|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 9:53:45   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Ojla punce
 
Kako ste kaj?
 
Za nazaj nisem nič brala, ker me zadnje dni čisto preveč baše čas, tako da sploh ne pridem več za računalnik.
 
Naša Manca tako uživa zunaj, da smo dobesedno ves čas zunaj, tako da ima komaj čas sploh iti spat zvečer user posted image . Zunaj pred hišo ni varna nobena marjetica več pred njo, prav tako tudi ne regrativ cvet user posted image
 
So pa prejšnji teden v sredo zvečer mojo staro mamo (po očetovi strani) peljali na Golnik, ker je komaj hodila in se ful slabo počutila, pa v prsih jo je ful tiščalo. In so ugotovili, da ima ful oslabljeno srce. So dejali, da HB da so jo zvečer gor pripeljali, ker drugače bi jo ponoči zadušilo user posted image . In tako se sedaj menjavamo in vsak dan vozimo gor na obisk, da ji vsaj malce krajšamo čas, ker niti iz sobe ne sme, samo do WC-ja in nazaj.
 
No in kot da to ni dovolj, sem danes peljala mojo mami in staro mamo (po mamičini strani) k zobozdravniku. In se je strara mama, ko je vstala iz stola skoraj "zlila" potleh, ker se ji je začelo tako vreti in jo biti slabo (to se je že dalj časa ji dogajalo in je je njen  user posted image  zdravnik več čas pravil, da je to zaradi starosti (stara je 83let) in ni nič nenavadnega.
Sva jo potem z mojo mami komaj spravile do avta. Sem jo samo popokala v avto in peljala v dežurno ambulanto v ŠK.Loko, od koder so jo z rešelcem peljali v LJ. In so rekli, da naj prideva na ORL nasproti KC-ja v LJ. In midve prideva dol, nje pa nikjer. Mi pravi sestra, da naj malce počakava, da sva očitno rešilca prehitele user posted image . In po pol ure čakanja pride do naju in pove, da so jo na Polikliniki pustili, da naj greva tja user posted image . Mislim, kaj si to zdravstvo dovoli. In potem jo končno najdeva, naju je čakala sama na hodniku. Pa prinese sestra izvide in reče: lahko greste domov. KVA??????????????
in mi reče še tam se naročite in smo opravili.
Mislim, kot da si polen, hlod ali ne vem kaj...... za zjokat.
In potem mami še v avtu bere izvid, na katerem piše: gospa je močno naglušna, s sabo ni bilo nobenega svojca, zato komunikacija skoraj da ni bila mogoča in nismo izvedeli nič, kar bi nam pomagalo postaviti diadnozo.
Ma če ne bi bila že na pol poti ven iz LJ v najhujši gužvi, bi se obrnila in šla nazaj pa unemu dohtarju je.ba.la vse po spisku, ker tole je blo pa res mal too , much. Oni jo peljejo drugam, pol pa pravijo, da s sabo nimajo svojcev.
 
BANDA HUDIČEVA user posted image
 
No, drugače pa moram jaz jutri iti na zavod se prijavit kot brezposelna, pa za doklade moram nest, da mi vsej to podaljšajo, pa še en kup opravkom me čaka, tako da vam bom zaželela lahko noč in tudi sama šla v posteljo in upala, da mi Manca nakloni nekaj spanca, ker ga pošteno potrebujem.
 
NOČKO vsem skupaj



Jaz sem nad našim zdravstvom tudi že obupala user posted image user posted image user posted image , drži se.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3076
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 9:56:08   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Jutro čvekeuser posted image

Kaj dogaja?

Spet je sonček. Jaz sem vstala šele pred 20 minutkami. Sem dala Galu ob sedmih mlekeca nato pa me je zmanjkalouser posted image user posted image Gal seveda spi še zdaj. To bo kroza, če bo treba že naslednji mesec v vrtec.


user posted image user posted image user posted image  za spanje! jst bi tudi! sam 1x! user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3077
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 9:56:45   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

NIK (ZALAZOYA) VSE NAJ NAJ
ZA 11 MESECEV!!!
 
user posted image





Tudi od naju user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3078
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:02:40   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jutro!
 
Jaz zgledam nekako tako;user posted image user posted image  Sem prehlajena, Alja tudi in revca je med 1h in 3h norela pokonciuser posted image , zaradi zabasanga noska, sedaj pa zaenkrat še spi. Fasale sva obe od sinkota, on se je tik tak izvlekel, mi2 pa bog si ga vediuser posted image
 
Včeraj vidim, da je bil že skorajšni pogreb. Jaz nisem imela volje pisat, ker mi je v glavi tolklo  1000 na urouser posted image
 
Zajtrk je že v želodčku, danes pa držite pestke, imam meritve in upam, da pridem čez sumo 100 cm. Do sedaj je v tej LS uspelo le eni stranki in upam, da se ji pridružim tudi jazuser posted image



Pestke ne bodo kaj prida pomagale, verjamem pa da ti je uspelo user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3079
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:03:42   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jutro!
 
Jaz zgledam nekako tako;user posted image user posted image  Sem prehlajena, Alja tudi in revca je med 1h in 3h norela pokonciuser posted image , zaradi zabasanga noska, sedaj pa zaenkrat še spi. Fasale sva obe od sinkota, on se je tik tak izvlekel, mi2 pa bog si ga vediuser posted image
 
Včeraj vidim, da je bil že skorajšni pogreb. Jaz nisem imela volje pisat, ker mi je v glavi tolklo  1000 na urouser posted image
 
Zajtrk je že v želodčku, danes pa držite pestke, imam meritve in upam, da pridem čez sumo 100 cm. Do sedaj je v tej LS uspelo le eni stranki in upam, da se ji pridružim tudi jazuser posted image

držim pesti, da boš zadovoljna z rezultatom! user posted image user posted image user posted image

pa vidve sta spet prehlajeni?! pa ni dolgo, ko si pravla, da je alja prehlajena! user posted image hitro se pozdravta!

jst sm drugače user posted image  eva je pridno spala, sicer v najini postelji, ampak je! user posted image  sem pa žalostna, ker sem zvedla, da je očimov oče zelo bogi in da baje samo vprašanje časa! je mel pred leti raka na prostati, ki se mu je razširil na kosti! zdej ga je pa začelo ful matrat - nič več ne vstane, non stop neko sluz bruha, mami je pa tud opazla, da že kri včasih bruha! user posted image user posted image user posted image



Ohjoj, a pri vas tudi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3080
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:07:13   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Moja frača še kar spiuser posted image user posted image user posted image Sedaj sem pa v dilemi ali jo pustit ali ne? Spet se mi je cel sistem pri njenei dnevni rutini zrušil.



Verjetno mora od ponoči nadoknadit.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3081
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:14:14   
sesil
dan

lep sonček je zunaj, jaz pa čakam anejo da se zbudi. najprej šibave v zdravstveni dom po tablete zame za alergijo, pol pa martinčkanje....
punce, meni je žal da se tako redko javljam, , ma jaz sem raje na sončku in aneja uživa 100 na uro. včeraj sva šotor postavle in se zabavaleuser posted image

a je še katera kandidatka za  čvek pri meni? kasso sem videla, kaj pa druge?

verjetno ste slišale za tisto letalsko nesrečo...user posted image . to sta bla od moje prijateljice brat in oče. pa sej ne morem verjet, da se same slabe stvari dogajajo v zadnjem času.

grem mal brat, ker nisem nič na tekočem

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3082
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:25:01   
Srčekgirll
Dobro jutro, dober dan....

Kofi?! Sicer mal kasneje, za vas.

Spanje:user posted image
Počutje:user posted image user posted image
Vreme:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi2 z Vidkom sva bla dns že zunaj, sva že vozičkala. Ob 8:30 sva štartala, šla do bankomata, v trgovino, na kavico in domov. Zdej pa lepo pančka. Jst sm na expres pod tuš skočla (sm bla prešvicana), zdej pa mal po netu brskam, pol se grem pa mal masirat.user posted image
K se bo zbudu moj cukr, bom šla pa likat ( mam v spalnici vse za likat). Pol pop. pa v šiht iz šihta v nabavo, da bom lohk v hladilnik spet hodla gledat če še lučka svetiuser posted image .


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3083
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:25:04   
Srčekgirll


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3084
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:25:06   
Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Ojla punce

Hej,hej
 
Kako ste kaj?

Odlično, zdej k je sonce pa sploh
Za nazaj nisem nič brala, ker me zadnje dni čisto preveč baše čas, tako da sploh ne pridem več za računalnik.

Eh, sej ni blo nč nouga
 
Naša Manca tako uživa zunaj, da smo dobesedno ves čas zunaj, tako da ima komaj čas sploh iti spat zvečer user posted image . Zunaj pred hišo ni varna nobena marjetica več pred njo, prav tako tudi ne regrativ cvet user posted image

He,he,he,....naš Vid ma tud rad rožce.
So pa prejšnji teden v sredo zvečer mojo staro mamo (po očetovi strani) peljali na Golnik, ker je komaj hodila in se ful slabo počutila, pa v prsih jo je ful tiščalo. In so ugotovili, da ima ful oslabljeno srce. So dejali, da HB da so jo zvečer gor pripeljali, ker drugače bi jo ponoči zadušilo user posted image . In tako se sedaj menjavamo in vsak dan vozimo gor na obisk, da ji vsaj malce krajšamo čas, ker niti iz sobe ne sme, samo do WC-ja in nazaj.

OMGuser posted image user posted image
 
No in kot da to ni dovolj, sem danes peljala mojo mami in staro mamo (po mamičini strani) k zobozdravniku. In se je strara mama, ko je vstala iz stola skoraj "zlila" potleh, ker se ji je začelo tako vreti in jo biti slabo (to se je že dalj časa ji dogajalo in je je njen  user posted image  zdravnik več čas pravil, da je to zaradi starosti (stara je 83let) in ni nič nenavadnega.
Sva jo potem z mojo mami komaj spravile do avta. Sem jo samo popokala v avto in peljala v dežurno ambulanto v ŠK.Loko, od koder so jo z rešelcem peljali v LJ. In so rekli, da naj prideva na ORL nasproti KC-ja v LJ. In midve prideva dol, nje pa nikjer. Mi pravi sestra, da naj malce počakava, da sva očitno rešilca prehitele user posted image . In po pol ure čakanja pride do naju in pove, da so jo na Polikliniki pustili, da naj greva tja user posted image . Mislim, kaj si to zdravstvo dovoli. In potem jo končno najdeva, naju je čakala sama na hodniku. Pa prinese sestra izvide in reče: lahko greste domov. KVA??????????????
in mi reče še tam se naročite in smo opravili.
Mislim, kot da si polen, hlod ali ne vem kaj...... za zjokat.
In potem mami še v avtu bere izvid, na katerem piše: gospa je močno naglušna, s sabo ni bilo nobenega svojca, zato komunikacija skoraj da ni bila mogoča in nismo izvedeli nič, kar bi nam pomagalo postaviti diadnozo.
Ma če ne bi bila že na pol poti ven iz LJ v najhujši gužvi, bi se obrnila in šla nazaj pa unemu dohtarju je.ba.la vse po spisku, ker tole je blo pa res mal too , much. Oni jo peljejo drugam, pol pa pravijo, da s sabo nimajo svojcev.
 
BANDA HUDIČEVA user posted image

user posted image P.i.z....so svinje
 
No, drugače pa moram jaz jutri iti na zavod se prijavit kot brezposelna, pa za doklade moram nest, da mi vsej to podaljšajo, pa še en kup opravkom me čaka, tako da vam bom zaželela lahko noč in tudi sama šla v posteljo in upala, da mi Manca nakloni nekaj spanca, ker ga pošteno potrebujem.

Ojejuser posted image user posted image
 
NOČKO vsem skupaj






_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3085
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:25:07   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Pa glede velikosti, sem brala da ima od bastian111 mali 9m in nekaj čez 12 kg ter 89cmuser posted image user posted image

U jebelacesta user posted image user posted image


NO HB, pol ni sam moj tak...user posted image

Spelin@:

Jaz sem imela za Omarja nabavljeno garderobo 86...no way samo na nos mu lahko nataknem, trenutno mu je 94 ze skor tesna.user posted image user posted image

Sicer pa Katina ga je videla, pa lahko pove...



Boš morala dati gor kakšno svežo fotko od tvojega velikančka user posted image user posted image



Ne vem ce se bo kaj po fotki videlo... sicer pa tole je ze mesec staro...

Jutri ju bom spet mal pofotkala...user posted image

user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3086
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:31:02   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

kje je pa barbaw danes? Sem vidla, da je brala, pa se nei nič javilauser posted image Upam, da si OKuser posted image
Mala se je zbudila malo čez 9h, popila AM in je kar dobre volje. Upam, da tako ostane tudi čez dan

user posted image user posted image user posted image  Alja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3087
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:31:11   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

dan

lep sonček je zunaj, jaz pa čakam anejo da se zbudi. najprej šibave v zdravstveni dom po tablete zame za alergijo, pol pa martinčkanje....
punce, meni je žal da se tako redko javljam, , ma jaz sem raje na sončku in aneja uživa 100 na uro. včeraj sva šotor postavle in se zabavaleuser posted image

a je še katera kandidatka za  čvek pri meni? kasso sem videla, kaj pa druge?

verjetno ste slišale za tisto letalsko nesrečo...user posted image . to sta bla od moje prijateljice brat in oče. pa sej ne morem verjet, da se same slabe stvari dogajajo v zadnjem času.

grem mal brat, ker nisem nič na tekočem




Sem slišala za nesrečo. Gorzauser posted image .

Kdaj pa misliš za čvek, jaz sem za, če mi bo čas odgovarjaluser posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3088
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:33:51   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

dan

lep sonček je zunaj, jaz pa čakam anejo da se zbudi. najprej šibave v zdravstveni dom po tablete zame za alergijo, pol pa martinčkanje....
punce, meni je žal da se tako redko javljam, , ma jaz sem raje na sončku in aneja uživa 100 na uro. včeraj sva šotor postavle in se zabavaleuser posted image
Kako lepo user posted image

a je še katera kandidatka za  čvek pri meni? kasso sem videla, kaj pa druge?

verjetno ste slišale za tisto letalsko nesrečo...user posted image . to sta bla od moje prijateljice brat in oče. pa sej ne morem verjet, da se same slabe stvari dogajajo v zadnjem času.
Grozno, res user posted image

grem mal brat, ker nisem nič na tekočem


(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3089
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:54:01   
Estrella*
Včeraj sem si obljubila, da bom danes pospravljala, pa se mi kot nalašč ne dauser posted image Na RR pa tud ni nibene čvekeuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3090
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:57:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Včeraj sem si obljubila, da bom danes pospravljala, pa se mi kot nalašč ne dauser posted image Na RR pa tud ni nibene čvekeuser posted image

Tu sem user posted image
Sem ravno plačala položnice...


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3091
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:58:37   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Včeraj sem si obljubila, da bom danes pospravljala, pa se mi kot nalašč ne dauser posted image Na RR pa tud ni nibene čvekeuser posted image

Tu sem user posted image
Sem ravno plačala položnice...




JA JST tud mobitel, ker sem nekje zgrešila položnico in sem danes dobla sms da mi bodo izklopili če ne plačamuser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3092
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:59:44   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Včeraj sem si obljubila, da bom danes pospravljala, pa se mi kot nalašč ne dauser posted image Na RR pa tud ni nibene čvekeuser posted image

Tu sem user posted image
Sem ravno plačala položnice...



za morje še tudi kaj iščeš?

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3093
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 10:59:47   
Srčekgirll
Uči mama svojega malega morskega psa, kako naj lovi. Tako priplavata
do neke osamljene plaže in mama reče:
>>Najprej priplavaš v bližino človeka in narediš dva kroga okrog njega.
Potem se malo oddaljiš, spet na hitro priplavaš in ga udariš z repom,
da leti po zraku.
Potem ponovno priplavaš do njega in samo malo zagrizeš vanj. Nato
narediš še manjši krog okoli njega in ga poješ.<<
Zatem pa vpraša mali morski pes: >>Zakaj bi zgubljal toliko časa,
zakaj ga takoj ne pojem?<<
>>Lahko<<, pravi mama: >>Ampak potem ga boš pojedel z drekom vred<<!


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3094
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 11:01:07   
Srčekgirll
Ta video se splača pogledat:

http://www.mojvideo.com/video-tpo-resuje-zivljenja/405de88840a2fe56c75c


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 3095
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 11:01:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Včeraj sem si obljubila, da bom danes pospravljala, pa se mi kot nalašč ne dauser posted image Na RR pa tud ni nibene čvekeuser posted image

Tu sem user posted image
Sem ravno plačala položnice...



za morje še tudi kaj iščeš?

Sem že prej poklicala in poslala maile, čakam na povratne informacije. Eno varianto sicer imam, ampak ni tako poceni kot druge, zato jo imam za rezervo. Čeprav je vseeno vsaj 40% cenejša kot najemi preko agencij oz. klasičnih zasebnih ponudnikov.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3096
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 11:04:05   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll
Ta video se splača pogledat:

http://www.mojvideo.com/video-tpo-resuje-zivljenja/405de88840a2fe56c75c

Samo najhuje in najbolj žalostno je, da se v resničnem življenju večina ljudi raje obrne stran in pohiti mimo... user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 3097
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 11:06:24   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll
Ta video se splača pogledat:

http://www.mojvideo.com/video-tpo-resuje-zivljenja/405de88840a2fe56c75c

Samo najhuje in najbolj žalostno je, da se v resničnem življenju večina ljudi raje obrne stran in pohiti mimo... user posted image


Jp točn tkouser posted image res žalostno



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3098
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 11:31:21   
špelin@
Ej, punce, a ste videle tole:
MLEKOMAT


(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 3099
   RE: Majski hroščki 2008-18.del
15.4.2009 11:33:42   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jutro!
 
Jaz zgledam nekako tako;user posted image user posted image  Sem prehlajena, Alja tudi in revca je med 1h in 3h norela pokonciuser posted image , zaradi zabasanga noska, sedaj pa zaenkrat še spi. Fasale sva obe od sinkota, on se je tik tak izvlekel, mi2 pa bog si ga vediuser posted image
 
Včeraj vidim, da je bil že skorajšni pogreb. Jaz nisem imela volje pisat, ker mi je v glavi tolklo  1000 na urouser posted image
 
Zajtrk je že v želodčku, danes pa držite pestke, imam meritve in upam, da pridem čez sumo 100 cm. Do sedaj je v tej LS uspelo le eni stranki in upam, da se ji pridružim tudi jazuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
28 enostavnih pustnih kostumov za dojenčke
photo
Tudi dojenček je lahko nadvse simpatična pustna šema! Če bo za vašega najmlajšega člana to prvi pust, si morate pogledat...




Kako bi reagirali ..
Admin

če bi šel vaš mož na kavo z bivšim dekletom, ki je že leta ni videl, da se malo "pogovorita"?