|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 17:37:32   
rebeka84
Salt dobila sem umetne popadke, mali se ni spuščal in odprat sem bila le 1 cm, ker pa mi je voda odtekla in so me že tak full dolgo pustili čakat je babica mogla masirat tam notriuser posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 17:39:35   
MIHAILO
Salt jaz bom tudi vprasala,ce bom prisla do g...ker vcasih govorim z njim grem notri vcasih pa samo podpise ctg in naroci na naslednji pregled in mi sestra da knjizico...
Zorica jaz sem ze pred nosecnostjo imela hemeroide,sem hodila na sklerozacijo(ko ti inekcijo dajo da se skrcijo) in zdaj sem dobila nazaj...meni pomagajo suhe slive kuhane ,da imam ok prebavo,ce jo nimam sem pol ure na wc-ju in ne gre ne nazaj ne naprej...v ned. se mi je tako zataknilo ,da sem si dala rokavico gor in si morala z roko pomagati,ker ni slo nikamor...upam da mi bodo po porodu dali to inekcijo da se skrcijo nazaj...imam pa zunanje ,ki pridejo ven,pa ti?

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 17:41:30   
zorica


Pupka to pa je res korenjak !!!!!!Vsa čast in iskrene čestitke.



(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 17:46:26   
MIHAILO
Pupka lepa zgodba in hiter porod...si zelim da bi tudi meni tako slouser posted image si zelo veliko napisala ...upam,da je zdaj vse ok?

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 17:47:40   
zorica


Mihailo tudi jaz mam zunanje.Pa vedno ko si stisnem on nov gel ki ga reklamirajo na TV Hemoclin gel si jih popravim notri, pa prilezejo ven user posted image




(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 17:48:28   
MIHAILO
Rebeka si bila pa boga...kaj vse clovek potrpi ane?Mene je tudi amnio. bolela ampak sem stisnila zobe in sem si rekla saj bo konec enkrat zdrzi,pa je minilo...

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 17:49:36   
SALT
Ja Mihailo točno tak potek pregleda je pri nas,upam da bova izvedeli kej napredujočegauser posted image

Rebeka točno tebi je voda odtekla...ojooj..vendar si že mimo in cartaš malega Uroša...to me drži pokonci,ko se takole lepo sedaj mamice rihtate in crtljate..in vem da me bodo vse bolečine pripeljale do moje bubipkije(vzdevek za mojo Patricijouser posted image )

Zorica-nimam teh izkušenj,hvala bogu,sem pa slišala da pomaga če si po vsaki veliki potrebi umiješ rit z mrzlo vodo.

Punce moje drage,grem malo v vodoravni položaj,imam trebuh trd k kamen.

Če se ne oglasim več,želim da katera dobi znake,tiste taprave in gre po svoj zakladek.,

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 17:49:45   
MIHAILO
Rebeka kdaj bodo pa slikiceuser posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 17:51:47   
MIHAILO
Salt a hodis v Celje v p?Potem smo pa na istem in se razumemo kako to zgleda...zelim ti jutri uspesen pregled,da se kaj zacne dogajati in da bo kaksna sprememba,da te ne posljejo domov user posted image user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 18:20:17   
birdy
Za hemeroide baje pomaga krema od Justa Tea tree... Ampak ne vem, sama nisem sprobala... Če pa kera rab ji pa lohk dam to kremo, jo mam nek...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 18:41:56   
cita
Sporočilo od Sunny...

Ojla!Smo fajn,sam šivi ful bolijo,mlekca še ni in smo malo na flaši,cartamo se pa itak ful!Ni blo hudo k je EA zakon.Smo pa lih za lih prišli do PO.Pozdravlja vse!

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 19:32:31   
piskot
cer.

da se malo javim. zaenkrat se imamo ful fajn. dojiva se, ana spi po 3 ure skupaj, kar je cisti cudez, sploh v primerjavi z martinom, ki je spal po 20 minut. tudi kadar je zbujena gleda okrog in mal pojamra. martin je vedno jokal, ker je imel od 2 dne do 3 meseca krce po vsakem obroku. pri ani zaenkrat tega ni in upam da tako tudi ostane.

martin je sestrico ful lepo sprejel.

jaz sem cist okej, komaj vem da sem rodila. mal sem utrujena, ampak nic posebnega. ati je zdaj doma in nam kuha, martin gre z babico ali s teto vcasih mal na sprehod, midve pa se cakava.


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 19:56:42   
Ajvy
večer...preden se nadaljevanka začne....

Maja83...kako gre???A te še vedno špika??

Tanci...super za porihtano sobico....user posted image user posted image user posted image

Salt...kako lepo , ko toliko ljudi skrbi zate....user posted image user posted image user posted image user posted image
Z akupunkturo jst nimam izkušenj....ampak če pomaga...zakaj pa ne user posted image user posted image user posted image

Cita....iiiiii kaka princeska user posted image user posted image user posted image
Sem pogledla slikice....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tamika...čestitke za Tristana....uf..ta pa je korenjak user posted image user posted image user posted image boga mami....
Sem izredno vesela, da si se javla.....

Rebeka....ne vem kaj naj ti rečem, če imaš občutek da mu kaj manjka....ga pristavi, tolk da ti aktivira zize, pol pa mu magari daj dodatek....ne vem....upam, da se ti čimprej zacelijo.user posted image user posted image user posted image ...škoda ko ti nobena krema ne pomaga.....
Jst še zdej ne nosim modrca, ampak mam provizoriš modrc iz bobmažnih hlačk pa une blazince not....k drgač ne gre..k me boli....

Lilcha...hvala lepa....

Brkn...super za prvi sprehod user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala ker si mi prilepla sezname na drugi del user posted image user posted image user posted image user posted image

Zorica...ni panike....vsak ima kak slab dan ali pa dva user posted image user posted image user posted image
Lepo da si se pridružla nazaj.....
Upam, da se bo prej kej začelo dogajat....da ne bo treba sprožit....

Na žalost te moram obvestit, da se hemeroidov nikoli ne znebiš.....lahko jih samo omiliš....znebiš se jih pa nikoli ne....jst mam faktu kremo, kar pomaga....pa seveda čimveč hoje, čimmanj sedenja..sploh na wc-ju....
Glen...mati....kako smo???Me veseli, da je Val tako priden user posted image user posted image user posted image user posted image le tako naprej user posted image user posted image user posted image user posted image
Žal mi je , ker si se morala tak namatrat, da si dobila zakladek.....me pa zanima porodna zgodba.....

Salt...to men diši kot čips....joj...a veš kakšen požeruh sem jst....zdej dvakrat več pojem kot prej..neverjetno.....
A si storila ta krompir????

Jst sem jedec in se javljam pokorno ,da bom probala vse tvoje kolačke in kuharijo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobr vzdevek ima tvoja Patricija user posted image user posted image

Mihailo....kolča z višnjami...njami....škoda ker nisem bila povabljena user posted image user posted image
Joj revca...prav bere se iz tvojih postov, kolk si že utrujena od teh pregledov in čakanja....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pupka....čestitke za Reneja user posted image user posted image user posted image user posted image
ste imel pa pester prvi del februarja.....upam, da bo drugi malo bolj dolgočasen.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa super lepo da si se javla....
PA hvala za porodno zgodbo...
Držim pestke ,da bo Gal čimprje zdrav.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sunny...lepo okrevaj user posted image user posted image user posted image user posted image

PIškot....kako lepo je brati da se tako lepo rihtate....seveda da je Ana pridna...to so same pridne punce user posted image user posted image user posted image in zaspanke seveda......user posted image user posted image user posted image
MI tudi še čakamo, na ugodnejše vremenske razmere za sprehod....

A Martin je v vrtcu??

tko zdej grem pa jest, pa gledat nadaljevanko...








_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 19:57:14   
Ajvy
sezname pa potem zrihtam....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 20:02:42   
piskot
ajvi martin se pazi pri babici 4× tedensko, ampak zdaj ima malo dopusta. da se malo navadimo eden na drugega. 

_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 20:45:01   
vandame
da se vam javim še jz mal. danes smo pršli iz porodnišnice. Rodila sem 16.2. ob 0.55 3470g težkega, 53 cm velikega ob.gl.35.5cm fanta Petra

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 21:05:02   
brkn83
zorica - lepo da si se vrnila nazaj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image me je že bilo prav strah, da slučajno se nam res ne boš več oglasila.

ajvy - no js upam, da nisi jezna name, ker sem namesto tebe prilepla sezname na nov del. Sej zdej jih bom pa kr tebi prepustila.

No mi pa imamo danes takšne krče za znoret - skoz joče............zdele se je sicer mal umiril, ker pri atiju aja.
Punce tiste, ki ste rodile dejte mi prosim povedati kaj jeste.................. namreč me je strah, da sem js kaj takega pojedla pa da ga zaradi tega šraufa.

Drugače pa sem danes tudi že dobila kapljice proti krčem iz koroških lekarn, tk da bomo videli če bodo kaj pomagale.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 21:08:12   
boma2
dober večer. so user posted image in mamice... :)


Čestitike prave čvekle smo za sedmi del...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem mamicam iskrene čestitikeuser posted image user posted image .. .

Majchy23, sunny pa hitro okrevanje.... :)user posted image user posted image in hitr domov...


v glavnem moj user posted image se je odločil, da bo kr notr še nekaj časa, tako da imamo pregled 26.2.2009 in potem bomo videli... Baje se že mehča odprta nisem nič.. user posted image pa skače ko sem na CTG, kot da ima preveč prostora.-.. So mi pa vsi povedali, da bo full velik.. ;( se že bojim šivanja... :(
Upam, da ve katera kakšen hud recept, da te spodnji šivi manj bolijo,.... :) a ve katera?


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 21:08:51   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: vandame

da se vam javim še jz mal. danes smo pršli iz porodnišnice. Rodila sem 16.2. ob 0.55 3470g težkega, 53 cm velikega ob.gl.35.5cm fanta Petra



čestitike user posted image user posted image user posted image user posted image sam še kako si preživela porod,.... mal več povej... :)


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 21:10:26   
boma2
sunny.... je pa carica še iz porodnišnice nas pozdravlja.... dejto jo pozdravit.. in da bo čimpreje doma.... :)user posted image user posted image

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 21:10:49   
Katjusa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pupkauser posted image user posted image user posted image user posted image vandameuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zorica dobrodošla nazaj..... sama sem se tud enkrat poslovila iz foruma pa ne zato da bi me ne komentirale prav zasvojena sem bla z njim in to je blo k smo se v prvo trudli zanosit in ni in ni ratalo no pa sem se odločila da poskusim mal svojo psiho in sem se poslovila rekoč da se vrnem ko zanosim.... pa nisem zdržala ker so punce preveč fajn in ob vsaki M te tok dobro potolažijo da jih preprosto rabiš in ko ti partner (čeprav mu je hudo) reče sej bo..... in ko že vidiš da je žalosten k mu vsak mesec jokaš se je res bolje obrnit na sotrpinke..... v glavnem poslovila sem se za mal daljši čas k ti pa so me vseeno veselo nazaj sprjele in ko sem zanosla ni manjkalo lepih besed in željauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsaka čast puncam za vsako toplo besedo za vsako tolažbo....

isto vsem tem februarčicam k smo skupaj trepetale o NS zdej pa navijamo za čim lažje porodeuser posted image user posted image user posted image user posted image

boma za šive jst sme si jih v 1. ful dostikrat hladila s hladnim tušem in me ni kej preveč bolelo pa tud hitro se je zacelilo za vsako k sme šla va WC sem skočla še pod tuš in najprej z mlačno pol pa vedno bolj mrzlo vodo tak da sem si pol že čist z ledeno vodo spirala in je pomagalouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 21:15:00   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pupkauser posted image user posted image user posted image user posted image vandameuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zorica dobrodošla nazaj..... sama sem se tud enkrat poslovila iz foruma pa ne zato da bi me ne komentirale prav zasvojena sem bla z njim in to je blo k smo se v prvo trudli zanosit in ni in ni ratalo no pa sem se odločila da poskusim mal svojo psiho in sem se poslovila rekoč da se vrnem ko zanosim.... pa nisem zdržala ker so punce preveč fajn in ob vsaki M te tok dobro potolažijo da jih preprosto rabiš in ko ti partner (čeprav mu je hudo) reče sej bo..... in ko že vidiš da je žalosten k mu vsak mesec jokaš se je res bolje obrnit na sotrpinke..... v glavnem poslovila sem se za mal daljši čas k ti pa so me vseeno veselo nazaj sprjele in ko sem zanosla ni manjkalo lepih besed in željauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsaka čast puncam za vsako toplo besedo za vsako tolažbo....

isto vsem tem februarčicam k smo skupaj trepetale o NS zdej pa navijamo za čim lažje porodeuser posted image user posted image user posted image user posted image

boma za šive jst sme si jih v 1. ful dostikrat hladila s hladnim tušem in me ni kej preveč bolelo pa tud hitro se je zacelilo za vsako k sme šla va WC sem skočla še pod tuš in najprej z mlačno pol pa vedno bolj mrzlo vodo tak da sem si pol že čist z ledeno vodo spirala in je pomagalouser posted image user posted image user posted image user posted image




katjuša.....
tisi carica... Hvala.... No upam, da se bo tudi men to zgodilo.... :) MIslim, da se bo hitr zacelillo... :) Če bom imela šive, mal me skrbi ker je že 3700 težak, in baje bo imel dobre 4 kg, ko bom šla rodit... user posted image Sej nevem kako ga bom sploh rodila... :) sej bom... user posted image


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 21:17:37   
Katjusa
men je tik pred porodom delala UZ in je rekla da bo mel benjamin 4200 al pa še mal več no pa se je rodil 3860user posted image user posted image user posted image   obseg glavice je bil 37cm tak da te ocene so res približne rodila brez šivovuser posted image user posted image user posted image .... florjan je mel 4120 in obseg glavice 36,5 sicer sem bla šivana sam porod pa ni bil hud
upam da te to kej potolažiuser posted image user posted image user posted image user posted image nč bat vse se ven spraviuser posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 19.2.2009 21:18:16 >

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 21:21:51   
vandame
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: vandame

da se vam javim še jz mal. danes smo pršli iz porodnišnice. Rodila sem 16.2. ob 0.55 3470g težkega, 53 cm velikega ob.gl.35.5cm fanta Petra



čestitike user posted image user posted image user posted image user posted image sam še kako si preživela porod,.... mal več povej... :)



Veliko bolje kot prvega. v nedeljo čez dan me je začel mal šravfat pa se je stopneval pa je spet nehal pol po 7 uri zvečer me je pa začelo malo bolj, pol me je pa moj okol pol 10 zv peljal proti bolnici prej sva še prvo hčerkico odložila pri njih doma, okol pol 11 zv sva pršla  v porodnišnico, tam so me pogledal in je ginekologinja rekla da je za rodit, pol sva se z babco pripravle  šli v porodno sobo pol mi je tam okol pol 12 zv ginekologinja predrla mehur, nato so se začeli moji popadki ratvat zmeri hujši, ampak je blo bolje k v 1  z umetnimi te svoje si lažje predihaval ker se mi je zdel da so man močni bli pa pogosti kot umetni.

nato  je ob 0.55 prišel na svet moj oz najin Peter. je blo kr hitr so vsi rekli, da sva pohtela.

se oproščam k sm tko napisala ampak men ne gre to pisanje od rok.

lepo se mejte 

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
19.2.2009 21:24:09   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

men je tik pred porodom delala UZ in je rekla da bo mel benjamin 4200 al pa še mal več no pa se je rodil 3860user posted image user posted image user posted image   obseg glavice je bil 37cm tak da te ocene so res približne rodila brez šivovuser posted image user posted image user posted image .... florjan je mel 4120 in obseg glavice 36,5 sicer sem bla šivana sam porod pa ni bil hud
upam da te to kej potolažiuser posted image user posted image user posted image user posted image nč bat vse se ven spraviuser posted image user posted image user posted image user posted image




ti me vedno tko fajn potolažiš... :) user posted image user posted image user posted image user posted image Še dobr,da te imamo.... NO če boš utegnila mi pomagaj prvorojenka je Pika, Zdaj čakamo user posted image user posted image in nevem bil bi Žiga, Matic, Anže... A tiveš še za kakšnega... Full mi je lep VId, Nik, Maj, Jaka, Luka, Rok, Urban, Tilen, Nejc.... Ampak teh ne morem dati,kajti so sosedovi.



Aja.. kako si kaj ti? Kako si v  vlogi dveh otročičkov.. a je ****ll naporno? Koliko je star Florjan?


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?