|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko ste se zredile
18.11.2008 9:09:58   
pišapela
37. teden - 14kg

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: koliko ste se zredile
18.11.2008 9:12:01   
ninini
Celo nosečnost 10 kg

(odgovor članu pišapela)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: koliko ste se zredile
18.11.2008 9:26:56   
severnica77
Čez  celo nosečnost 12 kg. Mesec po porodu že na svoji teži, tri mesece po porodu pa že v minusu -4 kg. No po dojenju pa se je teža normalizirala na tisto pred zanositvijo.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: koliko ste se zredile
18.11.2008 12:01:46   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Jaz sem v v polnem 13.tednu,pa sem bila pridna in dobila 1,5 kg- se pozna ,da imam skoz normalen apetit in ni bilo nič slabosti in bruhanjauser posted image user posted image user posted image
no štartala sem pa iz iste kilaže kot pri prvi nosečnosti-to je 63,5kg,zanekrat sem na 65user posted image user posted image user posted image user posted image
Pred prvim porodom sem imela 80kg,tako,da še imam nekaj rezerveuser posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj sem v 25.tednu in sem pridobila 8kguser posted image user posted image user posted image user posted image

ma kaj-dobro mi greuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: koliko ste se zredile
18.11.2008 12:12:04   
TINKA05
V porodnišnico sem prišla s 3 kg več kot pred nosečnostjo, po dobrem mesecu, ko sem šla v porodno, sem imela natanko 1 kg več kot pred nosečnostjo (ja, v P sem shujšala), zdaj, ko sem 12 dni po porodu pa imam že 7 kg manj kot pred nosečnostjo. Bravo jst.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: koliko ste se zredile
18.11.2008 12:25:48   
bobika1
39 teden +10kg

_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu TINKA05)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: koliko ste se zredile
18.11.2008 12:55:03   
anchika
v prvi nosečnosti sem se zredila za 10kg in po porodu mi je ostalo le 2kg, kar sem izgubila v 14 dneh.
Zdaj sem v 17 t ,+3kg

(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: koliko ste se zredile
18.11.2008 17:46:40   
pike
Sem nosečka točno 37 t in na + 12,5 kg. Upam, da več kot kak kg ne bo šlo več gor. 

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: koliko ste se zredile
18.11.2008 17:48:40   
uršika***
32t pa sem pridelala 13 kg. Upam da več kot dve kilce ne dobim več do konca nosečnostiuser posted image

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: koliko ste se zredile
18.11.2008 17:56:42   
Anonimen
Ja, res, bognedaj, da bi še kako kilco dobile, ker joj, pol bo pa mal špehca kje in oh, kako je to hudo!! In to, da se v celi nosečnosti zrediš 1 kg in si na koncu rečeš bravo js? Kaj je to modno tekmovanje? Ok, da se trudiš bit čimbolj zdrav, uživat uravnoteženo prehrano, se gibat, ma se hvalit, da si se skoraj nič zredila, kar kaže le na lastno nečimrnost in ne na skrb za zdravega otročička - to je pa čist preveč!

(odgovor članu uršika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: koliko ste se zredile
18.11.2008 19:32:07   
pike
ojla,
anonimna, jaz sem do sedaj 37 t jedla zdravo in uravnoteženo prehrano in si obenem privoščila malce več sladkega ter uživala v nosečnosti. Zredila sem se nekaj čez 12 kg in se mi to zdi čisto normalno in dovolj za zdravo nosečnico. Nas pa tudi G opozarjajo, da se preveč zrediti ni dobro in če  v zadnjem mesecu pojamram, da več se pa mi pač ne bi bilo treba mi zrediti, še ne pomeni, da sem nečimerna in me ne skrbi za otroka.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: koliko ste se zredile
19.11.2008 8:11:38   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja, res, bognedaj, da bi še kako kilco dobile, ker joj, pol bo pa mal špehca kje in oh, kako je to hudo!! In to, da se v celi nosečnosti zrediš 1 kg in si na koncu rečeš bravo js? Kaj je to modno tekmovanje? Ok, da se trudiš bit čimbolj zdrav, uživat uravnoteženo prehrano, se gibat, ma se hvalit, da si se skoraj nič zredila, kar kaže le na lastno nečimrnost in ne na skrb za zdravega otročička - to je pa čist preveč!


A s svojim nickom pa ne upaš tega napisat? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: koliko ste se zredile
19.11.2008 8:18:39   
spps
se vidi,da hormončki delajo 100% na uro,skor vsepovsod pride,do "prepira".
ma ene so bolj dovzetne za pridobivanje kilaže ,druge manj.

Jaz sem se v prvi nosečnosti zredila za 17kg,pa nisem imela pretiranega apetita-se je pač vse obeslo.

Razlika je že al imajo nosečke normalno težo al prekomerno(pred zanositvijo)ene spet na začetku bruhajo,druge celo nosečnost,druge sploh ne....



_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: koliko ste se zredile
19.11.2008 8:37:21   
lananai
Po moje se pojavi razlika tudi v tem, ker se ene pred nosečnostjo pazijo glede hrane, ko zanosijo, pa ne več in mislijo, da lahko pojejo kar celo 100g čokolado na dan, celo škatlo piškotov,...  Zmotno mišljenje, da moraš jest za 2.

Jst osebno bi se raje zredila manj, da bom proti koncu bolj okretna. Pa tudi pravijo, da se ni zdravo preveč zredit. Kar se kil tiče, me ne sekira, ker grejo itak dol po porodu.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: koliko ste se zredile
4.12.2008 11:15:54   
bamoocham
12t +1 kg

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: koliko ste se zredile
4.12.2008 11:32:18   
anchika
19t - 5kg

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: koliko ste se zredile
4.12.2008 11:36:04   
sobra
21t-5kg, bomo videli kaj bouser posted image

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: koliko ste se zredile
4.12.2008 13:04:41   
mamabranka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja, res, bognedaj, da bi še kako kilco dobile, ker joj, pol bo pa mal špehca kje in oh, kako je to hudo!! In to, da se v celi nosečnosti zrediš 1 kg in si na koncu rečeš bravo js? Kaj je to modno tekmovanje? Ok, da se trudiš bit čimbolj zdrav, uživat uravnoteženo prehrano, se gibat, ma se hvalit, da si se skoraj nič zredila, kar kaže le na lastno nečimrnost in ne na skrb za zdravega otročička - to je pa čist preveč!

Ja nekatere pa moramo bit na zdravi prehrani (dieti), ker je tako dobro le za naše user posted image . Imam nosečniški diabetis (ker telo ne more uravnavati količine sladkorja V krvi), pa sm iz +5kg, ko sem imela  26tednov, spravla na samo +3kg (39teden). Pa sem pod nadzorom doktorjev, ki mi pravijo kako in kaj naj jem. In me hvalijo. Mali user posted image  pa je tud čist zdrav. Še večji od prvega user posted image , ko sem se zredila za 18kg!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: koliko ste se zredile
4.12.2008 13:06:01   
mamabranka
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja, res, bognedaj, da bi še kako kilco dobile, ker joj, pol bo pa mal špehca kje in oh, kako je to hudo!! In to, da se v celi nosečnosti zrediš 1 kg in si na koncu rečeš bravo js? Kaj je to modno tekmovanje? Ok, da se trudiš bit čimbolj zdrav, uživat uravnoteženo prehrano, se gibat, ma se hvalit, da si se skoraj nič zredila, kar kaže le na lastno nečimrnost in ne na skrb za zdravega otročička - to je pa čist preveč!


A s svojim nickom pa ne upaš tega napisat? user posted image


Se podpišem pod to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: koliko ste se zredile
4.12.2008 13:40:02   
srecka82
Sem v 23 tednu in sem pridno pridelala 6,5 kg. visoka sem 170cm in pred nosečnostjo sem imela 57 kg. Sam se ne sekiram preveč. glede na to da sem pred nosečnostjo veliko tekala, se mi zdi da sedaj ko ne tekam več niti nisem toliko zredila, pa še jem več, no 1 obrok imam več kot prej in to je večerja. koliko bo pa tehnicala kazala do konca bomo pa videli.

(odgovor članu mamabranka)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: koliko ste se zredile
4.12.2008 13:56:03   
Manchi
Sem v 38. tednu in sem se zredila.....reči piši 19 kg.Ampak to še ni nič,v prvi nosečnoti sem se zredila za 25 kg. Ampak nič bat, gre vse dol....user posted image

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: koliko ste se zredile
4.12.2008 14:18:38   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja, res, bognedaj, da bi še kako kilco dobile, ker joj, pol bo pa mal špehca kje in oh, kako je to hudo!! In to, da se v celi nosečnosti zrediš 1 kg in si na koncu rečeš bravo js? Kaj je to modno tekmovanje? Ok, da se trudiš bit čimbolj zdrav, uživat uravnoteženo prehrano, se gibat, ma se hvalit, da si se skoraj nič zredila, kar kaže le na lastno nečimrnost in ne na skrb za zdravega otročička - to je pa čist preveč!


Ja če štartaš recimo s 100 kilogrami ni nobene potrebe po tem, da se kaj zrediš. Tako da jaz ne bi posploševala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: koliko ste se zredile
4.12.2008 17:00:00   
copka
sem konec 19t in sem koncno pridelala 2kg. Sem se ze malo sekiralauser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: koliko ste se zredile
4.12.2008 17:11:42   
rea27
hoj hej..
jaz pa sem do sedaj - torej 19 t 4 dni napujsala skoraj 5 kg....
Ne da se sekiram kaj dosti, je le občutek napihnjenosti in okornosti...to bo verjetno zarad tega, ker sem bila
celo življenje športnica in nikoli prav močna..če pet let imam 48 - 49 kg. Visoka tudi ravno nisem, majčkenih 160 cm..tako, da...
tole rejenje me malo, majčkeno ubija..saj vem da gre potem vse dol..samo trenutni občutek mi ni všeč!

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: koliko ste se zredile
22.2.2009 17:41:26   
NoBady
ojla.. pri dopolnjenih 38.tednih imam natanko 21,7kg več..user posted image
različni smo si, eni se več zredimo eni manj, kaj čem... upam da bom pršla nazaj na tako težo kot sem jo imela pred user posted image ...bom delala na temuser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?