskana, žal ima ful prošenj za varstvo, mene se je usmilila in vzela našo Tio v vrsto, hvalabogu,Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




otroška kozmetika


Kaj vam je najbolj pomembno pri nakupu otroške kozmetike/plenic?

nizka cena (12%)

ime (10%)

kakovost izdelka (45%)

čim bolj naravno (33%)


Število vseh glasov: 178

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!