|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je to stalna praksa?
16.3.2009 12:39:56   
TomTaylor

Pred leti, ko sem bila prvič "logirana" tukaj gor, lahko rečem, da nisem nikoli opazila, da bi se članice tako "spravljale" ena na drugo. Zdaj, odkar sem pa na novo prišla, je pa tega....cele romane - Kernesa, AnjaPH,...

Sej verjetno nisem edina, ki se sprašujem, kje je strpnost in kaj ali zakaj imate določene v "zobeh". Nočem provocirat ali olja na ogenj prilivati, ampak resnično me zanima - zakaj? Kaj vas tako hudičevo "zmoti"? Ali se pač, enostavno, ne marate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je to stalna praksa?
16.3.2009 12:49:00   
Ribica **
user posted image  

Pred petimi leti tudi ni bilo multiplih osebnosti.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je to stalna praksa?
16.3.2009 13:00:33   
Rožica I
Tudi jaz na začetku tega pojava nisem opazila. Sčasoma pa se je pojavil, po moje, kot odgovor na dolgočasno/prazno... življenje, ki ga je treba izživet nekje, najlažje je itak v virtuali user posted image .

Pod katerim nikom pa si bila prej prijavljena? Kar tako vprašam, da vidim, če se te spomnim user posted image .

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 16.3.2009 13:02:35 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je to stalna praksa?
16.3.2009 13:01:15   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

user posted image  

Pred petimi leti tudi ni bilo multiplih osebnosti.

----------------
Po moje so bile, le da se še niso zdravile na RR- način user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je to stalna praksa?
16.3.2009 13:05:26   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

user posted image  

Pred petimi leti tudi ni bilo multiplih osebnosti.

----------------
Po moje so bile, le da se še niso zdravile na RR- način user posted image !


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
16.3.2009 13:09:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je to stalna praksa?
16.3.2009 13:17:05   
Rožica I
Lepo od tebe, Prijazna, tudi jaz ti pošiljam en user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je to stalna praksa?
16.3.2009 13:40:44   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Pod katerim nikom pa si bila prej prijavljena? Kar tako vprašam, da vidim, če se te spomnim user posted image .


Hope+neka številka, ki se je več ne spomnim, zato se tudi nisem mogla prijaviti pod istim nickom, pa tudi nekaj Hope variant, ki sem jih vnesla, so bile že zasedena, pol sem pa obupala in se vpisala kot TT.user posted image

Sej to še ni dokaz, da sem "multipla" osebnost user posted image ?

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je to stalna praksa?
16.3.2009 14:46:55   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


Pred leti, ko sem bila prvič "logirana" tukaj gor, lahko rečem, da nisem nikoli opazila, da bi se članice tako "spravljale" ena na drugo. Zdaj, odkar sem pa na novo prišla, je pa tega....cele romane - Kernesa, AnjaPH,...

Sej verjetno nisem edina, ki se sprašujem, kje je strpnost in kaj ali zakaj imate določene v "zobeh". Nočem provocirat ali olja na ogenj prilivati, ampak resnično me zanima - zakaj? Kaj vas tako hudičevo "zmoti"? Ali se pač, enostavno, ne marate?



Na zacetku vsake zveze so vsi polni razumevanja, strpnosti in pripravljeni na vse mogoce "figure" pri vzdrzevanju sproscenega, lepega, vljudnega (zaljubljenega) odnosa. Potem bliznja "poroka" blazi vse izpade, saj so vsi zivcni pred poroko in zatrjujejo, da ne glede na vse, si zivljenja ne morejo zamisliti vec eni brez drugih. Ko se torta poje, poroka je mimo, vsakodnevica prinese svoje in pocasi se zgublja motivacija za lepo formo, ugajanje itn... pomankljivosti pridejo na dan. In ce se ni dovolj casa preteklo, da mi imeli hrabrost soocati se z zadevami, ki nam niso po godu, ne rece se - meni se ne zdi v redu da vsak vecer hodis ven, temvec se vedno najde kaksna soseda (podvojena osebnost), ki je menda rekla, da je zelo cudno, da hodi vsak dan ven......
Potem se to obdobje mine in prides do trenutka, ko dejansko poves kaj ti lezi na dusi, brez posebnih olepsevanj in okrasevanj. Postanes spet tisto kar si. Pravzaprav takrat se resnicen zakon zacne in dosodi - kdo bo ostal porocen in kdo se bo locil.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je to stalna praksa?
16.3.2009 15:30:53   
puncica
ne bi vedla, jaz se na nobenga ne spravlam, ljudi ne ogovarjam in nimam multiplih osebnosti, mi je pa kako tako "spravljanje na nekoga" temo prebrat, ker se urnk narežim zraven user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je to stalna praksa?
16.3.2009 21:01:02   
Anonimen
da bi se članice tako "spravljale" ena na drugo.

ampak resnično me zanima - zakaj?


Povecini se spravljam na vsakega pomalo.
Pac povem, kar mislim. Saj ne vedno vsega, ne se bat user posted image .

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je to stalna praksa?
16.3.2009 22:14:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


Pred leti, ko sem bila prvič "logirana" tukaj gor, lahko rečem, da nisem nikoli opazila, da bi se članice tako "spravljale" ena na drugo. Zdaj, odkar sem pa na novo prišla, je pa tega....cele romane - Kernesa, AnjaPH,...

Sej verjetno nisem edina, ki se sprašujem, kje je strpnost in kaj ali zakaj imate določene v "zobeh". Nočem provocirat ali olja na ogenj prilivati, ampak resnično me zanima - zakaj? Kaj vas tako hudičevo "zmoti"? Ali se pač, enostavno, ne marate?



eh....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je to stalna praksa?
16.3.2009 23:26:46   
muki1
Ja.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je to stalna praksa?
17.3.2009 5:30:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Na zacetku vsake zveze so vsi polni razumevanja, strpnosti in pripravljeni na vse mogoce "figure" pri vzdrzevanju sproscenega, lepega, vljudnega (zaljubljenega) odnosa. Potem bliznja "poroka" blazi vse izpade, saj so vsi zivcni pred poroko in zatrjujejo, da ne glede na vse, si zivljenja ne morejo zamisliti vec eni brez drugih. Ko se torta poje, poroka je mimo, vsakodnevica prinese svoje in pocasi se zgublja motivacija za lepo formo, ugajanje itn... pomankljivosti pridejo na dan. In ce se ni dovolj casa preteklo, da mi imeli hrabrost soocati se z zadevami, ki nam niso po godu, ne rece se - meni se ne zdi v redu da vsak vecer hodis ven, temvec se vedno najde kaksna soseda (podvojena osebnost), ki je menda rekla, da je zelo cudno, da hodi vsak dan ven......
Potem se to obdobje mine in prides do trenutka, ko dejansko poves kaj ti lezi na dusi, brez posebnih olepsevanj in okrasevanj. Postanes spet tisto kar si. Pravzaprav takrat se resnicen zakon zacne in dosodi - kdo bo ostal porocen in kdo se bo locil.

Zakaj bi bilo enostavno (razložiti), če je pa lahko komplicirano? user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je to stalna praksa?
17.3.2009 7:17:49   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Zakaj bi bilo enostavno (razložiti), če je pa lahko komplicirano? user posted image


Vidis kako si ti to lepo enostavno razlozila user posted image



_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je to stalna praksa?
17.3.2009 10:05:11   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Ja.


kaj ja????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je to stalna praksa?
17.3.2009 10:17:03   
muki1
Stalna praksa, a ne?

BTW. Kak si kaj, Rahojca?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je to stalna praksa?
17.3.2009 10:44:57   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Stalna praksa, a ne?

BTW. Kak si kaj, Rahojca?


šur, stalna prkasa.

BTW - guramo, guramo - ali na zapadu ništa novouser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A je to stalna praksa?
17.3.2009 14:06:55   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Na zacetku vsake zveze so vsi polni razumevanja, strpnosti in pripravljeni na vse mogoce "figure" pri vzdrzevanju sproscenega, lepega, vljudnega (zaljubljenega) odnosa. Potem bliznja "poroka" blazi vse izpade, saj so vsi zivcni pred poroko in zatrjujejo, da ne glede na vse, si zivljenja ne morejo zamisliti vec eni brez drugih. Ko se torta poje, poroka je mimo, vsakodnevica prinese svoje in pocasi se zgublja motivacija za lepo formo, ugajanje itn... pomankljivosti pridejo na dan. In ce se ni dovolj casa preteklo, da mi imeli hrabrost soocati se z zadevami, ki nam niso po godu, ne rece se - meni se ne zdi v redu da vsak vecer hodis ven, temvec se vedno najde kaksna soseda (podvojena osebnost), ki je menda rekla, da je zelo cudno, da hodi vsak dan ven......
Potem se to obdobje mine in prides do trenutka, ko dejansko poves kaj ti lezi na dusi, brez posebnih olepsevanj in okrasevanj. Postanes spet tisto kar si. Pravzaprav takrat se resnicen zakon zacne in dosodi - kdo bo ostal porocen in kdo se bo locil.



o šit mišek, a se ti počutiš poročeno za RR?

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A je to stalna praksa?
17.3.2009 15:33:35   
bumerang
Ma ja, pimpek, ene pet let sem tukaj gor pa vedno je eno in isto. Štale so se vedno dogajale. Še sreča, da je vsaj kaj zanimivega, ko je že tem o taščah zmanjkalo.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A je to stalna praksa?
17.3.2009 16:06:52   
Rožica I
Obvezna praksa, j_ _ _   ga user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A je to stalna praksa?
17.3.2009 16:21:01   
Gina
Eden prvih postov, ki sem jih prebrala tule pred več kot 4. leti je bil: Od začetka ni bilo nobenega kreganja tukaj gor, zdaj je pa rr ratal grozen....

Skratka, to je vedno bilo in vedno bo. Tak je lajf. Ljudje smo egocentrična, precej zakompleksana bitja, ki niti ne znamo vedno vsega lepo povedat, pa četudi povemo lepo, nas bo kdo razumel, kot da mu ne vem kaj hočemo. Poleg tega večina ljudi meni, da mora biti vse po njihovo, če ne to, pa menijo, da imajo samo oni prav... Potem pa živi v miru, če moreš.user posted image user posted image  

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A je to stalna praksa?
17.3.2009 17:24:27   
muška
na začetku  - čistem začetku katerega še redko katera pomni je bil RR roza in jamralo se je kako se nič ne dogaja. Zdaj se pač dogaja ....

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A je to stalna praksa?
17.3.2009 17:26:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Eden prvih postov, ki sem jih prebrala tule pred več kot 4. leti je bil: Od začetka ni bilo nobenega kreganja tukaj gor, zdaj je pa rr ratal grozen....


Nemogoce user posted image .

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A je to stalna praksa?
17.3.2009 18:15:21   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

o šit mišek, a se ti počutiš poročeno za RR?


Joj busica, mi smo se v soli ucili o prispodobah ! user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?