|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 10:57:26   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Na hitrco, ker grem našega malega "prdca" previt in pol uspavat...iščemo tehniko, kako spremeniti dan na dan in noč na noč user posted image  user posted image ...zadnjih par noči se zbuja ob 2.30 in do 5.30 godrnja in gleda user posted image ...

Aja, me zanima, če se vaši user posted image  ponoči tudi "čudno" oglašajo? Naš ima "termine" ko se oglaša kot kakšen star kozel...dobesedno meeekkeeta in seveda spi...user posted image ...me zanima, kdaj to mine...ker se prav ne da spat...in včasih prav smešno...user posted image  user posted image



naš meketa ne samo ponoči, tudi podnevi, ma to je normalno ker začenja spoznavat svoj glas user posted image user posted image je pa smešno, ko misliš, da se razburja on pa se samo pogovarja user posted image



Točno...se spomnem, da mi je v prvo tudi P rekla, da je to normalno...da si "utrjujejo" glasilke user posted image user posted image user posted image ..našega samo premakneš pa zarezgeta...user posted image user posted image ...

Spps...vaš pa ima čupco...

Mediuhec
...ja, v štartu se mi je s to dudo zdelo kot da smo  mu štopeljc od šampanjca porinili v ustauser posted image


_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 11:03:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

...

Spps...vaš pa ima čupco...



user posted image user posted image še mal pa bomo špangice rabliuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 11:23:01   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

...

Spps...vaš pa ima čupco...



user posted image user posted image še mal pa bomo špangice rabliuser posted image user posted image


Bo sestrica posodila user posted image ...

Naš se je zdaj naprdal in zaspal koma...jaz pa grem peglat...veselo na delo...user posted image


_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 11:48:23   
PERSIDA
user posted image

Taki smo danes.

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 12:02:34   
PERSIDA
lejca -pozdravček kako ste kaj?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 12:29:18   
lejca
Lep pozdrav vsem skupajuser posted image

po teh prvih 14 dneh ( mat..kok tece cas...) smo se ze mal ulavfali...ko sem imela na zacetku tezave z dojenjem in z razpokanimi bradavicami ..sem zdej koncno "ozdravela" in me vec ne boli...problem imam pa v tem ,da nimam dovolj mleka svojega...zato moram dodajati umetno mleko na flasko...ne vem kako to ,da nimam dosti svojega,ko sem mela na zacetku cist polne ,da se je ven cedilo...bho...a se se kateri to dogaja?

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 12:31:02   
lejca
..pisem po pavzah ,ker vmes kuham..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 12:33:42   
lejca
nasega mukija sedaj ravnam ,da je vsake 3 ure..ponoci ima eno pavzo z mlekom in mu dam samo cajeka, da se busi spocije..drugace je priden, sploh ni obcutljiv in je tako cortkan ,da bi ga kr pojedlauser posted image user posted image user posted image
ponavadi ziza pri meni zgodaj zjutraj in takrat ,ko cutrim ,da so prsa polna,drugace mu dam kar flasko...

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 12:42:36   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Lep pozdrav vsem skupajuser posted image

po teh prvih 14 dneh ( mat..kok tece cas...) smo se ze mal ulavfali...ko sem imela na zacetku tezave z dojenjem in z razpokanimi bradavicami ..sem zdej koncno "ozdravela" in me vec ne boli...problem imam pa v tem ,da nimam dovolj mleka svojega...zato moram dodajati umetno mleko na flasko...ne vem kako to ,da nimam dosti svojega,ko sem mela na zacetku cist polne ,da se je ven cedilo...bho...a se se kateri to dogaja?

lejca


Veš, dostikrat po kakšnem tednu dojke "uplahnejo", tako da se veliko mamic ustraši, da ni več mleka...prve dni se pojavi naval mleka, zato so tako "nabito" polne...kar se ti zna pojavit tudi po daljšem počitku ali pa če ti ponoči otrok več spi...ne obupat in ga čim večx pristavi...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 12:42:43   
lejca
moja porodna zgodba:
v torek so me sprejeli v P ker so mi hoteli v sredo narediti stimulacijo...v sredo zjutraj na ctg so se kazali manjsi popadki,ki jih nisem cutila , ob 10.uri bi mi morali stimulirati pa jim je zmanjkalo gela za stimulacijo in sem morala cakati....med tem ko sem cakala je bla na vrsti ena druga punca  za ctg in med tem casom so prinesli gel zastimolacijo in najrej stimulirali njo...jaz sem vprasala kak dolgo moram cakati in so rekli ,da mora rodit najprej ta punca sele potem lahko meni naredijo stimolacijo..za v primeru ce bi prislo do komplikacij...no pa potem sem cakala in cakala...ob 16. sem sla spet na ctg in je ze kazalo malo vec popadkov,jaz nic ne cutim...odprta samo 2 prsta...zdravnica rece naj pridem nazaj cez eno uro ali prej ce bi me kej bolj bolelo..ok...grem v sobo,zaspim do 18. in cakam na mojega ,ker se je zacel cas obiskov...moj pride in recem,da grem sam na kontrolo...ob 18.30 se vedno samo 2 prsta odprta...grem do mojega in recem da zdej pa ze mal cutim in da nocoj bo akcija...ampak okrog 3. ali 4 .rih zjutraj...zacnem hodit sem in tja po hodikih...in vsake tolk casa cutim vedno bolj bolece popadke...ob 21.se mi ni dalo vec hodit,so me ze noge bolele,recem mojemu,da grem mal lezat...se ulezem..zacutim en pok in se mi vlije popkovnica...klicem mojga naj poklice zdravnika ,on gre nobenga nikjer, zakricim,da zdej ne morem vec cakat in ze me peljejo s posteljo vred v porodno..ob 21.35 se po treh mocnih pritiskih rodi najin sincek Matteo...

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 12:49:41   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Lep pozdrav vsem skupajuser posted image

po teh prvih 14 dneh ( mat..kok tece cas...) smo se ze mal ulavfali...ko sem imela na zacetku tezave z dojenjem in z razpokanimi bradavicami ..sem zdej koncno "ozdravela" in me vec ne boli...problem imam pa v tem ,da nimam dovolj mleka svojega...zato moram dodajati umetno mleko na flasko...ne vem kako to ,da nimam dosti svojega,ko sem mela na zacetku cist polne ,da se je ven cedilo...bho...a se se kateri to dogaja?

lejca


Veš, dostikrat po kakšnem tednu dojke "uplahnejo", tako da se veliko mamic ustraši, da ni več mleka...prve dni se pojavi naval mleka, zato so tako "nabito" polne...kar se ti zna pojavit tudi po daljšem počitku ali pa če ti ponoči otrok več spi...ne obupat in ga čim večx pristavi...


Piruri,a bi ga morala pristavit tud kadar nimam mleka? Ko pa sem ze probala pa sam zagrabi in potem spusti ,ko vidi da nic ne pritece?!

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 13:02:35   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Lep pozdrav vsem skupajuser posted image

po teh prvih 14 dneh ( mat..kok tece cas...) smo se ze mal ulavfali...ko sem imela na zacetku tezave z dojenjem in z razpokanimi bradavicami ..sem zdej koncno "ozdravela" in me vec ne boli...problem imam pa v tem ,da nimam dovolj mleka svojega...zato moram dodajati umetno mleko na flasko...ne vem kako to ,da nimam dosti svojega,ko sem mela na zacetku cist polne ,da se je ven cedilo...bho...a se se kateri to dogaja?

lejca


Veš, dostikrat po kakšnem tednu dojke "uplahnejo", tako da se veliko mamic ustraši, da ni več mleka...prve dni se pojavi naval mleka, zato so tako "nabito" polne...kar se ti zna pojavit tudi po daljšem počitku ali pa če ti ponoči otrok več spi...ne obupat in ga čim večx pristavi...


Piruri,a bi ga morala pristavit tud kadar nimam mleka? Ko pa sem ze probala pa sam zagrabi in potem spusti ,ko vidi da nic ne pritece?!


ja čim večkrat ga pristavljaj. kakšno je povpraševanje po meku, takšna je ponudba

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 13:10:49   
čebeica maja
DAN
MEKETANJE-OGLAŠANJE to naš počne med spanjem ponoč in podnevi in takrat se preteguje.. Dojenčki nespijo skoz trdno, iz trdnega spanja prehajajo v dremež in spet v trdo in tako naprej. Ta čas ko prehajajo iz enega v drugega se nekateri oglašajo na različne načine. Do kdaj pa to traja je pa različno oduser posted image
 

_____________________________

11.2.2007-Miha
16.3.2009-Maks

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 13:52:19   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: lejca


Piruri,a bi ga morala pristavit tud kadar nimam mleka? Ko pa sem ze probala pa sam zagrabi in potem spusti ,ko vidi da nic ne pritece?!


Mleko je...tudi jaz imam kdaj občutek da vleče v prazno, potem pa vidim, da ima polna usta in še cedi se mu pri straneh...v štartu tudi mleko ne priteče takoj, zato najprej "poizkusno" potegne..nam je v materinski šoli rekla, da nas je narava ustvarila tako, da mleko zagotovo je...res pa je, da je materino mleko bolj redko in zato so hitreje lačni...
Pri meni je ponavadi tako, da imam zvečer zize kot dve prazni mlahi za vodo...pol pa sama malo pritisnem s prsti in se pojavi kapljica...
Naj ti povem, da se tudi naš obrača proč, kot da bi mu smrdel lanolin, ki si ga namažem na bradavice...včasih pa kar hlasta po bradavici in jo liže kot sladoled, pa se jezi ker je ne more zagrabit...booo...jaz se ob vsem tem zabavam in se ga čez dan trudim pristavljat tudi na dve uri...
In to ti polagam na dušo...ČIM VEČ POČIVAJ, če imaš možnost...drugo lahko vse počaka...zdaj sta važna ti in tvoja beba...izkoristi te trenutke, ker tako hitro minejo...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 14:18:15   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pupa, pri meni se je vse zaštekalo, ker ko so mi po enem tednu vzeli šive ven, mi je rana šla mal narazen. Pol pa jovo na novo, kar se tiče bolečin in hansaplast imet gor 5 dni... Tak da kako dolgo se je celila, ne vem. Ziher pa dalj časa kot se bo tebi.
Telovadbo? Kaj je to? user posted image  A misliš stiskanje trebušnih mišic? To lahko začneš takoj. Seveda koliko gre in počasi.


in dans sm ugotovila, da se mi je malo odprla rana na eni strani... upam, da ne bo štale... user posted image



Kako je z rano? Če se odpira, pojdi nazaj v P pokazat.
Upam, da je vse ok.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 14:18:27   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image  eto našga smeškota :)


Hudo, kakšen lep pozdravček! Bom dala na seznam! user posted image

PERSIDA, tvoja dva tud.

Upam, da niste jezne, če kar menjujem? Ko so pa taki user posted image !

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 14:19:11   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Lep pozdrav vsem skupajuser posted image

po teh prvih 14 dneh ( mat..kok tece cas...) smo se ze mal ulavfali...ko sem imela na zacetku tezave z dojenjem in z razpokanimi bradavicami ..sem zdej koncno "ozdravela" in me vec ne boli...problem imam pa v tem ,da nimam dovolj mleka svojega...zato moram dodajati umetno mleko na flasko...ne vem kako to ,da nimam dosti svojega,ko sem mela na zacetku cist polne ,da se je ven cedilo...bho...a se se kateri to dogaja?

lejca


Veš, dostikrat po kakšnem tednu dojke "uplahnejo", tako da se veliko mamic ustraši, da ni več mleka...prve dni se pojavi naval mleka, zato so tako "nabito" polne...kar se ti zna pojavit tudi po daljšem počitku ali pa če ti ponoči otrok več spi...ne obupat in ga čim večx pristavi...


Piruri,a bi ga morala pristavit tud kadar nimam mleka? Ko pa sem ze probala pa sam zagrabi in potem spusti ,ko vidi da nic ne pritece?!


Probi ga čim večkrat pristavit, ker on je najboljša stimulacija za delanje mleka. Pa čeprav vleče v prazno.
Jaz imam tudi premalo, ampak opažam, da ko kak dan več počivam (sam to res pomeni ležanje, kar pa jaz težko delam user posted image ), da je več mleka. Ko je kriza, pa začnem s tametilom. Poskusi vprašat P ali G, če ti jih lahko predpiše.
Pri naši je še tako, da je bolj lene sorte in ji včasih izčrpam ven in dam po flaški. Če nimam dosti, pa dam dodatek.
Ah, jaz bom tak diplomirala s tem dojenjem! user posted image  Kot da prvič dojim!

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 14:19:31   
Najaa

user posted image
 
PDP   
Ime (starost)        (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj P, spol, + kg, cm buši 
SAMO ŠE ENA JE NA SPISKUuser posted image user posted image user posted image
                      
26.03.
bambam (29)              (št. user posted image 2, št. user posted image 1) 24.3., CE user posted image +24 kg, 119 cm    
 
.. verjetno že carta pa nam je pozabila sporočit !? user posted image
      


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    
 
user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Nekateri so cveteli že pred marcem -
PREHITEVANČKI
 
                        ob rojstvu          1.P                                               2.P
 
7.1.2009                                  2.4.09                                         7.5.09        
PERSIDA    
          Anže     1840g; 43,5cm     3620g; 52cm
          Tomaž  1550g; 41cm        3560g; 52cm

30.1.2009
TEJČI H      
          Lovro    2000g; 44cm

6.2.2009                                 9.3.09                                         8.4.09                20.5.09
CITA           
          Lia        2900g; 47cm     3520g; 51 cm                          4580g; 53cm
 
7.2.2009                                25.3.09                                        23.4.09       
NAJAA       
          Nika    1940g; 46cm     3340g; 52cm
 
12.2.2009                               24.3.09    
YANIA      
          Timon   2260g; 46cm     3710g; 51cm
    
DUSHKA                                  12.3.09  
          Taja      2600g; 47cm     3100g; 51,5cm
 
20.2.2009                                                                                   20.4.09    
TASA_M   
          Lija       2330g; 46cm     3070g; 48 cm

21.2.2009                                24.3.09    
JJASNA85 
          Leon     3510g; 54cm      4620g; 56 cm
 
22.2.2009   
JANJAP  
          Raphaël3110g; 50cm
 
26.2.2009                                  25.3.09                                     23.4.09                              
GRAHEC  
          Lucija   3840g; 53cm        4740g; 57 cm
 
28.2.2009                                                                                      5.5.09    
KOKICA32
          Valentin2990g; 48,5cm     3750g; 50,5 cm
 
 
IN PRIŠEL JE MAREC:
 
2.3.2009                                    16.4.09     
=JASNA=  
          Katja     3325g; 50cm
 
3.3.2009      
ADA2         
          Miha      4000g; 53cm        4750g; 57cm
 
4.3.2009      
JULAM      
          Karolina3300g; 53cm
     
MAREC 2009 
          Peter   2435g; 47cm
 
5.3.2009                                      6.4.09     
INFINITY1
          Lovro   3190g; 49cm          4200g; 55cm
 
6.3.2009                                       2.4.09                                       7.5.09      
SPPS          
          Marcel  3830g; 52cm           5200g; 55,5cm
 
DALI*       
          Etien     3260g; 49cm
    
MEDIUHEC                                    8.4.09 
          Matevž  3000g; 50cm
 
9.3.2009                                      8.4.09      
 NOBADY     
           Taj       4000g;53cm       5300g; 56cm
 
10.3.2009    
LONI77     
          Viktorija 3500g; 53cm
 
11.3.2009
MIŠKA2006
          Nina      2500g; 48cm
 
ŠKRATKA   
          Lovro    3940g; 53cm
 
12.3.2009    
SAHARY    
          Neža     3660g; 51cm
  
JADRNICA
          Katarina 3090g; 50cm
 
13.3.2009    
TRINITY22
          Tiana     3180g; 50cm
 
KAJAKA     
           Jaka     3530g; 51cm
 
DREVOZIVLJENJA
           Tia        2710g; 47,5cm
 
JANAJA     
          Leon      3450g; 52cm
 
15.3.2009    
HELIMAŠA
          Zoja      3220g;50cm
 
STEFFI                                                                                                  17.4.09
          Taj Gabriel 3830g; 56cm
 
16.3.2009                                    20.4.09   
ČEBEICA MAJA
          Maks    3770g; 54cm
 
MAMA_MILCHY                            20.4.09  
          Lea     3270g; 54cm
 
18.3.2009  
MIHAELA01
          Eva     3270g;54cm
 
LOLITA 23                                    23.4.09
          Tjaša  3400g;51cm
 
19.3.2009  
MALAČEBELICA
          Klara  3660g;52cm
 
20.3.2009                                    21.4.09     
POCKA 
          Blaž    4170g;57cm
 
NOVO  
          Zoja    3100g; 50cm
   
TREZIKA  
          Maruša 3460g; 51cm
 
 BUKSI   
           Katja  3250g; 50cm
 
21.3.2009     
SUNCICIA    
          Stella  2700g; 48cm
          Pia      2490g; 47cm
 
PIRURI                                   22.4.09      
           Neo    3130g; 51cm
 
LILI82
          Saša    3530g; 51,5cm
    
23.3.2009  
_ANDREJA_
          Janez Gal   4690g; 57cm
   
PAKSI79
          Tara    3830g; 55cm
 
DANA
          Nejc    4140g; 53cm
 
PONDELAK
          Tjaša   3070g;50cm
 
IRENA83
          Manca  3050g; 50cm
 
SEY
          Vitan Lev   3240g; 51cm
 
DANA                                         22.4.09
          Nejc         4140g; 53cm
 
25.3.2009    
FELIX7 
           Jure    3730 g; 54cm       24.4.09
             
LEJCA    
           Matteo 3960g; 51cm
 
27.3.2009                                 28.4.09     
PUPA7   
           Leonard  4000g; 54cm
 
LORENCIA
           Žak        3370g; 51,5cm
 
SANNA              
                         4500g; 54cm
 
29.3.2009
PIAMARIA (30)
                         3500g; 53cm
 
31.3.2009
SRCCEK (28)
           Maj        4310g; 55 cm
 
NINA00 (35)                              30.4.09
           Brin        3540g; 51cm
 
 
MALI ZAMUDNIKI:
 
6.4.2009
TULIPAN12 (35) 
            Lia        3780g; 51,5cm
 
                   user posted image            user posted image
 
 
IN ŠE SLIKCE NAŠIH OTROČKOV:

   user posted image ANŽE in TOMAŽ - Persida 
"...da naju lažje ločijo naju mami obleče v različne barve oblačil,..ampak še vedno vse v stilu..."

user posted image   LOVRO - Tejči H 
"...še nekaj razmislim in pol...hmmm...ja..."
 

user posted image  LIA - cita
"Takole se delam, da spim... Sem prava nagajivka."


user posted image    TIMON - Yania 
"Takole se pa crkljam, ko imam krčke..."


 user posted image      LIJA - Tasa_M
".. takole pa se znam dret,ko me mami oblači za zmenek z dvema. Lepo sem ji rekla da hočem samo enega..user posted image "
   user posted image LEON - Jjasna85 
" Takole me mami zrihta ko grem na zmenek s primorkami "

user posted image  TAJA - Dushka
"Evo mami, smo še malo zadremam....user posted image .."


user posted image   LUCIJA - Grahec
"Takole treniram za OI leta 2030."
 

user posted image   NIKA - Najaa
...OMAGALA...


user posted image     KATJA - =jasna=
"JAZ SEM LEVVVVVV!!!!...in te pojem!!!"
 

user posted image  VALENTIN - Kokica32
"Pa misli kdo ugasnit to luč?"
 


user posted image  KAROLINA - Julam
"Ejla...sej bi spregledala, pa je naporen dan za mano..."


user posted image     MIHA - Ada2
"Kaj?...Ja, to je naravna barva..."

 user posted image    MARCEL - spps
"Tale moja lepota mi bo kmalu stopila v glavo..."

user posted image   MATEVŽ - Mediuhec
"Očka-modelar mi je nadel kataloško številko."

   user posted image LOVRO - Infinity1
"Točno se ve, čigav sem, frizuro imam isto kot očka."

 
user posted image   TIANA - Trinity22
"Nič večja nisem od štruce kruha, sem pa sladka kot bonbonček."

user posted image   ETIEN - Dali*
"Preden sem se rodil, sem mamici povzročal skrbi, zdaj pa sem ji le še v veselje."

 

user posted image   MAKS - Cebeica Maja
"Sploh nisem majhen, samo kapica je velika."

 
user posted image    LEA - Mama_Milchy
"Sem izrezana mamica in pomanjšan bratec Žiga."


user posted image   NEŽA - Sahary
"Jaz sem mala mucka, mucka mamina..."


  user posted image TAJ - NoBady

"..najraje počivam po napornem delavniku-hranjenju.."
 
user posted image  ZOJA - helimaša
"Ne me motit med mojim lepotnim spancem!



  user posted image
user posted image TJAŠA - Lolita23
"Pomembne osebe vedno zamujajo, torej...?!"


user posted image  TAJ GABRIJEL - Steffi
"Se vam zdim majhen? Ne bo dolgo trajalo, ko bom prerasel tole lupinico..."

 
user posted image   TARA - Paksi79
"Mami pravi, da se je splačalo čakat... Kaj je mislila s tem?"


  user posted image KLARA - MalaČebelica
"Takole me je mami oblekla samo za na seznam na RR." user posted image

 
  user posted image BLAŽ - pocka
"Cel dan smo imeli obiske in na koncu sem omagal tako lepo oblečen..."

 
user posted image   JURE - Felix7
" Tako mali ampak znam pa se že nasmejat v fotoobjektiv.." user posted image   
 
 user posted image   NEO - Piruri
"..mami pravi da sanjam o mleku in medu..saj zato pa je nasmeh na mojem obrazu.."
   user posted image MARUŠA - Trezika
"..ati mi je za pisanko prinesel velikegaaa zajca. Ali to pomeni, da sem za nekaj let naprej dobila že darilo, glede na to kako je zajec velik?? "

 
   user posted image  TIA - drevozivljenja
"mami mi je dala na voziček rožico, in zdaj sma v vozičku kar dve rožici ena lepša kot druga.."
 
 
user posted image LEONARD - Pupa7
"mamici sem povzročal kar nekaj skrbi, ko sem bil še v trebuščku,..ampak zdaj je vse pozabljeno, ko me pogleda"
 
 
user posted image   KATJA - buksi
"..najraje pančam v svoji posteljici, ki sta jo mami in ati tako lepo pripravila zame.."
 
 user posted image  SAŠA - lili82 
"..predviden sem bil Aprila ampak sem veselje prinesel h hiši že Marca "

user posted image   VITAN LEV - Sey
"..dudo si šparam za hude čase.."
  
user posted image  MATTEO - lejca

"..takole pa jaz zaspim,ko je zraven mamina ali atijeva roka.."
 
user posted image  ŽAK - Lorencia
"..malo sem zamudil, zato pa je zdaj toliko bolj lušno.."
 
user posted image   PIA & STELLA - Suncicica
"..nisva se jim pustile in sva starša osrečila malo pred napovedanim PDP-jem, čeprav je mami bila že zelo utrujena

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 15:21:21   
yania
user posted image točno 2 meseca...včeraj....joj, kako čas teče....miški pa rastejo...
saj ne vem če se bo slikica prijela...no da probam....

lep dan, kajne....
ja tole dojenje je res ena umetnost....je tako kot pravijo: Kaj porod, tisto pravo se začne z dojenjem... :)

mi smo včeraj vozičkali 10 km, sem tako crknjena danes...pa opazim da me ful v predelu jajčnikov špika, če veliko hodim....

< Sporočilo je popravil yania -- 13.4.2009 15:22:57 >


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 15:25:16   
yania
user posted image  ponosna sestrica Naja in njen Timonček


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 15:27:49   
yania
takole pa mi vozičkamo...mala gre na rolerje, ko pa se ji ne da, pa se malo usede....haha...no, to je bil včerajšnji podvig......kako je sonce žgalo...kot poleti...
user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 16:23:50   
yania
http://www.youtube.com/watch?v=WXX_gMFeWlc&feature=bz303

to morate slišati....vredno ogleda...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 18:15:13   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: yania

http://www.youtube.com/watch?v=WXX_gMFeWlc&feature=bz303

to morate slišati....vredno ogleda...


Joj, Yania...tukaj sem skoraj jokala na koncu...kar kurja polt me je dajala user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 18:40:01   
PERSIDA
http://www.slikomat.com/?uid=3711248
To pa je zaslišat.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
13.4.2009 18:41:50   
PERSIDA
yania - ma spet ne citira tak kot treba.Ja to pa je prava bomba za ušesa.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?