|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 22:39:11   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: cita

A res pa sedaj je vredu???

Prvo je živel Seča potem pa Dragonjah...delal pa je v Metropolu...


Sedaj je v redu, seveda.

A tako. Pa kaj po primorsko zavija? user posted image


Ja ja še zavijauser posted image user posted image user posted image user posted image kr fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image drgač pa je iz Prekmurja doma ampak njihove govorice pa res ne prakticira razen ko kliče domovuser posted image user posted image user posted image to pa tk en vem kaj govori lahak bi se zmeno ne vem kaj pa tak ne bi vedlauser posted image user posted image user posted image


haha, vem kako to zgleda, ja. user posted image

čakaj, iz prekmurja je šel na primorsko... Dober je! Primorci namreč videt ne morjo prekmurcev! Pa veš zakaj?








ker so hribi vmes! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 22:40:46   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: cita

A res pa sedaj je vredu???

Prvo je živel Seča potem pa Dragonjah...delal pa je v Metropolu...


Sedaj je v redu, seveda.

A tako. Pa kaj po primorsko zavija? user posted image


Ja ja še zavijauser posted image user posted image user posted image user posted image kr fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image drgač pa je iz Prekmurja doma ampak njihove govorice pa res ne prakticira razen ko kliče domovuser posted image user posted image user posted image to pa tk en vem kaj govori lahak bi se zmeno ne vem kaj pa tak ne bi vedlauser posted image user posted image user posted image


haha, vem kako to zgleda, ja. user posted image

čakaj, iz prekmurja je šel na primorsko... Dober je! Primorci namreč videt ne morjo prekmurcev! Pa veš zakaj?








ker so hribi vmes! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ta je pa dobra...ja ja od tam je bil pol pa zarad dela je šel na primorsko pa punco je tud našel dol na primorskem in je dol vstal in sedaj ga ena Štajerka odvleče na štajerskouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 22:45:05   
Najaa
Štajerke smo itak face! user posted image  Jaz sem pa mojega odvlekla iz Ljubljane na obalo!user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 22:47:35   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Štajerke smo itak face! user posted image  Jaz sem pa mojega odvlekla iz Ljubljane na obalo!user posted image


A ti si Štajerka???Jaz pa sem mojemu rekla da ne grem nikamor iz Štajerskeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 22:51:04   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Štajerke smo itak face! user posted image  Jaz sem pa mojega odvlekla iz Ljubljane na obalo!user posted image


A ti si Štajerka???Jaz pa sem mojemu rekla da ne grem nikamor iz Štajerskeuser posted image user posted image user posted image


Draga moja, jaz sem skoraj tvoja soseda. Iz Celja. Dokler nisem šla v Lj študirat. In se poročila in odselila na obalo. user posted image user posted image  Vsepovsod me je polno.user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 22:52:05   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Štajerke smo itak face! user posted image  Jaz sem pa mojega odvlekla iz Ljubljane na obalo!user posted image


A ti si Štajerka???Jaz pa sem mojemu rekla da ne grem nikamor iz Štajerskeuser posted image user posted image user posted image


Draga moja, jaz sem skoraj tvoja soseda. Iz Celja. Dokler nisem šla v Lj študirat. In se poročila in odselila na obalo. user posted image user posted image  Vsepovsod me je polno.user posted image


A res iz Celja tud jaz sem celjanka ampak potem pristala v Ljubljani in sedaj v Laškem...kje iz Celja pa si bila???

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 22:53:58   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Štajerke smo itak face! user posted image  Jaz sem pa mojega odvlekla iz Ljubljane na obalo!user posted image


A ti si Štajerka???Jaz pa sem mojemu rekla da ne grem nikamor iz Štajerskeuser posted image user posted image user posted image


Draga moja, jaz sem skoraj tvoja soseda. Iz Celja. Dokler nisem šla v Lj študirat. In se poročila in odselila na obalo. user posted image user posted image  Vsepovsod me je polno.user posted image


A res iz Celja tud jaz sem celjanka ampak potem pristala v Ljubljani in sedaj v Laškem...kje iz Celja pa si bila???


Dolgo v Trnovljah. Potem pa Nova vas.
Kaj pa ti?

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 22:55:08   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Štajerke smo itak face! user posted image  Jaz sem pa mojega odvlekla iz Ljubljane na obalo!user posted image


A ti si Štajerka???Jaz pa sem mojemu rekla da ne grem nikamor iz Štajerskeuser posted image user posted image user posted image


Draga moja, jaz sem skoraj tvoja soseda. Iz Celja. Dokler nisem šla v Lj študirat. In se poročila in odselila na obalo. user posted image user posted image  Vsepovsod me je polno.user posted image


A res iz Celja tud jaz sem celjanka ampak potem pristala v Ljubljani in sedaj v Laškem...kje iz Celja pa si bila???


Dolgo v Trnovljah. Potem pa Nova vas.
Kaj pa ti?


Aja poznam ja...jaz pa iz Gaberja al kk ti naj povem tam ko je bila včas tovarna EMO...kam pa si hodla v OŠ??Hudinja al v Novo vas???

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 22:58:15   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Aja poznam ja...jaz pa iz Gaberja al kk ti naj povem tam ko je bila včas tovarna EMO...kam pa si hodla v OŠ??Hudinja al v Novo vas???


haha, od tam pa poznam enega fanta! user posted image  iz tiste stolpnice!
v OŠ sem hodila na hudinjo. Pa ti?

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 22:59:23   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Aja poznam ja...jaz pa iz Gaberja al kk ti naj povem tam ko je bila včas tovarna EMO...kam pa si hodla v OŠ??Hudinja al v Novo vas???


haha, od tam pa poznam enega fanta! user posted image  iz tiste stolpnice!
v OŠ sem hodila na hudinjo. Pa ti?


Aja iz stolpnice katerega???KK sem radovednauser posted image user posted image user posted image user posted image Tud na Hudinjo marička kk je svet maliuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 23:00:53   
Anonimen
lp malo vas brem za nazaj.itak nimam dosti časa ker je mala budna od 8 pa do 12dopoldan,pa zvečer od pol 7 pa do 10.ob pol 10 čpaka kopanje.evo par slikic
user posted image user posted image ...fajn bojte in uživajte še v tem vremenu.mi smo skoraj cel dan zunaj....eno vprašanje__mala je danes imela v ritki vročino 37.4,pod pazduho pa 36,4....a je možno da ji je bilo vroče?imela je bodi z dolgimi,čez majco,zokne in hlače..pri 24stopinjah

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 23:02:16   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Aja poznam ja...jaz pa iz Gaberja al kk ti naj povem tam ko je bila včas tovarna EMO...kam pa si hodla v OŠ??Hudinja al v Novo vas???


haha, od tam pa poznam enega fanta! user posted image  iz tiste stolpnice!
v OŠ sem hodila na hudinjo. Pa ti?


Aja iz stolpnice katerega???KK sem radovednauser posted image user posted image user posted image user posted image Tud na Hudinjo marička kk je svet maliuser posted image user posted image user posted image user posted image


Na koncu boma ugotovile, da se poznama! user posted image  Kateri letnik pa si?
Enega na S. Z očali. user posted image  Poznaš? Pa sestro ima.

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 23:03:32   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: leo*tia

lp malo vas brem za nazaj.itak nimam dosti časa ker je mala budna od 8 pa do 12dopoldan,pa zvečer od pol 7 pa do 10.ob pol 10 čpaka kopanje.evo par slikic
user posted image user posted image ...fajn bojte in uživajte še v tem vremenu.mi smo skoraj cel dan zunaj....eno vprašanje__mala je danes imela v ritki vročino 37.4,pod pazduho pa 36,4....a je možno da ji je bilo vroče?imela je bodi z dolgimi,čez majco,zokne in hlače..pri 24stopinjah


V ritki je vročina vedno višja. Najbolj realno je pod pazduho. Torej je vse ok. Oblečena je bila po moje ok. Tako je oblečena tudi moja notri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 23:04:35   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Aja poznam ja...jaz pa iz Gaberja al kk ti naj povem tam ko je bila včas tovarna EMO...kam pa si hodla v OŠ??Hudinja al v Novo vas???


haha, od tam pa poznam enega fanta! user posted image  iz tiste stolpnice!
v OŠ sem hodila na hudinjo. Pa ti?


Aja iz stolpnice katerega???KK sem radovednauser posted image user posted image user posted image user posted image Tud na Hudinjo marička kk je svet maliuser posted image user posted image user posted image user posted image


Na koncu boma ugotovile, da se poznama! user posted image  Kateri letnik pa si?
Enega na S. Z očali. user posted image  Poznaš? Pa sestro ima.


Ja res ja mogoč pa se poznava...jaz sem letnik ki jih ne delajo več 1980user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...hmmm na čeko S pa sestro ima premišljujem namreč tam sem poznala vse ker se je brta družo tam z vsemi v stolpnici...po imenu mogoče smpak se ne spomnim zdele...mal pomočiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 23:07:32   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Ja res ja mogoč pa se poznava...jaz sem letnik ki jih ne delajo več 1980user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...hmmm na čeko S pa sestro ima premišljujem namreč tam sem poznala vse ker se je brta družo tam z vsemi v stolpnici...po imenu mogoče smpak se ne spomnim zdele...mal pomočiuser posted image user posted image user posted image


Jaz sem 2 leti starejša od tebe.
Kateri klas si pa bila? A, B, C?
Ti bom na zs napisala, kako mu je ime. user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 23:09:27   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Ja res ja mogoč pa se poznava...jaz sem letnik ki jih ne delajo več 1980user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...hmmm na čeko S pa sestro ima premišljujem namreč tam sem poznala vse ker se je brta družo tam z vsemi v stolpnici...po imenu mogoče smpak se ne spomnim zdele...mal pomočiuser posted image user posted image user posted image


Jaz sem 2 leti starejša od tebe.
Kateri klas si pa bila? A, B, C?
Ti bom na zs napisala, kako mu je ime. user posted image


jaz sem bila c...pa ti???joj pa res na konc se bova pa poznali...moj brat pa je letnik 1977 mogoč pa njega poznaš marička user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 23:11:15   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Ja res ja mogoč pa se poznava...jaz sem letnik ki jih ne delajo več 1980user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...hmmm na čeko S pa sestro ima premišljujem namreč tam sem poznala vse ker se je brta družo tam z vsemi v stolpnici...po imenu mogoče smpak se ne spomnim zdele...mal pomočiuser posted image user posted image user posted image


Jaz sem 2 leti starejša od tebe.
Kateri klas si pa bila? A, B, C?
Ti bom na zs napisala, kako mu je ime. user posted image


jaz sem bila c...pa ti???joj pa res na konc se bova pa poznali...moj brat pa je letnik 1977 mogoč pa njega poznaš marička user posted image user posted image user posted image


Jaz sem tudi bila c! user posted image  Napiši mi na zs, kdo je tvoj brat.

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 23:11:18   
PERSIDA
Evo me nazaj.Mala sta sita trenutno spita upajmo na najboljše.Take brzine pa že dolgo ne.
Drage moje grem se sedaj stuširat te pa če ne bo nobenega joka z veseljem spatuser posted image .Lepo mi bodita .Želim vama  da tudi vedve čimprej zaspita.Nočko.

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 23:12:46   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Evo me nazaj.Mala sta sita trenutno spita upajmo na najboljše.Take brzine pa že dolgo ne.
Drage moje grem se sedaj stuširat te pa če ne bo nobenega joka z veseljem spatuser posted image .Lepo mi bodita .Želim vama  da tudi vedve čimprej zaspita.Nočko.


Ja lepo in mirno nočko...pr nas je trenutno tud tišina ati jo je nahrano mogoče je to čakala???

Lahko noč...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 23:14:06   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Evo me nazaj.Mala sta sita trenutno spita upajmo na najboljše.Take brzine pa že dolgo ne.
Drage moje grem se sedaj stuširat te pa če ne bo nobenega joka z veseljem spatuser posted image .Lepo mi bodita .Želim vama  da tudi vedve čimprej zaspita.Nočko.


Lepo spi. user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
9.4.2009 7:35:54   
pocka
Dan...evo malo glasu še od nas...je kar gužva te dni, je Taja spet zbolela in z obema nimam cajta niti na WC, si lase perem že 4 dni, pa še mi ni ratalo,ker se vedno eden dere...ah bit če boljeuser posted image ...moj gre pa pojutrišnjem delat, pol bo šele veselicauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: sončko
PRIMORKE, ENO VPRAŠANJE ZA VAS! 
Radi bi šli na izlet na primorsko. Ponavadi sva s fantom hodila peš od Portoroža do Pirana! In zdaj bi šli radi z našo punčko. Ampak nimam pojma, kje bi jo lahko previli?? Verjetno je še premrzlo, da bi jo kar v vozičku. Lahko bi jo sicer v avtu, ampak avta ne bo zraven, če bomo šli peš!   Mogoče katera ve, če je kje kakšna previjalnica?

Pa, če mi poveste, kje se še da fino sprehajati ob morju? Koper, Izola? Kje so kakšne take fajne poti? Res ne poznam kaj preveč vaših koncev, zato bi bila zelo vesela, če mi ve kaj več poveste!



Glede previjanja je tu na obali bolj slabo poskrbljeno, v tistem lokalu Cacao v Portorožu je bilo poleti narejeno nekaj,da se je dalo otročka previti, pa se mi zdi,da je pod hotelom Palace ena slaščičarna kjer imajo previjalno (ampak nisem sigurna). Drugače pa jo lahko tako,da greste nekam na kavo, pa jo pol tam notri ali pa na WC-ju kar v vozičku previješ.
Aja, pa Portorož je trenutno ful razkopan, nimaš kam stopit skoraj...no, proti Piranu je pa OK. Za kake druge poti po obali ti pa ne znam svetovat, ker se sprehajamo vedno na relaciji Lucija - Piran...se mi zdi,da lahko tu še najdaljše sprehode narediš.user posted image

mala čebelica
- upam,da se ti ni razvilo v mastitis, drugače pa je zelo pomembno,da si tisto mesto masiraš, patronažna mi je pa rekla,da če je na tistem mestu samo boleče, si masiramo s toplo vodo, če pa je že prišlo do vnetja in je mesto pordelo, pol si moramo dajati gor mrzle obkladke. Jaz sem ponavadi šla k zdravniku,ko sem dobila vročino, ampak je narasla ful na hitro do 39. Pol,ko sem pa že vedela kako zadeva izgleda,sem šla že prej,ko je postalo to mesto trdo in pordelo.

sprehod primorke - tudi jaz se vam bom kdaj pridružila,ampak ne vem še kdaj,ker z obema ne bom hodila sama na sprehod, si ne upam še user posted image ...po 14 uri pa Taja pride iz vrtca...če bo katera pohajala zjutraj,pa lahko pove,pa pridem kaj dol v dolinouser posted image

Mi se še vedno nismo kopali, ker se mu še vedno malenkost cedi iz popka, sva se pa s patronažno zmenile, da ga bom kar sama, ko bo popek ok, saj se še spomnim kako grejo te zadeve...user posted image

Punce uživajte, danes bo spet en lep dan, bo treba na en sprehod, prav paše,ko lahko vozičkamo zdaj. Edino mi je ful hudo,ker Taja ne more ven, pa tako lep sonček je...pol pa sama pohajam naokoli, moj pa Tajo doma čuvauser posted image



_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
9.4.2009 7:37:16   
pocka
najaa - te moram vprašat, a ste že dobili denar od občine? Kako dolgo rabijo za nakazat od dneva,ko oddaš vlogo?

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
9.4.2009 7:55:02   
tasa_m
dobro jutro. Kako ste spale? Mi smo spet imeli burno noč..očitno bom se res mogla nekam zapret pa čakat da bo mimo vse touser posted image ( zavod trateuser posted image ). Gospodična je gledala od polnoči do 3h pa cel čas muflala. Bila je sita,previta pa se je tak drla, da sem jo komaj utišala.user posted image Ponavadi je polna luna dobro delovala na nas..zdaj pa nam kaže da ni več učinka.
Seveda zdaj pa frajla spi,jaz pa sem si privoščla kavico ker je prišla mami (jo bo pazla) ko grem jaz G., ob 11h pa itak imama UZ glavice v P.

Nič, se tipkamo bolj pol,..izkoristite sonček user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
9.4.2009 8:20:26   
pondelak
dobro jutro!

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
9.4.2009 8:34:58   
PERSIDA
Dobro jutro

Pri nas pa je bilo zatišje celo noč,madona ,da me uhe bolijo od napenjanja da bom kaj slišala ,pa nič.Tak bi se pa dalo živet ja.
Zdaj sta tud sita očitno in spita.Jaz pa bom izkoristla čas in si okna ščistla,ker zdaj ko je toliko sonca se vidijo nepravilnostiuser posted image .Včasih je res dobro da je oblačno te nič ne vidim da je treba kaj naret.

pocka-user posted image user posted image user posted image da se čimprej pozdravite

tasa - lepo zrihtaj vse ,pa da ti nebo kaj preštelalauser posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?