|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 7:04:56   
bybyka_1987
DOBRO JUTRO!!
drzim pesti zate upam da je to to in da bos koncno docakala svojo strucko jaz pa se bom tudi pocasi odpravla prvo malo pellala v vrtec pol se na jutranjo kavico teer pocasi pol proti  zdravstvenem domu na tezko pricakovano MF vam javim kaj zvem!!

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 7:22:10   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Evo jaz imam končno te popadke, mislim, da je končno prišel moj dand, najprej sem jih imela od 10.30, pa do pol enih, pa skoz 9 ali 5 min, potem so ponehali in se zdajle vrnili v hujši obliki hahaha(evo ga)user posted image user posted image user posted image user posted image Ma to je prav prijetna bolečina, po takem čakanju.user posted image


kaj nej rečem, čestitkeuser posted image . Upam, da danes končno dočakaš malo štručko!!!user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 7:52:31   
Bethany
Lolita, srečno!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 8:25:45   
NoBady
oo lolita !!! user posted image user posted image user posted image naj bo to tisto pravo...želim ti da čimprej vidiš svoj zaklad...user posted image

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 13:20:13   
bybyka_1987
ewo mene prisla dam iz MF  za pol kg sem bila lazja pricakujemo pa user posted image naslednji pregled mam pa 22.04. z otrockom je hb vse vredu  je rekli da je kar velik in tezek 536g hehe u glavnem same super novice hehe

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 14:56:39   
urška13
Draga dekleta,

ime mi je Jaša in sem v četrtek, 12. marca osrečil atija in mami - Urško13.

Vsi smo zdravi, veliko se cartamo, počivamo, saj se mora mami spočiti (psssst - le jaz ji ne dam spatiuser posted image )

lep pozdravček od cele družinice


(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 15:29:09   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: bybyka_1987

ewo mene prisla dam iz MF  za pol kg sem bila lazja pricakujemo pa user posted image naslednji pregled mam pa 22.04. z otrockom je hb vse vredu  je rekli da je kar velik in tezek 536g hehe u glavnem same super novice hehe


user posted image user posted image user posted image za pregled ina za tako fajne noviceuser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 15:29:24   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: urška13

Draga dekleta,

ime mi je Jaša in sem v četrtek, 12. marca osrečil atija in mami - Urško13.

Vsi smo zdravi, veliko se cartamo, počivamo, saj se mora mami spočiti (psssst - le jaz ji ne dam spatiuser posted image )

lep pozdravček od cele družinice




user posted image user posted image user posted image celi družiniciuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu urška13)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 15:54:25   
bybyka_1987
hvala hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 19:48:13   
Bethany
Oooo, Urška 13, čestitke!! Js sem se pa že spraševala, kako je kaj pri tebi, če se kaj dogaja. Superca!! Prijetno cartanje še naprej!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 19:50:21   
Bethany
Kako pa je kaj z Lolito?? Očitno je ostala v P. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 20:35:26   
mbd0411
Lolita user posted image user posted image user posted image user posted image ,da hitro mine.

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 21:20:16   
poopsie
Dober večer punce user posted image

Mi smo komaj prej domov prišli in sem še mogla Irayo zrihrat za spanje in zdaj imam končno čas za poročanjeuser posted image

Toreej... Imeli smo MF,not smo bili 45minut in G. je bila ful prijazna, nam je vse razložila,pokazala prstke.. Vse kar naš dojenček že imauser posted image   Nam je tudi pomahal 2× drugače pa je na velikoooo zehaluser posted image  Velik je 26cm in tehta nekje 400g.. Je rekla,da je malo težji za svoje tedne ampak ni panikeuser posted image
Jaz sem na +4kg :)
In še tisto kar pomoje vse zanimauser posted image  Imeli bomo še eno punčko user posted image user posted image user posted image  Jaz sem vesela, moj tudi. Bo zdaj med 3puncami-joj mu bo težkouser posted image  Iraya sicer pravi,da bo fantek ampak se bo že navadlauser posted image

Pol pa smo še šli v trgovine gledam za voziček. In ker smo izvedeli spol smo kupili en kompletek za odhod iz porodnišnice ------> user posted image

In tudi za voziček smo se odločiliuser posted image  In to je quinny chili ----> user posted image
Z košaro in lupinico! Nismo še ga naročili, jih imajo itak na zalogi in se sploh ne mudi.

In še za konecuser posted image  Slikca mojegu bušija 21
user posted image

Ooo.. zdaj pa sem vas zasipala z slikamiuser posted image


Čestitke vsem novim mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ju3 pa vas preberem, zdaj sem čist outuser posted image

_____________________________

Iraya je 4 tedne prezgodaj postala sestra mali Isabelli. :)

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
18.3.2009 23:08:48   
katja_p
Urška13 čestitke!! user posted image user posted image

Lolita user posted image

poopsie: super voziček, lep kompletek in simpatičen buši - js sm že pozabla, kk je imet tak trebuh user posted image

(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
19.3.2009 11:01:06   
NoBady
sms od Lolite!
Živjo sem mala zamudnica Tjaša, težka 3400g in velika 51cm. Nisem počakala na atijev rojstni dan.

ISKRENE ČESTITKE CELI DRUŽINICI IN OBILO CARTANJAuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
19.3.2009 11:06:44   
janejajaneja
Urška 13 čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes sem opravila MF, zraven je bil tudi mož, ki je prvič videl user posted image . Vse je ok....razen, da so mi našli povečan sladkor in moram jutri v bolnišnico na nadaljne teste. Joj, groza! Pa sem upala, da bo šlo brez zapletov! A upam, da ne bo prehudo in da na user posted image ne bo preveč vplivalo vse skupaj. A ima katera od vas kaj izkušenj s tem?

Sem pa zadnje dni tudi jaz  v filingu opremljanja in iskanja  otroških stvari po spletu.... po trgovinah zaenkrat še ne. Se pri nas full dogaja, tako da sploh nimam časa po trgovinah. Se vse suče okrog spremembe bivališča....uuuufff....vse kaže, da se bova/bomo preselili še pred prihodom user posted image  na svet..... če bo le šlo vse po sreči... bom še poročala.

zdaj mi pa zvoni na vratih...moram it...Bajči.








_____________________________

1. julija sva te le dočakala... Neli, detece najino...z očijem se sploh ne spominjava več, kako je bilo brez tebe...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
19.3.2009 12:08:24   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

sms od Lolite!
Živjo sem mala zamudnica Tjaša, težka 3400g in velika 51cm. Nisem počakala na atijev rojstni dan.

ISKRENE ČESTITKE CELI DRUŽINICI IN OBILO CARTANJAuser posted image user posted image user posted image



No, koooončnooo! hehe!! user posted image user posted image

ČESTITKE ZA TJAŠO IN VELIKO LEPIH TRENUTKOV!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
19.3.2009 12:31:46   
barika
lolita čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image
 
jaz sem pa šla danes spet še 1x pogledat naš bodoči vozek. Ga moram naročiti že kar hitro (po MF), ker so čakalne "dobe" skoraj 3 meseceuser posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
19.3.2009 12:41:37   
NoBady
Sem rekla da se bom čimprej spravla pisat to PORODNO ZGODBO, da jo lahko potem pozabimuser posted image

Torej, v soboto 7.marca zvečer se prismejim ven iz wc-ja, ker sem opazila krvavkast sluzast izcedek, kar bi lahko bil čep in sem bila vesela, ker je to pomenilo da se bo končno neki premaknilo... Nisem delala nobene panike, ker sem vedela da imam naslednje jutro 8. marca na PDP v P. ctg in bodo že tam vidli ka se dogaja... No, in res zjutri se z mojim odpelema proti P. ... na ctgju so se kazali popadki, vendar sem povedala da jih ne čutim. Potem me je G. še pregledala in povedala da sem 2-3cm odprta in glede na to, da nisem blizu doma, da najbolje da ostanem v P. ...  so me poslali v sobo, kjer sem se v primeru da res rodim spravla spat da si "naberem" močiuser posted image ... Popoldne sem imela še en ctg, kjer so se spet kazali popadki, a jst jih še vedno nisem nč čutla... no proti večeru tm okoli 20. ure se je pa začel tko čudn, kt sem že napisala, me je neki zašraufal pa je nehal, pa sem šla na wc, pa sem prdela, tko da res nisem vedla al je to to al ne.. pa še user posted image je bil tok aktiven, da sem bila čisto zmedena... V upanju da se kej premakne sem začela po sobi gor pa dol hodit, da sem bila čim več časa na nogah... Potem se mi je pa dozdevalo da mi je začela mal plodovnica odtekat in sem se raje ulegla... Okol 23 ure sem začela pa na uro gledat in sem imela popadke na 3minute, na 7 minut, na 10, ful zmešano, sploh ni blo istega ritma... Ko se je to dogajal 1uro, sem rekla da grem povedat da me dajo na ctg.. Grem še prej na wc in tam se mi ulije voda...pokličem sestro in mi prinese brisačo, si jo dam med noge in grem na ctg.... so se risali ppadki, katere sem celo čutla, vendar so bili taki rahli... Me pošlejo dol k G. na pregled, kjer me pregleda in reče da je stanje še vedno isto, da sem 3 cm odprta in da je še visoko, naj grem nazaj se še mal spočit... Sem šla v sobo in skušala zaspat in sem spala do 1zjutri, potem pa nisem mogla več,  ker me je grablo vsake 3,4 minute, ampak če so rekli da se še ni nič premaknilo sem pač tam v sobi ležala in čakala... no okol 3,4 zjutri se že ne spomnim sem šla spet na ctg in povedala da zdaj so pa že ful močni popadki... po 30min ctgju me pošlejo spet dol na pregled, kjer me je kr babca pogledala in je rekla da sicer je šekr 3cm, ampak da bom ostala in me bo poslala v porodno... prej sem mogla it na wc, pod tuš.. klistirja mi ni dala... Pridem v porodno ob 5zjutri pokličem Nikota  in ob 6 zjutri je že pri meni, Prišla je moja G. in mi predrla mehur (prej mi je voda odtekla, ampak je bil mehur še vseeno za predret) ... No tko smo pol dihali na 3,4,5minut ... babca me je vsake tok časa pregledala in me pošilala na žogo, po turško sem mogla sedet, na vse štiri sem mogla it... Ful sem se trudla in probala res poslušat babco, čeprou bi bla najbolj vesela ko bi me pustila na mir da bi ležala na boku in spalauser posted image ... zaspana sem bla ful in čist cel čas kar sem bla v porodni nisem mogla odpret oči, skos sem mela zaprte. Niko me je masiru, skratka vse je blo uredu, odprla sem se za 10cm ... js sm bla že ful zmatrana nisem več mogla nič ko vprašam kolk je ura in povejo da je 11... Takrat sem jim pa začela govort da ne morm več, da naj nrdijo CR... Pride en zdravnik me pregleda in reče, da mi bojo dal neki proti bolečinam in umetne popadke da vse skupaj malo pospešimo, ker se nikamor več noče premaknit, da glavca se noče spustit da je še ful visoko... Joj umetni popadki so pa user posted image ... komi sem dihala, pa še skoz nos nisem mogla in sem skoz usta in sem mela vse suho, sem pa lahko po požirkih po vsakem popadku pila, drgač tko ne bi mogla zdržat... no neki časa še diham pol pa rečem babci naj mi pokliče dohtarja da res ne morm več in ga je šla klicat je pršu, in mi sploh ni blo treba še enkrat rečt za CR, je sam reku da škoda da se še matramo da bo kr CR Takrat je bla ura 12.30... pol sem mogla še nekepapirje podpisvat in smo šli ...  Taj se je rodil ob 13.13 uriuser posted image
Ko sem se zbujala se nič ne spomnim, baje da sem Nikota ful okregala, kko je lahko on prvi vidu Taja, če sem jaz mama... potem so mi ga prinesli ampak ga nisem nč vidla, oči so mi skup lezle, bolel me je vse, nič nisem mogla...
Potem šele proti večeru so mi ga spet malo prinesli...  Ful sem bla slabe volje, ker me je trebuh tak bolel da Taja nisem mogla sama vzet ven iz pojstlce in ga dat na zizo, pleg vsega še prve 3 dni nisem imela nič mleka in so mu devali dodatek, men pa neke tablete za mlek...šele 4. dan se je začel delat, in šele ko sma pršla domov, se je celo najedu pri meni, da mu ni blo treba dat dodatek...

Bolj ko sem se trudla na kratk opisat ka se je dogajal, bolj sm na dolg pa na širok napisalauser posted image ...sej če se vam bo lubl brat, če ne pa pač ne... js sm svoje opravlauser posted image

Uglavnem blo je kr težko, sam porod niti ne tolk, kokr je blo težko pol prve dni po CR...
Ampak kot vsaka reče, ko dobiš ta tvoj zaklad v naročje, ko vidiš da to je pa TVOJE, se res plača potrpet vsako bolečino in je res ves tvoj trud poplačan...

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
19.3.2009 16:00:23   
Bethany
nobady, super za porodno zgodbo!! user posted image user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
19.3.2009 17:06:06   
tulpek
Lolita, čestitam user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
19.3.2009 20:26:01   
janejajaneja
lolita čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
19.3.2009 21:53:15   
tinca84
nobady sam da je za tabo, pridna si bilauser posted image




_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu janejajaneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
19.3.2009 22:00:09   
tinca84
Iskrene čestitke urška13 in lolita23 user posted image  

user posted image


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
20.3.2009 11:06:13   
katja_p
Lolita čestitke! Pa imamo še eno Tjašo user posted image

Nobady: super za zgodbo ... si bla zlo pogumna. Me je med branjem mal spomnlo na moj porod, s tem, da so me že takoj dali popadke! in je bolelo ko user posted image

Ampak vsaj za drugič vem,kaj morm rečt, če me bojo takoj poslali v porodno in se delali pametne! Js pa nč čutla popadkov še, spljoh! user posted image

A smo vse preživele! Pa tk fajn je pol, ko maš te štruce! Js bi še kr mela kako - ker naša je že orng babnca - sm včeri gledla slike od rojstva ... joj, kak pišek je bla ta naša Tjaša user posted image

Zakaj je pa tako zatišje tu pr vas? user posted image

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




imena
klara2007

katero izmed naštetih imen vam je najbolj všeč?

tiana (14%)

lana (38%)

neža (46%)

vanesa (2%)


Število vseh glasov: 129

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!